Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקומות ציבוריים לניקוי הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, כידוע לחלקנו אין צינור או נקודת חשמל תמיד ליד החניה, בפסח האחרון טיילתי עם המשפחה בדרום, באחת העצירות נכנסנו לבאר שבע לאכול גלידה בגלידה באר שבע (היה טעים, תודה ששאלתם) וביציאה נכנסו לתחנת הדלק (סונול) שצמודה לקניון, בכניסה לתחנה קלטתי בזווית העין שלוש חניות שלהם יש שלוש נקודות חשמל לכול אחת,אני לא בדיוק יודע איך זה עובד כי רק עברתי ליד זה ולא בדקתי יותר מידי אבל זה נראה לי כמו רעיון מצוין.

מישהו מכיר דבר כזה באיזור חיפה ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול דווקא ראיתי משהו מעניין.

תחנת דלק (לא זוכר של איזו חברה) ליד מוזיאון ישראל בירושלים, יש שם עמדה לניקוי עצמי של הרכב.

שואב אבק , מבשם רכב ועוד משהו שקשור לנקיונות, כמובן שהכל בתשלום , אך עמדה מסודרת.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם עמדה לניקוי עצמי של הרכב.

שואב אבק , מבשם רכב ועוד משהו שקשור לנקיונות, כמובן שהכל בתשלום , אך עמדה מסודרת.

משהו בסיגנון הזה יש בתחנת דלק פז שליד הגראנד קניון, זה בדרך שמחה גולן אם אני לא טועה.

יש עמדות עם שואב וכו'.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידע כללי המרכז הזה נקרא ONE PLAZA, ומעבר לכביש זה הביג הישן.

בתחנה המדוברת פעם היו שואבי ענק ענקיים ובשלשול 10 ש"ח היית יכול להפעיל אותם לכרבע שעה לניקוי עצמי. אולי נשארו השקעים שלהם :roll:

משירותי בבסיס חיפה בבת גלים אני זוכר שליד הבנין הגבוה שצמוד לתחנת הרכבת יש סוג של שטיפת רכב, שלדעתי היא עצמית.

לדעתי שווה בדיקה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם אני אבדוק את זה היום אני מקווה.

אם מישהו יודע על עוד מקומות (בכול הארץ) אז שישתף ואולי זה יעזור לעוד אנשים.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, הייתי היום בתחנות ליד בת גלים, בראשונה (פז) אין כלום, בשניה (דלק) יש רחיצת רכב שלא פועלת בשבת ויש שם מקום מוצל עם שקעים ואפילו שני ברזים שאפשר לחבר להם צינור חיבור מהיר (על הברז מורכב כזה http://afik-ramot.co.il/pl_product~132015~4~18.htm?x=1) לא היה לי איך לבדוק עם השקעים עובדים (השטיפה כבר לא עבדה) אבל לא הייתי רוצה להשתמש בשקעים ובברזים של השטיפה לפחות בלי לדבר עם בעל המקום קודם.

בתחנה השלישית (פז) גם יש שטיפה שלא עובדת בשבתות אבל גם שם אני מעדיף קודם לדבר עם הבעלים לפני שאני משתמש לו בחשמל ומים. אבל בתחנה הזאת יש עוד שני שקעים שכנראה הייתה מחוברת שם מכונת שטיפה ציבורית (שצריך לשלם), השלט של המכונה עם ההוראות קיים עדיין אז נראה שזה שייך לפז ויש שם עדיין את השקעים, לא בדקתי אם יש חשמל כי לא היה לי איך אבל המקום לא מוצל.

בדקתי גם בתחנות דלק שליד הגרנד (פז איפה שהיה הפופולו) ולא היה שם ובמצה גם לא היה.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי גם בתחנות דלק שליד הגרנד (פז איפה שהיה הפופולו)

זו לא התחנה שליד הגראנד קניון, התחנה שדיברתי עליה נמצאת ממש בדרך שמחה גולן.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הייתי עכשיו בגרנד קניון ובדקתי גם את העניין הזה, יש את התחנה של דור אלון ממש מול הקניון, שם יש שואב אבק גדול כזה שצריך להכניס כסף וזהו אבל יש עוד תחנה ברחוב יוחנן רטנר, שם יש ממש מכון שטיפה עצמית, יש שם 4 עמדות של שואבי אבק לשאיבה עצמית (ואני חושב שראיתי שם מישהו משתמש בלחץ אוויר), יש מכונה לשטיפת שטיחים, יש מכונת שטיפה לבד ועמדת ניגוב ואפילו מכונה למטליות, נראה טוב, לא ראיתי כמה עולה כי היו שם מלא אנשים והיה בלגן (אני מקווה שזה בגלל שהיום ערב חג ושלא כל יום זה ככה, בשבת אני יגיע לשם לבדוק שוב אם יש שם רק שקע כדי לחבר את השואב אבק שלי.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni,

העמדת שטיפה ביוחנן רטנר (התחנה ש-epiphone דיבר עליה) תמיד מאויישת בשוטפים. ימי שישי ושבת בד"כ עמוס.

השטיפה שם עולה 20 ש"ח לפנימי+חיצוני או תוספת של 5 שקלים ל"ווקס" שהוא בעצם גרניק עם שמפו לרכב.

השטיפה היא לא שטיפה ידנית או עצמית אלא כניסה למנהרה שהחליפו בה את המברשות לפני כמה חודשים לחדשים.

שקעים לשימוש עצמי אין שם, אבל מנסיון, השואב שם חזק מספיק.

חג שמח!

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני יבוא לשם רק בשביל השואבי אבק וניקוי השטיחים, יותר מזה אני לא צריך (אני שוטף לבד בבית רק נקודת חשמל חסרה לי) אגב כמה עולה סיבוב על השואב ? והלחץ אוויר עולה כסף ? כי זה היה נראה לי שזה די חופשי

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברו כאן בעבר על שטיפה עצמית בכפר סבא, לא הייתי ואני מתעניין בעצמי אם מישהו יודע פרטים.

אני יודע פרטים

זה נמצא באיזור תעשיה בכפר סבא

יש 3 עמדות שטיפה עם קיטור ויש 3 אופציות לבחירה:

- שטיפה בלחץ נמוך, מים פושרים עם סבון

- שטיפה בלחץ חזק, מים נקיים

- שטיפה עם ווקס

המחיר הוא 5 שקלים ל 75 שניות

המכונה קולטת מטבעות של 5, 10 בלבד!

יש גם 3 עמדות של שואב אבק שאני לא זוכר כמה עולה\כמה זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...