Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז זהו שכן יש הצעות ותרעומת לא רק מצד יבגני...

סבבה, אז איתם תתווכח על איך חתמו על אוסלו

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ולגבי הצניעות, מילא אם הייתי מרוויח מזריקת הרימון הזו, אבל אני לא.

מחנה השמאל בהחלט הרוויח מהעריקות של גולדפרב ושגב, ולכן אני אומר שכדאי צניעות כשהפעם פוטנציאלית מחנה השמאל יפסיד מעריקות

כן כמובן, אתה פרסונה מיוחדת ופתית שלג צח ואני זה כל מחנה השמאל, כולל רבין כמובן. 

הפואנטה די ברורה: החזרה שלך בזמן לא רלוונטית. הניסיון לשפוט אחרים לפי עמדה או שייכות מחנאית גם לא רלוונטיים, במקרה הזה. תבוא אלי בטענות על מה שעושים הנציגים שלי בכנסת היום. כמו שאני בא אליך בטענות על בן גביר וסמוטריץ', ולא מבקש ממך להיות צנוע כי פעם ימני זרק רימון על מפגינים וימני אחר ירה בראש הממשלה. אין לי פוסטרים בחדר של גולדה מאיר וגם לא של בן גוריון וגם לא של אף אחד אחר. מבטיח. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4626

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

כמו שאני בא אליך בטענות על בן גביר וסמוטריץ'

אתה רואה? אתה שוב בפוזיציה.

אתה לא יכול לבוא בטענות על גזענים אחרי שבן גוריון שלח את המזרחים לעיירות הפיתוח.

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

אתה רואה? אתה שוב בפוזיציה.

כן חשבתי על זה שאני לא יכול להתלונן על רימון על מפגינים אחרי שהמחנה שלי ירה על אלטלנה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב זה לא להיות צבוע.

תהיה גזעני. תהיה אלים.

תהיה בעד כפיה דתית, נגד נשים, נגד נכים ונגד הומואים.

רק אל תהיה צבוע.

=====

לא יודע איזו ממשלה תצא מכל זה, אם בכלל.

אבל רק בשביל לראות את ההיתמוטטות ההיסטרית של ריקלין בטוויטר, היה שווה כל המהלך..

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • מצחיק 1
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, יבגניפ כתב:

סבבה, אז איתם תתווכח על איך חתמו על אוסלו

רציתי אבל הם לא ענו לי.

לפני 33 דקות, יבגניפ כתב:

כן כמובן, אתה פרסונה מיוחדת ופתית שלג צח ואני זה כל מחנה השמאל, כולל רבין כמובן. 

הפואנטה די ברורה: החזרה שלך בזמן לא רלוונטית. הניסיון לשפוט אחרים לפי עמדה או שייכות מחנאית גם לא רלוונטיים, במקרה הזה. תבוא אלי בטענות על מה שעושים הנציגים שלי בכנסת היום. כמו שאני בא אליך בטענות על בן גביר וסמוטריץ', ולא מבקש ממך להיות צנוע כי פעם ימני זרק רימון על מפגינים וימני אחר ירה בראש הממשלה. אין לי פוסטרים בחדר של גולדה מאיר וגם לא של בן גוריון וגם לא של אף אחד אחר. מבטיח. 

כאמור, לא שאתה כל מחנה השמאל, אלא שההצעה שלך הגיעה (אולי אפילו לפני שחשבת עליה) ממחנה השמאל.

אולי זו אפילו לא הצעה שלך אלא סתם ריפררת אותה, אני לא יודע... אבל שמעתי אותה לפני שאתה אמרת.

הטענות שלי הן לנציגים שלך בכנסת ש-3 מערכות בחירות שמעתי אותם בונים על "הליכוד בלי ביבי" כבסיס להקמת ממשלה, וכשזה לא עבד וביבי גנב להם עריקים, ועכשיו עושה להם סיכול ממוקד להקמת ממשלה, פתאום הם בכלל נגד עריקים.

חס וחלילה לא טענות כלפיך, שהרי מה יעזרו טענות כלפיך? אם הנציגים שלך יחליטו להצביע בכנסת על חוקים לנקום בעריקים הם לא באמת שואלים אותך, כמו שסמוטריץ' לא שואל אותי.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

נראה שנשבר לביבי מבנט, והוא החליט לנסות לפורר את ימינה, אפשר לקרוא לזה תוכנית "שמשון" - אם לביבי אין קואליציה, הוא יוודא שגם ללפיד אין

בגדול צריך לזכור שהעם הוא הריבון , העם בוחר את נציגיו לכנסת והנציגים כעיקרון פועלים לפי ראו עיניהם,

כל נציג צריך לדעת שבסוף הוא נפגש עם הבוחר שוב פעם, במקרה שלנו נפגשים פעמיים בשנה. 

קח לדוגמא את ליברמן, בסבב הראשון ביבי יצא בהכרזות שליברמן הוא שמאל, ניתן היה להבין כאילו ליברמן ימחק בבחירות הבאות.

בפועל 3 מערכות בחירות נוספות וליברמן מקבל את אותה תוצאה כמו בסבב א',  לכן ניתן להגיד שבוחרי ליברמן שולחים אותו לכנסת לדאוג להם 

וממש לא אכפת להם אם הוא ימין או שמאל, העיקר שידאג לפנסייה

כנ"ל , גנץ לפי התקשורת הוא היה אמור להימחק בסבב 4, בפועל היא 8 מנדטים .. כלומר הבוחרים שלו רוצים לראות אותו פעיל

ממש לא אכפת להם שהוא יושב תחת ביבי או תחת טיבי, מבחינת 8 המנדטים הוא מייצג אותם.

לדעתי גנץ היה צריך לסחוט את ביבי עד הסוף ולהיכנס לממשלה יציבה 4 שנים, אבל הוא ישאר עם ה-8 מנדטים יציבים שלו כל עוד הוא ישדר פוליטיקה נקייה.

הבעיה הם בנט וסער שאין להם ממש בייס אמיתי... יהיה מעניין לראות מה יקרה הלאה..  

יש לי שיטת בחירות חדשה. 

קחו את העם... בעצם את הבוחרים , חלקו אותם ל 8 קבוצות מייצגות, ממש שמינית מהחרדים , שמינית מכל שכונה, שמינית מכל קבוצת גיל.. 

ממש שכל שמינית תהיה קבוצה מייצגת.

עכשיו.. תריצו בחירות כל 3 חודשים  (או כל חצי שנה) , כל סבב בחירות רק קבוצה אחת בוחרת. 

יום חופש רק למי שבוחר ומביא חתימה שהוא בחר 

ככה יוצא לכל אחד לבחור כל שנתיים.

המפלגות מגישות את הרשימות לכנסת כל שנתיים ולא ניתן לשנות אותם,  מי שעורק או עוזב מפלגה יכול להצטרף לרשימה קיימת או להקים מפלגה חדשה רק פעם בשנתיים. 

ככה מפלגה או חבר כנסת יודע שכל 3 חודשים עולים לעידכון מספר המנדטים מול העם. 

ככה העם יוכל לפטר ח"כ כל שלושה חודשים .. ולהכניס חדשים כל 3 חודשים. 

וצריך למכור את הזכויות לתוכנית לאחד מערוצי הטלוויזה, ככה כמו הישרדות / האח הגדול .. תהיה תוכנית פעמיים בשבוע שיביאו את מעללי חברי הכנסת.

אפשר לעשות להם משימות ברחבת הכנסת , או במזנון הכנסת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, korola כתב:

אפשר לעשות להם משימות ברחבת הכנסת , או במזנון הכנסת.

טעימות של חיסוני קורונה נניח?

• מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה... אתה יצירתי 

אפשר עוד משימות שקשורות לדרישות התפקיד.

למשל כל אחד מקבל סוכריה על מקל , צריך ללקק אותה עד שמגיעים למקל. 

משימה קבוצתית , מסמנים להם שטח כחול שאחד צריך לחצות אותו בלי לדרוך על הרצפה,  שאר חברי הקבוצת צריכים לשכב על הרצפה ואחד דורך על כולם על מנת להגיע לקצה השני.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שדרוג למשימה הקבוצתית שלך.
מרכזים את כולם בחדר גדול שהיציאה ממנו היא מעבר צר וארוך עם רצפה חלקה ומדרגות בקצה.
שמים בסוף המעבר פסלון חסינות לעוד 3 חודשים.
מזניקים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרעי:

ציטוט

אנחנו חרדים מאוד כשאנחנו שומעים שאביגדור ליברמן למשל, הרודף הגדול ביותר של היהדות החרדית, בכלל הייתי אומר של הדת, אמור להיות שר האוצר.

גפני:

ציטוט

*יושב נפתלי בנט, מנהל משא ומתן, הופך אבן על אבן עם לפיד כדי לעשות ממשלה שהיא ממשלת שמאל, ממשלה שהיא אנטי דתית.

*הצעד שאתה הולך לעשות זה נתק עם היהדות החרדית

Epf2NqNXcAENjnt.jpg (800×479)

• מצחיק 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו צריך ללמד את החרדים שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
נשבעו אמונים למלך ומתלוננים שלא משתפים אותם.
במקום לבוא אחרונים למשא ומתן יש להם עדיין הזדמנות להצטרך אליו בתחילתו. יקבלו אותם בשמחה, אפילו ליברמן ולפיד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לליברמן ולחרדים יש את אותם אינטרסים.

שניהם רוצים כסף לציבור בוחריהם

שניהם רוצים חנויות ומעדניות ספציפיות שמוכרות מוצרים שרק הציבור שלהם רוכש. 

הבעיה של ליברמן היתה ביבי, שנתן רק חרדים ולא לציבור של ליברמן

בממשלת לפיד , ליברמן יכול לשבת בשלווה עם החרדים , כי הוא יקבל את מה שהוא רוצה עבור הציבור שלו.

פתאום אפשר יהיה אוטובוסים בשבת באיזורים שאין בהם חרדים , אבל לא אגד או קווים יפעילו אותם,  הם יצטרכו להקים חברות בת.

להשכיר את האוטובוסים שלהם לחברת הבת (רק בשבת) לנהגים שירצו יהיה אישור לעבוד בחברת הבת בשבתות.

שנקודת העבודה זזה , אז חוקי הפיזיקה שהכרנו משתנים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, korola כתב:

שניהם רוצים חנויות ומעדניות ספציפיות שמוכרות מוצרים שרק הציבור שלהם רוכש. 

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...