Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר קניית רכב מאוטוסנטר התברר כי אין מפתח מקורי.

T-p-x
שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אבא שלי קנה הונדה ג'אז מאוטו סנטר בפ"ת, כאשר ראינו את הרכב בפעם הראשונה הנציג הגיע עם מפתח מתקפל מקורי, וכמובן ווידאתי איתו שהרכב מגיע עם שני מפתחות מקוריים, ואף דיברתי איתו לגבי העלות הגבוהה של המפתחות הנ"ל, והובטח לי כי המפתח ישלח בדואר רשום לבית תוך 30 יום.

כמובן שהרכב נלקח לבדיקה, ולאחר מכן בוצעה הרכישה.

ביום שלקחנו את הרכב מאוטוסנטר, התקשר האיש תפעול ואמר שלא מוצאים את המפתח הנוסף ועלינו להגיע וללכת לפתח מפתח "גולם", כמובן שלא הסכמתי, הרי הובטח לי מפתח מקורי, והיו צריכים להודיע לי על כך לפני שבוצעה הרכישה ולא לאחריה.

גם הנציג שמכר את הרכב וגם מנהל הסניף בפתח תקווה, מודים בכך שהובטח לי מפתח מקורי, אך הם טוענים שמדובר ב"טעות" וכי אין ביכולתם להוציא הזמנה למפתח מקורי כי הוא יקר מאוד.

מפתח חכם מתקפל מקורי עולה בסביבות 1300-1500 ש"ח

הוצע לי לקבל במקום זה מפתח גולם יחד עם שלט נוחות, פתרון מסורבל שלא ברור כל כך האם מצריך הוספה של מערכת לא מקורית מהיצרן בשביל השלט נוחות.

מה אתם מציעים לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לך שיחה מוקלטת או הבטחה כתובה?

אם כן... תבע אותם בבית משפט לתביעות קטנות.

לא... אין הרבה מה לעשות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תברר אם בכלל היבואן מביא שני מפתחות קפיציים ( רמז - בדרך כלל רק אחד מהם קפיצי ). בכל מקרה, לדעתי זו התקטננות. סה"כ מפתח. הם עומדים במילה שלהם ומספקים לך מפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ברשותי, אבל עם מפתח אחד בלבד, כמובן שיש הקלטות של השיחות(אוטומטי באנדרואיד שלי), חשוב לציין לטובה שהם לא מנסים להכחיש שהובטח לי, אך הם לא מוכנים לספק מפתח מקורי.

זה לא התקטננות, כי הובטח לי לפני הרכישה שני מפתחות מקוריים קפיציים עם הכפתורי נעילה ופתיחה, ובמקום זה רצו לספק לי לאחר הרכישה מפתח גולם.

וכן, בדקתי עם חבר שיש לו הונדה ג'אז והוא קיבל כשקנה את הרכב ממאיר שני מפתחות קפיציים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק כמובן, וזה מעצבן שמה שהובטח לא קורה בפועל, ותוכל להמשיך ללחוץ עליהם ולהתעצבן, לא בטוח שזה יניב לך תוצאות.

אני מציע לך להיות חכם.

קח את המפתח שהם מציעים + פיצוי הולם שמוסכם עליך כגון טיפולים, צמיגים וכו'.

בלאו הכי מפתח אחד נשאר תמיד בבית כגיבוי.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלתה פה שאלה אם היבואן מספק 2 מפתחות קפיציים. התשובה היא כן

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי אפשרויות:

1:להתקפל ולבלוע את הצפרדע (הרי לא הבטיחו לקיים את ההבטחה)

2: לוודא שתנאי העסקה יתקיימו, בטוב או דרך ביהמ"ש לתביעות קטנות.

הכל תלוי עד כמה בה לך להתעסק עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תדרוש שבנוסף למפתח יספקו גם שלט. לדעתי זה מוגזם לדרוש שהחברה תשלם 1500 שקל סה"כ על מפתח. תבקש פיצוי בדמות טיפול.

זה אמיתי? הבטחות יש לקיים.

זה לא בעיה שלו שפתאום המפתח "נעלם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מציע לך לתבוע, שופטים לא אוהבים תביעות אם לא מוצו כל הדרכים לפשרה קודם.

באוטוסנטר יודו, אבל הם גם יגידו שהם ניסו לתת לך פתרון אחר או פיצוי מסוים (מה שכנראה נכון).

השופט ינחה אותכם להגיע לפשרה ולהם לשלם לך הוצאות משפט (משהו מגוחך בדרך כלל).

אז אני מציע לך לא לרוץ כל כך מהר לתביעות קטנות.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פשרה? לתת פתרון שווה מחצית מהעלות וגם מסורבל? הבטיחו שיקיימו ואם אבד המפתח שישאו בתוצאות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...