Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ביטוח מושלם/פלטינום בקופ"ח כללית - לא רוצים לתת הנחה בטיפולים

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טרונצ'ו - ואם היה מדובר בניתוח שהמיומנות לביצועו לא קיימת בארץ, וצריך לבצעו בצרפת או גרמניה או ארה"ב? האם גם אז היית מרוצה?

שיהיה לך ברור - ביטוח הבריאות הממלכתי שלנו טוב מאד, והמערכת לא רעה למרות שהיא חנוקה כספית. אבל ישראל מדינה קטנה, ולעתים יש צורך בכלים שלא קיימים בארץ, או שהנגישות אליהם מוגבל. אלה המצבים בהם יבוא הביטוח לידי ביטוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צהריים טובים,

"מזלי הטוב" ארגן לי לעבור איזה טיפול שלא כלול בסל הבריאות. הבעיה: הוא עולה כמה עשרות אלפי שקלים שזה בתרגום לעברית המון כסף.

יש לי ביטוח מושלם דרך כללית כל השנים, והפקידה שם טוענת שבגלל שאין לי את הביטוח היקר שלהם, הפלטינום, אין הנחה! לאחר התעקשות, נתנה לי הנחה של איזה 2000 ש"ח שזה פשוט כלום ביחס לעלות הטיפול. ידעתי על הביטוח היקר (פלטינום) וגם התקשרו כמה פעמים להציע אותו אבל דחיתי אותם, מי אז ידע שאצטרך אותו...

היא טענה שאם היה לי את הביטוח היקר, אז היו נותנים לי 60% הנחה! שזה משנה את התמונה לגמרי.

שאלתי היא, בהתחשב שכבר הייתי שם וכבר רשמו שהייתי שם במחשב והוציאו לי הצעת מחיר מודפסת, האם אני יכול לעשות את ביטוח הפלטינום, ועוד שבועיים לגשת שוב ולבקש את המחיר המוזל של הטיפול, או שבגלל שהם יודעים שהייתי הם לא יתנו את המחיר המוזל?

מי עבר מקרה דומה? אין צורך להיכנס לפרטי טיפולים (גם אני לא נכנסתי), רק ברמת העיקרון. האם אני יכול לעשות דבר כזה? מישהו עשה? ניסיתי לברר שם בעדינות אבל התחמקו ממני.

האם מדובר בניתוח דחוף?

אם יש לך כמה חודשים לחכות אולי שווה לך לשאול אם

אתה מצטרף לפלטינום יאפשרו לך זכאות להנחה אחרי המתנה של כמה חודשים,

יכול להיות שב''כללית'' יסכימו כי בגדול אתה הולך להתחייב על תוכנית תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי - אם יאשרו לו הפעלה רטרואקטיבית של הביטוח מדובר במשהו חריג ביותר. אני מסופק אם זה יפעל

אפילו לגבי הביטוח הממלכתי הבסיסי יש ענין של תקופות אכשרה (למשל - לחוזרים משהות בחו"ל).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בריאות מלאה והחלמה מהירה

2. לטעמי זה דוחה איזו רכישה שביצעת לאחרונה. זה לפחות מה שאני הייתי עושה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי - אם יאשרו לו הפעלה רטרואקטיבית של הביטוח מדובר במשהו חריג ביותר. אני מסופק אם זה יפעל

אפילו לגבי הביטוח הממלכתי הבסיסי יש ענין של תקופות אכשרה (למשל - לחוזרים משהות בחו"ל).

sperial צודק ב 100 אחוז,

אבל תיקרא טוב שוב את כותרת פות''ש ציטוט:

''

יש לי ביטוח מושלם דרך כללית כל השנים, והפקידה שם טוענת שבגלל שאין לי את הביטוח היקר שלהם, הפלטינום, אין הנחה! לאחר התעקשות, נתנה לי הנחה של איזה 2000 ש"ח שזה פשוט כלום ביחס לעלות הטיפול. ידעתי על הביטוח היקר (פלטינום) וגם התקשרו כמה פעמים להציע אותו אבל דחיתי אותם, מי אז ידע שאצטרך אותו...''

יש לו מושלם בכללית,מעניין למה כולם התעלמו מזה,

הציעו לו את הפלטינום שזה מקביל ל מכבי שלי פלוס מינוס,

לפיכך אני מסיק שזה משהו אסטטי או משהו דנטלי-אורטודנטי.

אז לכך ישנה אפשרות להצטרף, ואחרי תקופת המתנה בת מס. חודשים

3-6 לא זוכר בדיוק יוכל להנות מזכאות.

פשוט הוא היה צריך יותר להבהיר את בעייתו,והוא נעלם,נחכה לתגובתו לפיכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות. לא נעלמתי, נכנסתי כבר כמה פעמים לקרוא ולא רציתי להפריע לדיון.

בכל מקרה מדובר על משהו דחוף יחסית, כלומר אם לא יטופל תוך משהו כמו חודש תהיה בעיה. כבר מציקים מקופ"ח בטלפון לגבי "מה החלטתי". אני מבין שהדעות פה חלוקות לגבי זמן ההמתנה לאחר ביצוע הפלטינום, אז הכי טוב שאתקשר מחר בבוקר ואבדוק בדיוק אם יש זמן המתנה ואם כן כמה.

בכל אופן, לסיום, אני ממליץ לכל אחד לעשות את הביטוח היקר - שלא תגידו שלא ידעתם. הביטוח היקר מעניק הנחות גדולות של 50-60 אחוזים בניתוחים חשובים וחיוניים, לצד דברים אסטטיים ולא דחופים שזה יכול להיות גם נחמד מאוד.

בכל מקרה, זה יטופל גם אם יהיה צורך לשלם מחיר מלא והכל יהיה בסדר. שוב תודה על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעד הביטוח הזה אלא אם כן אתה מתעסק או מתכוון לעשות

ניתוחים פלסטיים או טיפולי שיניים במסגרת הקופ''ח.

למיטב זכרוני מדובר בהמתנה של 6 חודשים אאל''ט.

לי יש את הרופא שיניים שלי שלא אחליף אותו בשום פנים וגם המחירים שלו

יותר סבירים והוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בטיפולי שיניים - דעתי כמו שיוסי ^ רשם, אין מצב שאלך לרופאי השיניים של כללית.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ שרשור ישן אך זה לנושא.

אני צריך לעשות טיפולי שיניים אכשיו לפני שבועיים השתחררתי מקבע בצבא הבנתי שקיימת איזו הטבה של שנה לחיילים משוחררים.

השאלה לאיזו קופת חולים כדאי ללכת ומה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש את מכבי שלי ואנו משווים מחירים עדיין,

גם אחרי ההנחה הסכומים גבוהים שם,

גם הביטוח עולה לנו כ 45 ש''ח לחודש שזה בסיכום

שנתי יוצא המון,לדעתי לא רווחי בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לעשות טיפולי שיניים אכשיו לפני שבועיים השתחררתי מקבע בצבא הבנתי שקיימת איזו הטבה של שנה לחיילים משוחררים.

ההטבות הכי טובות בקופות החולים לטיפולי שיניים הן כרגע למבוטחי כללית פלטינום ומכבי שלי.

יש תקופת אכשרה, אבל ייתכן ועקב היותך חייל משוחרר לא תצטרך לחכות לה.

רק אציין במאמר מוסגר, שקופת חולים זה הרבה יותר מרפואת שיניים ומה שחשוב לך לקבל מקופת החולים לא אמור להיות הטיפולי שיניים.

אני גם אחלוק על מה שדיסקו אמר ואגיד שיש רופאי שיניים מעולים בקופות החולים וגם כאלו פחות טובים וכנ"ל בשוק הפרטי, אז הייתי נמנע מלבצע הכללות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזו קופה להצטרף? זו שנותנת את השירות הטוב ביותר באיזור מגוריך. הוועת בידייך ומכריך, ורצוי בני דור אחד או שניים יותר מבוגרים, לגבי איכות הטיפול והשירות שהם מקבלים בקופות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*הוועץ בידידיך ומכריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...