Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אוי ואבוי. רק דיברנו על ברירה טבעית בשרשור. מזעזע ביותר. אני מקווה שהצילום הזה יעזור להעמיד את הנהג הזה לדין.

אלפא, יש תמונה ברורה עם המספר של הנהג בתגובות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

כן, רק שבמקרה כזה המצלם עדיין צריך לגשת לתחנה ולהגיש תלונה. אולי עם הסבת תשומת הלב של המשטרה, הם יוכלו למשוך את ההסרטה בעצמם ולחסוך למצלם את הטרטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יגש לתחנת המשטרה? מי יגיש תלונה?

כאשר הוחל פרוייקט "שומרי הדרך" או איך שנקרא פרוייקט המתנדבים עם מצלמות הטלפון כתבתי - ואני חוזר:

1. הזמן שלי יקר מדי. לא אבזבז אותו בתחנת המשטרה ובבית המשפט.

2, אין לי ולמשפחתי הכלים להתמודד עם איומים של עבריינים, שעלולים גם להתממש. אף אחד לא יפצה אותי על פגיעה ברכוש, שלא לדבר על פגיעות בנפש.

ד"א - היו שנים בהן נתקלתי בתופעה דומה בתדירות שבועית בצומת חורב-פרויד (נהגים שעלו בחורב ופרססו חזרה לכיוון המרכז), מעולם לא ראיתי אכיפה במקום.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, כל היארעות של כל עבירת תנועה היא הדבר הכי חמור ומסוכן Evarrrr!!!

הכי כיף להגזים.

יצאת מהמקום עם קצת עשן מהצמיגים? שלילה לנצח.

לא שמת לב שהרמזור התחלף לירוק? מאסר עולם.

שכחת לאותת ב2 בלילה כשהצומת ריק? תא גזים.

בואו נראה איך תרגישו אם חס וחלילה אותו ערס "מוכשר" יפגע במישהו שאתם מכירים.

מאוד קל לומר "ביג דיל. מה כבר עשה? תנו לו לשחרר קצת".

אבל בדיעבד אחרי הריגה או פגיעה בחף מפשע, כולם נזכרים שהיה אפשר למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי כיף להגזים.

יצאת מהמקום עם קצת עשן מהצמיגים? שלילה לנצח.

לא שמת לב שהרמזור התחלף לירוק? מאסר עולם.

שכחת לאותת ב2 בלילה כשהצומת ריק? תא גזים.

אנשים כמו הנהגת הזו גרועים לא פחות מהמפגר שהתבלבל עם הוויז/חיפש מסטיק בתא כפפות/נתפס לו המה-שמו בריץ'-רץ'. הסתומה הזו מפנה את כל הריכוז שלה כדי לחנך מישהו ולהרגיש טוב עם עצמה ולא נשארים תאי מח שישגיחו מה קורה בכביש סביבה.

מה הקשר בין רמת המוסר שלו לסוג הרכב?

מסכים.

אנשים איבדו כאן פרופורציות.

כן, גם אני אוהב לסחוט את הדוושה ולצאת מהרמזור בשיא המהירות. אומנם לא חורק צמיגים כי עם פיילוט ספורט 4 קצת קשה ולכן אין רעש וצלצולים אבל כן, אוהב, זה מרגש פעם בכמה זמן כשהכביש ריק או שחלילה, כשעומדים לידי רכבים, השם ירחם.

כן, לוקח פניות במהירויות מעבר לשגרתיות, כן נהנה מזה.

כן, לעיתים נוהג בפול ווליום בשירים האהובים עליי (לא עם חלונות פתוחים).

כן, מחפש מסטיק בתא הקטן מתחת להגה.

כן, גם אני טועה, גם אני בן אדם.

כן, בשביל זה אני חיי וקיים.

אסע בשמאלי למשך 2 דקות כי... שכחתי, לא שמתי לב, הייתי עסוק בלחשוב על משהו חשוב אחר כמו המשפחה או האישה וכו', כי אני בן אדם וכאשר תעצור לידי פוסטמה שצופרת לי ומחנכת אותי? סביר להניח שאראה לה סימן היכר יפה ואחייך ואמשיך בחיי.

כן, גם אני בן אדם וגם אני, טועה.

חלק כאן איבדו כל פרופורציה וכל עבירה קטנה מבחינתם שלילה ומאסר עולם והאמת? די מוגזם כל הנושא.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטיק - אמנם אתה מוביל דעה - אבל לאן אתה מוביל ואיזה דעה.

הנהג המצולם מסוכן. במיוחד הסטיה שלו שמאלה. התבלבל בגלל הויז? אז מה. סע עד המעגל\פרסה החוקיים הקרובים וחזור. תאמין לי שכבר נסעתי עשרות ק"מ בגלל בלבול של נווטן זה או אחר, כדי לחזור בדרך חוקית.

אם המסטיק שלך חיוני? יש לך סדרי עדיפויות מעוותים לחלוטין. מילא שאתה מוכן למות בשביל המסטיק, אבל למה לקחת אתך עוד אנשים?למה לדבר בטלפון אם זה מוציא אותך משליטה ברכב?

זו בדיוק הסיבה שבגללה אתה חייב להיות מרוכז בנהיגה. אתה משלים עם נטילת סיכונים לא סבירים באופן מכוון. יש הבדל בין מי שהציץ במראה הימנית ופספס משהו שהתרחש משמאלו לבין מי שאיבד את ההתיחסות לדרך בגלל המסטיק\טלפון\סיגריה. זה שהציץ במראה יחזור מיד לראות מה קורה בשאר שדה הנהיגה שלו, זה שמתעסק במסטיק ירצה גם לשלוף אותו מהאריזה, ולהשליך את האריזה לפח (או מהחלון) ולהתחיל ללעוס. מן הסתם מדובר במישהו שלא מסוגל ללעוס ולכת באותו זמן ובודאי שלא לנהוג.

לגבי המצלמת - טוב, מישהי שצועקת לעצמה "יש לי מצלמה, יש לי מצלמה", כאילו הערס שומע אותה, מעידה בעיקר על טפשות. בתקוה שהטפשות לא תענש בעונש מוות.

לא כל הדעות מוסכמות על כולם וזה בסדר גמור. היה רגוע ושליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם חס וחלילה יפגע במישהו, הוא מסוכן. אבל אנחנו לא רואים בסרטון נפגעים וגם לא "כמעט ונפגע". בעצם אין שם שום פוטנציאל לפגיעה. כל מה שרואים זה מישהו שהחליט לממש אחריות יצרן על הDSG.

אתה אוהב להגזים, סבבה. זה ספורט ישראלי כזה. זה, ולדמיין אסונות שאורבים על כל צעד ושעל.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי אומר את זה על כל דבר בחיים כולל בשר מקולקל שמוכרים לי הרי כדי להרוג אותי ואת משפחתי.. הייתי נאלץ לקחת גלולות פראנויה כל חיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סלפי עם המחלצים.

2. עקיפה על נתיב השתלבות.

נו בסדר, זה meh אבל פחות מעייף מהדיונים שאתם מפתחים במה שהיה אמור להיות שרשור סרטונים ותו לאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר נוהג כמו אחרון העבריינים , נצמד , עוקף מימין, וכל זה בתנועה שממילא די עמוסה.. בלי לסכן את האנשים מסביב, כמובן שהגעתי לאותו מקום כמוהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ממהר. אם לא יגיע בזמן יתפסו לו את חניית הנכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...