Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מכבים נורית חיווי לחץ אוויר בסיטרואן קקטוס 2015. והאם יש ליבואן סיטרואן מוקד שרות לקוחות טלפוני?

booki222
שימו לב! השרשור הזה בן 2922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולגבי השירות לקוחות/פתרון בעיה - בבקשה.

:roll:

כן, ראיתי את זה. עדיין, שמחייגים למספר אתה מתבקש לבחור מוסך. בסופו של דבר הגעתי לבחור נחמד במוסך לובינסקי בירושלים שחיפש ארוכות ונתן לי מספר של שירות לקוחות מרכזי:

036710223

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה כתוב אצלך על המדבקה?

אתה מגיע לעמדת ניפוח בתחנת דלק, לוחץ על כפתור P/B ואז עם +/- מכוון את המספר לפי המדבקה. בלי המרה, מספר כמו שהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כתוב אצלך על המדבקה?

אתה מגיע לעמדת ניפוח בתחנת דלק, לוחץ על כפתור P/B ואז עם +/- מכוון את המספר לפי המדבקה. בלי המרה, מספר כמו שהוא.

עדיף לבדוק במד ניפוח אויר/לחץ אחרי ניפוח הצמיג, עמדות הניפוח בתחנות הדלק לא מדויקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי תמונות על הכפתור המדובר.

מניסיון שלי ובדיקה מול מד לחץ אוויר "פרטי", בשנים האחרונות רוב המשאבות הדיגיטליות די מדוייקות.

uploadfromtaptalk1462438513781.jpg

uploadfromtaptalk1462438525262.jpg

uploadfromtaptalk1462438535579.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצ"ב מדבקה שעל דופן דלת נהג.

במצב קר גלגל 16 אינץ'-

עומס נמוך 2.3-2.2 באר

עומס גבוה 2.3-2.5 באר

גלגל רזרבי 15 אינץ' 3 באר

יחס המרה 1:14.5

מזהה קקטוס צבע.jpg

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי תמונות על הכפתור המדובר.

מניסיון שלי ובדיקה מול מד לחץ אוויר "פרטי", בשנים האחרונות רוב המשאבות הדיגיטליות די מדוייקות.

כך גם מהנסיון שלי, אבל עדיין יש הבדלים לעתים של 1-2PSIG (בטווח העליון) וכל כמה זמן אפשר "ליפול" על מכונה אחת דפוקה שמנפחת לחץ שונה לגמרי מזה שמבוקש על ידי בעל הרכב.

עד היום, גם אם אני ממלא באותה תחנה באופן תדיר, אני בודק עם המדיד האישי שלי את הניפוח על שני צמיגים כדי לוודא שהמשאבה מנפחת בסדר.

מעבר לכך, נכון מה שנאמר לגבי ניפוח עודף במצב שמגיעים עם צמיג חם, וגם יש נהגים שמעדיפים לנסוע עם 1-2PSIG עודפים בלי קשר וזה לגיטימי לגמרי.

באופן כללי, צריך תמיד להעביר את המסר שניפוח יתר (שאינו בהפרזה פרועה) עדיף על כל מצב של ניפוח חסר. מצבים של ספק יכולים להתעורר גם כשהרכב עמוס, למשל.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך גם מהנסיון שלי, אבל עדיין יש הבדלים לעתים של 1-2PSIG (בטווח העליון) וכל כמה זמן אפשר "ליפול" על מכונה אחת דפוקה שמנפחת לחץ שונה לגמרי מזה שמבוקש על ידי בעל הרכב.

כשאתה מספיק ערני, אי אפשר ליפול מכונה שממש מזייפת.

נניח אתה בודק פעם בחודש. אתה יודע שבזמן הזה יורדים 1-2PSI.

הגעת למשאבה, אם בכל הגלגלים היא מראה עודף או חוסר של 5PSI, אתה מיד מבין שהיא לא מכויילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...