Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון והוזלת מחיר לפיג'ו 301

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 2796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Guest ספורטמוטורי

סליחה שאני מקפיץ את השרשור וגם בגלל האורך, אך הייתי חייב כדי לספק קצת חוויות לגבי פיגו 301 עם 82כ"ס ,קיבלתי את הרכב שלשום.

גלוי נאות, אין לי כל קשר ללובינסקי או קרוביה.

אני פשוט לא מאמין שקיבלתי כל כך הרבה אוטו בכ70K, אני ממליץ לכל משפחה שמחפשת רכב חדש מרווח, נוח וחסכוני לרוץ ולקנות.

אני לא בוחן רכב, כך שיכול להיות שיש עוד הרבה יתרונות או חסרונות ברכב, אך אני כותב כאן לגבי מה שהסב את צומת לבי, לגבי אבזור, יש כל מה שמופיע בפרט הרכב באתר פיג'ו.

חווות דעת קצרה על הרכב:

יתרונות:

- האוטו נוח מאוד, עבודת בולמי זעזועים מצויינת, מושב תומך ונוח.

- צריכת דלק אחרי תדלוק ראשון 15.5 קמ לליטר, נסיעות בינעירוניות בעיקר, אך נתקעתי היום בפקקים בטיול בצפון הארץ , ברכב היו 2 הורים ו2 ילדים, עם מטען בינוני.

- מנוע 1.2 עם 82 כ"ס הפתיע אותי לטובה, קשה להאמין שמדובר במנוע קטן, זה יותר כמו מנוע בנזין עם שקט של מנוע בנזין אירופאי, אך חי כמו מנוע דיזל, מומנט מעולה מתורים נמוכים, האוטו משייט בין 100 - 120 בצורה שקטה נוחה, וממש לא מורגש שמדובר במנוע צנוע.

- גיר רובוטי מעולה, לא הרגשתי אפילו לרגע שאני סובל ממנו פשוט חלק ומתפקד לפנים, כל הכבוד לפיג'ו, מה שבטוח הוא עדיף מזה של הקורולה 2008 שהיתה לנו (וגם אליו אגיו התרגלתי ואהבתי).

- פנים הרכב מרגיש כמו רכב אירופאי מוצק ולא כזה פשוט ומאכזב כמו שקראתי במבחנים, אני חושב שהבוחנים משווים את הרכב עם רכבי מנהלים, באמת שהרגשתי שאני נוהג ברכב אירופאי איכותי לכל דבר ועניין, יכול להיות שאני כזה OLD SCHOOL.

- מרווח מאוד, ל4 נוסעים היה מאוד נוח עם מלא מקום.

- בגאג' ענק, שמתי כסאות ,סמיכות , סדינים, מנגל, אוכל,ומה לא (הכל בבאג') , יותר מ500 ליטר, פשוט תענוג, ובגלל שהרכב מרווח מבפנים, היה ניתן אפילו להביא עוד הרבה דברים ולדחוף בפנים.

- האוטו מרגיש יציב מאוד בסיבובים.

חסרונות:

- אני בחור גבוהה, בהתחלה אחרי נסיעה של כשעה הרגשתי בליטה בכסא בחלק בעליון שהפריעה לי טיפה, כרית קטן בין הכסא והגב התחתון פתרו את הבעיה.

- הגה לא מתכוונן

- אין ידית תמיכה לנוסע ליד הנהג, הידית שנמצא מעל הדלת.

- הגה מתכוונן רק לגובה, אין לעומק (למרות שהסתדרתי גם עם זה, אך חבל מאוד, זה הי מבורך)

- כנראה שיש מערכת HILL HOLD או משהו דומה, זה יתרון ללא ספק, אך החיסרון שטמון כאן הוא שזה עובד 90% מהפעמים, יש 10% שפשוט זה לא נכנס לפעולה והרכב מתדרדר אחורנית בעליה, ברוורס זה תמיד עבד יופי, (מה שכן, בקורולה זה לא קיים)

- אני גם חושב הרכב יהיה אכזבה למי שמחפש אוטו משפחתי חזק וספורטיבי, כי הוא ממש לא כך, אלא הוא מתאים יותר לנסיעה נינוחה ושקטה בקצב משפחתי :).

בסופו של דבר, אני מאוד מרוצה מהקניה, ואני חושב שזה המון אוטו בכלום כסף, מקווה שעזרתי למי שהתלבט לגבי זה.

עריכה אחרונה על ידי ספורטמוטורי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ללא ספק, ב 68K ה 301 מהווה עיסקה מעולה.

במחיר של מיני מקבלים משפחתית בגודל מלא, עם מרווח פנים ותא מטען ברמה של מכונית מנהלים.

וכבונוס מקבלים נוחות נסיעה מצויינת ועלויות תחזוקה נמוכות מאד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, למשפחה שלא נוסעת מהר מאוד וצריכה הרבה מקום זו אופציה נהדרת במחיר של פיקנטו 1.0 אוטומטית (ואפילו פחות מסופר מיני ידנית!).

באיזו חברה קנית את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקטלוג של מוטודיל נגמר המלאי ב68K, עכשיו מוכרים את ה1.6 החדשה ב85

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

תודה,

אני קניתי דרך CAR COST, בדקתי עכשיו, ואני ואה שעדיין אפשר להזמין, אך מה שאני יודע לגבי מלאי שאזל מול CAR COST, זה שהם מחייבים קודם ותוך 14 יום במידה ולא מצאו לך את הרכב שהזמנתה הם נותנים לך זיכוי, אך תדע שכאן הרכב יעלה בסביבות ה70 וקצת כולל אגרת רישוי, עברת בעלות וכו..

בכל מקרה, שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם אתר CARBUY? למי יש ניסיון איתם?

גם מפרסמים את הדגם במבצע, בכמה גרוש פחות.

פשוט מצלצלים ומבררים לגבי המלאי?

העסק יכול להתחייב למלאי/צבע לפני סגירת עסקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם לובינסקי היו מתמכרים את ה301 במחיר של מוטודיל.. הם מפסידים בענק קלף חזק, הפיג'ו הרובוטית הזו היתה מלכת מכירות.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזו בחינה? ספורטיביות? 0.

או, יש לה יתרונות, אף לא אחד מהם קשור לספורטיביות/הנאה מנהיגה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הביצועים ?

סבירים בהחלט, לא פחות ולא יותר.

מה שכן, המנוע גמיש מאד ומושך היטב כבר מסל"ד נמוך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

הנסיעה באוטו די אכותית, אפילו בכביש מפותל, היגוי לא רע בכלל, ומומנט זמין בתורים נמוכים, בוא נגיד כך, אם היו שואלים אותי אחרי שאנהג ברכב בלי שאדע איזה מנוע יש מלפנים, הייתי מנחש שמדובר במנוע 1.4 או 1.5, היה לאח שלי אופל קורסה 2012 מנוע 1.4 אוטומט, והוא אומר שהפיג'ו הזאת עם מנוע ה1.2 הרגישה לו טיפה יותר זריזה.

אך חשוב לציין שלא מדובר כאן ברכב ספורטיבי בשום היבט, לא מבחינת התנהגות ולא מבחינת ביצועים, נטו נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומחיר.

אפשר לבכות על מחירי הרכב בארץ, אבל היום יש רכב משפחתי ב-70 אלף, שמבחינת שימושיות נטו ייקח משפחה מ-א' ל-ב' בדיוק כמו רכבים שעולים קצת פחות מפי 2, אולי לא מהר, אבל בלי לסבול מאי נוחות מהותית בשום סעיף.

אני חושב שזו ממש בשורה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...