Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חם וטרי מהתנור: ב.מ.וו סדרה 1 המחודשת

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפתח בוידוי אישי; ב.מ.וו סדרה 1 היא אחת המכוניות האהובות עלי (והריאליות לרכישה מבחינתי) - ולכן, חיכיתי בציפיה רבה לראות את מתיחת הפנים, מאחר והפרונט של ה-1 הנוכחית הוא לא משהו, בלשון המעטה...

אז הפרונט טופל בהצלחה - ועל הדרך גם האחוריים, אם כי שם זה היה פחות נחוץ ואני לא בטוח עד כמה יש שם באמת שיפור, מאחר והפנסים נראים כעת יותר ב.מ.וו ופחות פולו, אך באותה מידה הם גם נראים קצת קוריאניים.

בין ההיילייטס:

-מנוע 3 ציל' ל-116i(במקום 114i שלא שווקה אצלנו). למרבה ההפתעה, משקלה של המכונית אינו קל יותר לעומת מנוע 4 הצילינדרים הקודם(כעת 118i).

-שינוי כינויי הדגם, כאשר בפועל 116i הופכת ל-118i ואילו 118i הופך ל-120i, עם עוד 7 סוסים(סה"כ 177).

-עוד 5 כ"ס ל-M135i, הספק זהה ל-M235i.

-חבילות ספורט/אורבן/M ספורט ממשיכות.

אפרופו משקלים, אחסוך מכם חיטוטים בתיק העיתונות של המכונית. אלו נתונים ל-3 דלתות ידנית, התוספת ל-5 דלתות עומדת על 5 ק"ג זניחים ולגיר אוטומטי 20 ק"ג;

116, 118, 120 - 1300 ק"ג

125 - 1350 ק"ג

M135 עומדת על 1430 ק"ג.

תמונות ונתונים תוכלו למצוא בקישור הבא; http://www.netcarshow.com/bmw/

ובקישור הבא תמצאו סרטון הממחיש הבדלים ויזואליים לפני ואחרי מתיחת הפנים;

נ.ב - אם כבר ב.מ.וו וסרטונים, לא יכלתי להשאר אדיש לפרסומת לסדרה 6 המחודשת במונקו 8)

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש!!!!!!!! סוף סוף!! אחרי עשר שנים היא לא מכוערת!!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת המכוניות האהובות עלי. אומנם לא מעט שנאו את המראה שלה - ואני די חיבבתי (בעיקר בגרסאות עם חבילת M). עכשיו היא ללא ספק נראית טוב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ.. עוד השקעה של 50 אלף ש"ח והייתה לי כזו.. :evil: אהבתי מאד את "תחושת העטיפה" הספורטיבית של הרכב הזה בסוכנות. כנראה הבימרית האחרונה להיות בעלת הנעה אחורית בסגמנט C.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אפשר להגיד שזאת במוו נורמלית מבחינת המראה כמובן , שקלתי אותה אבל המראה הקודם המכוער הוא מה שהרתיע אותי , עכשיו נראית מעולה , ובטח המחירים יהיו בהתאם ,ואני בטוח שדלק מוטורס יעופו על עצמם , ה120i בטח תהיה במחיר אסטרונומי כי עכשיו נכנסה גרסת בסיס חדשה שהיא תעלה כמו גרסת הבסיס הקודמת .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו ממש לא מסתדר בחלק האחורי של הסדרה 6. בגלל צורת הבגאז' היא נראית כמו יפנית חצי-ספורטיבית משנות ה-90.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד שכעת היא טוענת לכתר העיצובי בקטגוריה שלה (ג'ולייטה), אך בהחלט יש שיפור מתבקש מהדגם היוצא.

לפחות בגרסת הM135i הרכב מעולה ויושב מעל למתחרותיו.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזית של הדגם הקודם הייתה בעלת הבעה מטופשת ועצובה כזאת, קצת קשה לי להסביר אבל זה מה שהיה עולה לי לראש כשנתקלתי בה.

מדובר בשיפור משמעותי לטעמי. לא הכי יפה אבל כבר לא הכי מכוערת.

עריכה אחרונה על ידי Mike808
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את ה 1 מכוערת.

אמנם "תיקנו" עניינים פה, אבל אישית אני לא קופץ מהתלהבות מתוספות שנועדו להדגיש יוקרה מסוג של ניקלים.

קצת הולכת מדי עם הזרם הפעם, אבל עדיין נחשקת - בגלל מה שיש לה מאחורה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו ממש לא מסתדר בחלק האחורי של הסדרה 6. בגלל צורת הבגאז' היא נראית כמו יפנית חצי-ספורטיבית משנות ה-90.

עוד 10 שנים יתקנו גם את זה :lol:

אני לא יכול להגיד שכעת היא טוענת לכתר העיצובי בקטגוריה שלה (מרצדס A קלאס), אך בהחלט יש שיפור מתבקש מהדגם היוצא.

לפחות בגרסת הM135i הרכב מעולה ויושב מעל למתחרותיו.

תיקנתי לך

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אפשר להגיד שזאת במוו נורמלית מבחינת המראה כמובן , שקלתי אותה אבל המראה הקודם המכוער הוא מה שהרתיע אותי , עכשיו נראית מעולה , ובטח המחירים יהיו בהתאם ,ואני בטוח שדלק מוטורס יעופו על עצמם , ה120i בטח תהיה במחיר אסטרונומי כי עכשיו נכנסה גרסת בסיס חדשה שהיא תעלה כמו גרסת הבסיס הקודמת .

ממש לא בטוח. אני משער שהדגמים ה"חדשים" ימכרו במחירי הקודמים או בסמוך להם, כי ל-116i החדשה והחלשה(109 כ"ס על 1300 ק"ג), אין אופציה לגיר אוטומטי, מה גם שלא בטוח ששיווק המכונית עם מנוע 3 ציל' בשוק שמרני כשלנו יתקבל באהדה ע"י הלקוחות.

מסתבר שגם בבריטניה לא תשווק גרסת 3 הציל': http://www.autocar.co.uk/car-news/motor-shows-geneva-motor-show/facelifted-bmw-1-series-revealed-plus-exclusive-studio

בסה"כ, לא כל מה שמתאים למיני מתאים בהכרח גם לב.מ.וו.

מה שכן, יבוא של ה-125i במחיר דומה לגולף GTI(סביבת המחיר שלו גם באירופה) יניב מכירה של כמה עשרות יחידות בשנה, על חשבון הגולף, הג'ולייטה תלתן, הפוקוס ST ומספר מתחרות נוספות.

וגם הדגשתי את זה, על מנת שעובדי דלק מוטורס שנמצאים כאן לעיתים(:wink:) יקחו לתשומת ליבם.

ואפרופו מחיר, לפי אוטוקאר, סדרה 1 לא אמורה להתייקר בעקבות מתיחת הפנים.

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...