Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלילה הארוך בחיי. (ארוך).

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת מגעיל ומצער לשמוע סיפורים כאלה מבחינת המשטרה ואזרחיה

קרה לי כמעט אותו סיפור כשהייתי עם אח שלי (באימפרזה טורבו GT) רק שלנו זה לא הגיע למצב שכזה (פה אני לא יתן פירוט למה) אבל זה לא חשוב כי באמת שגועל נפש שממשיכים לרדוף אחרי מכוניות כאלה ואנשים שלא עשו כלום .....

מקווה שזה נגמר במצב טוב

ושזה לא יקרה שנית....

פשוט גועל נפש של מדינה רק בישראל זה יכול לקרות... תאמינו לי....

מי עכשיו בצד של המשטרה? שיעיז להגיד אני ... גועל נפש

זה מה שיש לי לומר על זה ..... פשוט מגעיל

זאת משטרה זאת? תבררו תשאלו ישר אקדח לראש אזיקים בידים?

בתקווה לעתיד טוב יותר ושקט יותר

תהנה מהאוטו....

אדיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התנהגות המשטרה לא מפתיעה אותי.

חבל רק שאנחנו צריכים לראות דברים כאלה, הלוואי שמישהו היה יכול לשפר את התנהגות המשטרה.

מותר לחלום, לא?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, האירוניה...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=358847#post358847

אפילו שמר כתב שם "טויוטה קורולה, 2 דורות אחורה"! ולצערי, לא זכרתי את זה אז לא היה לי מושג שהם בילוש.

ואני חשבתי שבאמת אותי לא יעצרו, ואיתי הבילוש לא יתעסקו, כי אין להם שום סיבה להתעסק עם אחד שכמוני - אויש...כמה שטעיתי. אבל צדקתי במה שרשמתי שם, שהתגובה שלי לא תיהיה סלחנית למקרה שיתנהגו אליי באלימות, ואכן היא לא הייתה. אני יכול רק להגיד תודה ששמו עליי אזיקים אחרי שטיפה התחלתי להתפרע שם כשהוציאו אותי בכח ודחפו אותי, כי אם לא, אני באמת הייתי משתגע כשהביאו לי את הסטירה\בעיטה.

על מה בדיוק משפיע תיק פלילי, פרט לתעודת יושר מהמשטרה?

האם זה ישפיע לי על הגיוס שלי בצבא?! ידחו לי אותו? יבטלו אותו?!?!

אני מת להיכנס במשטרה, יותר ממכם תיהיו בטוחים מזה - אבל תבינו אותי גם שבו זמנית הדבר שכרגע הכי חשוב לי הוא ההגנה על השם הטוב שלי כמו שאמרו פה, ושאני יצליח לצאת נקי. גם להיכנס בהם מאוד חשוב לי, אבל מה יותר חשוב לי מזה שאני יצא נקי לחלוטין?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיק פלילי:

בעיקר והכי חשוב משפיע בקבלה למקומות עבודה , כל מקום עבודה שמכבד את עצמו מבקש היום תעודת יושר חתומה על ידי המשטרה - כלומר עם רישום פלילי בלבד אתה מאבד הרבה מאד משרות.

צבא: בצבא נסגרות בפניך הרבה דלתות , אתה תוכל להתגייס , אולם יזמינו אותך לקצין בכיר בבקו"מ

שיברר איתך את מהות התיק הפלילי , אבל בכל מקרה לא תקבל שום תפקיד בעל חשיבות .

חו"ל , בעיות בקבלת וויזה במיוחד לארה"ב - עד כדי בלתי אפשרי כלל .

וכמובן בדיקה שגרתית , שוטר יכול לעקב אותך אם יש לו חשד כלשהו וזה על סמך "ניסיון העבר"

שכן אתה עבריין מורשע "ללא הרשעה" זה בעצם העונש . כאילו הודת במעשה וקיבלת עליך את העונש

או הנזיפה.

ישנם הרבה מקומות שמסתכלים בעין לא יפה על רישום פלילי , בדיעבד בצדק , אבל אם חופרים לעומק

מגלים שהרבה אזרחים נושאים עימם תיק פלילי מתקופת היותם נערים וכו' ולו רק בגלל היד הקלה

של המשטרה ו"תפירת" תיק על כל עבירה פעוטה .

ושלא יהיו פה "חכמים " למינהם , המשטרה לא עושה כלום על מנת למנוע עבירות מועדות לפורענות

כגון סמים קלים , גניבת אופניים וכו' - עבירות שמעסיקות בדרך כלל נוער צעיר , אלא היא מוצאת

את הפתרון בהכתמת שמם ורקעם של נערים אלו - וחבל , אולם זה כבר דיון אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, האירוניה...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=358847#post358847

אפילו שמר כתב שם "טויוטה קורולה, 2 דורות אחורה"! ולצערי, לא זכרתי את זה אז לא היה לי מושג שהם בילוש.

ואני חשבתי שבאמת אותי לא יעצרו, ואיתי הבילוש לא יתעסקו, כי אין להם שום סיבה להתעסק עם אחד שכמוני - אויש...כמה שטעיתי. אבל צדקתי במה שרשמתי שם, שהתגובה שלי לא תיהיה סלחנית למקרה שיתנהגו אליי באלימות, ואכן היא לא הייתה. אני יכול רק להגיד תודה ששמו עליי אזיקים אחרי שטיפה התחלתי להתפרע שם כשהוציאו אותי בכח ודחפו אותי, כי אם לא, אני באמת הייתי משתגע כשהביאו לי את הסטירה\בעיטה.

על מה בדיוק משפיע תיק פלילי, פרט לתעודת יושר מהמשטרה?

האם זה ישפיע לי על הגיוס שלי בצבא?! ידחו לי אותו? יבטלו אותו?!?!

אני מת להיכנס במשטרה, יותר ממכם תיהיו בטוחים מזה - אבל תבינו אותי גם שבו זמנית הדבר שכרגע הכי חשוב לי הוא ההגנה על השם הטוב שלי כמו שאמרו פה, ושאני יצליח לצאת נקי. גם להיכנס בהם מאוד חשוב לי, אבל מה יותר חשוב לי מזה שאני יצא נקי לחלוטין?

בתור אחד שהיה מעורב ועדיין מעורב בתיק פלילי אני מציע שתשיג לך עורך דין, ואל תעשה ש-ו-ם דבר בניגוד למה שהעורך דין אומר לך, אם הוא אומר לך לשבת כמו טאטלה זה מה שתעשה ! אם חשוב לך העתיד שלך בנוגע לתעודת יושר ואתה רוצה ללכת לכיוון של סגירת התיק חובה עלייך להקשיב לעורך דין.

בנוגע להשפעות על הגיוס, אתה לא תוכל להשתתף בפרויקטים או במשרות שהם מסווגות ויחשבו 10 פעמים אם להציב אותך במקום כלשהוא במידה ויש לך תיק פלילי. כמו כן עבודה במשרות ממשלתיות חינוכיות ועוד הרבה מאוד עבודות דורשות תעודת יושר! לכן חשוב מאוד שאתה תצא מכל העניין הזה נקי.

אם יש לך שאלות נוספות שלח לי הודעה פרטית ואני ינסה לעזור לך כמה שאני יכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיק פלילי:

בעיקר והכי חשוב משפיע בקבלה למקומות עבודה , כל מקום עבודה שמכבד את עצמו מבקש היום תעודת יושר חתומה על ידי המשטרה - כלומר עם רישום פלילי בלבד אתה מאבד הרבה מאד משרות.

צבא: בצבא נסגרות בפניך הרבה דלתות , אתה תוכל להתגייס , אולם יזמינו אותך לקצין בכיר בבקו"מ

וכמובן בדיקה שגרתית , שוטר יכול לעקב אותך אם יש לו חשד כלשהו וזה על סמך "ניסיון העבר"

שכן אתה עבריין מורשע "ללא הרשעה" זה בעצם העונש . כאילו הודת במעשה וקיבלת עליך את העונש

או הנזיפה.

ישנם הרבה מקומות שמסתכלים בעין לא יפה על רישום פלילי , בדיעבד בצדק , אבל אם חופרים לעומק

מגלים שהרבה אזרחים נושאים עימם תיק פלילי מתקופת היותם נערים וכו' ולו רק בגלל היד הקלה

ושלא יהיו פה "חכמים " למינהם , המשטרה לא עושה כלום על מנת למנוע עבירות מועדות לפורענות

כגון סמים קלים , גניבת אופניים וכו' - עבירות שמעסיקות בדרך כלל נוער צעיר , אלא היא מוצאת

אכן, לחפש את הטבע מתחת פנס יותר קל...

בכל אופן, לדעתי לא יעשו לך כלום, ואם כן, תכין את עצמך טוב טוב, עדים זה דבר חשוב...

כמו כן עו"ד טוב ולפני שופט מפוכח יכול להציג את הסיפור כעלילה, למה היה עליך לדרוס שוטר? למה היה עליך לברוח? הרי לא נסעת מהר? לא היו מחזקתך כלי נשק או סמים? אתה "ילד טוב", עבר נקי, אנשים אוהבים אותך בקהילה וכו'...

בקיצור, אם זה יגיע לבי"ש, את תצא ז כ א י!!!

אגב, רישום פלילי לא הפריע לחבר שלי להיתקבל לקורס טייס, ולמישהו שאני מכיר מקרוב (:wink:) להגיעלרמות סיווג סודיות גבוהות בצבא ולאחר מכן לעבוד בחברות היי-טק!

כל עוד לא רצחת/גנבת מיליונים אל תדאג. ואם כן גנבת מיליונים סביר להניח שהתיק היחידי שיפילו עליך יהיה של חבר כנסת!!! :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט גועל נפש של מדינה רק בישראל זה יכול לקרות... תאמינו לי....

מי עכשיו בצד של המשטרה? שיעיז להגיד אני ... גועל נפש

זה מה שיש לי לומר על זה ..... פשוט מגעיל

זאת משטרה זאת? תבררו תשאלו ישר אקדח לראש אזיקים בידים?

בתקווה לעתיד טוב יותר ושקט יותר

תהנה מהאוטו....

אדיר...

תקרא בעמוד הקודם מה אני ו TT כתבנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח , אחמד , איך שלפת את השרשור ההוא? :roll:

בקיצור -

כדי להתעמת עם מישהו שמולך ,רצוי ,כמו בשח ,לנסות להיכנס לראש שלו.

תעמיד את עצמך במקום השוטרים האלה:

איביזה צהובה ,כמו בתיאור ,מתנהג באופן חשוד , הם מנסים לעצור אותך ,אתה לא מציית ,מנסים שוב ,אתה מנסה לדרוס אחד מהם , הם מצליחים לעצור אותך , אתה מתנגד ,הם משתלטים עליך בכח , ומביאים אותך לתחנת המשטרה.

עד כאן זה הצד שלהם - אם תקרא את הדו"חות שלהם , אני כמעט בטוח שזה בערך מה שתמצא כתוב בפרטי האירוע.

עכשיו בוא נעבור לאיך אתה מתגונן נגד הסיפור:

דבר ראשון , אתה קצת (אפילו הרבה) בבעייה , מילה שלך כעבריין בפוטנציה , מול ארבעה אנשי חוק. (בואו נעזוב לרגע את עניין רמתם האינטלקטואלית או המוסרית של ארבעת הדגנרטים , זה לא שייך לעניין -אף בית משפט לא יוציא אותך זכאי בגלל שהשוטרים טיפשים).

תצטרך לבזבז לא מעט זמן , וכנראה לא מעט כסף לצערך , אבל המטרה הראשונה ,אם אני לא טועה ,היא להוציא אותך צח כשלג (ללא רישום פלילי) ואם אפשר -מטרה שנייה , לזמבר את אותם ארבעה שוטרים.

לכן עליך להתחיל לעשות עבודת מחקר: כל עוד הכל טרי בזכרונך , רשום לעצמך בתור התחלה כל פרט ופרט של האירוע - אם תגיע למשפט עוד שנה מהיום (נניח) , אתה תזכור את כל הפרטים ,בעוד השוטרים הללו - שייתקלו עד אז בעוד 500 מקרים דומים לשלך - ישכחו ויזכרו אך ורק מה שכתוב בדו"ח. אתה או עו"ד טוב יכולים לעשות מזה מטעמים בסיטואציה מסויימת.

לאחר מכן גש וצלם את המקום , במצלמה רגילה ,להוכחת טענותיך בדבר מקום העצירה וכו' , ושמור את התמונות.

תרשים של האירוע עשוי לעזור בעתיד.

עכשיו גש ועשה סבב עדויות.

קודם כל החברה - שתספק לך אליבי לגבי מקום הימצאך קודם. רשום הכל ,אולי שווה לעשות תצהיר אצל עו"ד.

אח"כ מכל אחד שאתה מכיר /ראית /הוא היה נוכח /ראה מהמרפסת - על כל פרט ופרט שהוא זוכר.

כל זה לא צריך לקחת לך יותר מימים בודדים.

עכשיו גש לעו"ד או שניים לצורכי התייעצות בלבד

(אל תסגור שום דבר עם אף אחד) .

ברר איתם מה צריך לעשות כדי להתלונן על התנהגות השוטרים במח"ש (אני יודע שיש המון שיפקפקו בעניין ,אבל אין לך מה להפסיד -אתה כבר מסובך עם המשטרה ,והגשת התלונה נגד השוטרים תראה להם גם את נחישותך וגם תגרום להם לחשוב על העניין פעמיים. התנהגות לא הולמת היא דבר אחד ,שעשוייה בד"כ להיגמר בנזיפה ,בטח בבילוש. שקרים וטיוח הם כבר עניין להדחת שוטר מתפקידו ומשרתו).

השלב הבא אמור להיות התלונה עצמה נגד השוטרים:

גש ללינק הבא -

תלונות על שוטרים

קרא היטב את מה שכתוב שם , כולל התקנות והוראות החוק בנוגע לסמכויות השוטרים והחריגה מתפקידם.

מלא את הטופס המצורף (הדפס לך 2 עותקים אחד מהם - שלח אותו בדואר רשום אל הכתובת המצויינת באתר (שמור אישור מסירה) ואת השני השאר אצלך) .

הקפד לציין בתלונה כי נוהל המעצר שלך לא היה תקין (לא היו סימנים מזהים כלשהם , לא הופעלו אמצעי זיהוי מלבד ,אולי, מערכת כריזה שלא נשמעה ,לא היו מדים , לא הוצגו תעודות) , כמו כן ,אם לא הודיעו לך מפורשות שאתה עצור זכותך וחובתך להתנגד לכל נסיון לעצור אותך - בוודאי אם לא הזדהו כשוטרים.

ציין גם את העובדה כי סטרו לך בעת שהיית כבר כפות , בקיצור -כל פרט שנראה לך ככזה שחרג מהתנהגות נורמלית , להעלות על הכתב.

אם עו"ד יהיה מעורב ,תאם איתו כל פעולה שאתה עומד לעשות. עו"ד מתמחה בעניינים פליליים הוא המומלץ -אל תיקח אחד חאפר שיעשה לך יותר נזקים מאשר יועיל.

לבסוף - אם יגיע זימון נוסף - בקש לדבר אך ורק עם ראש משרד החקירות ,ואם אפשר עם מפקד התחנה.

תסביר לו בלשון שאינה משתמעת לשתי פנים (תהיה שקט אבל תקיף - אל תדבר אליו מגבוה ,הם לא אוהבים את זה) שנעצרת באופן לא חוקי , בניגוד לכל הנהלים (ואל תתבייש להראות שאתה בקי בנהלים) ובצורה שפגעה בך -ושאתה מתעתד לתבוע את השוטרים המעורבים ואת האחראים עליהם.

למרבה הצער - חלק מהשוטרים (לא כולם , ואפילו לא רובם ,אבל יש לא מעט אנשים שהם בושה לתעודת השוטר שלהם) הם כאלה , ותצטרך להילחם נגדם. תשים בצד את עניין הכסף כרגע - עו"ד יעלה לך הרבה פחות מאשר תפסיד כל חייך אם יהיה לך רישום פלילי . כולך בן 18 , אתה לא יודע עוד לאן החיים יקחו אותך , ואל תגביל את עצמך בגלל שטות כזו.

זהו בערך. גש לעבודה ,ובהצלחה. אם תרצה עוד משהו - בפרטי אם זה נוגע למקרה שלך , או בכללי אם אתה מאמין שזה עשוי לעזור לעוד מישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש ממש מבין אותך, אבל אל תדאג.

אני יכול להבטיח לך, אם היית מאוים ע"י משפט או מעצר בפועל וכו' לא היית כותב עכשיו את ההודעה הזאת.

ובמיוחד אם היו מאשימים אותך בנסיון לדריסת שוטר. אם היו מאשימים אותך בדריסת שוטר, היית עכשיו במעצר, או במעצר בית עד לתום התהליכים נגדך.

אתה מעל גיל 18, אבא שלך לא כ"כ יכול לעזור לך ע"י חתימה כלשהי.

כמו שכתבו לך, הם מנסים להפחיד אותך, והם מצליחים, כל אחת היה מפחד/לחוץ במצב כזה.

כמו שאומרים סרט רע.

אבל אין לך מה לדאוג,אבל אם אתה רואה שיש לך זימון לבית משפט, וקשה לי להאמין שיהיה, תקח עו"ד ותלחם בהם, לא הגיוני שיתפסו סתם ככה בבנדאם תמים.

בהצלחה, רמי.

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 24 לחוק

(א) העוצר אדם יזהה את עצמו תחילה בפני החשוד, בציון שמו או

כינויו הרשמי והיותו שוטר או עובד ציבור, יודיע לו מיד שהוא עצור

ויבהיר לו את סיבת המעצר בהקדם האפשרי במהלך ביצוע המעצר; שוטר

יזהה את עצמו גם בהתאם להוראות סעיף 5א לפקודת המשטרה [נוסח חדש],

התשל"א-1971 (להלן - פקודת המשטרה), ועובד ציבור יזהה את עצמו גם

על ידי הצגת תעודה המעידה על סמכויותיו. היה המעצר על פי צו שופט,

ימסור מבצע המעצר לעצור עותק מהצו.

(ב) הוראות סעיף קטן (א), למעט החובה להודיע לחשוד על המעצר

ולמסור לו עותק מהצו, לא יחולו -

(1) אם ברור בנסיבות הענין, כי זהות השוטר וסיבת המעצר ידועים

לעצור;

(2) אם מילוין עלול לסכל את ביצוע המעצר;

(3) אם מילוין עלול לגרום לפגיעה בבטחון מבצע המעצר בשעת ביצוע

המעצר או להעלמת ראיה;

חלפו הנסיבות שמנעו מילוי הוראות סעיף קטן (א), יקיים מבצע

המעצר את ההוראות האמורות מוקדם ככל האפשר.

(ג) מילוי החובות האמורות בסעיפים קטנים (א) ו-(ב) הוא תנאי לחוקיות

המעצר

תבדוק עכשיו איך אתה עומד עם התניות הללו בכדי שתדע אם המעצר היה חוקי או לא חוקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן, ת'שמע.....

כמו שרבים אמרו פה כבר, אם היית מואשם בנסיון לדרוס שוטר(מקביל לנסיון לרצח) כבר היית במעצר.

אני מניח שכל ההפחדות והאיומים בתחנות היו כדי להפחיד ולהשתיק אותך ואתה תראה שאם תוך חודש לא יזמנו אותך יותר תקבל מכתב עוד 8 חודשים שיהיה כתוב בו שאין מספיק ראיות והתיק נסגר.

במקרה כזה אין לך רישום פלילי במסוף, אלא רק רישום על נייר בתחנה למקרה שתעצר עוד פעם.

באמת שכואב לי על הטרטורים שאתה עובר, הרבה עברו אותם...יהיה בסדר אתה תראה.

בעניין העורך דין תפנה אליו בכל מקרה ותתחיל לבנות תיק נגד אותם השוטרים, ואז תשתמש בתיק הזה נגדם ברגע הכי מתאים. למשל: לאחר סגירת התיק......ואז הם בהחלט יאכלו *** גדול.

בהצלחה, ש-ה' יעזור לך.

תמשיך לעדכן.......

ג'ניה

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות להגיש תלונה במח"ש (מחלקת חקירת שוטרים) אבל זה לא יעזור, אני בטוח בזה.

לגבי הרישום הפנימי, אין מה לדאוג מזה, זה סתם פתק קטן שיהיה בתחנה שנעצרת בה.

לא תהיה לכך שום השפעה על חייך, וכמובן לכל הטופסי יושר למינהם. וזהו אינו רישום במחשב כמו שאמרו מעלי, אם לדוגמא יעזצרו אותך באזור אחר, וירצו לבדוק לגבי העבר שלך, הכל נקי כמו תחת של תינוק!

רק חבל שהמשטרה לא ככה....

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קראתי את הסיפור...

DAMN

אתה צריך עו"ד טוב... ממש טוב. אל תוותר להם!

לדעתי לא צריך לפתוח כאן במסע צלב נגד המשטרה! אל תשכחו שהוא יכול גם להפסיד במשפט, ועורכי הדין היום כלל לא זולים!

אם יבטלו לך את התיק הפלילי במשטרה אז אני חושב שזה מספיק, ועדיף שתלך להרגע ותנסה לשכוח את כל מה שקרה, כי רווח לא יצא לך מזה.

יוסי

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיק פלילי:

או הנזיפה.

לא קצת הגזמת??

תיק זה בסך הכל תיק, זה לא אומר כלום עליך, תיק זה אומר שהיה לך תקרית עם המשטרה ולכן נפתח לך רקורד. גם אם אתה אשם וגם אם לא.

לעומת זאת הרשעה בבית משפט היא החשובה. כל עוד אין הרשעה מבית משפט באמת שאין לטיבי מה לדאוג מכל מה שאמרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...