Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלילה הארוך בחיי. (ארוך).

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט תשכח מזה וישכחו אותך...

תאמין לי שאתה לא תקבל טלפון או משהו זהו זה נגמר הם חשבו שימצאו משהו אבל הם טעו.

אני מכיר את זה אני מאמין הכי טוב פה (עברתי דברים) ופשוט תעזוב את זה אי אפשר לנצח אותם ותאמין לי שאם היית רב איתם מכות לא היה קורה כלום הם פשוט היו אומרים לך אנחנו לא מגישים תלונה בתנאי שאתה לא.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בן, מההיכרות שהיתה לי איתך, גם אני קיבלתי את הרושם שאתה אחראי ועצוב לשמוע שכזה דבר קרה לך.

אם אני הייתי במצב שלך כרגע, הייתי מנסה גם ללכת לתקשורת וגם לנסות לתבוע.

בכל מקרה, בהצלחה בהמשך הטיפול במקרה.

אמנון.

Jeep CJ8 ארוך, פתוח, בתהליכי בנייה מוקדמים.

פרוייקט באגי חד מושבית, נזנח לטובת בניית הג'יפ. השלדה למכירה.

www.JEEPOLOG.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטים!!!גם לי היה מרדף קטן פעם עם שוטר על אזרחי......בהתחלה חשבתי שזה איזה ערס קטן שהתעצבן עלי או משהו,אבל לא ניכנס לזה כרגע.

בן. העבריין של הפורום.:-D היה אולי מכות בסגנון צ'אק נוריס בסיפור לך?

ברצינות אחי.

המשטרה פה חייבת להיות דפוקה כי האנשים שנמצאים פה דפוקים. "אל תשנא את השחקן תשנא את המשחק!"

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי וזה ממש מקומם:x .

ראשית מומלץ שתיקח עו"ד (כפי שכבר נאמר כאן בשירשור).

שנית אם זה נעשה אצלך בשכונה מול אנשים שאתה מכיר (גם אם אתה מזהה אותם רק לפי הפנים) אזי יש לך הרבה אנשים שיוכלו להעיד לטובתך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גועל נפש , אני יכול להגיד לך שלדעתי אתה לא תצליח להוציא שום דבר גם עם עורך דין טוב

מהסיבה הפשוטה שהטענה היא שקודם כל התעלמת מדבריהם למרות שהשתמשו בכלים מזהים

(צ'אקלקה , כריזה וכו' לטענתם) ולכן היה "הצדקה" להשתמש בכוח על מנת למגר אותך.

אני אישית גם עברתי כמה וכמה קטעים כאלו בעבר , אני לא בוטח במשטרה - הם האויב

מספר 1 של האזרח , ורבים הסיפורים על מקרים כאלו ואחרים כגון שלך .

אני אישית לא הייתי עוצר , ממשיך לנסוע ונעלם להם באופק , כמו שאמרת הרי הם לא יכלו

לתפוס אותך , אז למה לעצור? , זה שהם שלפו אקדחים משנה את התמונה לחלוטין אבל לפי

מה שהבנתי האקדחים באו בשלב אחר.

לא שאני אומר לא לעצור למשטרה , אבל לעצור לאנשים בלי שום סימן מזהה - זה לא.

לסיכום , תבדוק אפשרויות - תנסה לקחת עורך דין ולתבוע - אני מאד מקווה שתצליח לעשות זאת

במדינה שמילת השוטר תמיד נכונה בעיני החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גועל נפש , אני יכול להגיד לך שלדעתי אתה לא תצליח להוציא שום דבר גם עם עורך דין טוב

מהסיבה הפשוטה שהטענה היא שקודם כל התעלמת מדבריהם למרות שהשתמשו בכלים מזהים

(צ'אקלקה , כריזה וכו' לטענתם) ולכן היה "הצדקה" להשתמש בכוח על מנת למגר אותך.

אני אישית גם עברתי כמה וכמה קטעים כאלו בעבר , אני לא בוטח במשטרה - הם האויב

מספר 1 של האזרח , ורבים הסיפורים על מקרים כאלו ואחרים כגון שלך .

אני אישית לא הייתי עוצר , ממשיך לנסוע ונעלם להם באופק , כמו שאמרת הרי הם לא יכלו

לתפוס אותך , אז למה לעצור? , זה שהם שלפו אקדחים משנה את התמונה לחלוטין אבל לפי

מה שהבנתי האקדחים באו בשלב אחר.

לא שאני אומר לא לעצור למשטרה , אבל לעצור לאנשים בלי שום סימן מזהה - זה לא.

לסיכום , תבדוק אפשרויות - תנסה לקחת עורך דין ולתבוע - אני מאד מקווה שתצליח לעשות זאת

במדינה שמילת השוטר תמיד נכונה בעיני החוק.

מצד אחד אתה צודק ובן יכול לטעון שהוא חשב שמישהו מנסה לשדוד אותו (בחור עם אקדח רודף אחריו באמצע הרחוב יכול להיות שוטר או גנב).

מצד שני אם רשמו את המספר רישוי שלו (ואני מאמין שבשלב הזה הם הספיקו לרשום) אז מה שיקרה זה מה שקרה לבחור בשם מקסים שפעם רשם פה בפורום (הייתה לו בורה). אחרי כ-3 שעות עצרה אותו ניידת עם ולקחו אותו לתחנה ועיכבו אותו גם הרבה זמן. הוא יצא משם עם שלילה ארוכה בגלל בריחה משוטר, אני מאמין שלבן היו מדביקים את כל סעיפי ההאשמות שהוא רשם ובנוסף היו מוסיפים בריחה משוטר ...

בן, אני גם ממליץ לך לקחת עורך דין הכי טוב שיש ולהילחם בהם עד הסוף. כרגע הדבר הכי חשוב שאתה צריך לעשות הוא לבטל את כל ההאשמות שמאשימים אותך כי השם הטוב שלך מונח כיום על כפות המאזניים. אם אתה תואשם בכל ההאשמות האלו העתיד שלך יהיה אחרת ...

לאחר זה תוכל לישקול אם אתה רוצה להתחיל לתבוע מהם פיצויים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, וגם על הה"פ ממי ששלח.

יכולתי לברוח להם - אני בתוך השכונה שלי, ואני לא חושב שיש מישהו שמכיר אותה יותר טוב ממני, אני עם רכב מהיר, ואני דיי מזלזל באיכויות הנהיגה של נהג הטויוטה כשראיתי איך הוא ניסה לחסום אותי...

קרה כבר שברחתי לאנשים שלא הזדהו - ובלי יותר מדיי בעיה, בחצי דקה כבר הם לא ידעו איפה אניי, אבל אתמול זה פשוט סיקרן אותי מה הם רוצים - הרי נסעתי כחוק, אז מה למען השם הם רוצים.

אם הייתי רב לפני כן עם מישהו בכביש אז הייתי מבין למה נוסעים אחריי והייתי מתעמת איתם, אבל לא היה פשוט כלום..

לגבי המשטרה...

עכשיו אני צריך להביא את העדים שראו את הסטירה :evil: , מקווה שאני ימצא אותם.

אני לא בטוח לגבי עד כמה מהר זה ייסגר כל הנושא הזה, אני מבחינתי - הולך איתם ראש בראש. אני גם חושב שהם עומדים להשאיר את ההליך פתוח ולא יודע כמה מהר זה עומד להיסגר, הם פתחו נגדי כביכול בחקירה על ניסיון לדרוס שוטר. אני מקווה מאוד שזה ייסגר מהר וללא בית משפט, כי אם זה יילך לבית משפט, זה בית משפט פלילי - ואז זה כבר רציני מאוד.

יכול להיות, כמו שהרבה אמרו פה, שהייתי צריך לדבר יותר יפה - אבל פשוט לא יכולתי. חבורה של בני ***** שלא מתביישים, במיוחד המפקד שניסה להשפיל אותי...למזלי יש לי טיפה יותר כבוד עצמי מאשר לתת לשוטר להשפיל אותי. אני גם לא בטוח שהדיבור שלי הייתה הבעיה, הבעיה הראשונית הייתה שהם טענו שאני ניסיתי לדרוס את השוטר כביכול, ועל זה כל הבלאגן. הדיבור שלי רק הלהיט את הרוחות...

כאילו אין לי על מה להוציא את הכסף, רק על עורכי דין...

עצבים.

תודה על התמיכה מכולם!

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

בן , זה שאתה מעוצבן זה מובן מאוד , יש לך סיבה טובה.

תנסה להירגע , חבל על העצבים שלך! אתה מתעצבן מחבורת לוזרים שאוהבים להפיל אשמה על אנשים אשר הלא עוול בכפם.

את כל הפושעים האמיתיים (גנבי רכב , פורצים , עברייני תנועה וכו') המשטרה לא מצליחה לתפוס אז מה היא עושה? הולכת על אלה שכל לתפור להם עבירות.. על החלשים.

בכל מקרה , תצטרך עזרה - תגיד.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רוני צודק בתגובה שלו. זוהי תקופה מאוד מתוחה וצריך להבין את כוחות הביטחון שעמלים ימים ולילות למען הבטחון שלנו.

גם אם הם לא עשו הכל כדי להזדהות כשהם באו אליך רגלית היית צריך לשאול אותם או אפילו להתחיל לזחול קדימה אם הם מתקרבים ולשאול אותם שוב בבהירות ולאיים שתברח. ואם הם לא עונים רק אז לברוח.

ידוע שאם הם לא מזדהים אז זה נגד הכללים ואפשר לתבוע אותם על זה אבל במצבים כאילו כמו במצבים בכביש, עדיף להיות חכם מאשר צודק.

בנוסף ניתן להבין ממה שכתבת שלאורך כל התקרית היית מאוד תקיף ועצבני ויש לשער שהתגרית בשוטרים, גם כאן שוב, אל תהיה צודק, תהיה חכם. כששוטר מקניט אותך אל תתחצף בחזרה, תראה לו שאתה רגוע ושאתה מעל ההתנהגות שלו. תאמין לי שאם אתה בטוח בצדקתך אז גם השוטרים מבינים את זה בסוף.

אני יודע כמה זה לא כיף כשמדורניקים קופצים עליך ואני מכיר את זה כמעט כל שבוע כשעוצרת לידי ניידת ומתחילים לתחקר אותי שאני חוזר בשעות הקטנות והולך ברחוב לכיוון הבית.

בתקופה האחרונה היו אצלנו ברחוב המון פריצות לרכבים ובשבוע שעבר תפסו שני פורצים, אין לך מושג כמה הייתי שמח לשמוע את זה בייחוד כשזה היה יומיים אחרי ניסיון הפריצה לרכב שלי.

לסיכום. המשטרה בארצנו היא מראה של התרבות עצמה וזה ידוע שיש שוטרים מושחטים וששוטרים ישקרו כדי להגן על חבריהם ולכן צריך לדעת איך להתנהג איתם ותאמין לי אם מניחים לרגע את האגו בצד אפשר אפילו להינצל ממצב שהם מחפשים לך ברכב ויש בו סמים (קצת גראס, תירגעו) ובעזרת התנהגות נכונה לגרום להם להבין שאתה לא מי שהם רוצים ואין להם מה לחפור לעומק ברכב שלך.

לתקן את המשטרה זה תפקיד של השלטון שאותו אמור העם לבחור. העם בעצמו לא יכול להילחם בטחנות רוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למח"ש. מח"ש חיים בשביל זה, מח"ש הם אימת המשטרה.

מח"ש יעשו לשוטרים את מה שהשוטרים עשו לך.

(טוב, הכל מסיפורים, אבל לא מזיק לנסות).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשטרה...

עכשיו אני צריך להביא את העדים שראו את הסטירה :evil: , מקווה שאני ימצא אותם.

אני לא בטוח לגבי עד כמה מהר זה ייסגר כל הנושא הזה, אני מבחינתי - הולך איתם ראש בראש. אני גם חושב שהם עומדים להשאיר את ההליך פתוח ולא יודע כמה מהר זה עומד להיסגר, הם פתחו נגדי כביכול בחקירה על ניסיון לדרוס שוטר. אני מקווה מאוד שזה ייסגר מהר וללא בית משפט, כי אם זה יילך לבית משפט, זה בית משפט פלילי - ואז זה כבר רציני מאוד.

יכול להיות, כמו שהרבה אמרו פה, שהייתי צריך לדבר יותר יפה - אבל פשוט לא יכולתי. חבורה של בני ***** שלא מתביישים, במיוחד המפקד שניסה להשפיל אותי...למזלי יש לי טיפה יותר כבוד עצמי מאשר לתת לשוטר להשפיל אותי. אני גם לא בטוח שהדיבור שלי הייתה הבעיה, הבעיה הראשונית הייתה שהם טענו שאני ניסיתי לדרוס את השוטר כביכול, ועל זה כל הבלאגן. הדיבור שלי רק הלהיט את הרוחות...

כאילו אין לי על מה להוציא את הכסף, רק על עורכי דין...

עצבים.

תודה על התמיכה מכולם!

משתתף בצערך, גם לי יצא לא פעם להיתקל במדורניקים וסמויים(אבל לא בכביש:x ) וזה ממש לא נעים.

אבל דבר אחד אני לא מבין, אמרת שהם פתחו נגדך בחקירת על ניסיון לדרוס שוטר?

זה מאוד מסובך ומסוכן, מקווה שתיצא מזה בלי כלום, אבל אם הם באמת פתחו בחקירה כזאת איך הם בדיוק שיחררו אותך הביתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, גם לי יצא לא פעם להיתקל במדורניקים וסמויים(אבל לא בכביש:x ) וזה ממש לא נעים.

אבל דבר אחד אני לא מבין, אמרת שהם פתחו נגדך בחקירת על ניסיון לדרוס שוטר?

זה מאוד מסובך ומסוכן, מקווה שתיצא מזה בלי כלום, אבל אם הם באמת פתחו בחקירה כזאת איך הם בדיוק שיחררו אותך הביתה?

אבא שלי חתם שהוא אחראי עליי...

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקטע שזה לא רק מדורניקים או בילוש, זה התפשט לכל השוטרים.

אני חטפתי וואחד סטירה משוטר על מדים, קצין. כנראה הוא בדיוק קיבל את הדרגה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה בימי התיכון, בגלל שהייתי מודע להתנהגות הזו של המדורניקים (מנסיון קודם של חברים שלי) התקשרתי למשטרה תוך כדי שהם נוסעים אחרי ואמרתי למוקדנית שרכב מסוג טנדר נוסע אחרי עם 4 גברים בפנים והם מסמנים לי לעצור נתתי לה את לוחית הרישוי של הטנדר, היא אמרה לי להמתין, ואחרי כמה שניות היא אמרה לי שזו לוחית של רכב ביטחון.

נתתי להם "לרדוף" אחרי עד מרכז העיר ועצרתי ליד קיוסק שהיה בו די הרבה אנשים (השעה היתה 1:00 בלילה), הם עצרו אחרי יצאו מהטנדר לכיוון שלי ואמרו לי לדומם את המנוע ולצאת מהרכב (כמובן בעצבים).

תוך כדי שאני עושה מה שהם אומרים לי סיפרתי להם שהתקשרתי למשטרה כי פחדתי שעוקבים אחרי ולא ידעתי את הכוונות שלהם לכן "ברחתי" להם בהתחלה ואחרי שידעתי שמדובר בשוטרים עצרתי,

הם עשו כמה בירורים במכשיר קשר וגילו שאמרתי את האמת ושיחררו אותי.

קרה לי עוד מקרה גם בימי התיכון (כבר סיפרתי את זה ב- IOL כמדומני), היינו כעשרה מכוניות זה היה בסיום הלימודים ונסענו לחניה גדולה בעיר מאוחר בלילה חנינו במעגל שמנו מוזיקה חזקה במכוניות ורקדנו בתוך המעגל.

אחרי חצי שעה הגיעו מדורניקים בנסיעה מטורפת ונכנסו מכל היציאות של החניון תוך כדי חריקות צמיגים (הם כנראה באמת חושבים שהם בסרט...), היו כמה מאיתנו שברחו עם הרכבים והיו כמה שלא אני הייתי מאלו שלא, הם שלפו עלינו אקדחים וצעקו עלינו "לא לזוז או שאנחנו יורים" אנחנו באמת ילדים טובים והחברות שלנו שהיו איתנו נכנסו לפאניקה והתחילו לבכות ולצעוק.

אני ועוד חבר צעקנו לשוטרים שהם לא נורמלים ושלא יאיימו עלינו ויכוונו עלינו את האקדחים, והם צעקו עלינו למסור להם את המפתחות של הרכבים נשארנו כחמישה שלא ברחו (רק אני וחבר שלי נהגים), נתנו להם את המפתחות הם לקחו לנו את הרשיונות, החזירו לנו את המפתחות ואמרו לנו לנסוע אחריהם לתחנת המשטרה.

כשהגענו למשטרה הם ניסו להפחיד אותנו בכל מיני שטויות (נפתח לכם תיק, נקח לכם את הרשיונות וכו'...) אחרי כמה דקות שאנחנו נמצאים שם הגיעו כל שאר החברה שהיו איתנו (סה"כ כ- 30 איש) ואבא של אחד מהחברה שהיה לו משרד עו"ד די גדול, הוא איים עליהם (על השוטרים בתחנה) שאם הם לא משחררים אותנו (אותי את חבר שלי והחברות שלנו), כל מי שנכח באירוע יעיד נגד השוטרים במשפט תביעה שהוא יפתח, אחרי כמה דקות היינו בדרכנו הביתה.

גם שהמצב לא היה כמו שהוא היום (ביטחוני), המדורניקים/שוטרים התנהגו אותו הדבר...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...