Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים שמתעצבנים על זה שאתם שוטפים את האוטו יש? (או פריקת עצבים)

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי שרקי עלית פה על משהו, שכן שמגיע מהחניה יש סיכוי שבזמן השטיפה ידרוך על המים,לאחר מכן הוא ילך על האספלט ועד שהוא יגיע לכניסה ויעבור את השטיח, הוא באמת יכול ללכלך את הלובי. ....

ומה בדיוק היא עושה כשיורד גשם והריצפה רטובה?

שתשמור את הפדנטיות לדירה שלה. אין מה לעשות, אי אפשר לשמור על רמת ניקיון של בניין לכזאת של דירה.

אצלנו בניין של 15 קומות, שעתיים אחרי שהמנקה הולך הוא כבר מלוכלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין מה לאחרים ללחוש בשקט , זה בניין משותף וכול אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה .

זה שנשפך קצת מים בכניסה , זה לא כזה ביג דיל, מקסימום זה יתייבש מהשמש או שאפשר עם הרגל טיפה למרוח בשביל שלא יווצרו שלוליות .

חוץ מזה , באמת שאין מה להתרגש משכנה ממורמרת .

אם מפריע לה עד כדי כך שיש לה סיוטים , היא יותר ממוזמנת לקחת מגב ולגרוף .

זה שהיא הציעה לו 20 שקל בשבוע , אפילו בצחוק לא הייתי לוקח .

אין לדעת מי היא ומה האינטרסים שלה !

לא עברתה פה על שום חוק , אתה מוזמן לשטוף את הרכב כול יום !

ולגביה , שתקפוץ מהגג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו"ש - השאלה היא לאיזו מטרה פתחת את השרשור:

1. אם כדי לקבל תמיכה מהקהילה - הצלחת, יש כאן לא מעט אנשים צעירים שברור שיתמכו בך ולא "בשכנה המשוגעת" שמין הסתם גם לא מגיבה כאן כדי לספר איך העניין ניראה מנקודת מבטה.

2. אם כדי להבין באמת מה (אולי) לקוי במעשים שלך - גם לזה קיבלת תשובות, הסוגיה שנותרה היא אם תבחר להפנים את התשובות שקיבלת ולפעול לתיקון, או שתמשיך להאמין בצדקת דרכך.

ההחלטה רק שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי אכן פתחתי כדי להבין מה הבעיה בי ובנוסף כדי לפרוק קצת עצבים,גם רציתי לדעת איך זה עובד אצל אחרים, אתה שם לב שאתה היחיד בדעה שחושב שזה באמת מפריע לאחרים חוץ ממנה, ואני יודע בוודאות שזה מפריע רק לה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה דורקי הוא היחיד שטורח לענות לך בקרב אלו שלא מסכימים אתך. הוא בטוח לא היחיד שחושב כך..

במיוחד כשמדובר במים משותפים ששייכים לכלל הדיירים. מה גם שאם אדם אחד חושב שונה מהכלל זה לא אומר שהכלל צודק..

בתור אחד שחי בבניין קומות ולא תמיד יש לי מקום נוח לעבוד בו אני בהחלט מבין את השכנים שמוצאים בכך משהו פסול ולכן אני מעדיף לעבוד במקומות שמיועדים לכך, במידה וזה לא מתאפשר אנקה מתחת לבניין אבל אשתדל לייצר מינימום הפרעה לשאר השכנים.

זה לא שאתה מוציא דליים מביתך ואז זה כבר עניינך האישי, אתה מנצל/מבזבז/גוזל או תקרא לזה איך שתרצה מים שלא בהכרח שייכים לך, גם לא מבחינה מוסרית ואולי גם לא מבחינת החוק היבש (אני יודע שהחוק פחות מעניין בדר'כ).

אולי באמת הפתרון טמון במילים שרשמתי והוצאת מים מביתך תסיר ממך את כאבי הראש (או שפעולה זו רק תוסיף לך כאבי ראש :-D אין לדעת)

אני לא נגדך Or, אני פשוט מבין את המורכבות של הסיטואציה.

שתדע שמבחינה כספית התוספת לתשלום המשותף היא זניחה לחלוטין אבל חשוב שתבין שכל דייר ישלם יותר בגללך (גם אם הוא ישלם 0.2₪ בחודש)

עריכה אחרונה על ידי Kenworth

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי בטוח לא היחיד, הוא היחיד שטורח לענות.

לעניין, פשוט פנה אליה בצורה יזומה, דפוק על הדלת, תסביר לה שנקיון הרכב חשוב לך מאוד, בדיוק כמו שנקיון הבית חשוב לה.

שאל אותה אם יש מיקום בחניה שבו היא מעדיפה שתשטוף, שלא יצור שלוליות ליד הכניסה (ואז בהכרח גם סימני בוץ בכניסה לבניין), תציע לה איזה פיצוי סימלי על השימוש במים ציבוריים (10 ש"ח לשתיפה) ואין סיבה, אלא אם היא באמת מעורערת בנפשה, שלא תגיעו להסדר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי אכן פתחתי כדי להבין מה הבעיה בי ובנוסף כדי לפרוק קצת עצבים,גם רציתי לדעת איך זה עובד אצל אחרים, אתה שם לב שאתה היחיד בדעה שחושב שזה באמת מפריע לאחרים חוץ ממנה, ואני יודע בוודאות שזה מפריע רק לה.
לכל מטבע יש (לפחות) שני צדדים, כך שסיטואציה שניראת תמימה מכיוון אחד, תראה איום ונורא מהצד השני. אגב - תרשה לי להמר שהשכנים בבניין לא תומכים בך, מבחינתם אתה מצייר מטרד, אבל למה לקלקל אתך יחסים כשישנה שכנה איכפתניקית שעושה את העבודה המלוכלכת בעבור כולם? תחשוב על זה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה לשכנע אותנו בצדקתך?

למקרה שלא הבנת, גם אם השכנה היקרה שלך תעבור דירה לפלנד (נראה לי שמשם הגיע נילס) עדיין המעשה שלך הוא לא בסדר אפשר להתעלם, אפשר לזים זי*, אפשר לעשות זאת עם הסכמה של מרבית הדיירים אבל בתכלס המעשה בעייתי.

וגם אם השכנה שלך תואשם בהטרדות בלתי פוסקות עדיין זה לא קשור למעשה שלך שהוא כאמור לא בסדר.

אולי זה יעזור לך http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=145&messageid=154261113#154276077

תעבור על התגובות

וזה מפורום אחר בתגובה למישהו ששאל שאלה דומה לשלך

"המים של הברז הציבורי לא נועד לשימוש כל הדיירים אלא אך ורק לשימושים משותפים כמו שטיפת חדרי המדרגות או השקיית הגינה המשותפת.

יש לפנות אליו להסביר לו עובדה פשוטה זו. ברז משותף אינו ברז שבו כל דייר יכול להשתמש כי הוא גם בעלים עליו אלא ברז שמיועד לצרכי הכלל בלבד!

נדמה לי שמבחינת ההגדרה החוקית מדובר כאן בשימוש בלתי סביר ברכוש המשותף. רשאי דייר להשתמש ברכוש המשותף כל עוד השימוש הזה הוא סביר ומקובל. למשל אם דייר מתחיל להפוך את הלובי בקומתו למחסן הרי זה שימוש בלתי סביר כי הלובי לא מיועד לזה אלא למעבר של הדיירים.

אני מקווה ששיחת הבהרה תעזור שאם לא כן תצטרכו לפנות למפקח על המקרקעין.

עדיף שוועד הבית יטפל בזה. זה חלק מהתפקידים שלו.

בהחלט אפשר שוועד הבית יפנה לאגודה לתרבות הדיור (אם אתם חברים בה) ויבקש הבהרה בכתב למציאות זו. זה יעשה יותר רושם על דייר זה.

תגובה בפורום תגובה אישית לשולח סגור הודעה "

עריכה אחרונה על ידי Kenworth

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מצטרף לדעתו של דורקי. אם אתה רוצה לדעת למה היא עושה את זה, אז זה כנראה בגלל שאכפת לה מהבניין ומאיפה שהיא חיה.

אתה גם לא מבין למה היא צעקה על שכנים, ערסים לטעמך, שעישנו נרגילה בלובי, או איזה אומץ היה לה לעשות כזה דבר?

זה בעיקר מעיד על זה שהיא רוצה לחיות בסביבה נקיה ונורמלית, עם סדר ונקיון שכל אחד רוצה. אני יכול להגיד ל שבבניין שלי, למרות

שיש מקום שיכולים לעמוד עם הרכב ולשטוף אותו עם דלי, אני מעדיף למלא דלי מים, לשים עליו ניילון נצמד שלא ישפכו לי מים באוטו,

ולנסוע למגרש שקט שיש בשכונה, שם אני שוטף בלי שאף שכן יעיר לי, בין אם על לכלוך, ובין אם על בזבוז מים משותפים.

לגבי המים שאתה משאיר אחרי השטיפה, אני מניח שיש צדק בדבריה, ומספיק ששכן יעבור בשלולית וידרוך בלובי ובמעלית, ותוך

דקה כל הבניין נראה מטונף. זה גם נראה לי דיי הגיוני שזה מפריע לה. ונכון, בחורף שיורד גשם אז הבניין מתלכלך כי אנשים

הולכים בשלוליות ונכנסים לבניין. אז בגלל זה צריכים לגרום לאותו מצב גם שלא יורד גשם?

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשכנה שמהווה מטרד לרוב הדיירים,רבה ומתווכחת עם כולם על דברים שטותיים ,אם הייתה מתעצבנת רק עליי,ניחא.
כדי שתבין קצת טוב יותר את האופי האנושי, אז במיוחד בעבורך סיפור אמתי לחלוטין: יום אחד אני עומד ומשוחח עם דמות ציבורית ידועה נושאת תפקיד בכיר למדי. פתאום מתקרב אלינו מישהו ואותה דמות פונה אליו בשמחה ובחיוך ענקי: "שלום, איך התגעגעתי אליך אנחנו חייבים להיפגש ולדבר יש לי המון נושאים לדון אתך" קיבלתי תחושה שאותה דמות פגשה את אחיה האבוד שנעלם לפני שנים. האיש הולך אנחנו חוזרים לשיחה וההוא פולט "איך אני לא יכול לסבול את הבן זו*ה הזה...". מוסר השכל - לא כל מה שאומרים לך בפנים זה באמת מה שחושבים עליך (אגב - זה נכון לגבי כולנו).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rsm - תלוי, אם זה בשעה נורמלית שהרעש לא מפריע לאף שכן - זה אחד. אם זה בשש בבוקר כדי לא להזיע בחום הצהריים, זה דבר אחר לגמרי. אם בסיום העבודה המקום נקי ומסודר גם לזה יש משמעות. בסופו של דבר כולם חיים ביחד וצריכים להתחשב ולהבין אחד את השני, דיטיילר שיחליט לצפצף על כולם העיקר שהרכב שלו יהיה נקי ונוצץ כשהוא מרוח במיטב התוצרת של מנזרנה - שלא יתפלא אם יתעורר בוקר אחד ויגלה את בבת עינו מרוחה בלכלוך לא מזוהה, או למצער עם שריטה עמוקה על מכסה המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, אושרי, אני מקבל את הדעה שלכם, אבל למה בכל בניין עם חניה משותפת+הרבה משתמשים שהגיבו פה והוכיחו, ניתן לשטוף את הרכב בחניון ללא שום הפרעה?

אצל אבא שלי שגר בעיר צפונבונית עם אנשים צפונבונים, יש צינור ובכל יום ואפילו בשבתות דיירי הבניין יורדים לשטוף את רכבם בהמוניהם, יש נקודת חשמל, מחברים שואב וכו', ממש גן עדן, בדירה שלידו גם כן שוטפים את הרכבים, אצל סבי וסבתי ניתן ללא בעיה לשטוף וכדי לשטוף צריך לחסום את הכניסה לחניה-לאף אחד אין בעיה. אז למה רק לה יש את הבעיה? התשובה פשוטה:כל הדוגמאות לדירות שבהם ניתן לשטוף את הרכבים, לדיירים ולוועד הבית פשוט לא אכפת מהלכלוך,הגיוני.

אני מבין שלדיירת הזאת מאוד מאוד אכפת מניקיון הבניין, ואני ושאר הדיירים מכבדים את זה, אבל אי אפשר על הדרך לשגע את כולם ולצעוק על כולם (חוץ ממני הבאתי 2 דוגמאות).

כשהתחלתי לשטוף היא התעצבנה וביקשה שאנקה אחריי את חדר הזבל, לא הייתה לי בעיה וניקיתי, לאחר כמה שבועות החליטה שאני צריך להוציא את הפחים ואז לנקות,כיבדתי את זה.

כשהייתי שוטף בימים רגילים (מתי שהיה לי נוח) היא התעצבנה ואמרה שהיא לא רוצה שאני אשטוף כי המנקה בא עוד יומיים רק ועד אז יהיה לכלוך בפחי הזבל וכו', כיבדתי גם את זה ושטפתי רק יום לפני שהמנקה מגיע, ביום שהיא בעצמה אמרה לי לשטוף.

אז הפעם היא ראתה אותי באמצע העבודה,לפני שסיימתי,המים עוד היו על האספלט והחדר זבל היה עוד מלוכלך, כשהסברתי לה שהמים מתייבשים ואת חדר הזבל אני אנקה כמו בכל פעם היא לא קיבלה את זה עם תגובות שטותיות..

נצא מנקודת הנחה שלכל השכנים מפריע בנפשם שאני שוטף את הרכב, אבל היא באה ומתעצבנת אך ורק על הלכלוך, שאיננו! אבל,כאמור, לך תסביר לה.

Kenworth,קראתי, אתה צודק, לא ידעתי שיש חוק כזה בנוגע למים משותפים, אם החוק נגדי אני לא אסתבך עם זה.

אני ממש לא מנסה לשכנע אתכם, אני רק מנסה להסביר לכם את כל העניין.

rsm,כמו שאמרתי לה מפריע רק הלכלוך, אם אני ארד עם פולישר כנראה שמטרד הרעש יפריע לשכנים בקומה הראשונה ואני לא מעוניין בזה, אז אני לא שואב אבק מהרכב בבניין ולא עושה ואעשה פוליש בבניין

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...