Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקור ודיון אודות Opti-coat/Opti-Guard

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשפט נכתב בתוך שאר הדברים, ובהמשך למה שכתבו קודמיי, ואם תצטט אותו בנפרד הוא אכן כללי,

אבל נראה לי דיי ברור שזו לא הכוונה. צר לי אם זה לא היה מספיק ברור.

אני לא נגד חומרים ייעודיים לרכב, וגם אפילו חושב שכדאי להשקיע בחומרים כאלה עד גבול

מסויים, בו המחיר הופך למנותק, והתמורה נשארת דומה.

וכמו שכתבתי בהודעה המקורית, אם האוטם קשה מידי, אז הוא יישרט בדומה ללכה, ואז מה בעצם

הרווחת? ממילא יווצרו סווירלים ושריטות, והברק והצבע לא ייראו כמו בעבר. לחלופין אם הוא רך ולא נשרט,

הוא לאט לאט יוסר מהרכב, עם הזמן, השטיפות, השמש והלכלוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן כן, נקודת המפתח בכל הדיון היא מחיר המוצרים ביחס לתמורה.

אם נניח שבסוף התהליך עובי שכבת ה- OC היא 2 מיקרו-מטר ושהמריחה נעשתה באופן בזבזני בעובי ממוצע של 4 מיקרו-מטר.

נגיד ששטח הפח החיצוני של רכב הוא 10 מטר מרובע.

יוצא מזה שלציפוי מכונית שלמה נדרש חומר בכמות הבאה:

10*10,000 (המרת שטח המ"ר לסמ"ר)* 4 * 10 בחזקת מינוס 4 (המרת יחידת המיקרו- מטר לסנטימטר) = 40 סמ"ק.

מהחישוב הזה עולה שציפוי רכב באופן בזבזני דורש חומר בנפח 40 סמ"ק, החומר לפי הבטחת היצרן טוב לכמה שנים.

עכשיו נשאלת השאלה כמה יבקשו עבור חומר הפלא? אם הייתי כותב שמחיר ליטר אחד מחומר הפלא הוא 7,000 ₪, אז כולם היו מזדעקים אל מול האבסורד, אבל כשחומר לטיפול ברכב אחד עולה רק 250 ₪ - אז תסכים איתי שזה כבר נראה אחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של 5 שטיפות רקובות בתחנות דלק רכשת לך חומר פלא.

נשמע לי כמו דיל טוב.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, זה אולי אפילו דיל מצוין.

אבל, יש לי בקבוק אחד של קולינייט שהתחלתי להשתמש בו, הזמנתי עוד אחד מאיביי כי ממש התלהבתי מהחומר - כך שעד ששני אלה לא יגמרו, אין על מה לדבר.

בינתיים יהיו כאלה שיעשו ניסיונות עם החומר ויחזרו אלנו עם תובנות חדשות, ואז אם אחליט לרכוש אותו זה יקרה כשיהיה מידע מלא על החומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא עולה כאן לדיון לטעמי, באמת שלא מדובר על הרבה כסף

ביחס למה שאנחנו מוצאים על מוצרי דיטיילינג. השאלה אם הוא עומד מאחורי ההבטחה?

אני אגב מוכן להסתפק בשנתיים שלוש בלבד של עמידות ולא ב 20 שנים -מי צריך את זה בכלל.

אין לי בכלל ספק שבמידה והיה לי מקום מתאים (חנייה מקורה סגורה) שהייתי יכול

להניח שם את הרכב לאחר יישום לכמה ימים ללא אבק? הייתי עושה את הציפוי הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yogev, שעה לאחר היישום אין שום בעיה לחשוף את הרכב לאבק ואפילו גשם\מים, לחומר לוקח חודש להתקשות אבל לאחר שעה הוא כבר נאטם על צבע הרכב וזה לפי הפורום שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, נקודת המפתח בכל הדיון היא מחיר המוצרים ביחס לתמורה.

אם נניח שבסוף התהליך עובי שכבת ה- OC היא 2 מיקרו-מטר ושהמריחה נעשתה באופן בזבזני בעובי ממוצע של 4 מיקרו-מטר.

נגיד ששטח הפח החיצוני של רכב הוא 10 מטר מרובע.

יוצא מזה שלציפוי מכונית שלמה נדרש חומר בכמות הבאה:

10*10,000 (המרת שטח המ"ר לסמ"ר)* 4 * 10 בחזקת מינוס 4 (המרת יחידת המיקרו- מטר לסנטימטר) = 40 סמ"ק.

מהחישוב הזה עולה שציפוי רכב באופן בזבזני דורש חומר בנפח 40 סמ"ק, החומר לפי הבטחת היצרן טוב לכמה שנים.

עכשיו נשאלת השאלה כמה יבקשו עבור חומר הפלא? אם הייתי כותב שמחיר ליטר אחד מחומר הפלא הוא 7,000 ₪, אז כולם היו מזדעקים אל מול האבסורד, אבל כשחומר לטיפול ברכב אחד עולה רק 250 ₪ - אז תסכים איתי שזה כבר נראה אחרת...

אנחנו שוקלים ברצינות להכניס את ארסנל החישובים שלך לדפי המוצר באתר שלנו, יישר כוח.

Kenworth, פוסט מצוין ויעיל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
לך על זה אבל זכור, הכנה, הכנה ,הכנה ולא לעבוד מתחת לבית אלא למצוא מקום "סטרילי" עד כמה שניתן, היישום אורך שניות ועד דקות, ההכנה נמשכת המון זמן.

אחרי הרבה מחשבות על מעבר ל

coating קבוע.

נזכרתי באחד השרשורים המעניינים שהיו בתחום -שמוגש כמו תמיד באופן מושלם על ידי דימה. (אגב להיכן נעלם?)

שווה לעיין בו שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שהקפצת.

קראתי בעבר ,ושמחתי לקרוא שוב (הכל), בעיקר בגלל שאני מחפש להעביר את הרכב שלי טיפול כזה.

אולי זה הזמן באמת לעדכן ולרענן את הפרטים.

מישהו ביצע טיפול באופטי גארד (דגש על הגארד) ויכול לדווח על עמידות והתנהגות?

יכול להמליץ על מקום בו ניתן ליישם?

ובכלל לשתף כל אינפורמציה הקשורה לנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מכיוון שהמזרק מספיק ל 2 רכבים לפחות

הייתי רוכש אותו במשותף עם חבר נוסף ומיישם ביחד איתו. (מוצאים יום ומקום ביחד)

או לחוד במידה ואין הרבה מרחק בין יישום אחד לשני. (לא רוצה שזה יתייבש חלילה)

כמובן צריך לגור בקרבת מקום.

צ'יפופו אתה בתמונה?

זה יוריד את העלויות באופן דרסטי.

אשמח להצטרף לרכישה כזו. ( עכשיו יש מחיר טוב על הקפסולה הישנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממש שמח לרכוש ביחד לנוכח המחיר המפתה, אבל הרכב שלי דורש פוליש רציני ועבודה מקיפה מאוד לפני היישום (לא עבר פוליש מעולם, למרות הכל).

קצת חבל לי ״להשקיע״ עוד ברכב הנוכחי, עם כל האהבה שלי אליו, ככה שעד המכירה אסתפק בשיטות הקלאסיות.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני כן מעוניין לרכישה כזו עם מישהו.במקרה וזה באמת מספיק ל 2 רכבים.אחרי יישום של gtechniq5 על ג׳נט,ממש בא לי את זה כל המרכב.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...