Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, פינדר כתב:

במה זה מתבטא?

בזה שהוא מתפקד כשופר מדיני בכיר ומדברר את האינטרסים של נתניהו? מאז ה7.10 הוא פשוט צינור של נתניהו. לא יותר.

עובדה: רק הוא ויחזקלי הוזמנו להרצות לשוטרים על חשבוננו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 11 דקות, Renaultrap כתב:

זה כבר לא רציני. הרי פרט לעמית סגל, כל שאר דרי אולפני 12 ו-13 מדבררים אינטרסים של האופוזיציה. האם הם גם שופרות, או שרק מי שמשמיע דעות אחרות משלך הוא שופר?

אתה יכול לנקוב בשמות של חמישה עיתונאים תומכי קואליציה שאינם ״שופרות״?

שופר זה מי שלא מסוגל להשמיע אפילו לא ביקורת אחת קטנה על הצד שלו. וזאת בדיוק הבעיה בערוץ 14 ( ועכשיו רוצים לעשות את זה בערוץ 13). לא הגיוני שבערוץ 14 לא מסוגלים לומר ביקורת אחת קטנה על נתניהו. כלום. שום דבר. אין לו שום קשר. כאילו שלא היה בשלטון 15 שנה ובעת האירוע. כלום. על כל האחרים, על לפיד ( אפילו יש להם פינה קבועה - הלפיד הלילי) אין להם בעיה לטנף כל היום. על ה"שמאל" כל היום.

אבל על נתניהו, ביקורת אחת קטנה לא מצאו. אחת. וזה ערוץ שמקבל תקציבי מדינה. אז אלו לא שופרות? כשמישהו יודע שנתניהו עושה שגיאות ולא מוכן לומר את זה, אז הוא שופר. וצריך להיות טמבל גמור בשביל לא לראות את השגיאות של נתניהו ולמרות זאת לא לחלוק עליו ולהעביר עליו ביקורת?

השבוע הוא היה בערוץ 14. בכנות  היה מביך. הוא מדבר עם כל השופרות ופשוט צוחק עליהם בפרצוף ומחרטט אותם בטונות והם? "ביבי המלך - כפיים". עזוב, זה תת רמה. גם אם יש להם דעה שונה , חוסר היכולת לתת ביקורת על הממשלה והעומד בראשה ( ויש עליה הרבה ביקורת בהתנהלות) זה פשוט מביך.

אתה יודע למה אין שופרות בצד השני? כי ברגע שגנץ, לפיד או כל אדם אחר מהשמאל/מרכז עושה טעות הכי קטנה ישר צולבים אותו. גם מהצד שלו במפה וגם בכלי התקשורת. 

אז לבוא ולשאול מה זה שופרות ולמה קוראים להם שופרות זה להתמם.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, Renaultrap כתב:

זה כבר לא רציני. הרי פרט לעמית סגל, כל שאר דרי אולפני 12 ו-13 מדבררים אינטרסים של האופוזיציה. האם הם גם שופרות, או שרק מי שמשמיע דעות אחרות משלך הוא שופר?

אתה יכול לנקוב בשמות של חמישה עיתונאים תומכי קואליציה שאינם ״שופרות״?

כולם שופרות, כל ה"כתבים" וכל הערוצים.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, יובל .מ. כתב:

בוודאי.

אההההההההההההההההההההההההההההההההההה

דמיין שעשיתי לך דיסלייק.

הייתי אומר נסכים שלא להסכים, אבל...

כאילו אוקיי אני מבין מאיפה אתה בא ות'גישה. מאוד רוסי מצדך. אולי אני צריך להפסיק להגיד שזה רוסי, אולי זה לא רוסי בכלל. 

קצת עצוב בסך הכול.

אני לא חושב שמה שכתבת על הקריקטורה נכון, ואני לא חושב שהיא יוצאת מגבול חופש הביטוי. 

אני לא יודע, אני מנסה לחשוב איפה עובר בדיוק הגבול בשבילי, אבל בטוח לא בקריקטורה הזאת.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, RK כתב:

ואם אתה נמנה על צופי ערוץ 14 וקרוב לגילי, סיכוי סביר שהיית בצד הבריוני של הגזענות הזאת.

ברור

ציטוט

חבל לי שכל הכסף שנשפך על קליטת עלייה לא מצליח ליצור תחושת שייכות אצל העולים. 

עכשיו, לך תסביר למישהו כזה שאנשים כמוהו, זה המחסום העיקרי ליצירת תחושת שייכות אצל חלקנו.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

התפקידים צריכים להיות הפוכים, וישראל אמורה להיות מתחת לאוקראינה, אבל לתומכי הטרור כמובן שלא אכפת מהעובדות.

אני לא חושב שאתה יכול לומר במשפט אחד שההקבלה הנכונה ליחסי הכוחות הם עזה=רוסיה וישראל=אוקראינה + ״לא אכפת מעובדות״ 🤷‍♂️

**

התקשורת היא כלב השמירה של הדמוקרטיה, וביקורת על השלטון זה לא באג אלא פיצ׳ר. זה + שלטון ״ימני״-לכאורה (ביביסטי בתכלס) במשך שני עשורים גורם לכך שתהיה הרבה ביקורת על ביבי, וואו, שוקינג. 

(זה לפני שמתייחסים לכך שבלי קשר לדעות פוליטיות, אובייקטיבית, מצבה של ישראל קטסטרופי אז זה לא סופר מפתיע שמבקרים את השליט העליון ב20 שנים האחרונות 😳🤯)

כולנו מכירים שופרות של ביבי (=אנשים שתומכים בו לא משנה מה הוא עושה, ימין שמאל למעלה למטה), אני לא מכיר שופרות של גנץ או לפיד או ליברמן או לא יודע מי. כל הסיטואציה עם ביבי וההרס השיטתי של כ״כ הרבה וקטורים בישראל מזכירה לי את הבדיחה על היהודי ההוא שטובע בים ומסרב לסירה, מסוק, מצופים וכו׳ עד שמת - אני חושב שהמציאות הוכיחה לנו שאין באמת מקרים שיכולים להזיז ביביסטים מהביביזם, ואותו כנ״ל לגבי לשכנע ששופרות כמו מגל וסגל אינם ״פרשנים״ או ״עיתונאים״ אלא בסה״כ ליצני חצר שנועדו לעזור לנתינים להינות מההופעה בחסות המלך בזמן שמשמידים להם את העיר.

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, oryo כתב:

אני לא חושב שאתה יכול לומר במשפט אחד שההקבלה הנכונה ליחסי הכוחות הם עזה=רוסיה וישראל=אוקראינה + ״לא אכפת מעובדות״ 🤷‍♂️

**

תחליף את המילה עזה ב׳עזה, איראן, קטאר, טורקיה, חיזבאללה, החות׳ים, האחים המוסלמים, השמאל הפרוגרסיבי, הימין הקיצוני, בלגיה, צפון קוריאה, מל גיבסון וג׳ון אוליבר׳ וזה כבר יותר קרוב.

וזו עוד רשימה חלקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, stx כתב:

ג׳ון אוליבר

מה הבריטי הזה עשה שאתה מכליל אותו כמישהו שנגד מדינת ישראל?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, asix כתב:

לא הגיוני שבערוץ 14 לא מסוגלים לומר ביקורת אחת קטנה על נתניהו. כלום. שום דבר. אין לו שום קשר. כאילו שלא היה בשלטון 15 שנה ובעת האירוע. כלום. על כל האחרים, על לפיד ( אפילו יש להם פינה קבועה - הלפיד הלילי) אין להם בעיה לטנף כל היום. על ה"שמאל" כל היום.

אבל על נתניהו, ביקורת אחת קטנה לא מצאו. אחת.

את אותם הדברים אפשר לכתוב על ערוץ 12. לא הגיוני שהם לא מסוגלים לומר שום דבר שבח על נתניהו, כאילו שהוא לא עשה פה משהו אחד טוב ב 15 שנה שהוא כאן...

אני לא מת על ערוץ 14, אבל ערוץ 12 ו 13 הם תמונת המראה שלו.

(אמנם פה ושם, אולי תמצא שם ביקורת על לפיד, אבל - א. גם ב 14 פה ושם תמצא.   ב. באנטי ביבי הם עיוורים בדיוק כמו העיוורון הביביסטי ב 14.)

בסוף זה לא עניין של ערוצים אלא של עיתונאים. רוב העיתונאים היום הם מונחי אג’נדה ובעלי פוזיציה ברמה שלפני שהם פותחים את הפה, על איזה נושא שלא יהיה, שקוף לחלוטין מה יהיו המילים שלהם. יותר ממה שזה מאוס, זה פשוט משעמם.

יש מס’ זעום ממש של עיתונאים עם חשיבה ביקורתית ואובייקטיבית, אותם מעניין לשמוע.

עריכה אחרונה על ידי - XM -
  • אהבתי 2

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ערוצי טלויזיה צריכים "להרים" למנהיג כשהוא עושה עבודה טובה כדי לקבל לגיטימציה? וואלה?
לא יודע, לא ממש נתקלתי בזה באף ערוץ טלוויזיה באף מדינה שהוא לא שופר של השלטון, שם "מרימים" למנהיג חופשי חופשי כל הזמן.

דרך אגב ערוצי הטלויזיה הרימו לביבי יפה מאוד על הרפורמה שהוא עשה בזמנו והצילה את כלכלת ישראל, זו שבה הוא שבר לחרדים את הלב (ואת הקצבאות ילדים האקפוננציאליות). על זה הוא קיבל ומקבל המון קרדיט.
הבעיה שמאז ביבי עשה בעיקר נזקים, ולא הוא לא עשה עבודה טובה בשום דבר זו פשוט האמת.
יודע מה הם מרימים לו על דבר אחד שהוא עושה טוב, משקר ושומר על הכיסא, על זה הוא תמיד מקבל קרדיט, שקרן מדופלם וערמומי שמשקיע כמות אינסופית של אנרגיות כדי לרקום דילים שישאירו אותו בכיסא.
שים לב שבכל פעם שנתניהו משקר, לא מקיים הבטחה, שולף טריק/דיל/חוק בזיוני כל הכתבים הפוליטיים מא***ים בהתפעלות במקום לשאול את הצופה "איך שקרן כזה מנהיג את ישראל".
אם היה משקיע אחוז אחד מהאנרגיה והקשב שהוא משקיע בשמירה על הכיסא שלו בקיבוצים בעוטף למשל לא היינו מגיעים לאן שהגענו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, - XM - כתב:

את אותם הדברים אפשר לכתוב על ערוץ 12. לא הגיוני שהם לא מסוגלים לומר שום דבר שבח על נתניהו, כאילו שהוא לא עשה פה משהו אחד טוב ב 15 שנה שהוא כאן...

אני לא מת על ערוץ 14, אבל ערוץ 12 ו 13 הם תמונת המראה שלו.

(אמנם פה ושם, אולי תמצא שם ביקורת על לפיד, אבל - א. גם ב 14 פה ושם תמצא.   ב. באנטי ביבי הם עיוורים בדיוק כמו העיוורון הביביסטי ב 14.)

בסוף זה לא עניין של ערוצים אלא של עיתונאים. רוב העיתונאים היום הם מונחי אג’נדה ובעלי פוזיציה ברמה שלפני שהם פותחים את הפה, על איזה נושא שלא יהיה, שקוף לחלוטין מה יהיו המילים שלהם. יותר ממה שזה מאוס, זה פשוט משעמם.

יש מס’ זעום ממש של עיתונאים עם חשיבה ביקורתית ואובייקטיבית, אותם מעניין לשמוע.

חולק עליך ובענק. ערוצים 11,12,13 הם אפילו לא השתקפות של ערוץ 14 ובטח לא מראה. גם ערוץ 11, גם ערוץ 12 וגם ערוץ 13 פירגנו יפה מאוד לביבי כשהוא עשה דברים טובים ( כמו החיסונים בקורונה, כמו רפורמות בעבר, ועוד דברים שהטיבו עם כל העם).

מה לעשות שמהרגע שיש לו כתב אישום הוא שורף את האסמים כי לא היה כלום, כי אין כלום. הוא היה צריך לדאוג שהמשפט הזה יהיה המהיר ביותר כי איך אמר "אין כלום כי לא היה כלום". מה עשה במקום? ניסה למרוח את המשפט, אחרי זה ניסה להרוס את בית המשפט וכשלא הלך חזר למרוח את המשפט. כי לא היה כלום. כי אין כלום.

איזה דברים טובים עשה בחמש שנים האחרונות? ( חוץ מהחיסונים וגם על זה הדעות חלוקות). הסכמי אברהם לא שלו. הוא רק בא לחתום. כמו במשכנתא.

אז על מה ערוצי התקשורת צריכים להלל אותו? עזוב לפני ה 7/10. מה 7/10 הוא והממשלה שלו זה כישלון טוטלי שדואג רק לסקטור שלהם ולבייס שלהם. אז על מה יש להלל אותו ולשבח?

אתה חושב שהוא מנהל את המלחמה נכון? אתה חושב שהניהול הוא נקי מאינטרסים אישיים?

מתראיין בערוץ 14 ואומר שחוק ה"גיוס" זה חוק מאחד. אמיתי? מה מאחד בזה? ובמקום לנער אותו בערוץ העלוב הזה הם מסכימים איתו. 

לכל האנשים שם מזמן אין עקרונות. העקרנות הן לפי האינטרסים של ביבי.

אתה יודע מה ההבדל בין הערוצים האלה לערוץ 14? שהם יודעים להעביר ביקורות גם על אנשים "מהצד שלהם". וגם לשבח אנשים "מהצד השני " כשהם עושים דברים שטובים לכלל האוכלוסייה ולא רק לסקטור ולבייס שלהם.

לעומת זאת, הייתה איזושהיא ביקורת כלשהיא על נתניהו וממשלתו בערוץ 14? כלום ושום דבר. לא אשמים בכלום. הכל אחרים אשמים. אז איך אפשר לקחת את זה ברצינות כשאין קמצוץ של ביקורת עצמית?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, - XM - כתב:

כאילו שהוא לא עשה פה משהו אחד טוב ב 15 שנה שהוא כאן...

אשמח לרשימה קצרה, בלי ציניות. 

• רעיון טוב! 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספור פעמים ביקשתי את זה מביבסטים. אם נוציא ססמאות כמו הכלכלה הפורחת, הסכמי אברהם, יכולת העמידה בלחצים מול ארה"ב ואיך הוא נואם, לא קיבלתי מעולם תשובה על דברים שעשה.

זה לא מר בטחון ולא מר כלכלה. זה מר כלום ושום דבר שאני לא מבין מה יש בו שגורם לאנשים לאהוב אותו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, - XM - כתב:

1. התפקיד של התקשורת הוא לבקר את השלטון, לא לשבח אותו. 

2. ערוץ 14 הוא ערוץ ביבי, הכסף של כל הבוגדים שם תלוי בכך שהם יהיו ביביסטים, קודם ביבי ורק אחר כך המדינה. אי אפשר להשוות את הערוץ הזה לשום דבר אחר, למעט ערוצים בסין ורוסיה. 

3. ביבי הנבלה הוביל את השיח בישראל לאתה איתי או נגדי וזה בהחלט סייע לרידוד השיח בתקשורת. לצערי כולם נפלו במלכודת הזו כולל עיתונאים/כתבים שטחיים שלא פעם מה שחשוב להם זה איזו כותרת מפגרת של "תשב איתו או לא תשב איתו" במקום לשאול על הדברים החשובים באמת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, oryo כתב:

אם אני מתעלם לרגע מההערה (המאוד נכונה) של stx - לא מעניין אותי לרגע יחסי הכוחות, מעניין אותי ההצדקה. אנחנו, כמו אוקראינה, נמצאים במלחמה שנכפתה עלינו. אם רוסיה לא הייתה פולשת לאוקראינה, לא הייתה שם מלחמה. אם חמאס לא היה פולש אלינו, לא הייתה פה מלחמה.

ומכיוון שהם פלשו אלינו - הם בני מוות, אחים שלהם בני מוות, וכל מי שדיבר איתם הוא בן מוות.

ואם ישראלי ינסה לתמוך בהם במקום לדבר על ישראלים שחטופים במנהרות, הוא בוגד. ואם הוא משתף קריקטורה, שלא יבכה שמשטרת ישראל מגיעה אליו הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...