Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש אודיו ארצי הצעות לתאריך ומיקום יתקבלו בברכה

שימו לב! השרשור הזה בן 2839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכל חברי הפורום,

אני חושב שהגיע הזמן לארגן מפגש אודיו ארצי.

אין צורך לחכות לספונסרים או משהו מיוחד.

אז אם יש לכם רעיונות למיקום או לתאריך בואו נפתח דיון בנושא ונרים את תחום האודיו לרכב שוב.

שיהיה לכולם יום נעים.

עומר.

עריכה אחרונה על ידי עומריקו1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומה אתה רוצה שיהיה במפגש הזה?

אתה צריך סיבה דיי טובה להביא אנשים מרחבי הארץ למקום אחד.

במקרה כזה עדיף כמה שיותר ספונסרים. צריך אירוע. צריך פרסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לקיים אירוע מיוחד בשביל מפגש ארצי.

זה יכול להיות מאוד נחמד לשמוע ולהכיר אנשים מעבר למסך.

ולדעתי דבר כזה יכול להצליח.

כי אם כל פעם נחכה לספונסרים או לאירוע מיוחד לא נוכל להרים את התחום כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מה אתה רוצה להשיג, ואני הכי בעד.

אבל אנשים לא יבוא, לא הרבה לפחות.

לפני כ4 שנים ארגנו מפגש מאוד גדול במיקום של מפגשי דרום.

מהצפון הגיעו אולי 6 חברי פורום. ומה היה האטרקציה? על האש.

היה כיף, היה מצחיק אבל לא קרוב לכמות האנשים שרצינו שיגיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד ניתן לתת רעיונות למשהו שימשוך את האנשים.

לאחרונה במפגשי צפון יש התעוררות.

לכן חשבתי שיכול להיות מאוד נחמד לקיים מפגש כזה.

בוא נחכה ונראה תגובות של אנשים נוספים.

ואין לדעת אולי אחד מספונסרי הפורום ירים את הכפפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיע לאיפה שצריך. הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה אחרת התחום יילך וידעך כמו שקורה כבר.

דיויד האנשים עושים את המפגש ולא הספונסרים, פעם היינו נפגשים בצפון 20 רכבים בלי ספונסר ובלי כלום והיה כיף לא נורמלי. במקום להסביר למה זה לא רעיון טוב תגיד שאתה מגיע ותן רוח גבית, אם תהיה היענות מספקת אפשר להרים אחלה אירוע.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספונסר למפגשים מקומיים? מתי אמרתי את זה?!

למפגשי מרכז מגיעים כל שבת 15 רכבים בלי סופנסר שמונסר.

אבל אם אתם רוצים להביא 40-50 רכבים למקום אחד, סתם כדי להיפגש - אני לא חושב שתהיה הענות גדולה.

כשיש ספונסר למפגש גדול בדר״כ יש גם מיקום ראוי, אוכל/שתיה ומה לא.

לא אמרתי שזה רעיון רע, אל תכניס לי מילים לפה, אסיף. אמרתי שצריך משהו שימשוך אותם, סתם מפגש לא ימשוך אותם.

תקרא את המשפט הראשון בהודעה האחרונה שלי, תפנים ואז תגיב בהתאם במקום לזרוק שטויות כמו ״במקום להסביר למה זה רעיון לא טוב״, כי לא מה שאמרתי.

הרעיון טוב, כפי שציינתי כבר. שיטת הביצוע לעומת זאת, לא.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע מהצפון ויש חבר שמגיע מהמרכז

שימו תאריך ומיקום

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

נכון, כרגע אין התארגנות של ספונסרים\יבואנים לארגון מפגש ארצי, אני מודע לכך.

אני באופן אישי חושב שזה רעיון נחמד מאוד לארגן מבפנים מפגש בהיקף גדול - ללא תחרויות, ללא הגרלות, ללא פרסים אלא פשוט מפגש חברי והדדי במיקום כלשהו.

בעבר הוצע ע"י דיטק לארגן מפגש בסדנאת האופנועים\פאב - BACK ON TWO של ליאור ברוך בנס ציונה.

אל תשכחו שהמפגשים שלנו רועשים ולא ניתן לקיים אותם במקומות ציבוריים בהם אנו גם עלולים להפריע לציבור הרחב - מקום כמו סדנא\פאב באמצע אזור תעשיה נשמע לי כמו מיקום טוב ורעיון טוב.

יש אפשרות - בעיניי למיקומים נוספים למשל בחולון - ליד אווזי (מול אווזי) באזור התעשיה יש חניון אוטובוסים וזה לא אזור מגורים - ניתן לשבת במסעדה ולאכול מי שרוצה לשבת ולדבר עם חברים והם פתוחים עד השעות הקטנות של הלילה.

מיקום נוסף הוא ליד החנה וקנה החדש בחולון (איפה שאייס ונייקי) מאחורי המתחם או בחניון עפר הממוקם מולו.

יש מיקום נוסף נהדר למפגשים שכאלו במושב עינת - תחנת דלק דור אלון והגישה למיקום מכביש 6 גם לצפוניים וגם לדרומיים בנינו נוחה מאוד! יש שם מסעדות וסופר אלונית ותחנת דלק למי שנגמר הדלק מהדגמות :-D

דבר נוסף - בגלל ש:

ימי שישי הם בעייתיים לאנשים שזה הזמן הפנוי היחיד שלהם ושומרי שבת שרוצים להספיק הביתה בזמן.

ימי שבת הם בעייתיים לשומרי שבת.

אני מציע את הרעיון של לקיים מפגש כזה בחמישי ערב.

הפורמט שרציתי לקרוא למפגשים שכאלו הינו "המפגש הנודד" ולהסיט אותו מידי פעם צפונה או דרומה.

מה דעתכם?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי שלום,

אין צורך לבצע מפגש נודד. אלה פשוט להוציא מפגש כזה לפועל.

ציינת פה מס' מקומות ויום חמישי משעות אחר הצהריים יכול להיות מעולה.

רק שיש לקחת בחשבון בשעות אחר הצהריים שבימי חמישי עדיין יש אנשים שנמצאים ומטיילים במקומות אשר ציינת.

בכל אופן בואו ניתן מס' תאריכים ונגיע לעמק השווה מול כולם.

עומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום חמישי זה לא לשעות אחה"צ אלא לשעות הערב והלאה - אני מדבר על להפגש איפשהו החל מ19:30 ועד האחרון שנשאר עם מנוע מותנע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנוח לכם - אחד מימי החמישי לקראת סוף החודש? תחילת חודש הבא?

מושב עינת לדעתי הוא מיקום טוב למפגש הזה וגם המיקום מה שיוחלט ע"פי רוב.

חולון, עינת, נס ציונה או כל דבר אחר שנשמע לכם מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחילת חודש הבא יותר הגיוני.

אוגוסט זה חודש של חופשים הרבה אנשים בחול.

אותו דבר לגבי אוקטובר (נופלים הרבה חגים)

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...