Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוסך גילו תאונה ברכב שקניתי רק לפני שבוע

FixTrics
שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי בטרייד של אחד היבואנים לפני כשבוע רכב שנראה כרכב חלומות, הרכב לא מיובא על ידו, היום לקחתי אותו למוסך היבואן לטיפול ראשון ובמוסך הראו לי שהרכב עבר תאונה לא קלה, עם פגיעת קצה שלדה, לפני שקניתי הראו לי בדיקה שהרכב עבר והיו שם רק פגיעות במשמעות נמוכה. בנוסף כנראה התיקון לא היה ממש מקצועי ורדיאטור הרכב די חופשי ויש מגע עם רדיאטור המזגן, המוסך מעריך את הנזק בלא מעט כסף ורוצה שאפעיל ביטוח, לי זה נראה קצת מוזר מכיוון שאין צורך להחליף חלקים, הרכב נוסע מעולה, הוא בסה"כ בן שנה, כואב הלב, דיברתי עם הסוכנות שמכרה לי את הרכב ואני מחכה לתשובת ההנהלה, מה דעתכם, מה כדאי לעשות ? נהרסה לי השבת רק מהאכזבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי הטרייד אין שמכר ידע על התאונה. אבל זו רק דעתי. לא לקחת את הרכב לבדיקה משלך?

באיזה רכב מדובר?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתבוע את אמא שלהם.

שיקרו לך ועברו על החוק (לא סיפרו לך את האמת על מצב הרכב).

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הטרייד אין שמכר ידע על התאונה. אבל זו רק דעתי. לא לקחת את הרכב לבדיקה משלך?

באיזה רכב מדובר?

לא לקחתי את הרכב לבדיקה מטעמי, טיפשות שלי כנראה, הראו לי בדיקה שהרכב עבר, נראית נקייה למדי, פרט לפגיעות במשמעות נמוכה, הרכב בסהכ בן שנה, נקנה ממקום מאוד מסודר ולא מסוחר מדרכה, בקושי נסע, בנוסף למרבה הבאסה נדלקה בו מנורת אזהרה על אחת מהמערכות לחיסכון בדלק, במוסך אומרים שכנראה ששטפו אותו בהכנה למכירה, הכניסו מיים לאחד מהמחשבים, כשנסעתי בנסיעת מבחן שערכתי הכל עבד תקין. כרגע אני מעדיף לא לתת עוד פרטים על העסקה, עד שהעניינים יתבהרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבדוק את הטפסים שקיבלת וחתמת עליהם, צריכה להיות שם הצהרה שלהם שהרכב לא עבר תאונה - ראיתי זאת בכלי רכב שנקנו בטרייד-אין המקושר ל-2 יבואנים שונים.

משמע הם עברו על החוק המחייב אותם בדיווח על תאונה וכן שיקרו מכיוון שהם חתומים על טופס שקרי.

אם הם לא מוכנים לבטל את העסקה ו/או לפצות אותך לשביעות רצונך, הייתי הולך על תביעה.

אם תחפש טוב תמצא שכבר היו תקדימים לתביעות כאלו והשופטים נוטים לקבל את עמדת הרוכש הפרטי כנגד עמדת החברות הגדולות.

חשוב שתתעד כל תקשורת עימם לצורך שימוש עתידי.

אני מבין את הרצון לא לחשוף את שם העסק/יבואן בשלב זה אבל אולי רק כך ניתן יהיה למגר תופעה נלוזה (שלא לומר נפשעת) זו.

בהצלחה,

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני,הם הראו לו בדיקה של מכון,ככה שלא בטוח שהאשמה שלהם,הם לא גוף מקצועי להערכת הנזק,זה מה שהמכון נתן להם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פגיעה בעלת משמעות נמוכה" בטופס הבדיקה, משמעותה פגיעה במרכב/קצה שלדה וזה גם מה שהראו לך במוסך. חובה על חברת הטרייד-אין לציין מקרה של תאונה (זה כמובן צריך למצוא ביטוי במחיר המכונית). תמתין לתשובה מהם, אבל בכל מקרה זה נשמע כמו משהו שאין להתרגש ממנו יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עלה למעלה ממאה אלף שקל , הוא לא היברידי , בשבילי הוא היה הגשמת חלום לזה התכוונתי, מעריך את העזרה, אני חושב כרגע מה לעשות, בגלל התאונה הרדיאטורים של המזגן ושל הרכב נכנסו כנראה פנימה ולא יושבים במקומם המקורי, ויש חיכוך שיכול להרוס אותם, זה מה שאמרו לי במוסך מורשה של הרכב, הם רוצים שאפעיל את הביטוח, (בכלל אני יכול ?? ) והם יסדרו את כל הטעון תיקון, אני חושב ללכת לקבל חוות דעת ממקום אחר, את קצה השלדה הוא לא יכול לסדר ובשביל לפרק פגוש ורדיאטורים ,למתוח ולהחזיר למקום, לא נראה לי שצריך לעלות 10000 שח, או שאולי כדאי להתעקש מול הטרייד שיקחו את הרכב בחזרה. איזה בעל מקצוע מטפל בפירוקים מעין אלה, זה עבודה של פחח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פגיעה בעלת משמעות נמוכה" בטופס הבדיקה, משמעותה פגיעה במרכב/קצה שלדה וזה גם מה שהראו לך במוסך. חובה על חברת הטרייד-אין לציין מקרה של תאונה (זה כמובן צריך למצוא ביטוי במחיר המכונית). תמתין לתשובה מהם, אבל בכל מקרה זה נשמע כמו משהו שאין להתרגש ממנו יותר מידי.

בטוח שקצה שילדה ואין מה להתרגש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך אליהם שיחזירו את הכסף ויקחו את האוטו. אהה..ותתחיל להקליט את השיחות עימם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חובת גילוי נאות (הרי מישהו בטוח ידע על התאונה).

זה גם רכב חדש, אז הטרייד/הבעלים בוודאי לא יוכל לשכוח או להכחיש או לגלגל את זה על יד אחרת שהחזיקה ברכב (רכב בן שנה אמרת?)

אני מציע לך להתייעץ פה בפורום (או בפרטי), עם מר אלי אמרן (שמאי רכב וחבר בפורום) שעזר פה ללא מעט חברים.

יש לך יותר מקייס ברור ביד, לבטל את העסקה הזו ולקבל את כספך בחזרה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,אני באופן אישי לא הייתי קונה רכב עם קצה שילדה רק בגלל הקושי למכור אותו אח"כ,מנסיון עבר רכב עם קצה שילדה לא נורא בכלל,לגבי המוסך שמעוניינים להפעיל את הביטוח האינטרס שלהם ברור,הם רוצים להרוויח כסף שלא ביושר.

אם החלטת להשאיר את האוטו הייתי ממליץ ללכת למישהו אמין יותר שיתן לך חוות דעת מקצועית.

סוזוקי קרוסאובר 2017 1.4 טורבו.

סקודה פאביה 2011 ידנית 1.2tsi

פורד פוקוס 2007.פגו' 205 1997.

יונדאי אקסנט 2000,פיאט אונו 1993.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבטל את העיסקה באופן מיידי ולדרוש את מלוא כספך + פיצוי על עוגות נפש, ביטול זמן והטעייה.

כתוב להם מכתב דרישה בדואר רשום ושמור את אישור הדואר הרשום.

אל תיקח את הרכב ואל תתקן אותו. לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה. למה לרכוש רכב חדש בן שנה בלבד שעבר תאונה כזאת?

מחיר שוק של רכב כזה נמוך בעשרות אחוזים ממחיר המחירון ומלבד זאת גם במחיר המופחת מרבית האנשים יתרחקו מרכב כזה ולא יתעסקו אתו. יהיה לך קושי גדול מאד למכור אותו בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...