Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Road rage ואיך משיבים לו?

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שהבבונים מנצחים במלחמה. כולם מוכנים לספוג את ההתנהגות שלהם בשקט.

מודה, גם אני מהצופרים. אפילו מהצופרים הרבה. גם לא נותן לבבונים להדחף לי לנתיב ברמזור. לפעמים זה גורם לסיטואציות לא נעימות, אבל אני לא מבין למה אני צריך להוריד את הראש בפניהם?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מהסיבה הפשוטה שאם אתה תוריד להם את הראש שום דבר טוב לא יצא לך מזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהבבונים מנצחים במלחמה. כולם מוכנים לספוג את ההתנהגות שלהם בשקט.

מודה, גם אני מהצופרים. אפילו מהצופרים הרבה. גם לא נותן לבבונים להדחף לי לנתיב ברמזור. לפעמים זה גורם לסיטואציות לא נעימות, אבל אני לא מבין למה אני צריך להוריד את הראש בפניהם?

העניין שלהם אין הרבה מה להפסיד, החיים שלהם גם ככה עלובים, וההתנגחות המיותרת עם בני אדם כנראה מהווה ריגוש בשבילם.

כל עוד העניינים נשארים על אש נמוכה, עדיף לך להתרחק להמשיך הלאה בחיים ולא לבזבז אנרגיה וזמן על טמבלים חסרי מוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, מה זה הרוח המתחבאת הזו, סך הכל רובינו כאן גברים, ויכולים להעריך מה עומד מולינו, אני לא מוכן לתת לערסים לקפל אותי, לא עניין של אגו - אלא של חינוך.

המדינה נראית ככה כי מערכת המשפט מתקפלת לפני העבריינים, אז גם האזרחים?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במיוחד האזרחים. נניח ושברת לאיזה ערס את השיניים בקטטה ואחרי זה חברים שלו משכנעים אותו להתלונן במשטרה. תדמיין איזה טירטורים צפויים לך בגלל זה.

זה לא שצריך לפחד מהם, צריך להימנע ממגע איתם. כמו מחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד, יצא מהאוטו ומתקדם לכיוון שלך?!

צא מהאוטו בהפגנתיות תתחיל ללכת לכיוון שלו. אתה תיראה מהר מאוד שהוא נרגע ונכנס בחזרה לאוטו.

ברוב המקרים, המטרה היא להפחיד אותך ולהראות מי הבוס.

ולרוב זה עובד בדיוק כמו שזה עבד עכשיו,ככה זה עובד על אנשים אחרים, מפחידים אותם קצת, הם נוסעים.

אתה צריך לשנות את הכינוי שלך ל"אחיתופל"

בכביש אין מקום לאגו ולהתעקש על צדקתך. המטרה היא להימנע מכל חיכוך מיותר עם נהגים אחרים. אתה רואה נהג שמזגזג בפראות? תישאר בימין עד שהוא חולף.אתה מתקרב לרמזור עם נתיב פנוי? צא מנקודת הנחה שמישהו ינסה להידחף לפניך כדי להיות ראשון ותתכונן לזה בהתאם.

זו תרבות הנהיגה כאן- "אני ואין עוד", יש טובות יותר (גרמניה) יש גרועות יותר (הודו).

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד האזרחים. נניח ושברת לאיזה ערס את השיניים בקטטה ואחרי זה חברים שלו משכנעים אותו להתלונן במשטרה. תדמיין איזה טירטורים צפויים לך בגלל זה.

זה לא שצריך לפחד מהם, צריך להימנע ממגע איתם. כמו מחלה.

אני מעדיף טרטור על זה שאני הבאתי לערס אחת לפנים מאשר טרטור "לכאורה" (כמו שכתב פות"ש) על זה שהוא דפק לי את הדלת האחורית עם הרגל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכוונה להתעלם ממנו ולא לצפור לו כשהוא חותך אותך, ואז אין לו סיבה לצאת מהרכב ולבעוט לך בדלת.

אבל אחרי שהוא בעט בדלת כבר אין לך כ"כ מה להפסיד אז המצב שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל עניין של תועלת. לפני שאתה עושה משהו, תחשוב:

האם תהיה תועלת בצפירה?

האם תהיה תועלת ביציאה מהרכב?

נניח ואני אמן קונג פו, האם תהיה תועלת ביציאה מהרכב?

וכדומה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לשנות את הכינוי שלך ל"אחיתופל"

בכביש אין מקום לאגו ולהתעקש על צדקתך. המטרה היא להימנע מכל חיכוך מיותר עם נהגים אחרים. אתה רואה נהג שמזגזג בפראות? תישאר בימין עד שהוא חולף.אתה מתקרב לרמזור עם נתיב פנוי? צא מנקודת הנחה שמישהו ינסה להידחף לפניך כדי להיות ראשון ותתכונן לזה בהתאם.

זו תרבות הנהיגה כאן- "אני ואין עוד", יש טובות יותר (גרמניה) יש גרועות יותר (הודו).

אם לא הבנתה ואתה לא הבנתה.. אני מדבר על מקרה כמו שקרה לפותח השרשור, אני לא מעודד אף אחד להיתפרע או להתחיל לרות על אנשים.

אבל במקרה וקרה כמו שקרה לפותח השרשור. עצרתי, הוא יצא אליי מהרכב? אני גם יצא אליו בלי שום בעיה.

...וביתר המקרים אתה תכיר את הטחול שלך פנים אל פנים, כי הבבון מצוייד באולר/מברג/שבר של בקבוק וודקה

zאותו הדבר יכול לקרות גם לך כשתצא מהבית. או תעבור ברחוב.

העניין שלהם אין הרבה מה להפסיד, החיים שלהם גם ככה עלובים, וההתנגחות המיותרת עם בני אדם כנראה מהווה ריגוש בשבילם.

כל עוד העניינים נשארים על אש נמוכה, עדיף לך להתרחק להמשיך הלאה בחיים ולא לבזבז אנרגיה וזמן על טמבלים חסרי מוח.

הכוונה להתעלם ממנו ולא לצפור לו כשהוא חותך אותך, ואז אין לו סיבה לצאת מהרכב ולבעוט לך בדלת.

אבל אחרי שהוא בעט בדלת כבר אין לך כ"כ מה להפסיד אז המצב שונה.

ככה בדיוק אנחנו ניראים בכל מקום, במלחמות, במהפכה החברתית, על כל העלת מיסים, וכל העלת מחירים, ובקיצור הכל באותו הסגנון

הכל עם אותם המילים

"עדיף להימנע מחיכוכים פשוט אל תעשה כלום, תוריד ראש תוריד פרופיל, תתעלם, תמשיך הלאה בחיים"

מצטער, אבל כל בן אדם שאני אפגוש כמו שפגש פותח השרשור, יצא אליי באמצע הכביש מהרכב. אצא עליו בחזרה,למה? כי ככה.

כן יכול ליהיות לו אקדח, בזוקה, RPG, הוא ישלוף AK47 מהטרמוס של הקפה.

בדיוק מה שיכול לקרות לי בכל יום אחר במקום מקום אחר.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה נאמר ״בתי הקברות מלאים באנשים גיבורים שלא ויתרו לערס התורן״.

יצאו גברים ועכשיו מריחים פרחים מהשורשים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, מה זה הרוח המתחבאת הזו, סך הכל רובינו כאן גברים, ויכולים להעריך מה עומד מולינו, אני לא מוכן לתת לערסים לקפל אותי, לא עניין של אגו - אלא של חינוך.

המדינה נראית ככה כי מערכת המשפט מתקפלת לפני העבריינים, אז גם האזרחים?

האזרחים מתקפלים כי מערכת המשפט מתקפלת. אין ממש ברירה פה.

בכל אופן, הפתרון לבעיה הוא לקנות טנדר או ג׳יפ מאסיבי. יצא לי בשבוע האחרון לנהוג על טנדר (ניסן נבארה) ופתאום אני שם לב איך כולם מנומסים נורא בכביש; לא חותכים, לא מאיצים כשאני מנסה להשתלב, נותנים לעבור נתיבים... ואני לא נדחף או מנסה לחתוך. זה נורא עצוב, אבל אנשים שמים זין על רכוש של אחרים. רק כאשר יש סכנה לרכוש שלהם (גם אם זו טרנטה חבוטה משנת אנטיוכוס) אז לפתע הם נזכרים איך צריך להתנהג.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שיכול לקרות לי בכל יום אחר במקום מקום אחר.

פשוט לא נכון, אבל לי יש הרבה מה להפסיד והרבה אחריות כלפי הקרובים אלי (אישתי ושלושת ילדי החוקיים), ואני עושה כל מאמץ להימנע ממגע עם בבונים מצויים.

יש לי תחושה שמי שנותן כאן עצות של 'לחתור למגע' הוא בדיוק הטיפוס שיצא מהאוטו אם אתה צופר לו, אבל כאמור, זו רק תחושה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטואציה שאתה מתאר מוכרת לכולם.

אני מסכים שהייצר האנושי והאינסטינקטיבי הוא לא לוותר.

אבל,וזה אבל גדול, רצוי לחשוב מה יהיה ההמשך.

צפרת לו-זה מאוחר מדי, הוא כבר חתך אותך.

הוא ייצא לכיוון שלך-יכול להתפתח לכיוונים לא טובים וייתכן אף אלימים.

לכן, כמאמר הידוע- "אל תהיה צודק -תהיה חכם"

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...