Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב רווי סוסים ודלתות כדאי לי לקנות?

שניצל תירס
שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם!

אני נכנס עכשיו לשלב חדש בחיי ומתחיל לחשוב על הגדלת המשפחה - בזמן שאני מקטין את הזמן מ0 ל100.

מה שכן גם התחלתי להתגעגע לימי הטיולי שטח והBBQ במקומות שאף אחד אחר לא מגיע אליהם.

אז אני עומד בפני דילמה רצינית בין ג'יפ שיודע איך מאיצים ל100 תוך פחות מ9 שניות;

או לדחות את החלום הזה בכמה שנים ולרוץ בכיוון של "משפחתית" עם הרבה סוסים ו4-5 דלתות..

ועדיף לעשות זאת בכמה שפחות כסף, אני לא מפחד מרכבים שחגגו 10 ויותר העיקר שיהיה טורבו וידני (כי בא לי קצת רעש של פורק).

אז בתחום הג'יפים:

יש את המיצובישי אאוטלנדר "איבו" שלא כלכך דומה לאיבו ומפיקה 200 וקצת כוחות ואוכלת 1 ל4. (שנת 06')

יש את הסובארו פורסטר שמפיקה 230 כוחות אבל באה רק בגירסא האוטומטית ואוכלת לא פחות דלק.(שנת 07')

וחוץ מזה לא מצאתי עוד משהו מעניין (כמובן שכל האאודי למינהן גדולות עלי בגלל המודלים המתקדמים)

בתחום הפרטיות:

נלקחה בחשבון אימפרזה STI/WRX משנות האלפיים המוקדמות גם בגלל היותה 4*4 לגיחות כורכר

לאון טורבו סביבות 2004 ידנית

אוקטביה RS מעניינית מאוד אבל כמעט ואין למכירה בשנתונים ה"זולים"

ומשום מה למרות 3 דלתות בלבד התחלתי להתעניין בסיטרואן CS3 עם 1.6 טורבו שמוציאה 156 סוסים ועולה בסביבות ה60K במודל 2011

בקיצור אני מתפזר לכל הכיוונים..

הרעיון הפשוט הוא; רכב מהיר, ידני, טורבו, עם 4 דלתות ומעלה ואם אפשר שלא יעשה לי 1 ל4 ויעלה פחות מ60K

מבחינתי אפילו טנדר מהיר בא בחשבון!

ואני כן לוקח בחשבון לקנות רכב ולשפר אותו בכמה שקלים להספק גדול יותר אם יש הצעות בכיוון הזה.

תודה תודה, וסליחה על החפירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה 1.4 טורבו ידנית מ 2011 . ניתן להוסיף צ'יפ. הרכב חזק מאוד ואחלה משפחתי. לא אוחז כמו אימפרזה אבל רכב מעולה.

http://m.yad2.co.il/Cars/PrivateInfo.php?CarID=2333f58c7cf81b5eea6693328d775d657e5&StartDate=1453878017

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי דווקא ממליץ על סיאט לאון 1.4 ידנית, אותו רכב כמו אוקטביה וניתן למצוא אותו עם חצי ק"מ ממה שיש במודעה של אוקטביה, ובכ-10 אש"ח פחות.

מבפנים אומנם מרגיש זול יותר מאוקטביה אך נכנס לך בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

לקנות אוקטביה 120 כוח ולשפר אותה זה לא הכוונה שלי אם כי יותר כמו לקחת 150 כוח ולשפר אותו..

לא ברור לי מה זה אקובוסט של פורד אבל היחידה טורבו הידנית שעלתה לי ביד 2 זה מודעות של 1.6 טורבו מודל 12' ב69 אלף ליסינג ו80 אלף פרטית וזה מעל התקציב שאני יכול להוציא מבלי להתגרש..

לגבי הלאון לא ברור לי על איזה דגם אתה מדבר, אני התעניינתי ב04' 1.8 עם 180 סוסים, לאון 1.4 טורבו ידנית יש במודלים החדשים - היא גם חלשה מדי (בדיוק כמו האוקטביה) וגם יותר מהתקציב ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפרזה טורבו מזדקנת זה בור ללא תחתית. מנוע טורבו עם שני ראשי מנוע, שלושה דיפרנציאלים ושאר מכלולים יקרים להחריד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו פורסטר טורבו, גם גיפון מוכשר ,גם חזק ומהיר ,גם מוביל נוסעים אמין ונוח,6 קמ לליטר

בעולם פקוק יום יומי ובין עירוני 12 11 קמ ליטר. חלפים בשפע וגם אפשר לשפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהצעת לא טורבו ולא ידני.. חברים תעזרו לי אני אובד עצות.. בדוק אני מפספס ז׳אנר שלם.. מישהו יודע אם איביזה קופרה מגיעה גם ב5 דלתות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היית מחפש גולף GTI דור 5 או סיאט לאון ספורט.

אם הגודל לא חשוב לך אז פולו GTI תתן לך שנתון קצת יותר ממתקדם (בתקציב שלך נראה לי שנכנס הדור המוצלח יותר עם מנוע טורבו שניתן לשפר).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן ג'וק ניסמו? או לפחות 1.6 טורבו. אומנם גבוה מהתקציב אבל עונה על מה שאתה מחפש...

אם לא, תמצא איזו לאון או אוקטביה 1.8 ותהנה ( אומנם לא יגיעו רחוק בשטח אבל יתנו הרבה כס ופוטנציאל שיפורים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...