Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות מחתונות עם רכבי אספנות

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עכשיו יודע את מי אני שולח להחנות רחוק מהאוטו שלי... :evil:8)

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגע, עד החתונה יעבור!:-P8):wink: חוץ מזה- ללנטיס F (היה) שלום- קיבל שריטה ומעיכה קלה מאד, שלא הצריכה פחחות, וניגנב כמה שנים אחרי זה, וכנראה היום אנחנו רואים אותו בחלקים נוסע מולנו ברכבים שונים- גילגול נשמות, אמרנו?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציתי בחתונה שלי לנסוע עם מכונית אספנות אבל אישתי לא רצתה . ובשביל שלום בית לקחתי מכונית מחבר וולבו s80 T6 שהיתה חדשה לגמרי. מין הסתם אני לא נהגתי ונתתי לחבר לנהוג ובדרך מהצילומים משהו יצא לנו ולא הצלחנו לעצור. הנזק רק 30000 שח אבל זו לא הבעיה, לא היה ביטוח לכל נהג ואת הנזק אני שילמתי מהרוח של החתונה. לחתונה הגענו עם האוטו אחרי שקשרתי את הטמבון עם חבל . מוסר השכל רכב לא מלוים גם לחברים הכי טובים . עד היום לא נעים לי מהחבר

לא רוצה לחשוב מה היה קורה לרכב אספנות או רכב אחר שהיתי נוסע בו מזל שזה היה וולבו

תמונה 050.jpg

IMG_0177.JPG

IMG_0178.JPG

IMG_0179.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח, שהוא כבר יודע- תסתכל על התאריך של ההודעה שלו!:lol::wink:

יודע, מודע, מה שאתה רוצה

בעניין הזה....אולי כדאי לעדכן...

הם נוסעים באוטו של האמא שלהם... לא במבה במרצדס...

IMG_0798.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

החלטתי לפתוח נושא חדש.

תמונות של חתן כלה שהצטלמו ברכב אספנות.

אז הנה הספתח :

בתמונה הימנית - אחי ליאור ואשתו אפרת, התחתנו ב 16.10.2012 ונסעו בסיטרואן דה שבו 1979 השייכת לי ולאחי.

בתמונה השמאלית - אני ואשתי ורד, עם אותה סיטרואן דה שבו , ביום חתונתנו 1.9.2003

אתם מוזמנים לעלות תמונות נוספות.

בטוח שלא יהיה משעמם !

lior efrat haik.jpg

wedding-israel-2003-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

נדב, במידה ואני צודק את הסטילס צילם ארגנטינאי מופרע מעט (בטוב), אמורות להיות עוד כמה תמונות מכניות מוצלחות.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות חביבות ביותר.

אני בטוחה שיש עוד הרבה צילומים שיכולים להעלות לשרשור הזה,

לא להתעצל להעלות ולשתף איתנו.

: )

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתונה של חבר ילדות...

חודשיים לפני החתונה היה רק מראה של פח בפנים האוטו.

השיפוץ בפנים נעשה בגלל הדרישה וההתעקשות שהבאס יהיה רכב החתונה שלו.

לפעמים צריך את המניע...

377396_10150446830058798_265794677_n[1].jpg

nur0282.jpg

Copy of nur0056.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...