Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הייתי כבר במקביל לרכב שלפניי.. בגלל זה צירפתי את הצילום מקדימה

הצילום מקדימה מתחיל כשאתה כבר כמעט מסיים את המעבר לנתיב השמאלי, ככה שלא רואים את מצב העניינים ברגע עליו דיברתי.

אבל בכל מקרה, זו בדיוק הסיבה שצריך לעקוף רק עם מספיק מרחק מהרכב שמלפנים, ככה העקיפה נשארת הפיכה ואפשר לבטלה אם נתקלים באידיוט כמו זה שנתקלת בו, ולא מסנדלים את עצמו למצב בו אין לנו אף ברירה חוץ מלהשאר בנתיב אליו רק נכנסו ובכך מאלצים את הרוכב או לבלום או לעקוף אותנו ממש צמוד אלינו בשול שמאלי כדי למנוע תאונה (כלומר מצב של כמעט תאונה בהגדרה), גם אם היא לא באשמתנו. ושזה לא ישמע ככתב אישום, אני רק חושב בקול רם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד סיבות:

שמירת רווח.

שמירת שדה הראיה פתוח לקראת יציאה לעקיפה.

מעבר לנתיב הסמוך ממרחק שבו הרכב ייראה במראות הרכב הנעקף בבירור טרם תחילת העקיפה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עקפתי מימין, נסעתי בימין על פי חוק והיא התנחלה בשמאלי ללא צורך עקיפה, וגם אם רצתה לבצע כזו, היא או לא הסתכלה במראות, או לא מחוברת לנתיבים המשורטטים בכביש, או שיוצאץ מנקודת הנחה שהיא תעבור נתיב כאן ועכשיו וכל מי שמאחוריה יפעל על פי החליל שלה.

אנשים כאלו הם הלא אדיבים בכביש, הנוהגים באגרסיביות שציינת, או פשוט חולמנית... בגילה המופלג כנראה זו הסיבה.

חיבור שלה ושל נהגת הפיאט 500 הייתה יוצרת אחלה תאונה לחדשות הבוקר.

מה זה "לא עקפתי מימין"? תסתכל על הסרטון - יש שם שתי מכוניות שאתה מנסה לעקוף מימין. זאת שעצבנה אותך, וזאת שמאחוריה - שרצתה לעקוף אותה ובגלל זה זאת שעצבנה אותך נכנסה ימינה. נכון, היא לא אותתה, אבל אתה לא יכול לצעוק עליה למה היא לא מצפה שאיזה משוגע יבוא מימין ב-30 קמ"ש מהר יותר...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "לא עקפתי מימין"? תסתכל על הסרטון - יש שם שתי מכוניות שאתה מנסה לעקוף מימין. זאת שעצבנה אותך, וזאת שמאחוריה - שרצתה לעקוף אותה ובגלל זה זאת שעצבנה אותך נכנסה ימינה. נכון, היא לא אותתה, אבל אתה לא יכול לצעוק עליה למה היא לא מצפה שאיזה משוגע יבוא מימין ב-30 קמ"ש מהר יותר...

אז בגלל שתכנון הנהיגה של נהגים בישראל לקוי, והתמצאותם במרחב שגויה ברמה שהם לא שמים לב דקות ארוכות באיזה נתיב הם נמצאים, אני מואשם בעקיפה מימין....

לפי ההגיון הזה הנתיב השמאלי תמיד צריך לזחול על פי הסבא בפריוס שנוהג על 75

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב ליד כסרע (ליד תפן) היו סלעים על הכביש, בגלל תנאי תאורה ורכב משמאל שנסע באור גבוה לא הצלחתי לראות אותם ולצערי פגעתי בהם.

לשמחתי אין נזק ורק שיפשופים מתחת לפגוש שלא רואים.

הפגיעה החל 1:50.

1:56 עובר שם חזיר בר לא ראית אותו או שאני מדמיין?

היה גורם לטוטלוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בגלל שתכנון הנהיגה של נהגים בישראל לקוי, והתמצאותם במרחב שגויה ברמה שהם לא שמים לב דקות ארוכות באיזה נתיב הם נמצאים, אני מואשם בעקיפה מימין....

לפי ההגיון הזה הנתיב השמאלי תמיד צריך לזחול על פי הסבא בפריוס שנוהג על 75

לא תמצא אותי מגן על נהגים שיושבים על הנתיב השמאלי, אבל זה לא אומר שאתה יכול לעקוף אותם מימין ואז להתלונן שהם לא בסדר...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא אותי מגן על נהגים שיושבים על הנתיב השמאלי, אבל זה לא אומר שאתה יכול לעקוף אותם מימין ואז להתלונן שהם לא בסדר...

אתה מצחיק אותי, שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי - זה החינוך האירופי. באירופה עקיפה מימין תגרור ענישת שני נהגים - המתנחל והעוקף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ובישראל לא יענישו אף אחד כל עוד הם היו במהירות המותרת ולא צילמו אותם.

חוקים שווים לתחת אם אין מנגנון שיאכוף אותם ביעילות והדוגמא של התנחלות בשמאל (ועוד המון דברים כמו איתות למשל) מוכיחה את זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה זוגות צמיגים הוא שורף בחודש?

אותו הגאון דקה קודם (מוסתר ע"י רכב אחר אבל שומעים ורואים את העשן שהשאיר)

[video=youtube;SUxtMMvX1-Y]

עריכה אחרונה על ידי Michaelr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יותר מעניין זה למה הוא עדיין על הכביש עם רישיון ורכב.

לא צריך להגזים, בסך הכל לחץ על הגז. אולי הפריע טיפה למנוחת השכנים אבל לא עשה שום דבר מסוכן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...