Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גאנטים מקוריים לעומת סיניים

שימו לב! השרשור הזה בן 3538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נראה לי שיש בעיה רצינית עם סחורה איכותית שמיוצרת בסין, למרות שיש נפילות גם בקטע הזה.

אני מתכוון לסיני "אורגינל" (ממש אורגינל, ללא שם...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
אכן המבחר של הג'אנטים הלא סינים בארץ די מצומצם.

גם לא הרבה אנשים ישימו פי 2 על ג'אנט לא סיני.

דרך אגב אתם מסתכלים על זה כג'אנט סיני ומקורי, אבל יש ג'אנטים של חברות כמו מומו וoz וכו' שלדעתי הג'אנטים שלהם טובים יותר מכל ג'אנט מקורי של רכב סטנדרטי.

הם גם עולים בהתאם וממש לא נכנסים לקטגוריה של סיני ב1K ש"ח לרביעיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שהסיניים הרבה יותר יפים מהמקוריים, הרבה יותר מרשימים, אבל זה לדעתי העיקר ולא האיכות. אני אישית חושב שכמו שלשים צמיג סיני זה לא ממש בטיחותי, אז ג'אנט? לחשוב שאתה נוסע במהירויות גבוהות, או נכנס נכנס לבורות ויש לך ג'אנט סיני ללא מידע מי הביא אותו.:roll:

אז לא הבנתי, העיקר זה האיכות או הרושם?

ושוב, אתה נעול עם סטיגמות ישנות לגבי התוצר הסיני,

חברות הצמיגים הסיניות (לדוגמא GT ו-Ovation) נמצאות בעלייה וצמיחה מתמדת.

בלי שם קשר, כיום כמעט ואין חברת צמיגים גדולה שלא מייצרת גם בסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להמשיך לטעון שזה סטיגמות, אבל המידע שלנו מבוסס על החיים האמיתיים ולא על שמועות.

ג'נאטים סינים מתקלפים אחרי שנה, מתעקמים מהר ונשברים, ואף במקרים שנתקלתי - יוצאים את המפעל חסרי איזון.

נכון שיש מפעלים של חברות עולמיות גדולות בסין, אבל יש גם דבר שנקרא אבטחת איכות, שמה לעשות, במילון הסיני לא קיים.

צריך להבדיל בין ג'אנטים סיניים פרופר כמו שמדובר בשרשור, לבין ג'אנטים בעלי-שם שמיוצרים בסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התרגלנו להגיד "סיני" על כל מוצר זול ממותג עלום שם. יש גם זבל שבא מטאיוואן.

בוא נגדיר את זה ככה, כשאתה שוטף את הג'אנט בגרניק ועפים ממנו חלקי פלסטיק שאמורים להיות כאילו ברגים לקישוט, סימן שהוא לא בא מפאר התעשייה באסיה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להמשיך לטעון שזה סטיגמות, אבל המידע שלנו מבוסס על החיים האמיתיים ולא על שמועות.

ג'נאטים סינים מתקלפים אחרי שנה, מתעקמים מהר ונשברים, ואף במקרים שנתקלתי - יוצאים את המפעל חסרי איזון.

מסכים איתך שיש מקרים כאלה אבל אפשר גם לטעון ההיפך.

מנסיוני האישי על 3 סטים סיניים, הם החזיקו יפה מאד במשך כמה שנים ומעולם לא התקלפו / נשברו / התעקמו.

כל הטענה שלי היא שאסור להכליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, האם הסטים הסיניים שלך היו סיניים אורגינל או סיניים תוצרת חברה איכותית ומוכרת ?

שמע, לרכוש מוצר בטיחותי תוצרת סין, כשאתה משיג את שם הדגם וכותב באינטרנט זה מוצא לך לא יותר מכל מיני קשקושים, מה שמעיד שחברה אין, אין מידע על מי מייצר אותו, אין שום דבר. בנוסף, לא ידוע לי שג'אנט סיני שוקל קצת מג'אנט רגיל.

ואני אמרתי שהסיניים טובים בלייצר דברים יפים ומרשימים, לא קשור לאיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, האם הסטים הסיניים שלך היו סיניים אורגינל או סיניים תוצרת חברה איכותית ומוכרת ?

סיניים אורגינל. לא רפליקות ולא מותגים מוכרים.

ומעולם לא נתקלתי באף בעיה איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימפרזה שלי נעלה ג'אנטים סינים של SH , מחיפוש בגוגל עולים בכלל ג'אנטים של הונדה שאין להם שום קשר ל SH האלו.

האימפרזה סך הכל עם 90 כ"ס ונסעה איתם מצויין בתקופה של כשנה , לא התקלפו.

וגילוי הם שיפשפו מדרכה במהירות של 40 קמ"ש , חוץ ממס' שריטות לא התעקעמו ולא קרה להם שום דבר חריג.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיניים אורגינל. לא רפליקות ולא מותגים מוכרים.

ומעולם לא נתקלתי באף בעיה איתם.

יש לי שאלה, מה מבטיח לך שג'אנט סיני יכול לעמוד במהירויות גבוהות לאורך זמן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בנסיעה יום יומית אין הרבה סכנה. מהירות זה לא מה שיהרוס את הג'אנט אלא שינויים בטמפרטורה ומכות. ג'אנט מסגסוגת מסריחה עם צמיג בחתך נמוך בשילוב כבישי ישראל זה לא שילוב מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מהירויות גבוהות?

מה זה לאורך זמן?

לא ברור לאן אתה חותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה והג'אנט מאוזן כראוי אין סיבה שיקרה לו משהו בגלל המהירות.

חוסר איזון זה מתכון לצרות כי זה יוצר ויברציות ובשורה התחתונה יוצר על הג'אנט עומס מתמיד שמתגבר ככל שהמהירות עולה.

אני חושב שיש פה בפורום נטייה להגזמה בהתייחסות לג'אנטים "סיניים", הייתי חושב פעמיים להתקין אותם על רכב ספורטיבי שמתנהל "על הקצה", לא הייתי שולל לגמרי על רכב רגיל ובהתנהלות סטנדרטית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המבחר של הג'אנטים הלא סינים בארץ די מצומצם.

גם לא הרבה אנשים ישימו פי 2 על ג'אנט לא סיני.

דרך אגב אתם מסתכלים על זה כג'אנט סיני ומקורי, אבל יש ג'אנטים של חברות כמו מומו וoz וכו' שלדעתי הג'אנטים שלהם טובים יותר מכל ג'אנט מקורי של רכב סטנדרטי.

סתם שאלה, על מה אתה נוהג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...