Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקור ודיון אודות Opti-coat/Opti-Guard

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלוואי והייתה לי תשובה חד משמעית. אם הייתה כזו לא הייתי שואל אלא כותב.

אני יכול לציין את הניתוח הבא:

- אם יצרן כלשהו היה חושב שזה משפר את כושרו התחרותי, זאת אומרת מעניק למוצר שלו סוג של עליונות/יתרון ברור, הרי שהוא היה רוכש את המוצר ומיישם לפני המכירה...

- דבר כזה היה מגדיל את היקף המכירות והשוק של המוצר ופותר לו את הצורך בשיווק ואמצעי מכירה אחרים.

- היצרן היה קונה כמויות ובמחיר הרבה יותר זול ושני הצדדים היו מרוויחים מזה. וגם הרוכשים.

קשה להאמין שיצרן היה קונה דבר כזה מבלי לבדוק אותו ואת ההבטחה שלו...

מישהו טועה פה...? או אולי מציג מצג קצת אופטימי או לא מלא? או שאולי המוצר נבדק ולא בדיוק...

אשמח לרעיונות אחרים. כמובן גם סותרים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בטוח שזה לא המוצר הראשון (וגם לא האחרון) שהוא coating,אבל יש לי בעיה קטנה עם להאמין לסוכני מכירות. יש האומרים שהוא מחזיק לאורך שנים,אומרים שהוא לא מצהיב או שהוא מתפרק,למי להאמין? וברצינות אני שואל למי להאמין? המוצר יחסית חדש בשוק, ולכן אי אפשר למדוד את עמידותו על ידי המשתמשים. ומה עם השמש הישראלית? כמה שם הוא עמיד?

אם במידה והוא באמת מחזיק הרבה זמן (בשבילי טוב אפילו 3-4 שנים) זה כבר טוב.

לגבי ההכנה ידוע שצריך להכין את הרכב למצב מושלם אבל לא הייתי חושב על ללכת לדיטיילר, הייתי מבצע את זה בעצמי אני מספיק מוכשר.

אני חושב שהקהל שחובב דיטיילינג גם לא היה מוותר על ווקס. ווקס נותן מראה טוב לרכב ואנחנו אוהבים ליישם את זה כך שאם היה לי את החומר הזה על הרכב הייתי עדיין מורח ווקס מידי פעם.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא עושים ? כי הוא יקר בטירוף.

הוא עולה אומנם 230 שקל באוטוסטור (מחיר דומה באנגליה)

אבל היישום שלו מסובך ורק בעל מקצוע יכול לעשות אותו. ובעלי מקצוע לוקחים על זה 500-600 שקל כי הם מחשבים סיכון במריחה לא טובה , עשיית פוליש ויישום חוזר.

היישום שלו דווקא נראה קל למדי ואני ממש לא מבין למה צריך לקחת על עבודה כזו (יישום בלבד, כמובן ללא פוליש) כל כך הרבה כסף.

היישום שלו לצורך העינין לא נראה קשה יותר מאוטם רגיל.

באמת מעניין למה לא משתמשים בזה..

אני מניח שגם בעולם היקף המכירות של זה לא מתקרב אפילו לזה של הווקסים השונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היישום שלו דווקא נראה קל למדי ואני ממש לא מבין למה צריך לקחת על עבודה כזו (יישום בלבד, כמובן ללא פוליש) כל כך הרבה כסף.

היישום שלו נראה לא קשה מידי וההכנה עולה הרבה כסף כי הדיטיילר יגזור קופון על כך שאותו בן אדם המעוניין לבצע טיפול זה, ידרוש הכנה מקיפה ולכן יהיה לדיטיילר הזכות לגבות מחיר גבוה. בצדק או לו זה שיקול שלכם.

היות וכאן זה פורום שכל כולנו דיטיילרים, אין טעם ללכת לדיטיילר ולבצע את העבודה. אני מרגיש כי אם אני הייתי רוצה לבצע את זה זה היה אתגר בשבילי.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל הכבוד לך Kenworth, ההודעות שלך תמיד איכותיות.

אני עשיתי ציפוי כזה לפני כ-3 שנים אצל "קלין קאר", הוא אמר לי בזמנו שאני הראשון בארץ שמיישמים את זה על האוטו שלו וגם היבואן של המוצר היה שם באותו זמן.

הציפוי יושם על רכב שחור, למרות שהציפוי מספק הגנה מעולה ובאמת מחזיק מעמד, לא הייתי בונה עליו ליותר ממספר שנים בודדות.

לאורך כל התקופה שטפתי את האוטו באופן ידני עם סבון לרכב וההגנה הייתה מורגשת.

אבל, כבר לאחר שנתיים הציפוי היה נראה די רע, באור היו מלא שריטות עדינות וסימני מים שלא יורדים, לדעתי הציפוי גרם לתופעת סימני המים כי אני שוטף את האוטו תמיד בחניון מקורה ולפני הציפוי לא נתקלתי בתופעה הזאת מעולם.

כל עוד לא הייתה על האוטו שמש ישירה הצבע היה נראה מבריק (כאילו הוא רטוב), הוא היה נראה יותר שחור מרכבים ששנה על הכביש.

אל תשכחו גם שאם תחטפו מכה/שפשוף שפוליש יכול להוריד אז אתם מסירים את הציפוי באותו מקום וזה ממש מבאס.

אני החלטתי לפני כמה חודשים להוריד את הציפוי.

למי ששואל הציפוי יורד בלי שום בעיה עם פלסטלינה, בעת ביצוע הפלסטלינה היא נשארה נקייה לחלוטין.

כיום אני בדעה שעדיף בכסף הזה לקנות חומרים איכותיים ומידי חצי שנה - שנה לבצע טיפול (פוליש, אוטם, וכו'), במיוחד לכאלה שעושים את זה באהבה ונהנים מזה.

הציפוי עלה 500-600 שקל, לפני זה יתבצע פוליש וגלייז אם אני לא טועה ב-700-800 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם מעבר להגנה ארוכת השנים שהמוצר הזה מספק (לכאורה) יש כאן גם עניין של הנאה פשוטה של לשטוף את הרכב ולפנק אותו (ואותנו) בכל מיני חומרים חדשים. יש משהו כיפי בלעלות הביתה מלוכלכך כולך אחרי כמה שעות עבודה על הרכב.

אם תשאלו אותי, לפחות כרגע שאני עוד צעיר ורענן, לא רוצה coating, רוצה לשטוף את הרכב ולמרוח חומרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אם יצרן כלשהו היה חושב שזה משפר את כושרו התחרותי, זאת אומרת מעניק למוצר שלו סוג של עליונות/יתרון ברור, הרי שהוא היה רוכש את המוצר ומיישם לפני המכירה...

שאלת שאלה מצוינת.

היצרן טוען שהמכוניות תוצרת אינפיניטי צבועות בצבע בעל יכולת ריפוי - מוגבלת אמנם - לפיה סווירלים ושריטות קלות נעלמות בעת חשיפה לשמש.

זו טענה של היצרן שאין לי מושג או ידיעה עד כמה היא נכונה.

מאידך הטענה הזו מראה שהיצרנים מחפשים את ה'גביע הקדוש' שיאפשר לייצר מכוניות יחסית חסינות לפגמים.

נחזור אל החומר נושא הדיון, להערכתי קיים סיכוי סביר מאוד שהחומר הזה הוצע ליצרני מכוניות היוקרה, שאצלם העמדת תחנה נוספת ליישום החומר הוא עניין זניח יחסית.

עובדה היא ששום יצרן לא הרים את הכפפה הזו וקשה לי להאמין שזו תוצאה של חוסר ידע, אני מסיק מכך (בהסתייגות שישנה כאן הנחה על הנחה) שככול הנראה החומר לא עושה את מה שהוא מבטיח או לחילופין שאיננו חף מבעיות.

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי בראש ובראשונה מעניינת יכולת ההגנה משריטות קלות.

בעבר ראיתי סרטונים של wolf hard body ומאוד התרשמתי מהנסיון של הבחור שבוחן את עמידות החומר לשרוט את הרכב בחוזקה, ואיך שהציפוי פשוט צוחק עליו בפנים.

האם גם כאן ניתן לצפות ליכולת כזו מרשימה?

זה הסוף לסווירלים?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לדבר עם דיטיילר מקצועי שטען שלפעמים החומר מייתבש בצורה לא אחידה וצריך לעשות פוליש ולמרוח שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לדימה שמחייה את הפורום תמיד!.

יש הבדל בין הOPTI-GUARD לOPTI COAT,הראשון מתייבש מהר מאד ולכן מתאים לשימוש מקצועי בלבד.

OPTIMUM מדברים על עמידות של עד 20 שנה לOPTI GUARD,ו5 שנים לOPTI COAT.

אני יישמתי OPTI GUARD על הרכב שלי,ועל הרכב של חבר.

OPTI COAT יישמתי על 6-7 מכוניות של לקוחות,והתנאי שלי היה שאני יעשה פוליש לפני היישום.

יישום הOPTI COAT הוא קל,הנקודה הכי חשובה זה תהליך טיהור הצבע הסזיפי מכל סוגי הזיהומים שנדבקים לצבע,זאת הנקודה החשובה ביישום החומר.

רק בגלל התהליך של טיהור הצבע הוא לא מתאים לחובבן,רק לבעל מקצוע,זה כולל כמה שלבים של חומרים שונים,כולם מיושמים כמובן אחרי הפוליש[חוץ מהפלסטלינה ועוד חומר שמיושמים לפני הפוליש].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהם שמו לך Opti Coat ? למיטב ידיעתי קלין קאר משתמש בציפוי ננו תוצרת יפן וoptimum בכלל מיוצר בארה"ב

אני זוכר שהם קראו לזה ציפוי ננו, חשבתי שזה אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי בראש ובראשונה מעניינת יכולת ההגנה משריטות קלות.

בעבר ראיתי סרטונים של wolf hard body ומאוד התרשמתי מהנסיון של הבחור שבוחן את עמידות החומר לשרוט את הרכב בחוזקה, ואיך שהציפוי פשוט צוחק עליו בפנים.

האם גם כאן ניתן לצפות ליכולת כזו מרשימה?

זה הסוף לסווירלים?

אני משתמש מזה למעלה מחצי שנה ב WOLF HB. זה מפחית בצורה דרמאטית סווירלים. לא מונע לחלוטין.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שהם קראו לזה ציפוי ננו, חשבתי שזה אותו דבר.

ממש לא, קיימים הרבה מוצרים שעונים לשם ציפוי ננו בשוק, יש כאלו עמידים ויש פחות

קודם כל תודה לדימה שמחייה את הפורום תמיד!.

יש הבדל בין הOPTI-GUARD לOPTI COAT,הראשון מתייבש מהר מאד ולכן מתאים לשימוש מקצועי בלבד.

OPTIMUM מדברים על עמידות של עד 20 שנה לOPTI GUARD,ו5 שנים לOPTI COAT.

אני יישמתי OPTI GUARD על הרכב שלי,ועל הרכב של חבר.

OPTI COAT יישמתי על 6-7 מכוניות של לקוחות,והתנאי שלי היה שאני יעשה פוליש לפני היישום.

יישום הOPTI COAT הוא קל,הנקודה הכי חשובה זה תהליך טיהור הצבע הסזיפי מכל סוגי הזיהומים שנדבקים לצבע,זאת הנקודה החשובה ביישום החומר.

רק בגלל התהליך של טיהור הצבע הוא לא מתאים לחובבן,רק לבעל מקצוע,זה כולל כמה שלבים של חומרים שונים,כולם מיושמים כמובן אחרי הפוליש[חוץ מהפלסטלינה ועוד חומר שמיושמים לפני הפוליש].

מאיפה המידע החרוץ שהopti coat מחזיק 5 שנים? היצרן טוען שזה lifetime

לפני כמה שנים יישמת את הopti coat על הרכבים ? האם בדקת וראית שאחרי 5 שנים הציפוי כבר לא עבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוצר מעניין מאוד, בעבר התענינתי בו, אך חוסר הניסיון שלי עם מכונת פוליש, והפחד לעשות נזק יותר מתועלת, הורידו אותי מהעניין.

אגב אני מוכן לתרום את הרכב שלי למדע, לקנות את החומר ולהקצות מקום מוצל עם אספת מים וחשמל אך אצטרך עזרה פה מאנשים בהדרכה, ניסיון עם ידיים טובות, מכונות פוליש ויסום אוטמים. נוכל לתעד את כל העבודה כולל פירוט במה השתמשנו ובאיזה סדר, ואני יעלה כל חודש סקירה על עמידות החומר לטובת כולם.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...