Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט שטיפת וניסוי ציוד חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכל חברי הפורום :wave2:

אז מזמן לא ראיתם איזה שרשור שלי עם המון צבע אדום בוהק, אז היום תראו קצת (:

היום בבוקר, סוף סוף, הצלחתי למצוא את הזמן המתאים לשטוף את הרכב גם מבחינת מזג האויר וגם מבחינת תכנונים חברתיים.

בפעם שעברה ששטפתי אותו זה היה לפני כחודשיים...אז היום החלטתי לחרוג קצת ממנהגי עקב המרווח הגדול שנוצר.

התכנון שלי להיום זה לשטוף את הרכב עם סבון כלים fairy, הידוע בחוזק היחסי שלו, להוריד משקעים קשים וכל שאריות של אופטי-סיל מהפעם שעברה.

אחרי השטיפה אני מתכנן לנסות את מגבת הייבוש החדשה שלי, UBER צהובה ואת הווקס של קולינייט 845 insulator wax.

אז מתחילים!

אתמול בערב הכנתי את כל הציוד הדרוש...הרי זה לפניכם:

20140103_223433.jpg

כמובן לא נשכח את הדליים ואת הביגוד המתאים :roll:

20140104_000235_1.jpg

אם יש לכם שאלות בנושא הציוד תכתבו ואשמח לענות.

אז הלכנו לישון....שעון מעורר מצלצל ב 4:30.

Screenshot_2014_01_04_04_32_50.png

כוס קפה מהירה, 2 פרוסות עוגת הבית, צינור מתחבר לברז קטן במקלחת ומחכים לאור....ומחכים...ומחכים...בתקופת הקיץ הייתי יורד למטה כבר בשעה 5:15, הפעם הייתי צריך לחכות עד 6:15 שיצא אור ראשון כדי לרדת למטה.

בזבוז זמן מטורף, הייתי יכול לישון בכיף עוד שעה, לו רק הייתי יודע, הזמן השתנה כל כך בחודשיים האלה?

אז יצא אור ראשון ויורדים למטה.

ניסיתי לצלם תמונות של לפני אבל היה בלתי אפשרי, היה די חשוך...

לפני:

20140104_055939.jpg

מרטיבים את כל הרכב היטב להורדת לכלוך

20140104_060240.jpg

(שוב סליחה על איכות התמונות)

PRE-WASH עם מרסס גינה עם ONR

20140104_060310.jpg

בינתיים שהחומר שוכב על הרכב, הכנתי 2 דליים, דלי אחד עם מים נקיים ודלי שני עם FAIRY

20140104_060835.jpg

אחרי שטיפה של הטמבון והקנטים מתחת לדלתות, יישמתי עליהם את המסיר זפת וחרקים מגווירס bug and tar עם פד ספוג סיני פשוט

20140104_061203.jpg

אחרי שטיפה של כל ה PRE-WASH, לקחתי את הכפפה של chemical guys כמו שאתם שמים לב זו הכפפה שנקרעה לי בשטיפה הראשונ, VIX מעולם לא החליפו לי (: אמרו שזה לוקח זמן, הם בטח התכוונו לשנים!!!

הכפפה מאוד נוחה לי ואני אוהב להשתמש איתה...היא הכפפה המועדפת עלי.

טבלתי אותה במים, סחטתי ויאללה לסבון....

20140104_061537.jpg

קצת תמונות מהסיבון הנרחב, ה FAIRY מקציף מעולה ומנקה די טוב.

20140104_062217.jpg

20140104_062226.jpg

כשהסבון על הרכב, עברתי לגלגלים ולבית הגלגל.

שפריצר עם ראש מקציף מלא ב APC בדילול של 1:5 עם מברשת ייעודית לגלגל של chemical guys.

20140104_062416.jpg

בית הגלגל לא נשאר מלוכלך, מברשת צרה שנכנסת לשם בול

20140104_062708.jpg

ג'אנטים שהיו מאוד מלוכלכים, ריסוס עם החומר של מישלן, מברשת SPOKE של קארפלן ומברשת צבע רגילה לניקוי החלק החיצוני.

20140104_062856.jpg

אחרי שטיפה של הג'אנט והגלגל הכל נראה די נקי.

20140104_063024.jpg

אחרי שטיפה של כל הרכב עם הצינור, סוף סוף רואים מעט ברק.

20140104_064604.jpg

ייבוש...מגבת ה UBER מתחילה לעבוד, סופגת בהתחלה כמות לא רעה של מים.

20140104_064854.jpg

כאן רואים בבירור את ההשפעה של המגבת

20140104_064940.jpg

בבוקר בשעה מוקדמת היה פשוט בלתי אפשרי לייבש את הרכב בלי אור השמש, היתה מצטברת לחות באופן מיידי על הפח.

ארחיב בהמשך....

הרכב יבש

20140104_081805.jpg

נעבור לקולינייט 845 עם פד ספוג של אתר CLEAN YOUR CAR.

יישום מהיר ונוח, ניגוב קל מאין כמותו.

20140104_082247.jpg

על הווקס ארחיב בהמשך....

ניקוי חלונות עם GLASSWORKZ וניגוב עם מטלית של הקוריאני A-TOP

20140104_082012.jpg

צמיגים קיבלו מריחה של OPTIMUM OPTI-BOND עם פד ספוג פשוט.

20140104_082539.jpg

החומר הזה פשוט מדהים, מקנה מראה נקי ושחור לפחות עד השטיפה הקרובה בעוד כשלושה שבועות.

20140104_082836.jpg

תמונות של אחרי:

20140104_081817.jpg

20140104_081900.jpg

20140104_081907.jpg

20140104_081848.jpg

תמונה של כל הרכב, לצערי יצאה מעט מטושטשת אבל לא נורא....

20140104_082858.jpg

זהו.....אפשר לנשום לרווחה!

עכשיו להערות:

מגבת UBER- מישהו צדק כשהגדיר אותה בסך הכל כג'ילדה מתקדמת.

מי שמצפה להפתעות ול"ואוו" אז שיוריד ציפיות ומהר.

עבדתי במזג אויר קריר ואחוזי לחות גבוהים יחסית בבוקר, היה סיוט לנסות לייבש את הרכב...המגבת ייבשה את כל המים אבל מיד לאחר מכן הופיעה לחות והרטיבה הכל שוב.

מה שכן היא מזרזת את תהליך הייבוש ונורא נוחה לעבודה, בסך הכל מומלצת מאוד.

מי ששוטף בטמפרטורות נורמלית ולא ב-8 מעלות של בוקר עם ערפל קל, כמו שאני עשיתי, יהיה יותר מרוצה מן הסתם.

בסך הכל מומלצת.

הווקס של קולינייט 845- מאוד נוח לעבודה, מזכיר בנוחות שלו את הווקס של מגווירס גולד קלאס בריח בננה, קיבלתי דוגמית פעם וזה נורא הזכיר לי את זה בקלות שלו.

מעט על פד, מכסים שטח סביר וכך עוברים על כל הרכב, אחרי שסיימתי לעבור על הרכב, מיד התחלתי לנגב, שוב עם מגבת של הקוריאני.

הניגוב היה קליל והפח מרגיש ממש חלק למגע ויש ברק טוב.

מה שכן, שמתי לב שהוא לא ממלא סווירלס...אז אני מתחיל לחשוב פה שאולי היה עדיף לי ליישם גלייז לפני כי בפעם שעברה שיישמתי את הגלייז EZ CREME GLAZEׁׂׂׂ, שמתי לב שהוא באמת מכסה משהו ונראים פחות סווירלס.

אם יש שאלות או בקשות, אשמח להשיב...הלכתי לקפל את הצינור :bigcry:

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, עבודה יפה מאוד וגם הכתיבה וההסברים. במהלך הדקות שקראתי את מה שכתבת, דבר אחד לא הפסיק להטריד אותי, קמת ב 4:30 בבוקר כדי לשטוף את הרכב?!

לגבי הסווירלס, אם אתה רוצה להפטר מהם אחת ולתמיד, תעשה פוליש פעם אחת ויותר לא תצטרך גלייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף :-P

בקשר לשעה, אין לי חניה סגורה, אני שוטף ועושה ווקס ממש מתחת לבית בחניה של השכונה.

בקיץ בסביבות השעה 8:00 כבר יש שמש חזקה וכבר אי אפשר לעשות ווקס כי זה לא בריא עם פח חם... אני קם מוקדם בכוונה כדי לסיים את כל התהליך לגמרי עד סביבות השעה 8:00.

תאמין לי, אם היתה לי חניה פרטית וסגורה הייתי קם באמצע היום ועובד בכיף.

עריכה: בקשר לפוליש....כן, למרות שגם פוליש הוא לא תמידי ועם הזמן השריטות חוזרות.

כרגע אני לא נותן לזה יותר מדי להטריד אותי אבל אולי בעתיד אעשה משהו עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו!

4:30 בבוקר? :shock: אני מאמינה שיש לך מקום VIP שמור במחלקה הסגורה :wink:

ובקשר לעבודה, פשוט מדהים! גם ההסבר המפורט של התהליך לפרטי הפרטים וגם התוצאות פשוט מדהימות!

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמת ב4:30:shock: , ואני חשבתי שאני משוגע. אבל כול הכבוד עבודה יפה ורכב נראה מדהים.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית כול הכבוד שיש לך כוח לקום כול כך מוקדם!

עבודה מאוד יפה,הרכב ניראה ממש טוב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מציע לעבוד בערב אחרי שמחשיך. נראה לי יותר הגיוני מלקום לפני השמש

2. עוד אחד שנפל בפח של קולונייט :twisted:... אוהב בידינג? חכה כמה ימים שיצתבר קצת אבק ואז בבוקר הלחות תעשה לך נמשים על כל הרכב. אני שמתי את הקולונייט לפני איזה 3 חודשים בפעם האחרונה ועדין כל אפצ'י שאיזה ענן עושה משאיר לי נקודות של טינופת מרוכזת על כל הרכב

3. תעשה לעצמך טובה ותשיג פד נורמאלי לקולונייט. הצהובים סופגים הרבה יותר מידי. ממליץ על הבלו רו של דודו

4. למה השתמשת בפד בשביל הבאג אנד טאר? לא סתם מרססים אותו לפני השטיפה וזהו?

5. לך לישון :wink:

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב פשוט יפייפה. ריספקט מאן.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, האמת גם אני לא נגעתי באוטו איזה חודשיים, הלכלוך חוגג אבל אין לי צינור ואין לי כוח להתחיל להעלות דליים (פעם היה לי ברז ליד החניה אבל מישהו סגר אותו :evil:)

מה חדש לך ? uber והקולנייט ?

אלון מה נשמע, החלטת לחזור ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה דלוקס- מדהים :).

אני אוהב צבעים כמו אדום, כחול, שחור אבל הבעיה שקשה לשמור על התוצאה לאורך זמן כי ישר רואים כול דבר קטן .

אני מקנא בכול מי שמשתמש בצינור כי זה עושה את החיים לקלים יותר .

אני גר בקומות , ומוריד 3 דליים :

1 - 20 ליטר - מים נקי לשטיפת הרכב לאחר הסבון.

2. 20 ליטר - מים מהולים בשמפו.

3. 10 ליטר - מים נקיים לשטיפת הכפפה מלכלוך שהצטבר .

+

מקציף ידני גלוריה שמשמש כ- pre wash .

+

שקית מלאה בכול טוב ( מגבות, מטליות, כפפה + ספוג שטיפה )

*** אנשים שעוברים רואים את כול זה כ"הגזמה " :-D .

מלא דברים צריך להוריד למטה :( .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מציע לעבוד בערב אחרי שמחשיך. נראה לי יותר הגיוני מלקום לפני השמש

2. עוד אחד שנפל בפח של קולונייט :twisted:... אוהב בידינג? חכה כמה ימים שיצתבר קצת אבק ואז בבוקר הלחות תעשה לך נמשים על כל הרכב. אני שמתי את הקולונייט לפני איזה 3 חודשים בפעם האחרונה ועדין כל אפצ'י שאיזה ענן עושה משאיר לי נקודות של טינופת מרוכזת על כל הרכב

3. תעשה לעצמך טובה ותשיג פד נורמאלי לקולונייט. הצהובים סופגים הרבה יותר מידי. ממליץ על הבלו רו של דודו

4. למה השתמשת בפד בשביל הבאג אנד טאר? לא סתם מרססים אותו לפני השטיפה וזהו?

5. לך לישון :wink:

קודם כל תודה לכולם על התגובות הטובות.

לא מבין למה כולם מהללים, זו אמורה להיות שטיפה "רגילה" של כל חובבן ממוצע.

1)אני נורא מתקשה לייבש את הרכב בלי אור השמש, יש תמיד שכבה של לחות שנשארת על הרכב וקשה לייבש לחלוטין.

2+3)אני אוהב חומר שמחזיק הרבה זמן ושמעתי שהקולינייט לפי הביקורות מחזיק זמן רב יחסית, מספר חודשים טובים.

בקשר לפד, הלך לי באמת טיפה יותר חומר משחשבתי שילך לי, אני חושב שאני בפעם הבאה איישם גלייז לפני ואז את הווקס של קולינייט עם פד מיקרופייבר של הקוריאני שנמצא כבר אצלי.

4)הוראות שימוש שעל האריזה: רסס כמות קטנה ישירות על האיזור, עסה אל תוך הצבע באמצעות מגבת כותנה טובה או אפליקטור ספוג, חכה 30 שניות שהחומר יתחיל להמיס את הלכלוך ואז לשטוף.

מרוצה מהתוצאות, לא אלים מדי, מוריד לכלוך בצורה סבירה, מה שלא יורד עם זה ישירות יורד כבר עם שימוש חוזר.

5) הרגע קמתי (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, האמת גם אני לא נגעתי באוטו איזה חודשיים, הלכלוך חוגג אבל אין לי צינור ואין לי כוח להתחיל להעלות דליים (פעם היה לי ברז ליד החניה אבל מישהו סגר אותו :evil:)

מה חדש לך ? uber והקולנייט ?

תודה אורי.....

גם לי "אין צינור" זמין.....אני גר בקומה רביעית וקניתי 25 מטר צינור שמגיעים בול עד לרכב מהבית.

אם אצלך זה גם אפשרי אז ממליץ, אין כמו החופשיות של מים זורמים ללא הגבלת הדליים.

את ה UBER רכשתי השבוע כדי שתהיה לי מגבת ייעודית לייבוש, אחרת הייתי עד עכשיו מייבש עם מגבות קטנות של כמיקל גייז, היה סיוט.

קולינייט רכשתי כבר מזמן.....חיכיתי להשתמש בו וסוף סוף יצא, מעניין כמה זמן יחזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו!

4:30 בבוקר? :shock: אני מאמינה שיש לך מקום VIP שמור במחלקה הסגורה :wink:

ובקשר לעבודה, פשוט מדהים! גם ההסבר המפורט של התהליך לפרטי הפרטים וגם התוצאות פשוט מדהימות!

תודה מורזילקה (:

בפעם הבאה - פרויקט ניקוי פנימי :hihi::hihi:

מחכה שיגיע autoglym interior shampoo.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגובב כבר זמן מה בפורום מולטימדיה תחת משתמש אחר "ללא אינטרסים". לאחרונה ראיתי שגם הורד הבאן שניתן לי במשתמש הנ"ל, אז שבתי.

כנראה אצטרך לנקוט משנה זהירות על מנת לא להיראות בעל אינטרסים כלשהו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...