Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אפליקציית הניווט האהובה עליכם?

OfirCohen87
שימו לב! השרשור הזה בן 4228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי תוכנת הניווט המועדפת עליכם?  

127 הצבעות

1. 1. מהי תוכנת הניווט המועדפת עליכם?

• Waze
    • IGO
    • mio
      0
    • אחר - נא לפרט בשרשור

פוסטים מומלצים

לא יודע מה אתכם, הWAZE אצלי בכיכר אומר בכיכרות "צא ביציאה השלישית" לדוגמה

אף פעם לא אומר לי מחשב מסלול מחדש

ושמחפשים כתובת מסוימת מתחתיה מופיעה העיר בה היא נמצאת, וגם המרחק (מה שאמור להפעיל את ההיגיון)

את הWAZE אני מפעיל כל פעם שאני נוהג (חבילה בלתי מוגבלת) אני משאיר פתוח רק בגלל האופציות של דיווחים חיים

מתריע על עומסים, שוטרים, מצלמות וכל השאר..

הדבר היחיד שמפריע לי זה שעומדים ברמזור הוא פתאום מקפיץ הודעה על כך שמישהו דיווח על עומס 15ק"מ מאחורי

את מי זה מעניין? מקווה שאת זה ישפרו וייעלו שיתריע רק בכיוון הנסיעה.

הייתי משתמש פעם בSygic, הייתה טובה ולא היה צריך אינטרנט, אבל חוסר בדיווחים חיים הכריע.

ניסיתי iGo אבל לא אהבתי את הממשק, היה לפני כמה שנים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה יכול להגביל את רדיוס הדיווחים. אצלי הוא מוגדר על המינימום - 5 ק"מ.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, והתוכנה של אפל אומרת צא ביציאה השלישית אל שדארות רוקצ'

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהתכוונת זה:

30940969.jpg

בדיוק לזה התכוונתי! :-D

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה, יצא לי כבר יותר מפעם אחת לנהוג על הים התיכון :roll:

ואותי waze הביאה לדרך ללא מוצא בעין הוד כשעוד שנייה היא אומרת לי להמשיך לנסוע לתוך התהום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת?

אני חושבת שפעם הסתדרנו טוב מאוד בלי אפליקציות ניווט ופשוט הסתכלנו במפה לפני שהתחלנו לנסוע.

אבל כן, גם בגילי המתקדם, אני משתמשת בוויז לעיתים, והיא חוסכת לי זמן יקר.

אבל (וזה אבל גדול), אני חשה שהיא גוזלת תשומת לב מיותרת מהנהג לפעמים, שהוא מצדו חייב להיות מפוקס בכביש, וכל ההתעסקויות המיותרות האלה (כן קרסה, לא קרסה, כן פופ אפ, לא פופ אפ) גורמות לנהג לשים לב אליה יתר על המידה כך שהוא עלול למצוא את עצמו (טפו טפו לא עלינו) מעורב בתאונת דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני לבד- וואלה מפות (אין לי סמארטפון) וסיפור דרך.

כשאני עם אשתי- "מאמי, תפעילי ג'י פי אס" (וויז או הGPS של האייפון)

נהגתי לאחרונה באיטליה עם i go והוא מאוד נוח, בעיקר בחישוב מסלול מחדש, שלוקח שניות בודדות.

תמיד אני בודק במפה איפה ממוקם הרחוב שאני צריך להגיע אליו, ובד"כ הGPS משמש כגיבוי.

משתדל לא לצאת לדרך לפני שאני יודע לאן אני נוסע וכיצד מגיעים.

לא חסרים אנשים ש"מכבים את השכל כשהם מדליקים את הGPS".

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Waze היתה נהדרת (ניווט נטו) עד מלפני מס' חודשים, בסמוך ככל הנראה למעבר לשרתים החדשים. מאז הניווט רק התחרבש, מפסיק סתם כך באמצע ועוד כהנה וכהנה. חבל - אפליקציה מדהימה עם קונספט ששבר את כל המתחרים בתשלום, אבל נראה שבחודשים האחרונים, הנקודה הכי חשובה שהיא הניווט עצמו, הולכת ונזנחת. אולי זה גם בגלל פקטור של כמות נהגים (העושים שימוש בתוכנה) גבוהה ביחס לשטח עצמו, מה שהופך את הניווט לכבר לא יעיל במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה בעיה עם וויז עם מכשיר 3GS, התוכנה כל הזמן חישבה מסלולים מחדש והיתה מזייפת בכחצי קילומטר אחורה מהמיקום שבו אני נמצא. כיום ברשותי S3 חדש והוויז עובד פשוט מצוין! הכל טס, חלק ולא נתקע לרגע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ג'י פי אס יעודי עם איי גו (ליתר דיוק יש לי 2 אחד בדי וי די ואחד מכשיר יעודי) אבל נדיר שאני משתמש באיי גו , אם יש לי קליטת אינטרנט אני תמיד עם ווייז באיזורים שיש בעיות קליטה אז אני משתמש באיי גו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Waze היתה נהדרת (ניווט נטו) עד מלפני מס' חודשים, בסמוך ככל הנראה למעבר לשרתים החדשים. מאז הניווט רק התחרבש, מפסיק סתם כך באמצע ועוד כהנה וכהנה. חבל - אפליקציה מדהימה עם קונספט ששבר את כל המתחרים בתשלום, אבל נראה שבחודשים האחרונים, הנקודה הכי חשובה שהיא הניווט עצמו, הולכת ונזנחת. אולי זה גם בגלל פקטור של כמות נהגים (העושים שימוש בתוכנה) גבוהה ביחס לשטח עצמו, מה שהופך את הניווט לכבר לא יעיל במיוחד.

מאוד מסכים.

במקום להתעמק בנושאים של הניווט - שהוא התכל'ס, מתמקדים בחיבור לרשתות חברתיות, בקופונים, בתחנות דלק וכהנה וכהנה.

קצת חבל. יש שם המון פוטנציאל שקצת נעלם לאחרונה. :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...