Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלילה הארוך בחיי. (ארוך).

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא קצת הגזמת??

תיק זה בסך הכל תיק, זה לא אומר כלום עליך, תיק זה אומר שהיה לך תקרית עם המשטרה ולכן נפתח לך רקורד. גם אם אתה אשם וגם אם לא.

לעומת זאת הרשעה בבית משפט היא החשובה. כל עוד אין הרשעה מבית משפט באמת שאין לטיבי מה לדאוג מכל מה שאמרת.

לא הגזמתי , אתה טועה.

תיק זה לא בסך הכל תיק , כי סופו של כל תיק ליהיות מוכרע בין אם זכאי או אשם.

אני לא מדבר על ההליך עד להכרעת הדין כי אז כמובן אין שום רישום פלילי במשטרה .

רישום פלילי הוא לאחר הרשעה בלבד , הרי אם נחשוב בהיגיון נראה שאין שום סיבה שיהיה למישהו

זכאי רישום פלילי - אתה לא חושב?

כל מה שכתבתי התייחס כמובן להרשעה בבית משפט , או לא בבית משפט .

תשים לב שרשמתי רישום פלילי.

ישנן הרשעות שמושגות על ידי חקירה בלבד והמשך טיפול אצל קציני מבחן , שממליצים לסגור

את התיק וכו' , ואף ייתכן מצב של רישום פלילי ללא משפט.

לטיבי יש הרבה מה לדאוג , כי ההשלכות של תיק פלילי הן לא עניין של מה בכך במדינתנו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדקתי את פקודת המשטרה בנושא עיכובים וגיליתי לתדהמתי, שההוראות לגבי הזדהות שוטר בעת עיכוב הן שונות במקרה של עיכוב רכב. הן הרבה יותר גמישות לשוטר ובעייתיות לאזרח.

ג. חובות איש משטרה בעת ביצוע עיכוב

1) חובת הזדהות

א) איש משטרה המעכב אדם, יזהה עצמו תחילה, בפני האדם כאיש משטרה ובציון שמו.

ב) איש משטרה שאינו במדים חייב, נוסף לאמור לעיל, להציג בפני האדם המעוכב תעודת מינוי.

ג) איש משטרה במדים, יציג תעודת מינוי רק על פי בקשת האדם המעוכב.

ד) הוראות סעיף ?3. ג. ?1) א) לעיל, לא יחולו במקרה של עיכוב לצורך ביצוע חיפוש ברכב, כאמור בסעיף ?3. ב. ?5) לעיל.

אולם, איש משטרה המבצע עיכוב כאמור, יהיה, ככל האפשר, לבוש מדים או מצויד באמצעי זיהוי גלויים. אם לא יתמלאו תנאים אלו, יזדהה איש המשטרה באמצעות תעודת מינוי.

הפקודה המלאה נמצאת כאן:

http://www.police.gov.il/al_hamishtara/pkudot_hamishtara/xx_140134a_pkud.asp

וזה מציג בעיה מסויימת מבחינת הקייס שלך לגבי חוקיות העיכוב והדרך בה עצרו אותך.

למרות שמדובר בתקנת משטרה ולא בחוק המעצרים עצמו, אני מעריך שהתקנה נגזרת מחוק המעצרים (שאותו לא ממש היה לי כח לקרוא). בכל מקרה - שווה להתייעץ עם עורך דין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את פקודת המשטרה בנושא עיכובים וגיליתי לתדהמתי, שההוראות לגבי הזדהות שוטר בעת עיכוב הן שונות במקרה של עיכוב רכב. הן הרבה יותר גמישות לשוטר ובעייתיות לאזרח.

הפקודה המלאה נמצאת כאן:

http://www.police.gov.il/al_hamishtara/pkudot_hamishtara/xx_140134a_pkud.asp

וזה מציג בעיה מסויימת מבחינת הקייס שלך לגבי חוקיות העיכוב והדרך בה עצרו אותך.

למרות שמדובר בתקנת משטרה ולא בחוק המעצרים עצמו, אני מעריך שהתקנה נגזרת מחוק המעצרים (שאותו לא ממש היה לי כח לקרוא). בכל מקרה - שווה להתייעץ עם עורך דין.

נכון , רק ש"יריחו" עדיין לא נחשב כתעודה משטרתית מזהה...

בדיוק בדרך נזכרתי בקטע מ"גבעת חלפון" :

"סרג'יו , משטרה באה"

"נו זה חבר'ה מהמדור מה מרביצים מכות רצח"

30 שנה ,וכולנו זוכרים... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בתחנת המשטרה,

התיק עדיין בטיפול ועדיין לא הוחלט אם זה יימשך, או שייסגר בגלל חוסר ראיות - אבל ככל הניראה יימשך. אני מואשם בהפרעה לשוטר במילוי תפקידו (WTF?! מה הקשר!?), ובניסיון לתקוף שוטר.

רציתי להתלונן במח"ש היום, אבל הם סגורים ורק אחרי החג... אז אני יאלץ לחכות קצת.

המעצר שלהם בוודאות לא היה כחוק, לא הזדהו כשוטרים אפילו פעם אחת, והוציאו אקדח בצורה מופרעת כאילו זה שוק - הם כמובן טוענים שהם קראו לי בכרזה (לא שמעתי) והייתה צ'אקלאקה (שקר וכזב בוודאות!), אבל בכל זאת המעצר לא היה כחוק.

בדיוק אתמול הייתה כתבה בידיעות אחרונות על כך שעשרות נהגים נשדדו בחצי שנה האחרונה על ידי אזרחים שאיימו על הנהגים לצאת החוצה, ולאחר שהם יצאו - הרכב נגנב מהם. אז מה השוטרים מצפים, שאני יעצור לכל אחד שרוצה שאני יעצור לו? פחח.

קשה לי להאמין שאני ייצא אשם, כי כל שופט אובייקטיבי (מקווה שלפחות הם אוביקטיביים השופטים הללו) יראה את האירוניה שבכל הסיפור ויראה שלא הייתה לי שום כוונה זדונית.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...