Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאת ריח רע

שימו לב! השרשור הזה בן 3561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניקוי עם קצף שטיחים היה צעד ראשון. כביסה של שטיחונים במכונה היה תעד שני. ניקוי עם חומר מחטא היה צעד נוסף. קירצוף ושאיבה עם שואב רטוב גם היה בסקיצה. נסיעה של מאות קילומטרים בכביש עם חלונות פתוחים עזרה עד לעמידה של האוטו עם חלונות סגורים בשמש לכמה שעות. גם עמידה ליד הקיר עם חלונות פתוחים במשך כמה ימים הייתה בסקיצה. עדיין יש ריח. אומנם לא מגעיל, אבל בהחלט ריח של שאריות מזון.

אתמול קפצתי לחברה מננו סאן ש" עישנו" לי את האוטו עם עשן רטוב מיוחד נגד ריחות. שמתי את האוטו לכמה ימים בצל כדי שכל האוטו יספוג את העשן. אם זה לא עוזר - שופך דלק ומדליק לפיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אני יצא פה קצת מטומטם אבל מקריב בשביל הקבוצה היה לי משהו דומה שהטריף אותי נשפך לאישתי איזה תבשיל ואחרי ניקיון בכל חומר אפשרי מסתבר שהריח של הרקוב שהיה לי לא היה מאיפה שחשבתי זה היה מהפחית ריח מסטיק של הקליפורניה חח אם במקרה יש לך תפחית שווה להוציא אותה ולבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפזר על האזור פחמים. כל הריח יספג.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי עם קצף שטיחים היה צעד ראשון. כביסה של שטיחונים במכונה היה תעד שני. ניקוי עם חומר מחטא היה צעד נוסף. קירצוף ושאיבה עם שואב רטוב גם היה בסקיצה. נסיעה של מאות קילומטרים בכביש עם חלונות פתוחים עזרה עד לעמידה של האוטו עם חלונות סגורים בשמש לכמה שעות. גם עמידה ליד הקיר עם חלונות פתוחים במשך כמה ימים הייתה בסקיצה. עדיין יש ריח. אומנם לא מגעיל, אבל בהחלט ריח של שאריות מזון.

אתמול קפצתי לחברה מננו סאן ש" עישנו" לי את האוטו עם עשן רטוב מיוחד נגד ריחות. שמתי את האוטו לכמה ימים בצל כדי שכל האוטו יספוג את העשן. אם זה לא עוזר - שופך דלק ומדליק לפיד.

נו? נעלם הריח או להביא לך מצית וליטר בנזין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, אפשרות טובה היא להשאיר את הרכב פתוח למשך כמה שעות תחת השמש. זה מוציא מהרכב ריחות רעים.

תנסה, אין מה להפסיד וגם לא עולה כסף :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נאמר לך כבר אבל ננסה בכל זאת, לפני חודשיים רכשתי רכב בחברת ליסינג שנקראת גלי ליסינג בראשל"צ, בעודי משלם במשרד אני מבחין במוצר חשמלי מוזר בצד שאלתי מה זה? אמר לי המוכר שזה מכשיר שמכניסים לרכב אחרי שחוזר רכב מהשכרה ארוכה או ליסינג ויש ריח ברכב, מפעילים אותו והוא סופח את כל הריח אליו, שווה לנסות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נאמר לך כבר אבל ננסה בכל זאת, לפני חודשיים רכשתי רכב בחברת ליסינג שנקראת גלי ליסינג בראשל"צ, בעודי משלם במשרד אני מבחין במוצר חשמלי מוזר בצד שאלתי מה זה? אמר לי המוכר שזה מכשיר שמכניסים לרכב אחרי שחוזר רכב מהשכרה ארוכה או ליסינג ויש ריח ברכב, מפעילים אותו והוא סופח את כל הריח אליו, שווה לנסות!

נראה כמו קומקום עם קנה של תותח 60 מילימטר? עם כזה דבר "עישנו" לי את האוטו.

אני מתחיל לחשוד שאולי המיץ עבר דרך השטיח ונאגר באיזה פס או איזה גומחה בתוך רצפת הרכב. במקרה הזה שום דבר, פרט לפירוק של כל הסלון לא יעזור.

נראה. בינתיים האוטו עומד סגור עם שאריות העשן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעבור שבוע פתחתי את האוטו.

לכאורה אין ריח.

אבל עם האטו עומד כמה שעות בשמש בשניה שנכנסים יש ריח של זבל והוא נעלם מיד.

אולי זה אצלי בראש כבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...