Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפשוף ראשון ברכב החדש :( מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"במזל טוב" ביום שבת האחרון, אחי החנה את הרכב החדש שלו שהוציא יום קודם מהסוכנות סיאט איביזה FR בנמל ת"א בחנייה רחוקה מאנשים שלא צמודה לאף אחד. ולתדהמתו שהוא חוזר לאוטו הוא מגלה את הדבר הבא שפשוף בקשת הגלגל קדמי שמאלי בעובי של סנטים, כמובן שהוא לא ידע כל כך מה לעשות עם עצמו סה"כ לא עברו יותר מ-24 שעות וכבר הספיקו להשאיר את החמסה הראשונה על האוטו ומקווה שגם האחרונה, בלי להשאיר פרטים כמובן של הח*א שעשה את זה.

מה אתם ממליצים לעשות האם ללכת למוסך ולתקן את זה?, מישהו מכיר מוסך של צ'מפיון שהפחחות אצלו היא מקצועית? מה העלות של תיקון כזה יכולה להיות?.

ואם יש מקום אחר מקצועי שיודע לתקן כזה דבר בצורה הכי טובה שיש? או שבעצם תיקון מכחול יכול לסדר את העבודה, ולחסוך את הצביעה מחדש בקטע הזה?

הצבע של הרכב הוא לבן.

תודה לעוזרים.

שפשוף.jpg

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה,מה שנפגע הוא רק הטמבון. מה שצריך זה להוציא את הקוד צבע, אם אני לא טועה הוא נמצא בתא המטען. בגלל שהצבע חדש הסיכוי שיהיה הבדלי צבע הם קטנים עד לא יהיו,כל עוד התיקון יבוצע אצל בעל מקצוע.

תעשה סקר שוק ותבדוק אצל מי המחיר המתאים לך.ואולי הסוכנות שקניתם ממנה את הרכב תסכים לעשות לכם למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תשאיר ככה. אח"כ לך תוכיח שצבעת את הטמבון רק בגלל שפשוף...

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי תמיד אומר שטוב שזה קורה וזה נגד עין הרע :lol:

בקטנה, בקושי רואים את זה, אולי אפילו אפשר ללכת לפחח טוב ועם מכחול 0 יסדר את זה אחרי שהוא ישייף קצת

(בסיאט לאון שהייתה לי סידרו זאת בצורה ממש טובה)

אל תתבאס, זה קורה, גם לי היה רכ בשמעולם לא עבר תאונה בבדיקה שקניתי אותה אמרו לי הרכב מעולם לא עבר תאונה (רכשתי מאיזו אישה מבוגרת שבקושי נסעה) לא עברו כמה ימים עשיתי תאונה שנכנס בי רוכב אופנוע שעקף מימין, אחרי שתיקנתי את זה שבוע לאחר מכן באחת השכונות בב"ש שפשפו את הכנף מבלי להשאיר פרטיםן...

תתחדש על האוטו, ותהנה ממנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן כדאי לצבוע,הרכב חדש ולכן לא יהיה הבדל צבע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים על העזרה.

אבל האם אתם יכולים להמליץ על מקום ספציפי טוב ומוכר? שיסדר את השפשוף הזה בצורה הכי טובה, ושיראה הכי מקורי שאפשר.

ולמי שאמר על שלא כדאי לתקן שאתה מגיע לרכב חדש כל בוקר ורואה את השפשוף המיותר הזה, זה נורא צורם בעין ועדיין שמנסים להתעלם זה קשה בטח באוטו חדש שעוד אין לו שבוע.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן כדאי לצבוע,הרכב חדש ולכן לא יהיה הבדל צבע.

בשביל מה? לרוץ ולצבוע בכל פעם שדבר כזה קורה?

בינינו, כמה שלא תשתדל, רוב הסיכויים שהפגוש הזה יראה עוד שריטות דומות. עדיף כבר לצבוע אם המצב נהיה גרוע יותר, בנתיים מדובר ברכב בן יום עם צבע מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו, כמה שלא תשתדל, רוב הסיכויים שהפגוש הזה יראה עוד שריטות דומות. עדיף כבר לצבוע אם המצב נהיה גרוע יותר, בנתיים מדובר ברכב בן יום עם צבע מקורי.

מצטרף.

בטוח שזה כואב לראות את זה על אוטו בן יומו. אם היה מדובר על שריטה עמוקה או איזה בקע, הייתי יכול להבין שאתה רוצה לצבוע. אבל ממה שניתן לראות מדובר בקילוף צבע לא משמעותי, מאלה שיהיו לך עוד בעתיד, לצערנו...

אז שאחיך ישאיר את זה עד שיתרגל או עד ש... חו"ח-טפו-טפו-פלפל-שום-בצל באמת יהיה צורך בתיקון :-(

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לך פעם רכב חדש במצב דומה?

אצלי בפנדה שבועיים אחרי שקיבלתי אבן קטנה על הכביש הורידה נקודה קטנה של צבע בדיוק מעל הסמל,הייתי מבואס חבל על הזמן,פה מדובר בשיפשפוף מאוד ברור לעין,ואני מתאר לעצי כמה זה מבאס אותו,כמובן יהיו עוד מקרים,אבל ככל שהזמן שהרכב אצלך יותר קל לקבל את זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תנסה קודם להתייעץ עם פחח אמין שינסה לטשטש עם מכחול 0.

לי בכלל הפחח לא לקח כסף ועשה אחלה עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לך פעם רכב חדש במצב דומה?

אצלי בפנדה שבועיים אחרי שקיבלתי אבן קטנה על הכביש הורידה נקודה קטנה של צבע בדיוק מעל הסמל,הייתי מבואס חבל על הזמן,פה מדובר בשיפשפוף מאוד ברור לעין,ואני מתאר לעצי כמה זה מבאס אותו,כמובן יהיו עוד מקרים,אבל ככל שהזמן שהרכב אצלך יותר קל לקבל את זה.

היה לי, ולא רצתי ישר לצבוע. יותר מזה, אחרי חצי שנה שכן שיצא מהחניה הוסיף שפשוף באותו אזור (ועוד הוסיף שזה שטויות והכל משמיים). אתה רוצה להגיד לי שאתה היית רץ אחרי כל שריטה לצבוע את הפגוש? זה הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים על העזרה.

אבל האם אתם יכולים להמליץ על מקום ספציפי טוב ומוכר? שיסדר את השפשוף הזה בצורה הכי טובה, ושיראה הכי מקורי שאפשר.

ולמי שאמר על שלא כדאי לתקן שאתה מגיע לרכב חדש כל בוקר ורואה את השפשוף המיותר הזה, זה נורא צורם בעין ועדיין שמנסים להתעלם זה קשה בטח באוטו חדש שעוד אין לו שבוע.

במקום ללכת למקום מסויים על כל דבר קטן, תעשה לעצמך חיים קלים, תקנה ספריי צבע לתיקונים קטנים בדיוק כמו אלה ותתקן בעצמך. זה ממש לא מסובך ובמיוחד על צבע חדש זה ייראה כאילו לא היה כלום. מה גם שזה שריטה ממש קטנה ככה שישאר לך צבע למקרים דומים שעלולים לקרות גם בעתיד.

מבחינה אישית אני ממליץ על הספריי צבע של טופ קולור, ואני רואה שעוד הרבה פה בפורום היו מרוצים מהם אז אין ספק שזה מקום ששווה לבקר בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק באותו מצב (גם כן רכב חדש) ויש פתרון ביניים שהוא קצת יותר טוב מספריי צבע:

אם (ואני מדגיש - אם) אתה מחליט לבצע את התיקון באמצעות מכחול בעצמך, אתה יכול לרכוש ערכת תיקון מלאה שמותאמת לקוד הצבע שלך מאתר paints4u.com - הקיט המקצועי עולה 100 ש"ח כולל משלוח.

תראה את השרשור שלי בנושא (עם תמונות):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3918560#post3918560

השבוע אני מתכנן ליישם את התיקון, כך שתוכל לעקוב ולהחליט בעצמך

אם תחפש באיטרנט תראה שיש הרבה אנשים שמרוצים מהקיט, ואתה יכול לראות דוגמאות לתוצאה:

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=20127

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...