Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4601

• SlowRide

4424

• פינדר

3475

• m3x7r3m3

2926

זו לא האצבע בעין הראשונה שבן גביר תוקע לאוכלוסיה במזרח ירושלים. אני ממש לא חושב שזה בהוראת הביבס.

מה שכן, מרתיח לראות את סגן ראש עיריית ירושלים עומד איתו ומהפה של שניהם שלשול מילולי שלא תורם בדבר, אלא מה שנראה כמו נסיון להבעיר את השטח עוד יותר בכוח.

הייתי רוצה לראות אותם עומדים שם בלי גדוד משטרה שמקיף אותם, שני אפסים מדופלמים. אם מישהו תהה איך נראה שימוש לרעה בכח וסמכות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה שסוגרת את כביש אחד כדי שערבים לא יגיעו לירושלים, אבל מאפשרת את מצעד הדגלים ברובע המוסלמי.

משטרה שזורקת רימוני עשן בתוך מסגד.

לא יודע. לי זה נראה שמישהו מנסה להבעיר השטח, בדיוק כשמנסים להוציא אותו מבלפור, בעזרת הקול הערבי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2021 בשעה 09:28, יבגניפ כתב:

לא שמעת את הבן שלו לפני שנה? לפני שאבא שלו עלה לשלטון היו פה רק פרדסים. זה מה שאני למדתי בבסמח בזמנו. איך לגדל תפוזים. 

בתקופתי ייבשנו ביצות

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2021 בשעה 19:11, korola כתב:

כנ"ל , גנץ לפי התקשורת הוא היה אמור להימחק בסבב 4, בפועל היא 8 מנדטים .. כלומר הבוחרים שלו רוצים לראות אותו פעיל

ממש לא אכפת להם שהוא יושב תחת ביבי או תחת טיבי, מבחינת 8 המנדטים הוא מייצג אותם.

לדעתי גנץ היה צריך לסחוט את ביבי עד הסוף ולהיכנס לממשלה יציבה 4 שנים, אבל הוא ישאר עם ה-8 מנדטים יציבים שלו כל עוד הוא ישדר פוליטיקה נקייה.

הבעיה הם בנט וסער שאין להם ממש בייס אמיתי... יהיה מעניין לראות מה יקרה הלאה..  

יש לי שיטת בחירות חדשה. 

לגנץ אין בייס, יש לו 8 מנדטים שרצו לפצות אותו על ה"הקרבה" שלו להיכנס לממשלה עם נתניהו בגלל הקורונה.

לבנט יש בעיקר פנבויז מקרב הציונות הדתית שהולכים אחרי השם.

וסער ניסה להעמיד למבחן כמה יש רצון בציבור ל"הליכוד בלי ביבי", רק שהוא קיבל חמישית קולות מהליכוד עם ביבי.

בתאריך 6.5.2021 בשעה 19:11, korola כתב:

יש לי שיטת בחירות חדשה. 

קחו את העם... בעצם את הבוחרים , חלקו אותם ל 8 קבוצות מייצגות, ממש שמינית מהחרדים , שמינית מכל שכונה, שמינית מכל קבוצת גיל.. 

ממש שכל שמינית תהיה קבוצה מייצגת.

עכשיו.. תריצו בחירות כל 3 חודשים  (או כל חצי שנה) , כל סבב בחירות רק קבוצה אחת בוחרת. 

יום חופש רק למי שבוחר ומביא חתימה שהוא בחר 

ככה יוצא לכל אחד לבחור כל שנתיים.

המפלגות מגישות את הרשימות לכנסת כל שנתיים ולא ניתן לשנות אותם,  מי שעורק או עוזב מפלגה יכול להצטרף לרשימה קיימת או להקים מפלגה חדשה רק פעם בשנתיים. 

ככה מפלגה או חבר כנסת יודע שכל 3 חודשים עולים לעידכון מספר המנדטים מול העם. 

ככה העם יוכל לפטר ח"כ כל שלושה חודשים .. ולהכניס חדשים כל 3 חודשים. 

וצריך למכור את הזכויות לתוכנית לאחד מערוצי הטלוויזה, ככה כמו הישרדות / האח הגדול .. תהיה תוכנית פעמיים בשבוע שיביאו את מעללי חברי הכנסת.

אפשר לעשות להם משימות ברחבת הכנסת , או במזנון הכנסת. 

"חדשה" לקחת את השיטה האמריקאית ועשית לה התאמות 🤣

בתאריך 7.5.2021 בשעה 10:02, korola כתב:

פתאום אפשר יהיה אוטובוסים בשבת באיזורים שאין בהם חרדים , אבל לא אגד או קווים יפעילו אותם,  הם יצטרכו להקים חברות בת.

להשכיר את האוטובוסים שלהם לחברת הבת (רק בשבת) לנהגים שירצו יהיה אישור לעבוד בחברת הבת בשבתות.

שנקודת העבודה זזה , אז חוקי הפיזיקה שהכרנו משתנים 

שוב אתה מעתיק רעיונות קיימים? זה סאן-דור מה שתיארת.

לפני 23 שעות, פינדר כתב:

אם למישהו היה ספק לאן ביבי מוכן לרדת בשביל לא לצאת מבלפור.

בלי להיכנס לדיון מי צודק בשיח גראח.

כשביבי רצה להרגיע מתיחות בעבר, הוא ידע לעשות את זה.

עכשיו האינטרס שלו להבעיר את השטח וזה בדיוק מה שקורה. מבחינתו, אם הוא לא ראש ממשלה, שתישרף המדינה.

ולכן הוא הגיע להסכמה עם בן גביר כדי שזה יפנה את הלשכה שלו משם?

כמה אפשר להמציא המצאות שמתנגשות עם המציאות?

לפני 22 שעות, יבגניפ כתב:

הפוסט הזה בפייסבוק מסכם היטב את כל הבולשיט סביב ביבי והשותפים הטבעים:

(התמונה היא של ביבי, דרעי, גפני, ליצמן ונראה לי יריב לוין. סמוטריץ' "היה חולה" בזמן שזה צולם. שזה חבל. כי הוא היה יכול לשנות את המאזן ל6.5 שנות שירות שלמות)

חוץ מהכשלון בדמגוגיה, מה אני אמור להבין מהפוסט הזה?

שחרדים לא משרתים בצבא? ברור שהייתי צריך את אסף בניט בשביל זה.

לפני 21 שעות, motek כתב:

זה כמו הערס בשכונה, שאם לא בוחרים אותו לאחת הקבוצות והוא יושב בחוץ, לוקח את הכדור ו"אין משחק".

נו אם ביבי לא לוחמני בתור ראש ממשלה ימני, לפחות שיהיה לוחמני בתור אופוזיציה.

לפני 15 שעות, farkash7 כתב:

מה אתם אומרים, זה במקרה שהשטח פתאום בוער? בן גביר מוסיף שמן למדורה? שוטרים בהר הבית זורקים רימונים? 

כל זה בזמן שמנסים להקים קואליציה עם תמיכה זמנית מבפנים/מבחוץ של ערביי ישראל.

ממש לא במקרה, זה הצטלבות אינטרסים מאוד משמעותית.

ליהודים הימניים יש אינטרס לבצע את הפינוי (שכבר אושר בבית משפט) לפני יום ירושלים.

לחמאס יש אינטרס להבעיר את השטח מכמה סיבות: יום ירושלים, הבחירות שבוטלו ברשות (ומי ביטל? אבו-מאזן, אבל איכשהו היהודים אשמים).

לאבו-מאזן אותו אינטרס, כי הוא ביטל את הבחירות, והמטרה שלו לצייר את עצמו כמגן ירושלים, הוא לא ביטל את הבחירות כי פחד שהחמאס יתחזק, הוא ביטל את הבחירות כי היהודים לא נותנים לפלסטינים להקים קלפיות לבחירות ברשות הפלסטינית, בתוך שכונות ישראליות.

לבן גביר כמובן אינטרס, הוא דרש נוכחות משטרתית קבועה שתגן על היהודים וקיבל.

לתנועה האיסלאמית (ששבוע שעבר תקפה את מנסור עבאס, הנציג הבכיר שלה בכנסת כן?) כמובן אינטרס, שלא יגידו שהם מכרו את התנועה האיסלאמית לציונים, כי המנהיג שלהם נגד הרג יהודים.

ושוטרים זורקים רימונים כי כיף להם? כי זה סבבה? או כי הערבים התבצרו עם אבנים בתוך המסגד (ה-So called קדוש שלהם כן? בו הם משחקים כדורגל ואוספים אבנים לזרוק על "שוטרי הכיבוש").

ואני כרגיל, מתעצבן על זה שאנחנו רק מגיבים ומנסים להכיל.

במקום להכריז על עוצר בשייח ג'ראח, מג"ב מסיירים, אין יציאה מהבית למעט פעילויות חיוניות, והבהרה שהעוצר שם עד שיש רגיעה. ותחזור כל זמן שאין רגיעה.

במקום לסגור את הר הבית לכולם לחצי יום, לפנות משם את כולם, את כל האבנים, הנשקים והזיקוקים שמוחבאים ומוסלקים שם, ממש לנקות את ההר לגמרי. ואז לפתוח לחצי יום רק ליהודים.

למחרת לפתוח גם למוסלמים עם הבהרה שאבן אחת שילד זורק, סוגרת את שערי ההר של המוסלמים ליומיים. לשבת לספור אבנים ולסגור להם את ההר לשנתיים מצידי.

ולא אכפת לי אם התוכנית הזו תביא גם לבחירות 6, 7 ו-8. מספיק לטאטא את הבעיות האלה מתחת לשטיח.

לפני 14 שעות, farkash7 כתב:

השאלה מתי היא הגיע למימדים כאלה שגורמים לערביי ישראל לצאת במחאה חלקה אולי גם אלימה ואז לח״כים שלהם לצאת במחאה ואז…

כבר לפני שבועיים, אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

לפני 14 שעות, farkash7 כתב:

מה היה דחוף לשמטרה לעלות להר הבית ולזרוק רימוני הלם?

אממממ, אבנים (עד כמה שאפשר לקרוא אבנים לגושי אבן בגודל של כדור באולינג), תקיפת שוטרים, מהומות בשער שכם, בקבוקי תבערה, הברחת נשקים וזיקוקים להר הבית.

תכף תשאל מה דחוף למשטרה להיכנס ולעצור ראשי משפחות פשע? ועוד עם נשקים שלופים ואולי רימוני הלם?

ובכלל למה בשבועיים האחרונים פשטו על 96 חוות קנאביס של בדואים בנגב? מה היה דחוף להם?

לפני 13 שעות, Pika007 כתב:

זו לא האצבע בעין הראשונה שבן גביר תוקע לאוכלוסיה במזרח ירושלים. אני ממש לא חושב שזה בהוראת הביבס.

מה שכן, מרתיח לראות את סגן ראש עיריית ירושלים עומד איתו ומהפה של שניהם שלשול מילולי שלא תורם בדבר, אלא מה שנראה כמו נסיון להבעיר את השטח עוד יותר בכוח.

הייתי רוצה לראות אותם עומדים שם בלי גדוד משטרה שמקיף אותם, שני אפסים מדופלמים. אם מישהו תהה איך נראה שימוש לרעה בכח וסמכות....

זה לא בדיוק מה שהוא עשה במשך שניים או שלושה עשורים לפני שגדוד המשטרה (בגלל שהוא ח"כ) היה שם?

אבל היי, למי אכפת אם רוצים לרצוח יהודים בבתים שבבעלותם?

הרי כבר סיכמנו שאין שום יהודי שבכלל רוצה לגור בשכונה ערבית או בעיר ערבית, זו אפליה שמתקיימת בריק.

לפני 13 שעות, פינדר כתב:

משטרה שסוגרת את כביש אחד כדי שערבים לא יגיעו לירושלים, אבל מאפשרת את מצעד הדגלים ברובע המוסלמי.

לא יודע. לי זה נראה שמישהו מנסה להבעיר השטח, בדיוק כשמנסים להוציא אותו מבלפור, בעזרת הקול הערבי.

כמו שעצרו אוטובוסים של מפגינים כתומים, אה רגע, שם נתנו הוראה לעשות מעצר סיטונאי בלי שהעצורים פוגשים שופט, ועד תום ההליכים.

ורימוני עשן והלם הגיעו למסגד, אחרי שלאותו מסגד הגיעו דברים אחרים, לא ע"י שוטרים. רוצה לנחש מה בדיוק ולמי זה מכוון?

אולי מבחינתך בכלל צריך לתת לערבים לעשות מה שהם רוצים בהר הבית, להשמיד עתיקות, ליידות אבנים על מבקרי הכותל. בסה"כ הערבים מסכנים צריך להבין אותם. לתת להם לשחרר את הלחצים בגלל הכיבוש והרמדאן.

אגב ריקוד הדגלים הוא אירוע חשוב, למי שלא רוצה לטאטא בעיות מתחת לשטיח, גם ברובע המוסלמי, יש שלטון, השלטון הוא של מדינת ישראל.

אני מבין שזה מפריע לך, אבל אתה יודע, תתמודד. תמשיך להצביע למפלגות שרוצות לתת את הרובע המוסלמי לרשות, תמשיכו להפסיד בבחירות ולהתבכיין שזה לא פייר.

הרי גם עכשיו, אין לכם רוב לפעולה כזאת, אפילו אם כוללים את רע"מ והמשותפת.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

חוץ מהכשלון בדמגוגיה, מה אני אמור להבין מהפוסט הזה?

שחרדים לא משרתים בצבא? ברור שהייתי צריך את אסף בניט בשביל זה.

הוא מדגיש את מה שכולנו יודעים. בימין המדומיין של ביבי, כולל המפלגה של החברים שלך, אין כל כך שום דבר פטריוטי אמיתי, כולל שירות צבאי, מיסים ועוד. וברור שזה ידוע. אתה לא צריך את אסף בניט בשביל זה. אבל בפראפרזה על ארז תדמור, אולי אתה צריך לשאול את עצמך ״איך זה שאתה מצביע ימין ומקבל חבורה של כהני דת משתמטים?״ :)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. השיטה היחידה למדוד פטריוטיות זה שירות צבאי (כמות / איכות - מה מהם)?

ב. הציונות הדתית לא משלמת מיסים? למה יש להם פטור שאני לא מכיר?

ג. אני כל הזמן שואל את עצמי איך אנחנו מצביעים ימין ומקבלים חרטא. והתשובה ברורה, יש לנו מפלגה שהיא יענו ימין, אבל בפועל היא תאומת מפא"י - רק עם כלכלה יותר חופשית.

ד. זו בדיוק הסיבה שהפעם הצבעתי למפלגה שמימין לה יש רק קיר. בוא נראה מה ייצא מזה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, פינדר כתב:

המשטרה מנעה מאוטובוסים לצאת להפגנות בתקופת ההתנתקות , ואם לא עוכבו ביציאה נעצרו בדרך, אבל אז זה היה בסדר ...

משטרה זורקת רימוני עשן בתוך מסגד אשר בו אוחסנו אבנים, נפצים וזיקוקים אשר נורו ונזרקו על השוטרים, חצי אמת גרועה משקר.

השטח בוער מרגע שאו מאזאן החליט שהוא לא מקיים בחירות , השטח בוער כאשר מתחילת הרמדאן ערבים מבצעים פרעות ביהודים ומעלים את זה בגאווה לטיק טוק.

אבל אצלך ואצל הדומים לך כל מה שקורה במדינה קשור לביבי... , שלא ניתן למציאות לבלבל אותך עם העובדות .

• אהבתי 2

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Pika007 כתב:

לפני 14 שעות, פינדר כתב:

אתם רציניים או מנותקים?

אין לי מושג היכן אתם גרים. אבל אולי תעשו טיול שורשים לירושלים ותכנסו לשכונות החביבות עם ה"מסכנים" שפורצים להם למסגד. 

אם תחזרו בחתיכה אחת ורכב שלם תבואו לעדכן אם דעתכם השתנתה.

עיר הבירה!!! 

שחלקים ממנה דה פקטו אסורים במעבר יהודים. וזה התגרות מהמשטרה? 

ואחרי זה בן גביר מואשם בשימוש בכח וסמכות לרעה.... התגלמות ההגיון.

עריכה: למה המשטרה צריכה "לאשר" מצעד/ריקוד ברחובות מלבד הסדרי תנועה. 

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
הוספה
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yd b-4 כתב:

עיר הבירה!!! 

שחלקים ממנה דה פקטו אסורים במעבר יהודים.

זה מה שקורה כשיש עיר בירה שהולחמה לה יחדיו.

סיפחו את מזרח ירושליים, בכאילו. לתושבים שם לא נתנו אזרחות (לא שאני חושב שאם היו נותנים להם הם היו הופכים לציונים).

עכשיו היהודים ממשים את זכות השיבה לבתים שמעולם לא גרו בה. בתי המריבה בשיח' ג'ראח היו מגרש ריק ב67.

אבל אלו שגרים בבתים כיום, לא יכולים לחזור לבתים שלהם במערב ירושלים.

ותיכף נקבל פה הרצאה למה זה הכל חוקי ומושלם כי ככה זה ותמיד יהיו אפליות ובמדינת היהודים החוק צריך לעבוד לטובת היהודים.

העיקר שיש לנו עיר בירה מאוחדת ושלמה.

לפני 15 דקות, CX25GTI כתב:

אבל אצלך ואצל הדומים לך כל מה שקורה במדינה קשור לביבי

ביבי לא יזם את המהומות. אבל הוא כבר הוכיח שהוא יודע לסגת ולוותר ולהרגיע, כשזה מתאים לו.

עכשיו פחות מתאים לו, אז הוא מנסה לשמור על הלהבות תחת שליטה, אבל לא לכבות לגמרי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

סיפחו את מזרח ירושליים, בכאילו. לתושבים שם לא נתנו אזרחות (לא שאני חושב שאם היו נותנים להם הם היו הופכים לציונים).

אבל למה לשקר, ועוד שקר שכל כך קל להפריך?

למתקשים:

ציטוט

תושב קבע רשאי להגיש בקשה להתאזרחות אם הוא עומד בתנאים הבאים:[2]

מגיש הבקשה נמצא בישראל ועליו להוכיח כי שהה בה לפחות שלוש מתוך חמש השנים שקדמו להגשת הבקשה (למשל באמצעות תשלומי ארנונה ורישום ילדיו למוסדות חינוך).

הוא זכאי לשבת בישראל ישיבת קבע (ובפרט לא פקע רישיון ישיבת הקבע שלו).

יודע את השפה העברית (נבחן ברמת שיחת חולין מול פקיד).

ויתר על אזרחותו הקודמת (בפרט ירדנית) או הוכיח כי יפסיק להיות אזרח חוץ כשיהיה אזרח ישראלי.

מתחייב בנושא הבא: "אני מצהיר שאהיה אזרח נאמן למדינת ישראל"[3].

הרשויות בודקות שאין מניעה ביטחונית להתאזרחות, כגון מעורבות בטרור.

בשנים הראשונות לסיפוח מזרח ירושלים מספר בקשות ההתאזרחות היה קטן יחסית. מאז תהליך אוסלו ובפרט האינתיפאדה השנייה ובניית גדר ההפרדה שניתקה חלקים מירושלים המוניציפלית משאר העיר (ובפרט מחנה הפליטים שועפאט) והגבירה את ניתוק ירושלים משאר יהודה ושומרון, כמות המתאזרחים גוברת[4][5][6]. לפי סקר רוב התושבים במזרח ירושלים אומרים שאם תעמוד בפניהם בעתיד הבחירה בין אזרחות מלאה בישראל לבין אזרחות מלאה במדינה פלסטינית, הם יעדיפו אזרחות ישראלית[7].

אז אצל מי הבחירה להגיש בקשה לאזרחות?

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

עכשיו היהודים ממשים את זכות השיבה לבתים שמעולם לא גרו בה. בתי המריבה בשיח' ג'ראח היו מגרש ריק ב67.

עוד שקר, הבתים ננטשו (הבעלות עליהם לא) ב-48, מה הקשר ל-67? כשהשכונה נכבשה חזרה מהירדנים ב-67, קיבלנו אותה ביחד עם ערבים שכבר גרים בבתים האלה באדיבות השלטון הירדני.

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

אבל אלו שגרים בבתים כיום, לא יכולים לחזור לבתים שלהם במערב ירושלים.

בוא נתחיל מזה שיהיה ערבי שיכול להוכיח בעלות על בית עם שטר, ממש כמו הדרישה מהיהודים שהיו צריכים להוכיח בעלות ב-100%.

אגב הבעלות לא נקנתה ממדינת ישראל, כי מדינת ישראל עוד לא הייתה קיימת כשיהודים קנו את השטח והקימו בתים בשייח ג'ראח, זה היה מהאימפריה העות'מאנית והמנדט הבריטי.

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

ותיכף נקבל פה הרצאה למה זה הכל חוקי ומושלם כי ככה זה ותמיד יהיו אפליות ובמדינת היהודים החוק צריך לעבוד לטובת היהודים.

תמיד, לקח מהשואה, אם יש שאלה, היהודי מנצח. תמיד.

ומי שלא טוב לו, שיחפש מדינה שלא הוקמה כבית לאומי לעם היהודי.

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

ביבי לא יזם את המהומות. אבל הוא כבר הוכיח שהוא יודע לסגת ולוותר ולהרגיע, כשזה מתאים לו.

ובגלל זה ביבי דאג לרצות את בן גביר שיוציא את הלשכה משם?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yd b-4 כתב:

עריכה: למה המשטרה צריכה "לאשר" מצעד/ריקוד ברחובות מלבד הסדרי תנועה. 

קודם אתה קורא למישהו אחר "מנותק" ואז פולט שורה כזו. בדיחה, לא פחות.

אתה לא יכול להבעיר את השטח ואז להתלונן שהשטח בוער. מהומות זו לא הדרך ואוכלוסיית מזרח ירושלים טועה בשימוש באמצעי הזה, אבל זה לא אומר שהעקרון שלהם שגוי.

שייח ג'ראח לא אסורה במעבר יהודים, בימים כתקנם אתה דווקא יכול לעבור שם בלי יותר מדי בעיה. אבל שיש מהומות? מן הסתם זה לא מומלץ. מצד שני, אפשר להגיד בדיוק את אותו הדבר על יפו, תנסה להיכנס לשם עם רכב מתי שיש מהומות.

כן, בן גביר אשם. אין שום היגיון או הצדקה להחלטה שלו שוב לתקוע אצבע בעין לאוכלוסיה הערבית ולפתוח לשכרה דווקא בשייח ג'ראח, למרות שהוא יודע היטב שהוא דמות שנויה במחלוקת (ניסוח עדין...) בקרב האוכלוסיה שם. תאר לך שמוחמד דף או איסמעיל הניה יופיעו בתל אביב יום אחד לפתוח לשכה. הוא מתנהג כמו גיבור גדול רק כי המעמד הנוכחי שלו מאפשר לו לנצל לרעה את משטרת ישראל, וכל התעלול הזה עלה לנו בנזק תדמיתי עצום בעולם. אפילו במדינות אסיה שבד"כ לא איכפת להם מה לעזאזל קורה פה נפוצות כרגע התמונות הנפלאות שאתה גם רואה בחדשות, ופה אתה צריך להבין:

זה לא משנה מי צודק, זה משנה מה רואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, פינדר כתב:

מול בריון לא נסוגים ולא מגישים את הלחי השניה , זה קורה אצל הנוצרים.

כל נסיגה מול האיסלם הקיצוני מתפרש כחולשה בדיוק כמו מה שקורה היום בדרום הארץ עם האוכלוסיה הבדוואית בהשפעת הפלג הצפוני.

את המהומות יש לדכא בכוח ולהבהיר היטב מי בעל הבית במדינה הזו , מציע לך להעיף מבט בסביבה בה אתה חי על מנת להבין איך מטפלים בהמון קיצוני מוסת על רקע דתי.

זה בוודאי לא בקוצילה פוצילה.

• אהבתי 2

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, CX25GTI כתב:

להבהיר היטב מי בעל הבית במדינה הזו

ומי זה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...