Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, edward כתב:

אגב אני לא טוען חלילה ששרון לא היה בריון עברייני, ברור שהוא היה. אבל במערכת משפטית מתוקנת הוא היה עומד לדין הרבה לפני ולא מגיע להיות ראש ממשלה.

במערכת משפטית מתוקנת אדם שנקבע שלא יוכל לכהן כשר בטחון לא היה מגיע להיות ראש ממשלה.

מערכת משפטית מתוקנת? זה שוב חוזר ל"עם". זה פשוט לא מעניין את הבוחר

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

Just now, יבגניפ כתב:

במערכת משפטית מתוקנת אדם שנקבע שלא יוכל לכהן כשר בטחון לא היה מגיע להיות ראש ממשלה.

מערכת משפטית מתוקנת? זה שוב חוזר ל"עם". זה פשוט לא מעניין את הבוחר

חבר, מה אתה סח? שרון היה שר ביטחון ב-1981. 

לגבי הבוחר, כנראה שזה כן מעניין כי משום מה הכנסת חוקקה שאם מישהו מורשע בפלילים הוא יישב קודם בכלא ואז בבית 7 שנים לפני שיוכל להיבחר.

עריכה אחרונה על ידי edward

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, edward כתב:

מקרה הספציפי הזה הפתרון היה בדיעבד רפורמה בבית המשפט, כי הסיבה (לדעתי) שהוא הלך על פתרון ההתנתקות היא שהוא נסחט על תיקים פליליים שלו ושל בנו שהתבשלו בפרקליטות.

טוב אחי

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, edward כתב:

ועדת כהן המליצה להעיף אותו מהתפקיד אחרי טבח סברה ושתילה. במדינה מתוקנת זה היה אמור כנראה לסיים את הקריירה הציבורית שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

ועדת כהן המליצה להעיף אותו מהתפקיד אחרי טבח סברה ושתילה. במדינה מתוקנת זה היה אמור כנראה לסיים את הקריירה הציבורית שלו.

אכן. המליצו לממשלה, לא "קבעו" כאילו זה עניין סופי וגמור.

והאם הוא חוזר לממשלה ובאיזה תפקיד זה לא עניין לועדות אלא לבוחרים בקלפי שכנראה שחשבו שהוא יותר נאה בעיניהם מאחרים שאולי יותר צחים וזכים.

ואני מכבד את דעתך שהוא לא ראוי, זו גם דעתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, edward כתב:

לא נעים לבשר לך אבל כשאתה מתנגד למשטר יש מצב שתשב בכלא.

image.thumb.png.849d983aee3dea1bf52cc136316503c2.png

ואתה תומך בכך. "החלשת" (ולמעשה ביטול סמכויות) בית המשפט העליון יבוא אותנו למצב הזה. זה מה שאתה רוצה?

לפני 33 דקות, edward כתב:

לגבי הבוחר, כנראה שזה כן מעניין כי משום מה הכנסת חוקקה שאם מישהו מורשע בפלילים הוא יישב קודם בכלא ואז בבית 7 שנים לפני שיוכל להיבחר.

חביבי - יש לך בעיה קשה עם לוחות זמנים. שרון היה שר הביטחון מבחירות 1981 עד תחילת 1983. הודח בעקבות טבח סברה ושתילה שהתרחש בספטמבר 1982. אני לא מכיר אפשרות להדיח מישהו ב-1981 בעקבות אירוע שיתרחש ב-1982.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

ואתה תומך בכך. "החלשת" (ולמעשה ביטול סמכויות) בית המשפט העליון יבוא אותנו למצב הזה. זה מה שאתה רוצה?

דעתי שהפתרון לאפשרות של עריצות לא יכול להיות הקמת עריצות מבעוד מועד כדי שהעריצות שהקמנו תמנע את זו העתידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, edward כתב:

והאם הוא חוזר לממשלה ובאיזה תפקיד זה לא עניין לועדות אלא לבוחרים בקלפי שכנראה שחשבו שהוא יותר נאה בעיניהם מאחרים שאולי יותר צחים וזכים.

כן, וזה מחזיר אותנו להתחלה. אני לא חושב שבית ומערכת משפט הם פתרון קסם מול חלקים עצומים בציבור שלא רוצים נורמות סבירות, לא רוצים דמוקרטיה במובן המערבי שלה, לא שותפים לשום דבר בערך ממה שמשותף היום למדינות המערב וכו'. ואני בעיקר עצוב שחלק מהציבור הזה באמת כנראה משכנע את עצמו שאם רק מנגנון בחירת השופטים כאן ישתנה ישראל תהפוך לפינלנד או משהו. וזה כבר לא מוכוון אליך אישית :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אתה תומך בכזו התלהבות הקמת עריצות?

כי התמיכה שלך בתהליך הנוכחי היא תמיכה בהקמת עריצות. אבל באיזה מקום הלוגיקה שלך נשברת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

אז למה אתה תומך בכזו התלהבות הקמת עריצות?

כי התמיכה שלך בתהליך הנוכחי היא תמיכה בהקמת עריצות. אבל באיזה מקום הלוגיקה שלך נשברת.

אני לא רואה בהצעה של יריב לוין הקמת עריצות אבל כל אחד ודעתו.

כרגע העריצות היחידה שאני רואה זה בגצ, מכיוון שמחר בבוקר הם יכולים להחליט כל דבר שהם רוצים ואין מה לעשות עם זה. כולל הקמת מדינת הלכה.

אגב בלי קשר, ראיתי את הביביסט תומך בן גביר המשיחי הזה לאחרונה בראיון עם אברי גלעד והייתי חייב לשתף:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך אתה עיוור. אבל, אתה יודע, אם 10 אנשים אומרים לך שאתה שיכור עדיף שלא תנהג. ואתה מתעקש לנהוג.

אני חוזר בפעם ה-800: לך ללמוד את ספר האזרחות מהתיכון. נראה לי שהמורה שלך נכשלה.לא מפתיע, כי מדובר באחד המקצועות הבעייתיים בלימודים התיכוניים. מצריך הרבה הבנה וחשיבה, ואין הנחה של מגמה זו או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

אם כך אתה עיוור. אבל, אתה יודע, אם 10 אנשים אומרים לך שאתה שיכור עדיף שלא תנהג. ואתה מתעקש לנהוג.

חבל באמת שלא שוללים לי את זכות הבחירה, אני כנראה לא נאור מספיק.

אגב הנה עוד אחד שצריך לקחת לו את זכות הבחירה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, edward כתב:

כרגע העריצות היחידה שאני רואה זה בגצ, מכיוון שמחר בבוקר הם יכולים להחליט כל דבר שהם רוצים ואין מה לעשות עם זה. כולל הקמת מדינת הלכה.

אם בגצ היה מבטל חוקים כל שני וחמישי הייתי איתך. אבל, וזה אבל גדול בגצ התערב עד כה במספר חוקים מצומצם מאד בטח ביחס לכמות החוקים שהכנסת חוקקה באותו זמן. 

בכל פעם שהיא ביטלה חוק, היא הציגה את הסיבות, את הסתירה ביחס לחוקי היסוד ואת הפגיעה הצפויה. 

הממשלה שלך, מנסה לעשות בדיוק את מה שאתה מנסה למנוע. לקום מחר בבוקר, לחוקק איזה חוק שבא לה ואין לך מה לעשות בנידון. כולל מדינת הלכה

• אהבתי 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ArikM כתב:

אם בגצ היה מבטל חוקים כל שני וחמישי הייתי איתך. אבל, וזה אבל גדול בגצ התערב עד כה במספר חוקים מצומצם מאד בטח ביחס לכמות החוקים שהכנסת חוקקה באותו זמן. 

בגץ כמדומני ביטל 22 חוקים שזה כלום, אבל זה כמו להסתכל על הרשעות בתיקים ולא על עסקאות טיעון או אפילו החלטה להעמיד לדין. 

על כל חוק שבגצ פסל, היועץ המשפטי לממשלה ושלל היועצים במשרדים סיכלו אלפים רבים של חוקים והחלטות של הרשות המבצעת על הטיעון שבגצ יפסול את זה, ואני כבר לא מדבר על מה שלא הובא בכלל לחקיקה מראש כי כולם הבינו לאן רוח בגצ נושבת. אז שלא ימכרו לי סיפורים שביטלו רק חוק פה וחוק שם.

ברומי הקיסרית למשל הקיסר לא היה צריך לעשות כמעט וטו על החלטות הסנאט, כי חברי הסנאט ידעו היטב שאם הם יעצבנו יותר מידי את הקיסר הראש שלהם בסכנה. מתבונן מהצד היה יכול להסתכל על זה ולהגיד - איזה יופי של דמוקרטיה, איזה דיונים, ואפילו הקיסר לא צריך (כמעט) להתערב. איזונים ובלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...