Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ייעוץ ברכישת רכב) מיני בתקציב 50K-60K

TheDM
שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם,

אני מעוניין לקנות רכב מיני, שישמש אותי בעיקר לנסיעות לעבודה וללימודים - בעיקר נסיעות עירוניות בגוש דן.

חשוב שהאוטו יהיה אוטומטי, חסכוני בדלק ואמין. אני מעוניין בשנתון 2010+. ראיתי בנתיים את הפיקנטו, C1 ו-I10. הבנתי גם שלפיאט יש דגמים לא רעים בקטגוריה.

מה מומלץ עבורי?

המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום TheDM,

כל הרכבים שציינת מתאימים לדרישותיך ומתאימים מאוד לנסיעות עירוניות בגוש-דן. מבין שלושת הרכבים שציינת, הסיטרואן C1 היא החסכונית ביותר בדלק בזכות שימוש בגיר אוטומטי רובוטי. שים לב שיש מעט מאוד סיטרואן C1 ממודל 2010 או 2011 ורק בשנת 2012 התחילו להגיע רכבים רבים יותר לשוק. הדגם המקביל של סיטרואן C1, שהוא פיג'ו 107, קיים בכמויות גדולות יותר בשנים הללו.

ליונדאי i10 ולקיה פיקנטו יש גיר אוטומטי רגיל ולא גיר רובוטי כמו בסיטרואן ובפיג'ו. הן גם גדולות ומרווחות יותר. למשל – תא מטען בפיג'ו 107 בנפח 140 ליטר לעומת הייונדאי ששם הוא בנפח 220 ליטר.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מתמקד ביונדאי או בקיה.

ניסיתי את שלישיית הC1 ולא אהבתי, ההרגשה זולה ממש - אפילו יותר מהאלטו שהייתה לי.

במשפחה שלי נרכשה I10 אוטומטית מנוע 1.1 חדשה לפני כחודש ב70 אלף שקלים בדיוק.

ניסיתי לעזור ולמצוא I10 בת כשנה אבל לא מצאנו שום דבר עם קילומטראז' נמוך במחיר ששווה את ההפרש לטובת המשומשת.

אישית במקרה כזה אני מעדיף לעשות מאמץ קטן וללכת על חדשה - עם זאת, תבדוק מודל 2011 ותראה אם במקרה יש משהו ממשפחת פיקנטו/I10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מישהו שנסע עם המכוניות האלו ויכול להגיד לי עם הן סוחבות באמת ואיך הצריכה שלהן?

ב-I10 אפשר להסתדר עם המנוע הקטן של ה-1.1 או שמומלץ על הגדול יותר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסתדר עם המנוע הקטן, אבל מומלץ הגדול. הקטן לא הרבה יותר חסכוני, אבל הרבה יותר עגלתי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול לחלק את זה ל2,אם מה שהכי חשוב לך זה חיסכון בדלק,אתה צריך לבחור פנדה או 107 עקב הגיר הרובוטי,אך מצד שני פעולתו לא חלקה כמו גיר אוטומטי,זה מורגש בעיקר בכביש עירוני.

הפיקנטו מאובזרת, יותר ובטיחותית,אך עם גיר אוטומט רגיל,שזה קצת מפספס לדעתי את היתרון של רכב מיני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...