Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם מאחסנים את ציוד הדיטיילינג שלכם ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה על התגובות,

שלומי:

לינק למקציף: http://www.ebay.com/itm/271424356037?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

אני עדיין לא קיבלתי את שלי (הוא בדרך). אם תרצה להמתין כמה ימים ולקבל חוות דעת - בכיף. אני מודע לעובדה שיש מוכרים זולים יותר / מוצרים זולים יותר, אבל הוא המוכר שמכר הכי הרבה חתיכות מהמוצר, גם המוצר עצמו נראה איכותי ביחס לסינים / איטלקים.

לעניין השמפו - כשהמקציף שלי יגיע, אבדוק זאת. שניהם אמורים להקציף מעולה. הפינק "חלש יותר" ונועד לשטיפות על בסיס שבועי (ולא יפגע בהגנות שעל הרכב) או לPRE WASH כדי לפרק לכלוך טרם כניסת הכפפה לתמונה. ההאנידיוו חזק יותר.

אורן - אחלה פינה יש לך.

הרבה כאן היו רוצים פינה כזאת.

רק לא הבנתי, אתה משתמש בגריי גוס על תקן IPA? :wink:

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה על התגובות,

שלומי:

לינק למקציף: http://www.ebay.com/itm/271424356037?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

אני עדיין לא קיבלתי את שלי (הוא בדרך). אם תרצה להמתין כמה ימים ולקבל חוות דעת - בכיף. אני מודע לעובדה שיש מוכרים זולים יותר / מוצרים זולים יותר, אבל הוא המוכר שמכר הכי הרבה חתיכות מהמוצר, גם המוצר עצמו נראה איכותי ביחס לסינים / איטלקים.

לעניין השמפו - כשהמקציף שלי יגיע, אבדוק זאת. שניהם אמורים להקציף מעולה. הפינק "חלש יותר" ונועד לשטיפות על בסיס שבועי (ולא יפגע בהגנות שעל הרכב) או לPRE WASH כדי לפרק לכלוך טרם כניסת הכפפה לתמונה. ההאנידיוו חזק יותר.

אורן - אחלה פינה יש לך.

הרבה כאן היו רוצים פינה כזאת.

רק לא הבנתי, אתה משתמש בגריי גוס על תקן IPA? :wink:

חחחחחח הגריגוס בתקן נשבר לי כבר הידים מלנקות ,חייב לקחת כוס למנוחה.

סתם תאמת זה בקבוק שהיה באוטו הקודם שתיתי וחבר נהג ויום האחרי האוטו היה זוועה אז שניקיתי ,הוא נשאר בארון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום עוד כמה שטויות לאוסף

סט מברשות דיטיילינג, 5 ב100 כולל משלוח.

חפשו את המוכר באיביי אם תרצו. השם מופיע על המברשות / מעטפה

1522bebdde9086a534d0146ac13fb589.jpg

וכמובן, את המקציף החדש שלי[emoji4]

ef7791b6d1d0cd31a960343e9b92069d.jpg

רשמים? בימים הקרובים.

יש לי מספר מוצרים חדשים שאני צריך לנסות

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחסן נראה רעיון טוב, גם אני שקלתי את האפשרות.

בינתיים, קניתי כמה ארגזי פלסטיק מאיקאה,

צריך להחליט מה חשוב יותר:

1. לנייד את הציוד בנוחות (לפעמים אני לא שוטף בבית / משאיל ציוד).

2. לסדר הכל בצורה נוחה ונגישה בארון/ מדפים (כן, דיטיילינג וורלד עשו לי חשק)

שואב אבק רטוב/ יבש הוא היעד הבא שלי.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הזמנה שקיבלתי היום מcyc, זמן הגעה:כ10 ימים מיום ההזמנה.

30e4828b7180dfa1b630ef2c418d8c58.jpg

קניתי מברשת wooly נוספת, שמיועדת לקאליפר ולאזור הצר שבין הקליפר לחישוק, בניגוד לסט, הידית מכופפת, כך שזה בהחלט יכול להקל על הגישה לאזורים הבעייתיים.

מה עוד? מברשת hook&loop של cg לפלטה 5"

דוגמית של Iron x וגלייז של פינישקייר.

ולסיום, המגבת שהצלחתי לשים עליה יד בשעה טובה, הלא היא הממותה[emoji4]

לוג פרוייקט מסודר יעלה ממש בקרוב, אני ממתין לפלטת 5" לפולישר שכבר הייתה צריכה להגיע מזמן.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכון אחרון לקראת פסח ....

עשיתי סדר אחת ולתמיד! העפתי כל מה שלא צריך השתדרגתי במכונת da, בסט פולישים של מנזרנה, גלון onr, שפירצרים חדשים,מגבות ,וכו... התמונות ידברו בעד עצמם

uploadfromtaptalk1426931214135.jpg

uploadfromtaptalk1426931238616.jpguploadfromtaptalk1426931262502.jpguploadfromtaptalk1426931287254.jpguploadfromtaptalk1426931306043.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נחמד, ממליץ על מדפסת המדבקות של ברדר (עמידות מצויינת, לאורך שנים, גם ברטוב).

גם אני לא עדכנתי זמן מה.

האמת? שאין יותר מידי חידושים, אבל יצא לי לדאוג לתאורה טובה יותר (פרוזקטור לד 50W על החניה), ועוד 2 קטנים של 10 ניידים לעבודות נקודתיות (פוליש וכו', והשלמה של זוויות תאורה במקרה הצורך).

יש עוד כמה שטויות כמו אפליקטורים או מגבת אובר. לא משהו שמצדיק תמונה.

אגב, איך התכשיר לעור של CG? אני קצת מתחרט שקניתי את 2 המוצרים בתכשיר אחד, (ניקוי וקונדישינר).

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...