Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם יש בו קצת ווקס, שזה פחות טוב, אבל הדילול כ״כ נמוך, כך שאני מניח שזה לא קריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

השמשות של הרכב שלי אף פעם לא נקיות 100 אחוז גם מבפנים וגם מבחוץ...

רוב הזמן יש לי מעין שמנוניות כזאת שלא יורדת עם נוזל שמשות ביתי כחול..

אשמח אם תוכלו להציע לי נוזל טוב לא יקר שמבריק את החלונות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על זה:

http://www.autostore.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-SONAX-Xtreme.html

משתמש בו כמעט שנה, עושה עבודה מעולה.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה נוזל ביתי אתה משתמש? יש כאלה ששמים תוספת של צבע כחול כדי שהנוזל יהיה... כחול סתם ויש כאלה ששמים פחות.

אני אישית מרוצה מהחומר של סנו

לחברות הטיפוח לרכב יש המון מוצרים שונים שבתאכלס יעשו את העבודה. מה שחשוב יותר זה המטלית שמשתמשים בה. תמצא מיקרופייבר וואפל רכה או מגבת נייר למטבח (של שופרסל. 8 גלילים ב10 ש"ח. מיוצר באותו המפעל כמו סנו סושי)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם באותו בעייה.

אנסה בסופ"ש לעבור על החלונות עם חומץ מדולל, ואחרי זה אבדוק את הapc של gtechniq w2 ראיתי הוראות דילול לניקוי חלונות.

אאדכן בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית, לקחתי אלכוהול לחיטוי - 70%!!!

ופשוט ניסיתי להוריד את כל השומניות שנמצאת על החלונות.

ברובם זה עבד והשאיר אותם נקיים למשך שבועות, בחלון הקדמי משום מה... שום דבר לא מעיף את השומניות ותמיד יש סימני מריחה.

מה יכול להיות הגורם?

The difference between a man and a boy is the price of the toy.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית, לקחתי אלכוהול לחיטוי - 70%!!!

ופשוט ניסיתי להוריד את כל השומניות שנמצאת על החלונות.

ברובם זה עבד והשאיר אותם נקיים למשך שבועות, בחלון הקדמי משום מה... שום דבר לא מעיף את השומניות ותמיד יש סימני מריחה.

מה יכול להיות הגורם?

אני מנגב את המים עם עיתון, לא נשארים סימנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שומניות - נסיעה עם סחרור אוויר וללא מזגן גורמת להעלאת הלחות באוויר.

וגם נסיעה בכלל בלי מזגן ועם חלונות סגורים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש שמנוניות על החלונות. פעם ראשונה שאני לא מצליח להוריד את זה.

ניסיתי הכל - סבון ביתי,חומרי ניקוי,פלסטלינה ועוד - לא עוזר. כאמור פעם ראשונה

שאני לא מצליח להגיע לחלונות ממש נקיים ולא מבין למה. יכול להיות שהחלפת אזור מגורים

גורמת לזה - אין לי מושג. תמיד האשמתי את הרכב שקניתי אותו ככה. אבל מצד שני זה לא יכול להיות

כי לפני כמה חודשים החלפתי 2 חלונות שבורים לאחר שהבן לקח את הרכב למסיבה ביער.

בכל אופן, היום היה לי מעט זמן חופשי. החלטתי שאני מתמקד רק בחלונות - גם ככה הרכב נקי.

חתיכת מגבת רטובה, APC של מגס' בעל הריח בלתי נסבל אבל איכות ניקוי לא פחות ממעולה, הרבה סבלנות וכמעט שעה וחצי עבודה רק על חלונות. (טוב במטלית הרטובה עברתי מעט על תא המנוע)

קירצוף החלונות שוב ושוב (החלק האחורי פנימי הכי מתיש) עם מטלית רטובה כל הזמן וריסוס של APC על החלונות.

ככה כמה מעברים בתקווה שזה מה שיפתור את השמנוניות. לאחר מכן עברתי עם סונקס לחלונות "אקסטרים" וגיליתי שחלק מהמריחות נגרמות מהפעלת יד חזקה מידי על המטלית (הכחול של הקוריאני) ניסיתי להפעיל (בפיניש) פחות כוח ממש ליטוף -ונראה שזה יצר פחות מריחות.

אני לא סגור על התוצאה כי רק בלילה אני רואה את המריחות המרגיזות -עוד מעט אדע מה יצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...