Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש אודיו ארצי הצעות לתאריך ומיקום יתקבלו בברכה

שימו לב! השרשור הזה בן 2839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוקב אחרי השרשור - ברגע שהמיקום יהיה סופי אדביק - כרגע - 8 בספמטמבר הוא התאריך שנקבע!

אני מצידי בעד להגיע למיקם המפגש ולהביא איתי ציוד מדידה - להדגים קצת כיצד תיראה קריאת RTA למשל ולהדגים על הרכב שלי או כל רכב אחר שאפשר להתחבר למגבר שלו ישירות או לפרוססור שלו ישירות - קריאה עם פידבק פנימי.

או במקביל לערוך שיחת SQ עם משתתפי המפגש ובמקביל אליי אשמח לחברי SPL שיהיו מוכנים לענות לשאלות של באי המפגש בכל האמור בתחום.

הגורו מבחינתי הוא דיוויד! - REZ0

כמובן כל מי שרוצה להעביר נושא, לתרום ידע, להפוך את הערב הזה למעניין - מבורך.

עדיף מקום עם בתי עסק לאוכל מוסדרים - הפורמט של מפגשי על האש לחמישי ערב לדעתי לא הקטע כאן.

שירותים מסודרים במקום חובה, בתי עסק לשבת ולאכול או לשתות רצוי מאוד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי יישר כוח על הבאת מכשירי מדידה.

אשמח לחבר גם את הרכב שלי להדגמה.

כמובן גם מכשירי הדגמה לSPL יתקבלו בברכה.

8/9/16 זה בינתיים התאריך נחכה לתגובות נוספות של חברה הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית יש בעיה במפגש בשבת. יום חמישי זה רעיון טוב.

לדעתי המפגש יכול להצליח, במידה והנהלת הפורום תבקש מנהלת האתר שיצא מסע פרסום באתר הכולל באנרים מודעות וכו', בסגנון "מפגש אודיו ארצי של פעם בשנה" זה יכול להביא הרבה אנשים.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאריך נקבע מבחינתי.

שוב, חיים המפגשים הם לא מפגשים של קארזפורום - הפורום נותן לכם כלי שרת לארגן אותם בצורה מסודרת סה"כ.

אני אדביק את שרשור המפגש בימים הקרובים כאשר יוחלט סופית על מיקום - מרכז הארץ בעיני למפגש ארצי זה מתבקש סה"כ לפחות למפגש ראשון.

מעבר לכך - הפיצו בקבוצות החברים שלכם, פייס וכל אמצעי אחר את התקיימות המפגש.

אני מצידי אדבר גם עם מספר חברים וותיקים ומאוד כבדים בתחום הSQ ונראה אם כמה מהם יגיעו זה כבר יכול להיות פוטנציאל אמיתי למשהו שיזכר להרבה מאוד זמן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גמור - כרגע אני משאיר את הכל ככה - ביום ראשון אולי יהיו לי עדכונים נוספים אז נכון לעכשיו התאריך ישאר גמיש בטווח של שבוע לכאן או לכאן.

מיקום - אשמח לשמוע דעות של חברי הפורום לבינתיים - כרגע נשאיר את זה בקיבוץ עינת בתחנת דלק דור אלון מול הSI אספרסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מצויין עומרי אני מגיע לכל מקום שיקבע.

HU:Grunding GX3800 ,Amp Speakers :Ausidon.Vrx 4.300 SUB:Hertz es 300 old MidBass:Carwales CL6.5 3L MidRange:Carwales CL 3  Tweeter:  Carwales CL1+RIbbon amt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימי חמישי בשביל זה לא אפשרי, אלא אם כן זה אחרי 22:00

יש לי (בתקווה) מכשיר מדידה של SPL LAB שאוכל להביא במידה ואגיע למפגש.

אני בלי מערכת, מכרתי את האוטו. מוזמנים לשמוע מערכת מקורית של פולקסווגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאק, אני במילואים, לא יודע מתי יגיע מצאלים ביום חמישי.

אני בעד ואם כן, יגיע אולי יותר מאוחר. מבחינתי כל מקום יהיה מצויין.

יש לי גם כן מיקרופון למדידת RTA עם תוכנה כמובן.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני שמח מאוד יש עיניין במפגש ארצי.

שימו לב התאריך עדיין לא סגור כך שהכל פתוח.

נחכה לעוד תגובות של אנשים ואז נגיע להחלטה.

שבת שלום לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...