Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו "מבשם האויר" המומלץ ביותר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי עכשיו כמה ריחות מעניינים באייס, AREON לא קיים, ולא הריחות של Mr & Mrs

את קליפורניה אני לא רוצה, בקיצור לא נשאר משהו באמת טוב, מלבד Mr & Mrs שהריחות שלהם מבחינתי ללא תחרות, החיסרון, התנדפות מהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yogev20 כתב:

חיפשתי עכשיו כמה ריחות מעניינים באייס, AREON לא קיים, ולא הריחות של Mr & Mrs

את קליפורניה אני לא רוצה, בקיצור לא נשאר משהו האמת טוב מלבד Mr & Mrs שהריחות שלהם מבחינתי ללא תחרות, החיסרון, התנדפות מהירה.

תזמין מ KSP :)
משם הזמנתי את המסטיק AREON שאצלי כבר חודשיים נותן בראש (זכורים לי 2 ניחוחות נוספים)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתה כנראה, אני ממש מת עליו (גם אשתי וההורים שנסעו)

לפני שעתיים, liav12 כתב:

אז היבואן חזר אלי בתשובה שבאיזור ראשון לציון אין אותם כלל בדגם ג'ינס או בשאר ולא בכל הריחנים ולא בכל המקומות אם בכלל, והוא לא יכול לעזור לי אלא אם אני מזמין ארגזים. מצחיק שגם בתקופה כזו נראה שאין רצון למכור לפרטיים, מעדיף לשלם למקום שכן מעוניין למכור.

בכל אופן הזמנתי 3 חתיכות עם אותו ריח מאיביי, בעלות נמוכה מהארץ של 25 שקלים כולל משלוח.

https://www.ebay.com/itm/SET-2-1-Areon-Auto-Fresco-Lufterfrischer-4-ml-Perfume-in-Flasche-Holzbox-OVP/383780022003?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=652151350085&_trksid=p2057872.m2749.l2649

יש לו בכללי עוד כמה ניחוחות בחנות

https://www.ebay.com/sch/m.html?_ssn=universal2store&LH_PrefLoc=&_from=R40&_trksid=p2499338.m570.l1313&_nkw=AREON&_sacat=0

שוווה, 3 ב24 שח כולל משלוח חינם.
הזמנתי גם ננסה (2 סאמר דרים + 1 וניל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שהזמנתי גם כן.

לי אישית יש טראומה מהמסטיק של קליפורניה ובכללי הריח המתוק הזה בשיא החום בקיץ.. ריח מתוק וקיץ לא הולך ביחד, בגלל זה בשמים לקיץ הם "פרשיים" ולימוניים / הדריים.

אבל כמובן ריח וטעם זה עניין אינדיבידואלי

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.11.2020 בשעה 12:55, liav12 כתב:

אז היבואן חזר אלי בתשובה שבאיזור ראשון לציון אין אותם כלל בדגם ג'ינס או בשאר ולא בכל הריחנים ולא בכל המקומות אם בכלל, והוא לא יכול לעזור לי אלא אם אני מזמין ארגזים. מצחיק שגם בתקופה כזו נראה שאין רצון למכור לפרטיים, מעדיף לשלם למקום שכן מעוניין למכור.

בכל אופן הזמנתי 3 חתיכות עם אותו ריח מאיביי, בעלות נמוכה מהארץ של 25 שקלים כולל משלוח.

https://www.ebay.com/itm/SET-2-1-Areon-Auto-Fresco-Lufterfrischer-4-ml-Perfume-in-Flasche-Holzbox-OVP/383780022003?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=652151350085&_trksid=p2057872.m2749.l2649

יש לו בכללי עוד כמה ניחוחות בחנות

https://www.ebay.com/sch/m.html?_ssn=universal2store&LH_PrefLoc=&_from=R40&_trksid=p2499338.m570.l1313&_nkw=AREON&_sacat=0

איזה ריח נעים ומומלץ?

אהבתי את הבלאק אייס של עצים קטנים, יש להם משהו בסגנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אתר אינטרנטי, כלומר דרך הזמנות. אבל המחיר כולל משלוח +18 ש"ח.

אישית פחות אוהב את קליפורניה על אף ששנים השתמשתי בו. (עדיין קונה לרכב אחר בבית) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...