Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לשמוע על נסיונכם עם "רסקיו טייפ"...

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרעיון נשמע מצויין, אפילו אם זה ממלא רק חלק מההבטחות.

מי ניסה?

תודה,

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בו בבית אחרי שקדחתי בטעות לתוך צינור מים חמים מהדוד.

לא עבד בכלל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בו לעצור נזילה מהפלאנג' מים בפונטו ,עשה את העבודה אבל לא יותר מיום יומיים..

כשמו כן הוא .. משהו זמני עד לתיקון יציב

עריכה אחרונה על ידי matanamos
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בו לתיקון קרע באחת מצלעות "האקורדיון" בצינור יניקת האוויר מהפילטר למצערת , מחזיק כמו נמר כבר כמעט שנה. יש לציין שבגלל הרגישות של האיזור השתמשתי בחבילה מלאה ובוצע כיסוי נרחב מאוד של לפחות 10 ס"מ לכל צד...

הצינור נבדק והוא אטום לחלוטין!

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

לא צירפתי קישור, כי חשוב לי לשמוע ממי שמכיר את החומר (מדובר בסרט סיליקון, משהו דומה לסרט בידוד, שאמור להיות חזק וגמיש במיוחד, שמאפשר לסתום נזילות מכל מיני...

יש לי למשל חור קטן בגומיה של ציריה... פעם תיקנתי חור כזה עם מדבקת תיקון פנצ'ר של אופניים, וזה החזיק שנים, רק שצריך לנקות את המקום טוב טוב וזה לא פשוט. תוהה עם אפשר לעשות אותו דבר עם הרסקיו טייפ, ובכלל, עניין אותי לשמוע מנסיון של אנשים.

דב

הרעיון נשמע מצויין, אפילו אם זה ממלא רק חלק מההבטחות.

מי ניסה?

תודה,

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי באמת!? גומייה לציריה? אתה רציני?

תחליף את הגומיה מה אתה מתעסק בשטויות...

קצת רצינות.. לא הרבה , קצת....

נראה לך הגיוני לתקן גומייה לציריה עם זה ?

אני מת לדעת מה גרם לך להגיע לצורת מחשבה הזאת...

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי למשל חור קטן בגומיה של ציריה... פעם תיקנתי חור כזה עם מדבקת תיקון פנצ'ר של אופניים, וזה החזיק שנים, רק שצריך לנקות את המקום טוב טוב וזה לא פשוט. תוהה עם אפשר לעשות אותו דבר עם הרסקיו טייפ, ובכלל, עניין אותי לשמוע מנסיון של אנשים.

אילו היית מציין בשאלתך המקורית מה אתה רוצה לעשות עם הרסקיו טייפ, היית מקבל כמובן תשובה שלילית. הטייפ יעיל כאשר הוא מיושם על צינור ישר וקשיח יחסית המאפשר מתיחה של הסרט עליו. ודאי שלא הייתי מנסה להשתמש בו על חלק דינמי (הציריה מסתובבת), גמיש ובעל גיאומטריה משתנה. כפי שיעצו לך - לך תתקין גומיה לחדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...