Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור גינה מקומה רביעית

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

די חפרתי פה באשכולות כאלה ואחרים בתקופה האחרונה לגבי שטיפת הרכב.

לפי הכותרת אתם מבינים בעצם מה אני שואל.

אני רוצה לקחת את נושא השטיפה שיהיה לטיפולי בלבד, לא רוצה שום מכונות אוטומטיות ושום מטליות מלוכלכות ולחץ גרניק אדיר.

אני רוצה צינור ורוצה אותו בבית שלי (נקרא לא טוב..עמכם הסליחה).

אני גר בקומה רביעית בבניין ישן, כלומר לא גבוה במיוחד.

יש לי ברז קטן במקלחת עם צינור חצי שמשום מה השיפוצניק המרגיז חיבר מתאם שמקטין לרבע ושם ברז קטן שבקלות ניתן לפירוק.

אני חשבתי לשים בושינג מגדיל ביציאה חזרה לחצי ומשם לחבר צינור גינה ארוך ביום השטיפה.

איזו מערכת/גלגת/ראש צינור/זרנוק הייתם ממליצים? האם לחץ מים של צינור חצי (עם הקטנה מקומית לרבע וחזרה לחצי מיד) ביתי יתן זרימה משביעת רצון שסליחה על הביטוי שלא יצא "פיפי" מהצינור?

אגב, להערכתי אזדקק למשהו כמו 30 מטר (כמה מטרים ספייר ליתר בטחון).

או שעדיף לזנוח את זה, לחסוך את הטרחה ולקנות 2 דליים ולשטוף בשיטת 2 הדליים?

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון בר ביצוע. תבדוק כמה מטרים יש לך ותוסיף עוד קצת לגיבוי ותברר בכמה חנויות גינון כמה יעלה לך צינור לפי מטר.

2 דליים בכל מקרה אתה צריך.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכור לי נכון, לפני שנים ארוכות יצאה תקנה שאוסרת על שטיפה באופן שכזה ועוד הגבלות בנושא שימוש במים. הזהר ממעשה ומתלונות שעשויות לסבך אותך ובדוק זאת טרם ביצוע הפרוייקט.

2 דליים יקנו לך שלוות נפש ;-)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הרגע קראתי באתר הממשלתי ש...

"שטפו את הרכב בעזרת דלי מים: שטיפת הרכב בעזרת צינור אסורה על פי החוק בישראל וגוררת קנס כספי. באופן דומה, מתקני שטיפת רכבים מחויבים להתקין מערכות למיחזור המים לשטיפה חוזרת."

:-(

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הרגע קראתי באתר הממשלתי ש...

"שטפו את הרכב בעזרת דלי מים: שטיפת הרכב בעזרת צינור אסורה על פי החוק בישראל וגוררת קנס כספי. באופן דומה, מתקני שטיפת רכבים מחויבים להתקין מערכות למיחזור המים לשטיפה חוזרת."

:-(

אין מה להתאכזב שיטת 2 הדליים ( זה לא באמת 2...) תעבוד מצויין

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתאכזב שיטת 2 הדליים ( זה לא באמת 2...) תעבוד מצויין

דוגרי.

אני מרסס על הרכב ONR בעזרת מרסס גינה, לאחר מכן שופך על הרכב דלי מים ואז מתחיל בשיטת 2 הדליים ובסופו של דבר עוד איזה דלי נחמד להוריד את הסבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגרי.

אני מרסס על הרכב ONR בעזרת מרסס גינה, לאחר מכן שופך על הרכב דלי מים ואז מתחיל בשיטת 2 הדליים ובסופו של דבר עוד איזה דלי נחמד להוריד את הסבון.

בדיוק ככה! אצלי בסוף לפעמים יש אפילו עוד דלי.

ובנוסף דלי נוסף קטן לגלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ככה! אצלי בסוף לפעמים יש אפילו עוד דלי.

ובנוסף דלי נוסף קטן לגלגלים.

גלגלים אני מרסס wolfgang wheel cleaner אחרי 10 דקות בערך משפריץ עם המרסס ובסופו של דבר מים ONR ודלי קטן לסיומת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הבניין שלך נראה אבל אתה יכול למשוך מהבית שלך מהחלון שהכי קרוב לחנייה שלך

צינור ברזל/צינור פקס/צינור spחיצוני עד ליד החנייה שלך ושם לחבר לו ברז שאף אחד לא יוכל לפתוח רק אתה זה ברז שיש לו מפתח נשלף

והינה יש לך נקודת מים עד לאוטו

אבל אסור להשתמש בצינור מים ישיר ,הייתי ממליץ לך אחרי שעשית נקודת מים כמו שהסברתי לך לקנות גרייניק ואז לחבר לנקודת מים שעשית וזהו יש לך מכון שטיפה מי שלך על חשבונך ולא על חשבון דיירים אחרים ותוכל לעשות גם SNOW FOAM

אני מצרף לך תמונה פחות או יותר הדמיה של איך זה אמור להראות

nezcowttyzxq.jpg

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין על ההדמייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה חוקי להחליט להשים צינור מים קבוע בבניין משותף.

כמו כן יש סיכוי סביר במיוחד ששאר הדיירים יתלוננו והוא יהיה צריך לפרק את זה (גם במידה וזה לא נגד החוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הבניין שלך נראה אבל אתה יכול למשוך מהבית שלך מהחלון שהכי קרוב לחנייה שלך

צינור ברזל/צינור פקס/צינור spחיצוני עד ליד החנייה שלך ושם לחבר לו ברז שאף אחד לא יוכל לפתוח רק אתה זה ברז שיש לו מפתח נשלף

והינה יש לך נקודת מים עד לאוטו

אבל אסור להשתמש בצינור מים ישיר ,הייתי ממליץ לך אחרי שעשית נקודת מים כמו שהסברתי לך לקנות גרייניק ואז לחבר לנקודת מים שעשית וזהו יש לך מכון שטיפה מי שלך על חשבונך ולא על חשבון דיירים אחרים ותוכל לעשות גם SNOW FOAM

אני מצרף לך תמונה פחות או יותר הדמיה של איך זה אמור להראות

nezcowttyzxq.jpg

רגע בחוק רשום שאסור צינור, למה אתה חושב שגרניק מותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוכנע ששימוש מושכל בצינור עם "אקדח" בקצה חסכוני באופן משמעותי משטיפה נורמטיבית עם דליים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...