Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, Pika007 כתב:

אתה לא יכול להבעיר את השטח ואז להתלונן שהשטח בוער. מהומות זו לא הדרך ואוכלוסיית מזרח ירושלים טועה בשימוש באמצעי הזה, אבל זה לא אומר שהעקרון שלהם שגוי.

מסכנים, הפולשים הלא חוקיים לבתים לא שלהם, רק טועים ברצון שלהם לרצוח יהודים שרוצים את הרכוש שלהם בחזרה.

אם העיקרון שלהם שגוי, אז בוא תפרסם את הכתובת שלך, אני אשתלט על הבית שלך באמצעים אלימים, אתן אותו כאתנן למישהו אחר, ואז אני אצהיר שאין לי כל תביעות כלפי הבית שלך, ואשאיר אותך להתמודד עם הפולש שאני הבאתי.

ואם לא ברור, אז בהקבלה הזו אני השלטון הירדני.

לפני 9 דקות, Pika007 כתב:

שייח ג'ראח לא אסורה במעבר יהודים, בימים כתקנם אתה דווקא יכול לעבור שם בלי יותר מדי בעיה. אבל שיש מהומות? מן הסתם זה לא מומלץ. מצד שני, אפשר להגיד בדיוק את אותו הדבר על יפו, תנסה להיכנס לשם עם רכב מתי שיש מהומות.

מה משותף למהומות בשייח ג'ראח וביפו? אולי זה המתפרעים? או שזה גזענות לומר את זה?

לפני 10 דקות, Pika007 כתב:

כן, בן גביר אשם. אין שום היגיון או הצדקה להחלטה שלו שוב לתקוע אצבע בעין לאוכלוסיה הערבית ולפתוח לשכרה דווקא בשייח ג'ראח, למרות שהוא יודע היטב שהוא דמות שנויה במחלוקת (ניסוח עדין...) בקרב האוכלוסיה שם.

אתה שוכח שהקמת הלשכה באה בתגובה למהומות, ולא הפוך. הפכת בין הסיבה למסובב.

אבל זה הגיוני כי אחרת הייתה נדפקת לך התיאוריה.

לפני 10 דקות, Pika007 כתב:

תאר לך שמוחמד דף או איסמעיל הניה יופיעו בתל אביב יום אחד לפתוח לשכה.

אז שאני אבין, אזרח ישראלי, חבר כנסת, שפותח לשכה, בשטח ישראלי, זה שווה ערך לראש החמאס (הצבאי או המדיני), שנכנס למדינת אויב, ומקים לשכה במדינת אויב שלו?

טוב לדעת.

אולי לפי דעתך שייח ג'ראח זה שטח של מדינת אויב, אבל המציאות, קצת שונה. רק שהעובדות לא יפריעו לך בדרך.

לפני 12 דקות, Pika007 כתב:

הוא מתנהג כמו גיבור גדול רק כי המעמד הנוכחי שלו מאפשר לו לנצל לרעה את משטרת ישראל, וכל התעלול הזה עלה לנו בנזק תדמיתי עצום בעולם. אפילו במדינות אסיה שבד"כ לא איכפת להם מה לעזאזל קורה פה נפוצות כרגע התמונות הנפלאות שאתה גם רואה בחדשות, ופה אתה צריך להבין:

זה לא משנה מי צודק, זה משנה מה רואים.

שוב, בן גביר הסתובב בשייח ג'ראח גם לפני שהיה ח"כ (ולכן לפני ש"יכל לנצח לרעה את משטרת ישראל"), מה תאמר על זה?

וכמובן שמשטרת ישראל שתנסה לכבות מהומות אצל החרדים - זה בסדר אצלכם, אבל שתנסה לכבות מהומות אצל הערבים? אז זה "ניצול לרעה".

ולפי הנזק התדמיתי כדאי שכל היהודים יאספו את כל הרכוש שלהם, במרוכז, שנעביר אותו לערבים, כולל חתימה של ויתור על כל הנכסים, כדי שחס וחלילה לא יהיה נזק תדמיתי.

• אהבתי 5

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4415

• פינדר

3464

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז אצל מי הבחירה להגיש בקשה לאזרחות?

כמובן שאני שקרן.

יש הליך. רק שהיה צריך עתירות שיחייבו את המדינה לפרסם את ההליך ה"מסודר" ב2020.

ומי שמנסה לעבור בהליך המסודר נתקע בבירוקטיה ותורים של שנים.

https://www.haaretz.co.il/misc/smartphone-article/.premium-1.9324313

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עוד שקר, הבתים ננטשו (הבעלות עליהם לא) ב-48, מה הקשר ל-67?

הבתים הספציפים האלו לא ננטשו, כי הם לא נבנו עד 67. השטח היה בבעלות יהודית.

אחרי 67 הירדנים מסרו אותם לפליטים פלסטינים שהצאצאים שלהם גרים שם עד היום.

עוד שקר...

האמת שאני לא מבין על מה הדיון ה"משפטי" איתך.

הרי הצבעת למפלגה שדוגלת בעליונות יהודית, לאנשים שהחזון שלהם הוא מדינת הלכה ובריונים שמבחינתם למנוע בכח חתונה של שני אנשים בוגרים, זה בסדר, כי הם אחד מהם לא יהודי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

ומי זה?

הממשלה הנבחרת מטעם המדינה שהכריזה על עצמאות בשטח, והצליחה גם להחזיק אותו תחת מלחמות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Pika007 כתב:

קודם אתה קורא למישהו אחר "מנותק" ואז פולט שורה כזו. בדיחה, לא פחות.

אתה לא יכול להבעיר את השטח ואז להתלונן שהשטח בוער. מהומות זו לא הדרך ואוכלוסיית מזרח ירושלים טועה בשימוש באמצעי הזה, אבל זה לא אומר שהעקרון שלהם שגוי.

שייח ג'ראח לא אסורה במעבר יהודים, בימים כתקנם אתה דווקא יכול לעבור שם בלי יותר מדי בעיה. אבל שיש מהומות? מן הסתם זה לא מומלץ. מצד שני, אפשר להגיד בדיוק את אותו הדבר על יפו, תנסה להיכנס לשם עם רכב מתי שיש מהומות.

כן, בן גביר אשם. אין שום היגיון או הצדקה להחלטה שלו שוב לתקוע אצבע בעין לאוכלוסיה הערבית ולפתוח לשכרה דווקא בשייח ג'ראח, למרות שהוא יודע היטב שהוא דמות שנויה במחלוקת (ניסוח עדין...) בקרב האוכלוסיה שם. תאר לך שמוחמד דף או איסמעיל הניה יופיעו בתל אביב יום אחד לפתוח לשכה. הוא מתנהג כמו גיבור גדול רק כי המעמד הנוכחי שלו מאפשר לו לנצל לרעה את משטרת ישראל, וכל התעלול הזה עלה לנו בנזק תדמיתי עצום בעולם. אפילו במדינות אסיה שבד"כ לא איכפת להם מה לעזאזל קורה פה נפוצות כרגע התמונות הנפלאות שאתה גם רואה בחדשות, ופה אתה צריך להבין:

זה לא משנה מי צודק, זה משנה מה רואים.

מי שהבעיר את השטח הוא אבו מאזן אשר החליט לבטל את הבחירות , חבל לבלבל עם עובדות.

בן גביר נאהב את זה ואו שלא הוא ח"כ בכנסת ישראל , דף ואיסמעיל הניה הם מחבלים , ההשוואה שלך תמוה עד מנותקת מהמציאות.

האיסלם הקיצוני מחפש תירוץ לפרוע , שום דבר מעבר לזה.

לפני 3 דקות, David32 כתב:

ומי זה?

יש דבר כזה שנקרא מדינת ישראל , מכיר ?

• אהבתי 4

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, CX25GTI כתב:

יש דבר כזה שנקרא מדינת ישראל , מכיר ?

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הממשלה הנבחרת מטעם המדינה שהכריזה על עצמאות בשטח,

זאת שאוכפת את חוקיה רק נגד מי שקל, שהוא לא ערבי, ולא חרדי? זאת?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

א. השיטה היחידה למדוד פטריוטיות זה שירות צבאי (כמות / איכות - מה מהם)?

לא היחידה, זו אחת השיטות. 

לפני 55 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני כל הזמן שואל את עצמי איך אנחנו מצביעים ימין ומקבלים חרטא. והתשובה ברורה, יש לנו מפלגה שהיא יענו ימין, אבל בפועל היא תאומת מפא"י - רק עם כלכלה יותר חופשית.

אתה שואל את השאלות הלא נכונות. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

כמובן שאני שקרן.

עוד שקר...

הרי הצבעת למפלגה שדוגלת בעליונות יהודית, לאנשים שהחזון שלהם הוא מדינת הלכה ובריונים שמבחינתם למנוע בכח חתונה של שני אנשים בוגרים, זה בסדר, כי הם אחד מהם לא יהודי.

609788b87cee5079.jpg

לפני 1 דקה, David32 כתב:

ומה בדיוק אתה רוצה להגיד בזה ??

המדינה צריכה לאכוף חוק כנגד כל מי שמפר אותו . 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לפי הנזק התדמיתי כדאי שכל היהודים יאספו את כל הרכוש שלהם, במרוכז, שנעביר אותו לערבים, כולל חתימה של ויתור על כל הנכסים, כדי שחס וחלילה לא יהיה נזק תדמיתי.

אתה כרגיל מצייר את העולם בשחור לבן. כמו גם רבים אחרים במחנה שלך. העדר הפרגמטיות שלכם מבאס. המגדלים התאולוגים שאתם בונים באוויר כדי להצדיק כל מצב קיים ולהראות שאתם תמיד הטובים גם מבאס. עם כל החיבה שלך לימין הקיצוני, התרומה שלו למפעל הציוני היא 0. עגול.

כל היהודים לא צריכים לאסוף את הרכוש ולהעביר לערבים. זו הקצנה שלא מייצגת את הדעה של אף אחד ממי שכותב כאן. על המנעד הנרחב למדי בין ההקצנה הזו, לבין אמונה בכך שזה טוב להבעיר את השטח עוד קצת עם מלחמה על בתים שלא מעניינים אף אחד ולא תורמים דבר לאף אחד במזרח ירושלים, יש הרבה מקום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, CX25GTI כתב:

609788b87cee5079.jpg

ו...?

הם לא טוענים שהם הבעלים.

הם פליטים שלא יכולים לחזור לנכסים המקוריים שלהם.

מתישהו בהיסטוריה של המדינה, פינו יהודים מנכס שהיה שייך לערבים לפני 48?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פינדר כתב:

ו...?

הם לא טוענים שהם הבעלים.

ו...

מציע לך לשמוע את הדרישות של המתפרעים שם.

פינו ועוד איך, מציע לך להתעדכן.

מעבר לזו שיהיה ברור , הוכרזה מלחמת שמד על הישוב היהודי בארץ, הערבים הפסידו במלחמה בה הם ניסו למחוק את היהודים , על זה לא מקבלים פרסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, CX25GTI כתב:

פינו ועוד איך, מציע לך להתעדכן.

יש לך דוגמאות? אשמח להתעדכן.

לפני 1 דקה, CX25GTI כתב:

על זה לא מקבלים פרסים.

אז מה כן מקבלים?

הם אמורים להיות בפינה בעונש עד קץ הדורות?

איך אתה מתכוון לקיים מדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית, כשחלק מהאוכלוסיה לנצח יהיה נחות?

או שכמו ידידנו ליאור, גם לך לא באמת חשוב שתהיה מדינה דמוקרטית?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, פינדר כתב:

כמובן שאני שקרן.

חמודי, ניסית להגיש בקשה לאזרחות בארה"ב? בדקת כמה שנים זה לוקח שם? או בגרמניה? כמה ביורוקרטיה וכמה תורים?

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

עוד שקר...

אני חושב שהתבלבלת בין אלו שכבר קיבלו פס"ד ואלו שעדיין העתירה לא הסתיימה.

וזה גם לא משנה, אם השטח בבעלות יהודית, אז הוא בבעלות יהודית, שהערבים יפרקו את הבתים מהתשתיות וייקחו אותם איתם למקום שבבעלותם.

וכמובן שקר, איך הירדים מסרו את הבתים לפליטים פלסטינים אחרי 67? שהרי ביוני 67 מדינת ישראל כבשה מחדש את השטח!

כאמור, אתה והמציאות שני קווים מקבילים.

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

ברור שלא, כי אם תסתכל למציאות בעיניים אז בלי פינוי פולשים משייח ג'ראח, מה משמעות הזכויות קניין שלך?

אני יכול להשתלט על הבית שלך באמצעים אלימים, לתת אותו אתנן למי שאני רוצה, ואז לצעוק שאין לי יותר דרישות קנייניות כלפי הבית שלך, ומכאן זו בעיה שלך ושל הפולש שאני הבאתי.

הרי מה הבעיה שלך? שהחוק הוא לא שוויוני ואין הכרה (כולל עולמית) בשלטון הירדני במזרח ירושלים, לא הייתה מעולם הכרה כזו, לא מצד ישראל, ולא מצד מדינות העולם (רק בריטניה באופן רשמי הכירה), אפילו לא בעולם הערבי או העולם המוסלמי לא הייתה הכרה כזו.

אז מלך ירדן חילק רכוש שלא שלו, זה שווה ערך לכך שאני אגנוב לך את הרכב, אתן אותו מתנה לצד שלישי, והוא יגיד שזה בכלל לא גנוב, כי הוא קיבל את זה מתנה.

מעבר לזה התושבים בשייח ג'ראח קיבלו כבר לפני עשורים, מעמד של דיירים מוגנים, רק מה? דרשו מהם לשלם דמי שכירות לבעלים של הנכסים והקרקעות.

אבל אלה בכלל מתנגדים לכך שהבעלים הם יהודיים, ולכן לא משלמים, ולכן מפונים. המציאות כואבת. הפולש קיבל מלפנים משורת הדין הטבות שלא היה מקבל לו היה יהודי שפולש לשטח פרטי. ועוד מתלונן שצריך לשלם על הפלישה שלו. והוא צודק, הרי מה מטרת הפלישה (כלומר פעולה פלילית) אם לא להימנע מתשלום? באותה מידה יכלו לשלם ולשכור בית בצורה חוקית, אבל אז צריך להוציא על זה כסף.

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

עליונות יהודית זה חשוב.

ולמי שיש עם זה בעיה, יפנה לדב"ג, למה הוא הצהיר על הקמת מדינה יהודית, בית לאומי לעם היהודי? מה זה הגזענות הזו? לערבים לא מגיע בית לאומי במדינת ישראל? ולסודנים? ולאריתראים? ולנוצרים היווניים? ולבדואים? ולדרוזים ולצ'רקסים?

לפני 2 דקות, David32 כתב:

לצערנו, אבל גם כשמנסים לאכוף את החוקים נגד ערבים, אז תראה איך קפצו פה @פינדר ו- @Pika007

למה לעזאזל משתמשים ברימוני עשן והלם נגד פורעים אלימים?!?!

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

לא היחידה, זו אחת השיטות. 

מצחיק, זו בדרך כלל שיטה של ימניים למדוד פטריוטיות, לא של השמאל.

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אתה שואל את השאלות הלא נכונות. 

איזה שאלה אני צריך לשאול?

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אתה כרגיל מצייר את העולם בשחור לבן. כמו גם רבים אחרים במחנה שלך. העדר הפרגמטיות שלכם מבאס. המגדלים התאולוגים שאתם בונים באוויר כדי להצדיק כל מצב קיים ולהראות שאתם תמיד הטובים גם מבאס. עם כל החיבה שלך לימין הקיצוני, התרומה שלו למפעל הציוני היא 0. עגול.

פרגמטיות זה כשאתה מוכן לוותר על מה ששלך, לא כשאתה מוכן לוותר בשם מישהו אחר, על רכוש שלו.

זה לא פרגמטיות.

אתה מוזמן לוותר על הרכוש שלך, אתה לא מוזמן לוותר בשמי על הרכוש שלי.

וזה בדיוק מה שאתה רוצה עכשיו, לוותר בשם עמותת עטרת כהנים או עמותת אלע"ד וכו' על הרכוש שלהם.

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

כל היהודים לא צריכים לאסוף את הרכוש ולהעביר לערבים. זו הקצנה שלא מייצגת את הדעה של אף אחד ממי שכותב כאן. על המנעד הנרחב למדי בין ההקצנה הזו, לבין אמונה בכך שזה טוב להבעיר את השטח עוד קצת עם מלחמה על בתים שלא מעניינים אף אחד ולא תורמים דבר לאף אחד במזרח ירושלים, יש הרבה מקום. 

אם הם לא היו מעניינים אף אחד, אז אף אחד לא היה קונה את השטח, מקים שם בתים, וגר שם עד 48.

אז עובדתית הם מעניינים אנשים, במיוחד את בעלי הקרקעות והבתים.

אבל אתה, ויתרת על הרכוש שלהם בשמם.

בהקבלה אני מוותר בשמך על הבעלות שלך על האבארת' שלך, שמי שרוצה ייקח.

לפני 3 דקות, פינדר כתב:

ו...?

הם לא טוענים שהם הבעלים.

יש כמה הבדלים אבל שלא תתבלבל:

1. בעלות - יהודים הוכיחו בעלות על הקרקע והבתים, מעל לכל ספק, ערבים, מחזיקים מפתח, שאולי פתח מתישהו דלת במוסררה, ואולי לא.

בפעם היחידה שהציגו בפניי מפתח כזה, שאלתי אם אני הולך עכשיו לכתובת הוא יפתח משהו? ענו תשובה מתחמקת "בטח החליפו מנעול", שאלתי אם אני הולך בשנת 48 עם המפתח הזה הוא פותח משהו? ענו שזה מפתח סמלי. בארור.

2. יהודים ששוכנו בנכס שהיו בו ערבים לפני 48, לפי חוק נכסי נפקדים שילמו דמי שכירות. הערבים כאן מוכנים לשלם, אבל לא ליהודים בעלי הקרקע / בתים, משמע מס שפתיים שהם מוכנים לשלם.

3. יהודים שלא שילמו דמי שכירות - פונו. בירושלים היו לא מעט כאלה, במיוחד יהודים עניים. תשאל, תברר, אתה גר בירושלים לא? כמה בורות סביב מה שקרה בעיר שבה אתה גר...

Just now, פינדר כתב:

אז מה כן מקבלים?

הם אמורים להיות בפינה בעונש עד קץ הדורות?

איך אתה מתכוון לקיים מדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית, כשחלק מהאוכלוסיה לנצח יהיה נחות?

או שכמו ידידנו ליאור, גם לך לא באמת חשוב שתהיה מדינה דמוקרטית?

נשארים בחיים והופכים להיות "ערביי שמנת", זה אצילות של מנצחים.

בהתחשב במה שהם תיכננו לנו, זה רווח נקי שלהם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

מצחיק, זו בדרך כלל שיטה של ימניים למדוד פטריוטיות, לא של השמאל.

זו שיטה סוציולוגית שחוזרת להגדרה של לאומיות והניסיון לדון בבזה מחקרית אובייקטיבית. מישהו יותר שמאלני אולי פחות יראה בזה ערך, אבל זה שתי שאלות שונות.

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

איזה שאלה אני צריך לשאול?

מה זה פטריוטיות בשבילך ומדוע אתה מפספס את זה שכמעט בכל קונסטלציה קיימת ממשלה ימנית בישראל תהייה על טהרת כהני דת שחלקם לא ציונים, עם תרומה אפסית למדינה.

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

פרגמטיות זה כשאתה מוכן לוותר על מה ששלך, לא כשאתה מוכן לוותר בשם מישהו אחר, על רכוש שלו.

אני מקווה שתסלח לי כי אני עייף ואתה לא נעלב בקלות אז אני מרשה לעצמי: מה שאתה עושה עכשיו זו אוננות פרופר, שאתה מנסה לתת לה מראית עין של נכון לא נכון אובייקטיבי. זה לא הופך את זה למשהו אחר. פרגמטיות זה להבין שישראל זו עובדה קיית בשטח ולחשוב על איך שומרים עליה ומבטיחים את קיומה הלאה. העדר פרגמטיות - שזה הגיוני, כי זה נעשה לא בשם פטריותיות ציונית לאומית, אלא בשם אלוקים - זה לבנות מגדלים באוויר שיסבירו כמה צודק זה להלחם על בתים מיותרים לחלוטין במזרח ירושלים או חברון. בדיוק כמו לדבר על שתי גדות לירדן. וכו׳. 

בגלל שאתה לא פרגמטי בשיט, אתה מנסה להפוך הכל לדיון משפטי אובייקטיבי כאילו אנחנו בבית המשפט הגדול של העולם ואין שום דבר מסביב. אבל יש. ופרגמטיות זה להבין את זה שיש עולם שלם מחוץ ללציפיה של עטרת כהנים שהמשיח יגיע. ופרגמטיות זה להבין שמטרה לא תמיד מקדשת את האמצעים. ולפני שתקפוץ לטריוואלי: פרגמטיות זה גם להבין שערבים ממחנות פליטים בלבנון לא יכולים לצפות להרוס את אונ׳ תל אביב ולהקים את שייך מוניס. כי פרגמטיות זה לא משחק בשקל וחצי על צדק פואטי מרגש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

חמודי, ניסית להגיש בקשה לאזרחות בארה"ב?

ארה"ב כבשה את העיר שלי והפכה אותי ל"תושב"?

I think not

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וייקחו אותם איתם למקום שבבעלותם.

יש לך דוגמא לערבים שחזרו לשטח שהיה בבעלותם ב48 והפך להיות נכסי נפקדים?

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כמובן שקר, איך הירדים מסרו את הבתים לפליטים פלסטינים אחרי 67? שהרי ביוני 67 מדינת ישראל כבשה מחדש את השטח!

טעות שלי.

היה שטח ריק ב48. הירדנים שיכנו שם את פליטי 48, שבנו שם בתים. ב67 מצאו את עצמם תושבי ישראל.

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

למי שיש עם זה בעיה, יפנה לדב"ג, למה הוא הצהיר על הקמת מדינה יהודית, בית לאומי לעם היהודי?

גם דב"ג: "תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; "

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יהודים ששוכנו בנכס שהיו בו ערבים לפני 48, לפי חוק נכסי נפקדים שילמו דמי שכירות.

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ערבים, מחזיקים מפתח, שאולי פתח מתישהו דלת במוסררה, ואולי לא

למה היהודים שילמו שכירות, אם לערבים יש רק מפתח שלא פותח כלום?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, CX25GTI כתב:

מי שהבעיר את השטח הוא אבו מאזן אשר החליט לבטל את הבחירות , חבל לבלבל עם עובדות.

בן גביר נאהב את זה ואו שלא הוא ח"כ בכנסת ישראל , דף ואיסמעיל הניה הם מחבלים , ההשוואה שלך תמוה עד מנותקת מהמציאות.

האיסלם הקיצוני מחפש תירוץ לפרוע , שום דבר מעבר לזה.

לא, אבו מאזן לא החליט להבעיר את השטח, הוא החליט להציל את התחת של עצמו עם תירוץ מפגר. ויכלנו להימנע בקלות מדהימה מכל הסיפור הזה עם הצהרה פשוטה של "בסדר, תעשו בחירות במזרח ירושלים", זה לא הציב בפנ יישראל שום בעיה ממשית.

"בן גביר חבר כנסת והניה הוא מחבל"- כן, מהצד שלנו. אבל אל תשכח שאנחנו מסתכלים על זה מהצד השני. מבחינת כל פלסטיני שתשאל, בן גביר הוא טרוריסט. האמת שלא רק מהצד ההוא, גם הצד שלנו לא רחוק מהקביעה הזו:

ציטוט

עד לפברואר 2009 הוגשו נגדו ארבעים ושישה כתבי אישום, מתוכם הורשע בשמונה[5], בהם התפרעות[6], השחתת מקרקעין[7], הפרעה לשוטר[8], החזקת חומר תעמולה לטובת ארגוני טרור[9] והסתה לגזענות ותמיכה בארגון טרור[10]

אחזור על ההשוואה:

עבור האוכלוסיה הערבית, זה שבן גביר יפתח לשכה בשייח ג'ראח זה מקביל לחלוטין לזה שעבור האוכלוסיה היהודית, הניה/דף יפתחו לשכה בתל אביב.

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לצערנו, אבל גם כשמנסים לאכוף את החוקים נגד ערבים, אז תראה איך קפצו פה @פינדר ו- @Pika007

למה לעזאזל משתמשים ברימוני עשן והלם נגד פורעים אלימים?!?!

לא על זה קפצנו ותפסיק עם המנהג המגונה הזה שלך לדחוף לאנשים מילים לפה.

עוגה אתה מוזמן, מילים קצת פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...