Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 21 דקות, edward כתב:

ברגע שמבטלים את זה דה פקטו יש לך אות קלון לכל החיים וזה דבר נוראי שלא קיים בשום מדינה נורמלית.

חולק עליך. אני חושב שלקלון, גם אם לא בצורתו הנוכחית, יש פוטנציאל לשפר הרבה דברים במדינה, לרבות הרחקת אנשים שבסבירות גבוהה יפשעו שוב מעמדות היאפשרו להם לפשוע שוב. 

לפני 1 דקה, Boltik כתב:

כלומר אין שום מניעה שמורשה בעבירות מין יעבוד במוסד חינוכי לאחר ריצוי עונשו?

אתה צודק כמובן, אבל נגד זה יש חוק ספציפי. מוסדות לא יכולים לקבל אדם לעבודה עם קטינים/חסרי ישע טרם הוא מביא אישור מהמשטרה שאינו בעל עבר מיני וכו'. 

בצורה דומה תפקידים מסוימים נעולים בפני אנשים עם עבר פלילי. 

אני חושב שגם פוליטיקה צריכה להיות נעולה בפני אנשים שהורשעו בעבירות מסוימות. אם זה באמצעות קלון? תפאדל. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3799

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, Boltik כתב:

כלומר אין שום מניעה שמורשה בעבירות מין יעבוד במוסד חינוכי לאחר ריצוי עונשו?

אמרתי קלון בהקשר של מינוי שר. בנושא רישום פלילי לצורך הוצאת תעודת יושר יש דינים אחרים.

אגב באופן כללי בנושא של דרעי, בית משפט עליון וכדומה אני ממליץ מאוד לחפש ביוטיוב את חיים רמון, שמסביר בצורה בהירה את כל הנושא (ולא מפוזיציה כי הוא כבר מזמן לא שם).

עריכה אחרונה על ידי edward

האתר שלי: long.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, edward כתב:

זה שוב מצער שאנשים לא קוראים את פסק הדין. 

נושא ההשתק עלה אך לא נידון ולא על פי זה ניתנה הפסילה. הפסילה ניתנה על פי הדוקטרינה של חוסר סבירות קיצוני בשיקול הדעת במינוי. 

מאחר שאשכרה קראתי את כל פסק הדין אתמול - 6 שופטים קיבלו את העתירה על בסיס השתק, 3 על בסיס סבירות, אחד גם וגם, וגם השופט היחיד שהיה בעמדה לדחות את העתירה קבע שיש להעביר את המקרה לועדת בחירות לבחינת קלון (שזה, בפועל, פסילה של דרעי כי אין באמת כל אפשרות שאין קלון במעשיו).

• רעיון טוב! 7

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, edward כתב:

קלון בהקשר הזה הוא לשבע שנים לאחר ריצוי העונש לפי חוק יסוד הממשלה. ממליץ לבדוק.

אתה בכלל קורא את ההודעות לפני שאתה מגיב להן?

כתבתי את זה מפורשות.

שנית, מבחינה חוקית תקופה מסויימת לאחר שסיימת לרצות עונש אסור אפילו להזכיר ולו במילה שהורשעת בעבר במשהו. זה עיקרון בסיסי בדין הפלילי של ופה שברו אותו לחלוטין כדי "להיכנס" בדרעי.

ועיקרון בסיסי בשירות הציבורי הוא שמי שהורשע בגניבה ורק קיבל פסק דין לא מוחזר לזירת הפשע.

למה לוקחים לי זכויות? על מה, כי דרעי בן אדם לא ישר ולכן מותר הכל? מה זה הדבר הזה?

לא לקחו לך שום זכות. הוא פשוט לא יכול להתמנות לתפקיד שר וזה היה ברור לכולם.

בחרת אדם שהתחייב בבית המשפט שהוא פורש מהחיים הציבוריים אז מה שאתה אומר זה אמרו לי שיצא ברולטה 24 אדום ויצא מספר אחר. לקחו לי את הזכות לזכייה ברולטה.

לפני 3 דקות, RK כתב:

מאחר שאשכרה קראתי את כל פסק הדין אתמול - 6 שופטים קיבלו את העתירה על בסיס השתק, 3 על בסיס סבירות, אחד גם וגם, וגם השופט היחיד שהיה בעמדה לדחות את העתירה קבע שיש להעביר את המקרה לועדת בחירות לבחינת קלון (שזה, בפועל, פסילה של דרעי כי אין באמת כל אפשרות שאין קלון במעשיו).

וקלון יפסול אותו גם בכנסת.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה למה יש תמיכה גדולה במהפכה המשפטית:

גדל במעברה, ומונה חרף התנגדות חיות: זה השופט שלא פסל את דרעי (ynet.co.il)

"עם זאת, בדעת היחיד שלו, אלרון לא סבר בהכרח שיש להכשיר את המינוי של דרעי, אלא שההחלטה בעניינו צריכה להגיע ליו"ר ועדת הבחירות המרכזית - שיקבע אם יש קלון בעבירות המס שבהן הורשע דרעי לפני כשנה."

במילים אחרות - לא תפקידנו לקבוע, שיו"ר הועדה יכריז אם יש קלון.

אם יש קלון - שימנעו, אם לא - בעיה של מי שסגר את העסקת טיעון.

וכמובן שהיחידי שאומר שבית המשפט לא צריך להיות זה שמכריע הוא זה שה"נשיאות המכובדות" לא רצו (מעניין למה).

לגבי הטענה שהוא שיקר - אמרתי לא פעם שהפוליטיקה מורכבת ממניאקים, אם היועמ"ש לא היה מספיק טוב כדי לדעת איך לסגור את העסקה הזאת כמו שצריך שיישא בתוצאות בתור הגורם המקצועי, אחרת שהיה ממשיך עם זה למשפט ומשיג הרשעה עם קלון.

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

בחרת אדם שהתחייב בבית המשפט שהוא פורש מהחיים הציבוריים אז מה שאתה אומר זה אמרו לי שיצא ברולטה 24 אדום ויצא מספר אחר. לקחו לי את הזכות לזכייה ברולטה.

כל הדיון פה הוא בגלל שאין אמירה חד משמעית של פרישה מהחיים הציבוריים, אלא פרישה מהכנסת הקודמת.

מפה כל אחד מפרש את זה לפי דעתו, העובדה שלא כל השופטים באו ואמרו שהוא שיקר אלא רק חלק מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבעיה כאן שהפסיקה היא לא על פי החוק אלא על פי פרשנות בלבד ולכן יש כזה ברוך.

אחד חושב שדרעי שיקר, אחד לא. אחד חושב שדרעי בחור נחמד, אחד לא. 

איך נבחר ציבור יכול להתנהל אם כל הזמן מזיזים לו את השער כשהוא מנסה לתת גול?

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

הוא פשוט לא יכול להתמנות לתפקיד שר וזה היה ברור לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, edward כתב:

איך נבחר ציבור יכול להתנהל אם כל הזמן מזיזים לו את השער כשהוא מנסה לתת גול?

תיכף בוכה עליהם.

בינתיים הגולים היחידים שכל ה-120 נותנים הם על הגב שלנו.

כל אחד שהלך לבית של אריה דרעי ביומיים האחרונים צריך לקבל סטירה, חבורה של מטומטמים.

עריכה: אהה כן, שלא יהיה מושחת ככה לא יצטרך לחפש את השער.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סהכ אף אן אדם הגיוני לא צריך לרצות את דרעי בכנסת, הם ״עובדים״ שלנו ואף אחד כאן לא יעסיק עובד שגנב אותו פעמיים

עריכה אחרונה על ידי Mech Morphix

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Mech Morphix כתב:

סהכ אף אן אדם הגיוני לא צריך לרצות את דרעי בכנסת, הם ״עובדים״ שלנו ואף אחד כאן לא יעסיק עובד שגנב אותו פעמיים

גם אני לא רוצה אותו ועדיין הצורה שבה עושים את זה פוגעת בצורה קטסטרופלית במדינה שלנו. אפשר להזיז אותו בצורה יותר עדינה ממה שמתבצע כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת, אני קצת בשוק מזה שיש אנשים שאשכרה חושבים ובטוחים שדרעי צריך להיות שר. כי כול אחד התירוץ הליאורי שלו.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

ת'אמת, אני קצת בשוק מזה שיש אנשים שאשכרה חושבים ובטוחים שדרעי צריך להיות שר. כי כול אחד התירוץ הליאורי שלו.

כשבני גנץ החליט לשים ליד הפרצוף שלו את הפרצוף של דרעי בממשלה הדמיונית שהוא יהיה ברשותה, או כשלפיד הכריז בראיון שהוא לא פוסל שדרעי יהיה שר בממשלתו, זה כנראה כי הם מבינים שזו פוליטיקה ולא מבחן טוהר יושר. ואולי גם הם אנשים לא סבירים בעליל שדעתם נשתבשה עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, edward כתב:

אפשר להזיז אותו בצורה יותר עדינה ממה שמתבצע כאן.

אתה רציני?

מישהו מאלו שרוצים את דרעי כשר, לא מכיר את העבר הפלילי שלו?

הרי חוקקו חוק במיוחד בשבילו.

יש איזו דרך שבה המינוי שלו היה נפסל וכל כל התומכים שלו היו אומרים, ״אה יופי פסילה כזו עדינה מקובלת עלינו״?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

יש איזו דרך שבה המינוי שלו היה נפסל וכל כל התומכים שלו היו אומרים, ״אה יופי פסילה כזו עדינה מקובלת עלינו״?

תראה, כמעט כל דבר היה עדיף על המצב שהגענו אליו.

למשל, היה מוטב אם חודש לפני הבחירות ועדת הבחירות הייתה קובעת שדרעי לא יכול להכהן כשר ואז כל הסרט היה נמנע. דרעי כנראה היה בוכה קצת, אבל היינו מגיעים לבחירות על בסיס הידיעה ששר הוא לא יהיה וזה היה פחות "כואב". 

אבל לא, בוא קודם נערוך בחירות עם מצג שווא שהכל סבבה, כאשר אפילו לפיד וגנץ מדברים שאין בעיה שהוא יהיה שר בממשלתם ואז נשנה את כללי המשחק בדיעבד. זה הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, edward כתב:

אבל לא, הוא קודם נערוך בחירות עם מצג שווא שהכל סבבה, כאשר אפילו לפיד וגנץ מדברים שאין בעיה שהוא יהיה שר בממשלתם ואז נשנה את כללי המשחק בדיעבד. זה הכי טוב.

הם חשבו שהשמאל יעלה ואז הוא יישב איתם, ובמצב כזה בית המשפט לא יפסול אותו.

• מצחיק 1

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, GREEN. כתב:

הם חשבו שהשמאל יעלה ואז הוא יישב איתם, ובמצב כזה בית המשפט לא יפסול אותו.

בדיוק. ולכן המשמעות היא שהם רואים בבג"צ זרוע של מחנה פוליטי ולא בית משפט שפוסק על פי החוק ללא משוא פנים. זה החלק הנורא כאן ולא דרעי כזה או דרעי אחר.

פשוט קטסטרופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...