Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם מאחסנים את ציוד הדיטיילינג שלכם ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה שזה יקרה? כשחברים באים לשטוף איתי אני תמיד לוקח פד נוח ולהם נותן רק פד סיני זול (ואומר להם שזה הפד הכי טוב, הם מצדם מאמינים לי :-) )

LOL

אם לא פדים איכותיים, חומרי שטיפה איכותיים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים!! אתם דפוקים בשכל!! :crazyeyes

:screwy:

לא רק הם דפוקים (הוצאתי את עצמי באלגנטיות :wink:)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=463637

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש הכי פחות הארד קור בכל העסק הזה.. :wink:

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק הם דפוקים (הוצאתי את עצמי באלגנטיות :wink:)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=463637

:lol:

טוב בצער רב ויגון קודר, אני מודה! גם אני דפוק :drinking:

Kenworth- עכשיו תורך :)

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

טוב בצער רב ויגון קודר, אני מודה! גם אני דפוק :drinking:

Kenworth- עכשיו תורך :)

הלימודים העמוסים שלי מאפשרים לי לנקות את הרכב ב 2 דליים אחת לשבועיים ומדי פעם להגיב פה :(

זה הכל לבנתיים.

אם היה לי יותר זמן אני מניח שהייתי עושה כמה פרוייקטים נחמדים

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש פרוייקט שלייף אחרי צביעה רק תגיד לי :lol:

צירוף מקרים מוזר אבל בדיוק בדקתי תמונות של טיפול כזה על ידי יבגני.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.550497818319784.1073741857.200798486623054&type=3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.. זה לא הרכב שלי, שלי יוצא מצביעה רק בחמישי אחרי צהריים

צביעה כללית? תעדכן בבקשה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עדיין טרי בתחום(מספר חודשים) ולאט לאט אוסף ציוד וחומרים.

הספקתי כבר לקנות מגבות, חומרי פנים,חוץ, פדים אפליקטורים שפריצרים.

ערכת שטיפה הכוללת FOAM LANCE,EZ-JET,ערכת שטיפה מעליאקספרס(משאבה ,צנרת ,כבל 12Vּ+מפסק) שאוחסנה אחר כבוד בארגז משלה.

כפפה

מברשות פנים(ריפודים ופתחי איורור)

UC להורדת שריטות.

דלי

ג'ריקן 20 ליטר.

צריך לקבל:

גלונים של שמפו ,QD ,וחומר ניקוי יבש שהזמנתי.

גריט גארדים.

UQW(קניתי את האריזה הקטנה לנסיון)

כפפה של מגס.

רוב הציוד שתופס נפח מאוחסן במרפסת(שהפכה אצלי לסוג של בוידם).

חלק מהציוד מאוחסן ברכב בעיקר לשימוש שוטף(חלק סתם עוד לא מצאתי מקום)-טוב שיש בגאז' של 530 ליטר.התא החום תפוס ברובו ע"י ארגז כלים מהרכב הקודם.(שכנראה כאן לא יהיה לו ממש שימוש).

הציוד בגיגית האפורה מאוחסן בד"כ מתחת לכיור המטבח והגיגית משמשת רק לשנע אותו לרכב.

בגיגית העגולה אני שם דברים שעוד לא מצאתי להם את המקום בחיים(סוג של כולבויניק-מכסה אותה עם ניילון כך שלא נכנס אבק.)

את ארגזי הפלסטיק השקופים קניתי לפני שבועיים בערך ע"מ לנסות לעשות קצת סדר בברדק שנוצר,עושים עבודה לא רעה,יש להם מכסה מתפרק שאפשר להניח עליו ציוד ומגבות במהלך שטיפות וטיפולים,אחלה דבר.

מברשות הפנים מאוחסנות בתא הנוסע בדלת ובתא הכפפות.

2014-07-02_21-23-01_796.jpg2014-07-02_21-23-49_725.jpg2014-07-02_21-29-54_108.jpg2014-07-02_21-30-03_546.jpg2014-07-02_21-34-24_684.jpg2014-07-02_21-44-18_618.jpg2014-07-02_21-47-38_444.jpg2014-07-02_21-53-49_371.jpg

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שרשור!

אצלי זה קצת טריקי, אני אשתדל להעלות תמונות מחר.

מחסן של כתר : קרשר 5.20 עם הציוד (צריך לקנות מקציף, נשבר לי כבר )+ שואב אבק

קופסא ענקית מפלסטיק עם מכסה תואם אשר מכילה את המגס da , פדים, פולישים, אוטם, אפליקטורים, פלסטלינה ושלל החומרים של cg באריזות המקוריות.

קופסא קטנה מאיקאה עם מכסה תואם, הכוללת את כל מה שצריך לשטיפה שבועית, שמפו, ג׳ל לצמיגים של מגס, ולא מעט חומרים מדוללים בשפריצרים של איקאה מוכנים לעבודה כמו הפרימיום בלו, גריים ריפר, all clean, glassworkz, סילק שיין , stain extractor ועוד כמה חומרים ששכחתי . אני גם זרקתי שם 2-3 אפליקטורים לחומרים שדורשים זאת ואת המברשות השונות (קארפלן מחודדת, הקלאסית של איקאה, והשלישייה של cg לפנים הרכב)

שידת אכסון בבית: אני והאישה חולקים את מטליות המיקרופייבר השונות, כאשר המיוחדות (ניגוב, buff ) שמורות בבלעדיות לשימושים שלי... גם כפפת השטיפה של מגס נמצאת שם עם שאר הכפפות הפשוטות יותר. כנל לגבי הדליים. אין לי סיבה אמיתית להשקיע בדליים נוספים, אולי גריט גארד.

לאחר לא מעט ניסויים וכאבי גב בלהעלות ולפרוס את כל הציוד לקראת שטיפה , החלטתי לחלק את קופסאות המוצרים כפי שפירטתי לעיל.

בשטיפה השבועית / דו שבועית - יש לי כל מה שאני צריך בקופסא קטנה. אין לי צורך לסחוב את כל הציוד איתי.

בטיפולים גדולים יותר, כמו פוליש, ווקס, פלסטלינה או יישום של אוטם, אני מעלה את הקופסה הגדולה והכבדה.

מידי פעם אני עובר על הקופסא הקטנה, ממלא מה שצריך בהתאם לדילול הרצוי וזהו.

אני ממליץ על התצורה הזו, זה בהחלט עושה את החיים לקלים יותר.

עריכה אחרונה על ידי eli z

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה קצת שונה חוץ מהציוד דייטיליניג אני גם מפרק הרבה חלקים ברכב ,מתעסק בחשמל,מתקין מערכות וכדומה, אז בין היתר יש לי גם ציוד "כבד".

אז ביקשתי מאבא שלי שיבנה איתי ארון בחניה הפרטית בנינו ארון,חיברתי בתוכו נקודות מים ונקודת חשמל ,תליתי בחניה מערכת סטיאריו ישנה לאווירה נחמדה,בניתי כמה מדפים והתחלתי לאחסן כל מה שקשור לאוטו שלי בהתחלה זה היה שואב חשמל, וכמה סמרטוטים ולאט לאט גדל....

בקיצור בארון אני מאחסן כלי עבודה ,כל מיני לדים ושטיות למינהם,שואב אבק ציקלון שמחר יוחלף ואני מביא אחד רטוב יבש נורמלי..., גרנייק 120 באר מקצועי עם ראשים מתחלפים שונים.

וציוד הדיילטניג-פלסטינה סינית, חומרי ניקוי לדשבורד- של טרטל ,STP,מגס פנים וחוץ לפלסטיקה,APC,חומרי לניקוי מושבים,פריום בלו למגנזיום,מלא סוגי מגבות שונות לכל מיני דברים,פדים סינים ,וילדות לרכבים שלא שלי,כפפות, מברשות לכל הדברים,חומר להברקת צמיגים של מקסיס מגס STP ועוד איזה אחד ,סבון מיסטר פינק,ועוד אחד של מגס ועוד מלא דברים ושטיות שאני כבר לא זוכר התמונות יעשו את העבודה.....

20140703_171649_640x360.jpg20140703_171649_800x450.jpg

20140702_162939.jpg

עריכה אחרונה על ידי corolla 08

drive for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...