Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

סתם בשביל הקטע קראתי את כל הדיון מהעמוד הראשון. מדהים לראות ששום דבר לא השתנה ב-4.5 השנים מאז שהדיון נפתח. המחירים עולים והטוקבקים אותם טוקבקים בדיוק. 

המחירים בקריסה, רק המוכרים והקונים הטיפשים עדיין לא הפנימו את זה. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה? מדלן?

לא מעניין אותי מה קורה על גרף תיאורטי במדלן שמקיא לתוכו את כל הדירות שנמכרות בארץ, אלא מה קורה לדירות בבניין שלי, או לכל היותר ברחוב שלי. במרץ 2020 נמכרה דירה זהה לשלי ב2.4, בשבועות האחרונים אני מקבל הצעות של 2.6 וזה כלל לא רלוונטי כי אין מה לקנות במחיר הזה בשכונה שלי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן הבכור שלי מחפש דירה בחיפה, שבה לכאורה המחירים לא עלו. המחירים המבוקשים מדהימים אותי - מגרדים 2.5 מיליון ש"ח לדירת 4 חדרים (חדשה) בשכונות טובות, אבל לא יוקרתיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, אני לא נעלב. ציינתי נתון, רק רמז לדעה.

לא מזמן מידהו פרסם בפייסבוק השכונתי עקומות מחירים שהופיעו במדלן, עם מחירים ממוצעים במדינה, בעיר ובשכונה בשנים האחרונות. המגמה במדינה ובעיר היתה של עליה, בשכונה כאילו ירידת מחירים בשנה האחרונה. בדקתי בצורה יותר מעמיקה, מתברר כי בשנה האחרונה נמכרו בשכונה רק דירות קטנות, אז לכאורה המחירים צנחו. אבל זו הטעיה של הסטטיסטיקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קבוצות מחאה כל המטרה שלהן זה שאנשים יוכלו להתעצבן ביחד. מחאה כזו לא מעניינת אף אחד ולא משפיעה על שום דבר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

קבוצות מחאה כל המטרה שלהן זה שאנשים יוכלו להתעצבן ביחד. מחאה כזו לא מעניינת אף אחד ולא משפיעה על שום דבר.

וכנגד יש הרבה מאמינים שם שהמצב בועה עתידו להתפוצץ כל רגע.
אני מבין הראשונים שהצטרפו לדף הזה, אחרי שנתיים הוא עבר אצלי לUNFOLLOW והיום אני לא נכנס אליו.

הרבה דיבורים, הרבה כתבות אבל אין חדש או יוזמה שצמחה מהקבוצה הזאת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה כבר הם יכולים ליזום? לשכנע את חברים שלהם שמתלבטים לא לקנות דירות?
זה לא מה שיוריד את המחירים ובטח לא יפוצץ את ה"בועה" הדמיונית שלהם. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום יוזמה לא יכולה לצמוח מקבוצה שכל היעוד שלה הוא להתמרמר שהחיים לא הוגנים. 

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

זה לא מה שיוריד את המחירים ובטח לא יפוצץ את ה"בועה" הדמיונית שלהם. 

צריך להיות על חומרים ממש חזקים בשביל לצפות "לקריסת מחירי נדל"ן" במדינה איפה שמשפחה חילונית ממוצעת מביאה לעולם 3 ילדים ומשפחת חרדית/ערבית 6-7. ביום שהילודה בישראל תתחיל לרדת לרמה שמאפיינת מדינה מערבית ולא מדינה מתפתחת אולי תתחיל ירידת מחירים מאוד הדרגתית. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה הזו לא רלוונטית תפסיקו להשתמש בזה.

שום דבר לא השתנה דמוגרפית מאז 2008 ועדיין מחירי הדירות נסקו במאות אחוזים כלפי מעלה בעשור האחרון.

הדבר היחיד שבאמת השתנה זה ריבית בנק ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, stum כתב:

הדבר היחיד שבאמת השתנה זה ריבית בנק ישראל.

א) בנק ישראל רק מגיב לסביבת הריבית בעולם, הוא לא קובע אותה. נכון להיום אין צפי לעליית ריבית, לא בישראל ולא בשאר העולם.

ב) ב-2009 הממשלה הקפיאה כמעט לשנתיים שיווק קרקעות למגורים במרכז

ג) אני דווקא חושב שעליות המחירים כבר די מיצו את עצמן והשוק נמצא בשיווי משקל. בכל מקרה אין שום סיבה שתהיה ירידת מחירים בזמן הקרוב (אולי רק ברמלה ולוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...