Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפי הבליטה במרכז של המכסה מנוע אני בטוח שמדובר בסקודה. גם בגלל החיישן טמפרטורה בדשבורד ואיך שהדשבורד מתעגל לקראת החלון זה נראה כמו באוקטביה מהדור הקודם בדיוק.

והרעש מנוע בסרטון הזה דווקא נשמע דומה מאוד.

[video=youtube;EVSQakycn-I]

לגמרי סקודה אוקטביה, שימו לב גם לצורה של הפח מנוע.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה עזר לך שנצמדת וצפרת לה? אתה מנסה לחנך אותה? יכולת לתת לה לעבור ולנסוע לדרכך. חוסר אדיבות משווע.

לא נצמדתי, התכוננתי לעקיפה

ולמה אני צריך להיות אדיב לסבתא על גיפון שכמעט מרסק אותי לחתיכות בשולי הכביש??? אתה אמיתי?

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, מה נסגר? בנאדם נוהג כמו חמור, מפריע לאלי בנסיעה, והוא אמור להבליג? אם לא יאירו לאנשים, הם לא יקלטו שהם מתנהגים על הכביש כמו בהמות.

אתה יכול להיות בטוח שכשמישהו עושה לי שטיקים בסגנון הזה, הוא גם חוטף צפירות. במקרה היום צפרתי לשני אנשים, אחד שפשוט סרב לנסוע על נתיב אחד ולא נתן לי לעבור, ונהג משאית שיצא לעקיפה מול האף שלי וכמעט העיף אותי מהמחלף.

מפריע לאלי בנסיעה? מגוחך, זה לא הכביש שלו.

אתה וגם הוא נהגים אגרסיבים. אין נהג שלא טועה וגם במקרה הזה נעשתה טעות ע"י נהגת הסוזוקי שיכלה להיגמר בעזיבה של הגז ובהאצה מחדש. אבל אז מה היה להעלות לפורום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו.. אני נהנה מזה שיש לכם משו אישי נגדי, אני אפילו לא נצמדתי לנהגת הסוזוקי במבט נוסף בסרטון, הכל פרי דמיונך.

ואתה, תמשיך להיות אדיב לנהגים כאלו נוראיים בכביש, בנתיים בכל סרטון שלי כמעט נמנעת תאונה בזכות הנהיגה שלי, תאונה שהייתה נגרמת בגלל טמטום של נהגים שאתה אומר שצריך להיות אדיב כלפיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נצמדתי, התכוננתי לעקיפה מימין

ולמה אני צריך להיות אדיב לסבתא על גיפון שכמעט מרסק אותי לחתיכות בשולי הכביש??? אתה אמיתי?

נראה לי שהיה לך מספיק זמן ומרחק. פשוט לא בא לך לעזוב את הגז.

מרסק אותך לחתיכות בשולי הכביש?? נו באמת, בלי להגזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו.. אני נהנה מזה שיש לכם משו אישי נגדי, אני אפילו לא נצמדתי לנהגת הסוזוקי במבט נוסף בסרטון, הכל פרי דמיונך.

ואתה, תמשיך להיות אדיב לנהגים כאלו נוראיים בכביש, בנתיים בכל סרטון שלי כמעט נמנעת תאונה בזכות הנהיגה שלי, תאונה שהייתה נגרמת בגלל טמטום של נהגים שאתה אומר שצריך להיות אדיב כלפיהם.

אני לא מכיר אותך ואין לי משהו אישי נגדך. בכל סרטון נמנעת תאונה שאתה כמעט וגורם לה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר אותך ואין לי משהו אישי נגדך. בכל סרטון נמנעת תאונה שאתה כמעט וגורם לה [emoji38]

כמעט גורם לה על ידי זה שאני נוסע בנתיב שלי ומוכן להתרחשויות כמו נשים מטונפות שפורצות לנתיב שלי בלי להסתכל ובלי התראה מוקדמת.. מדהימה התאוריה שלך, עכשיו אני כבר בטוח שאתה מטריל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט גורם לה על ידי זה שאני נוסע בנתיב שלי ומוכן להתרחשויות כמו נשים מטונפות שפורצות לנתיב שלי בלי להסתכל ובלי התראה מוקדמת.. מדהימה התאוריה שלך, עכשיו אני כבר בטוח שאתה מטריל.

נשים מטונפות? :| אתה בטוח? כולן?

אני אעצור כאן כי אני רואה שנגמרים לך התירוצים.

בסרטון רוכב אופניים שכמעט נדרס. לשיטתך אלי בטח הנהג היה צריך לצפור ולהמשיך להאיץ.

[video=youtube_share;IRJV52-Zagg]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אלי, כאחד שעושה 350 ק''מ ביום ממוצע נשים בכביש זה מכה, המוח שלהן חושב אחרת לגמרי, לא קוראות את הכביש נכון בקיצור.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשים מטונפות? :| אתה בטוח? כולן?

אני אעצור כאן כי אני רואה שנגמרים לך התירוצים.

בסרטון רוכב אופניים שכמעט נדרס. לשיטתך אלי בטח הנהג היה צריך לצפור ולהמשיך להאיץ.

[video=youtube_share;IRJV52-Zagg]

אם הייתי מתנהג באופן שבו אני ממשיך להאיץ לא היה לי רכב

נהג האופניים דביל ולא צריך לחסוך ממנו צפירות , הוא כמעט הרג את עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שחיפשתי את האשה המטונפת שפרצה לך לנתיב וכמעט ריסקה אותך לחתיכות בשולי הכביש, אבל כל מה שראיתי זה אותך עוקף מימין ואז נדחף מאחוריה לנתיב אליו היא נכנסה, תוך כדי צפירות וצעקות היסטריות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שחיפשתי את האשה המטונפת שפרצה לך לנתיב וכמעט ריסקה אותך לחתיכות בשולי הכביש, אבל כל מה שראיתי זה אותך עוקף מימין ואז נדחף מאחוריה לנתיב אליו היא נכנסה, תוך כדי צפירות וצעקות היסטריות.

לא עקפתי מימין, נסעתי בימין על פי חוק והיא התנחלה בשמאלי ללא צורך עקיפה, וגם אם רצתה לבצע כזו, היא או לא הסתכלה במראות, או לא מחוברת לנתיבים המשורטטים בכביש, או שיוצאץ מנקודת הנחה שהיא תעבור נתיב כאן ועכשיו וכל מי שמאחוריה יפעל על פי החליל שלה.

אנשים כאלו הם הלא אדיבים בכביש, הנוהגים באגרסיביות שציינת, או פשוט חולמנית... בגילה המופלג כנראה זו הסיבה.

חיבור שלה ושל נהגת הפיאט 500 הייתה יוצרת אחלה תאונה לחדשות הבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אלי, כאחד שעושה 350 ק''מ ביום ממוצע נשים בכביש זה מכה, המוח שלהן חושב אחרת לגמרי, לא קוראות את הכביש נכון בקיצור.

אתה גם לא צריך להיות אחד שעושה 350 ק"מ ביום בשביל להסיק את המסקנה הזו. אני עושה 30 ק"מ ביום (בעבר מעט יותר), ושמתי לב מזמן שהרוב הגדול מאוד של האנשים שנוהגים כמו מטומטמים גמורים הם נשים.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, מה נסגר? בנאדם נוהג כמו חמור, מפריע לאלי בנסיעה, והוא אמור להבליג? אם לא יאירו לאנשים, הם לא יקלטו שהם מתנהגים על הכביש כמו בהמות.

אתה יכול להיות בטוח שכשמישהו עושה לי שטיקים בסגנון הזה, הוא גם חוטף צפירות.

זה שהם מתנהגים כמו בהמות ו״מפריעים בנסיעה״ זה לא העניין כלל ועיקר.

הבעיה בנהגים נדחפים הם שהם נכנסים לתוך רווח לא מספק בין מכוניות ולכן מציבים את הנהג שמאחוריהם במצב של אי-שמירת רווח.

הפתרון הוא הגדלת הרווח, לא צמצומו, ומוטב לפני שהוא השלים את פעולת ההידחפות. אתה חושב שאם תתקרב לנהג, שנדחף מלכתחילה לרווח קטן, אתה תרתיע אותו? אתה חושב שתצליח למנוע ממנו להידחף?

ההפרעה וחוסר התרבותיות אינם מה שחשוב כאן.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם מתנהגים כמו בהמות ו״מפריעים בנסיעה״ זה לא העניין כלל ועיקר.

הבעיה בנהגים נדחפים הם שהם נכנסים לתוך רווח לא מספק בין מכוניות ולכן מציבים את הנהג שמאחוריהם במצב של אי-שמירת רווח.

הפתרון הוא הגדלת הרווח, לא צמצומו, ומוטב לפני שהוא השלים את פעולת ההידחפות. אתה חושב שאם תתקרב לנהג, שנדחף מלכתחילה לרווח קטן, אתה תרתיע אותו? אתה חושב שתצליח למנוע ממנו להידחף?

מתי התקרבתי אליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...