Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, edward כתב:

קשה לך עם עובדות

לא יודע כמה זמן אתה עוקב אחרי הפורום הזה, אבל את הטענה האחרונה שלך על כמה זמן נמצאים פה הערבים שגרים בין הירדן לים, ליאור העלה כבר מזמן וחרשנו אותה לעומק.

אין לי סבלנות ורצון להיכנס לדיון הזה שוב, בטח לא עם מי שמעלה טענות קונספירציה הזויות.

מוזמן לגלול אחורה כמה מאות עמודים, או לחכות שאולי יגיע מישהו שכן בא לו לפתוח בדיון הזה שוב.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3784

• m3x7r3m3

2926

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

זו מחמאה, מה אתה רוצה?

שיפסיקו לבזבז את הזמן בחלוקת מחמאות ושיתייחסו לגופו של טיעון. 

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

לא יודע כמה זמן אתה עוקב אחרי הפורום הזה, אבל את הטענה האחרונה שלך על כמה זמן נמצאים פה הערבים שגרים בין הירדן לים, ליאור העלה כבר מזמן וחרשנו אותה לעומק.

לא צריך דיון, מספיק סיכום שלך לגבי למה לדעתך רוב הערבים פה יותר ממאה-מאה חמישים שנה.

זה ריבוי טבעי? 

עריכה אחרונה על ידי edward
  • אהבתי 1

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, edward כתב:

לא נעים לי לבשר אבל רוב הערבים פה בין הים לירדן לא באמת חיו פה יותר מכמה דורות בדיוק כמו רוב היהודים.

הם חיים פה קצת יותר מהיהודים. יפו, רמלה, לוד, עכו ובאר שבע אלו ערים מאוד ותיקות ועוד לא דיברנו על הכפרים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

הם חיים פה קצת יותר מהיהודים. יפו, רמלה, לוד, עכו ובאר שבע אלו ערים מאוד ותיקות ועוד לא דיברנו על הכפרים.

זה תלוי מאוד מי, חלק היו פה באמת מאות שנים וחלק היגרו ממדינות סמוכות.

לדוגמא, בימי המנדט היה פה צנזוס וראו שב22 שנה הוכפלה פה האוכלוסיה הערבית, והטענה הייתה שזה כמעט הכל ריבוי טבעי. זה חתיכת ריבוי טבעי, תסכים איתי.

image.thumb.png.d6e3ff502316651a751bb69db7dccc51.png

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 שעות, David32 כתב:

חשבתי שזה אישתך במקור מברית המועצות, לא אתה... לימדה אותך טוב.

אחרי הפוסט הקודם של פיקה ניסיתי לחפש גרסא לישראלית לראשי תיבות ОМОН  שגם כן יראה כמו הומו הפוך (או משהו בסגנון) אבל עוד לא הצלחתי.

היא דווקא רוצה ללכת להפגנה בירושלים מחר.

אבל תחשוב על זה, אם אתה באמת פוחד ומאמין שיכולה להיות פה דיקטטורה של דתיים, אתה ממש לא רוצה שיצטלמו אותך בכזו הפגנה. אם אתה לא באמת חושב שנגיע למצב כזה ואנשים פשוט אוהבים להפחיד את עצמם עם תרחישי יום הדין, אין שום טעם לבזבז על זה זמן, עדיף ללכת לעבודה ולהתקרב יותר לבורא עולם האמיתי=כסף, הרי גם ככה אין להפגנות האלה השפעה על כלום.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת על הליצן לביטחון לאומי.

מבצעים כמו חומת מגן מתכננים שבועות, אוספים מידע, מכינים את הכוחות ובד״כ משתדלים לשמור על חשאיות מינימלית, מסיבות ברורות.

אבל בןגביר חושב מחוץ לקופסה. הוא מכריז על מבצע ספונטני מהמדרכה וגם דואג להצטלם עם תיק מבצע, שכתוב עליו שם המבצע והסיווג ״סודי״.

כל הכבוד על שטורח לתת heads up לפעילי טרור. הרי לא היינו רוצים להפתיע אותם או משהו כזה.

image.thumb.png.8b832c4634317f52b560cc2298f37ca5.png

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שדרעי ובן גביר מאשימים אנשים בניסיון הפיכה צבאית, שמישהו יסביר להם קודם מי זה צבא

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 22 דקות, pl7410 כתב:

זה רק מחזק למה אין שום משמעות להפגנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

אין שום משמעות להפגנות

איך הגעת למסקנה הזו?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pl7410 כתב:

אין קשר בין תחילת המאמר לסוף שלו. הוא צריך קורס בכתיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 50 דקות, Gosser1860 כתב:

איך הגעת למסקנה הזו?

איזה משמעות יש לזה מלבד לתת לאנשים להוציא קצת לחץ? אתה מאמין שאדון לווין יראה שיש הפגנה ויחשוב וואלה אולי נרגיע עם הרפורמה?

הפגנות, במיוחד כאלה שמשבשות את השגרה של מי שלא שובת, רק עוזרות לפוליטיקאים כמו ביבי בהפרד ומשול שלו.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, edward כתב:

זה תלוי מאוד מי, חלק היו פה באמת מאות שנים וחלק היגרו ממדינות סמוכות.

לדוגמא, בימי המנדט היה פה צנזוס וראו שב22 שנה הוכפלה פה האוכלוסיה הערבית, והטענה הייתה שזה כמעט הכל ריבוי טבעי. זה חתיכת ריבוי טבעי, תסכים איתי.

/cdn-cgi/mirage/3bd29df136f25420d2fd0d9043496e3d1fb5022b085aaa8fdd0d6efa2d7c5b0b/1280/https://carsforum.co.il/uploads/monthly_2023_02/image.thumb.png.d6e3ff502316651a751bb69db7dccc51.png

ריבוי טבעי סביר לתקופה.

זו התקופה שהרפורה התקדמה די הרבה מבחינת תמותת תינוקות ובהתחשב בזה שלכל משפחה יש יותר מ 4 ילדים הכפלה כזו הגיונית (לא רק אצל הערבים).

תסתכל על ערביי עזה שאני מאמין שתסכים איתי שאף אחד לא בוחר ללכת לגור שם. כל כמה זמן הם מכפילים את האוכלוסייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

זו התקופה שהרפורה התקדמה די הרבה מבחינת תמותת תינוקות ובהתחשב בזה שלכל משפחה יש יותר מ 4 ילדים הכפלה כזו הגיונית (לא רק אצל הערבים).

יותר מ 4 זה נכון.

אבל השאלה עד כמה יותר מ 4.

לפי ויקי ב 1970 שיעור הפיריון של המוסלמים היה.... 8.95 [לינק] מכיוון שלא נראה לי שהם התחילו להתחרמן ולהתרבות רק אחרי קום המדינה (או אחרי 1944) הייתי יוצא מנקודת הנחה שב1922 שיעור הפיריון היה דומה.

ותוסיף על זה נישואין בגיל צעיר וזה....

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילודה הגבוהה עד סוף המאה ה 19 ותחילת המאה ה 20 נבעה מתמותה גבוהה של תינוקות וילדים. כשזה הצטמצם קיבלנו גידול מהיר באוכלוסיה ובעקבותיו צמצום ילודה 

אני יצאתי מנקודת הנחה שמ 8- 10 לידות 50% מגיעים לבגרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...