Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סקודה סופרב] - סקירת מערכות

Slow Sprinter
שימו לב! השרשור הזה בן 4302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסופרב הנוכחית הוצגה בשנת 2008.

האם יש ידיעות / שמועות על החלפה קרובה של הדגם?

לאבא שלי סופרב אלגנס 1.8TSI DSG שנת 2010 והוא חושב להחליף את הרכב לדגם חדש.

הבנתי שיש שינוי הן במנוע והן בגיר בגרסת ה- 1.8TSI.

האם מישהו השווה בין הגרסראות?

האם גרסה הגיר האוטומטי הרגיל משתווה ל DSG, לפחות בכל מה שקשור לנוחות הנסיעה, אם לא לתאוצות הרכב?

האם גרסת 2.0TSI DSG "שווה" את ההפרש במחיר, כאשר מדובר ברמות אבזור שוות (מדובר על הפרש של 25,000 ש"ח)?

יש שמועות שהולכת לצאת מתיחת פנים בשנה הקרובה. נסיון העבר מראה שבסקודה לא ממהרים להחליף דגמים (ראה את האוקטביה הוותיקה) ומצד שני אף פעם אי אפשר לדעת....

ה-2.0 TSI כאמור מגיעה עם ג'אנטים 18", מערכת מולטימדיה (אאל"ט עם יותר רמקולים ובאיכות טובה יותר) וצ'יינג'ר ל-6 דיסקים בתא המטען, ספוילר אחורי, סאן רוף והנעה ללא מפתח. בנוסף המנוע בעל 200 כ"ס ומשודך לגיר DSG6.

שווה 25K ש"ח? אולי... בהתחשב במה ששמעתי על הביצועים הפושרים מאוד של התיבה התוספת במחיר קורצת לי מאוד.

פה הפסקתי לקרוא, איזה תעלת כח ?

מישהו הסביר לי בזמנו שנוהגים לקרוא לתעלה המעצבנת ברגליי הנוסעים מאחור "תעלת כח" בהנעה אחורית/כפולה. אין לי דרך מיוחדת לקרוא לזה, אני מוכן לוותר על השם בקלות.

הסקירה טובה ומעניינת מאוד. יש משהוא שלא הבנתי, הרכב בליסינג וקיבלת אותו כיד שניה? איך זה עובד בדיוק?

האדם שלקח את הרכב התפטר. למקומו קודם עובד אחר וקיבל את הרכב בירושה. העובד שקודם לא הוכיח עצמו והוחלף על ידי. קורה...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה שלך יש הנעה כפולה ?

ד.א, קיום תעלת כח לא מחויב גם בהנעה אחורית.

מדובר בתעלה לאכסון צנרת הפליטה.

מבחינתי אחד התנאים ההכרחיים הנדרשים מכותב בתחום הרכב זה לדעת את סוג ההנעה במכונית אותה הוא מסקר, לא כל שכן מכוניתו הפרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה שלך יש הנעה כפולה ?

ד.א, קיום תעלת כח לא מחויב גם בהנעה אחורית.

מדובר בתעלה לאכסון צנרת הפליטה.

מבחינתי אחד התנאים ההכרחיים הנדרשים מכותב בתחום הרכב זה לדעת את סוג ההנעה במכונית אותה הוא מסקר, לא כל שכן מכוניתו הפרטית.

אני כותב כאחרון חברי הפורום, ציינתי שדעתי איננה מקצועית בעליל ואני נמצא כאן בכדי ללמוד ולחלוק מנסיוני הדל (וציינתי זאת במפורש). לא מדובר במקצוע שלי. הרכב שלי בעל הנעה קדמית אך התעלה אותה תעלה וזה השם שאני מכיר. אני יודע שהיא משמשת לחיזוק מבנה, אחסון צינור הפליטה ובמקרים מסוימים גם חיווט וצנרת אחרת.

ציינתי כי אני מוכן לחזור בי מהשם, ובכלל כל הערה לגבי הכתוב מתקבלת בברכה אלא שאני חש שאתה "נכנס בי" וכשאני חושב על זה אז אני אפילו קצת מוחמא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קירור במחזיקי הכוסות ?

ח"ח על הסקירה אני תמיד אוהב לקרוא

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצצתי בביקרות שלך על ה-I40 שהמחשיה הרבה אבל לא את הכל. חבל שלא התאפשר לך להניע אותה ולבדוק / לחוות את כל מה שיש לה להציע. על פניו נראה שאתה מצוייד במצלמת וידאו / DSLR כלשהי ויש לך שותף "לפשע", כבר יותר כלים ממני.

הביקורות הרוסיות הינן ברוסית, אותו שדרן רדיו ככל הנראה בכלל כתב עיתון או גם וגם, לא ממש ברור אבל אני מקשר לטובת דוברי הרוסית לביקרות על הסופרב בת שלושה הפרקים. היא די ארוכה ובחלקה לא עניינית אבל עדיין מקיפה. מי שלא מבין רוסית יכול להתרשם מהאיכות הגרועה ומהניסיון המגוחך של הבחור להתגבר על ראשי הסביבה.

הi40 הייתה היחידה באמת באולם התצוגה האחרים היו בנסיעות מבחן השנים הראשונים בהשכרה ושנים האחרונים קיבלתי מהיבואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי י כזה רכב, מרוצה עד הגג. לא שמעתי על השטיפה של הפנסים, אפשר לפרטי יותר? איפה מפעילים אותם? גם את המטריה לא הכרתי, מחר אני ילך לראות מקרוב.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קירור במחזיקי הכוסות ?

ח"ח על הסקירה אני תמיד אוהב לקרוא

אין קירור מחזיקי כוסות, גם בלוטות׳ אין....

לאבא שלי י כזה רכב, מרוצה עד הגג. לא שמעתי על השטיפה של הפנסים, אפשר לפרטי יותר? איפה מפעילים אותם? גם את המטריה לא הכרתי, מחר אני ילך לראות מקרוב.

צריך למשוך את מוט השפריצרים עליך למשך כמה שניות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה טוען ש-DSG6 זאת תיבה פושרת?

חביבי, ה-DSG7 שלך היא לא רק פושרת - היא מזבל'ה ליד התיבה הותיקה, מבחינת ביצועים וכמובן מבחינת עמידות ואמינות.

הסופרב 2.0TSI (שאגב - ע"פ הצ'כיים - עודכן ההספק שלה אל 211 כ"ס, כמו ב-GTI) נוסעת נ ה ד ר. מרגישה בליסטית ליד ה-1.8TSI (שמרגישה קלילת רגליים בהתחשב במשקלה הלא הנמוך), היא פשוט נוסעת מצויין. תוכנה של APR וקיבלת תפנית נוספת בביצועים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה בעלת 6 הילוכים בהחלט איננה פשרה ורחוקה מלהיות פושרת. תיבה נהדרת, אמינה ומהירה. והצליל בהעברת הילוך... אחח הצליל...

החדשה יותר, בעלת 7 הילוכים גם כן איננה פשרה - היא פשוט לא באה בחשבון אצלי. זוועה.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיקור!! גילית לי המון דברים חדשים על הסקודה הזאת. אני יושב ומזיל ריר כבר ליסוע באחת כזאת...

אגב, אתה בטוח שזה נכון?

ובמהירות של 140-160 קמ"ש נראה שהמנוע כלל לא מתאמץ ונמצא בסל"ד נמוך יחסית (אם אני לא טועה באזור ה-4000 סל"ד), האחיזה מרגישה בסדר גמור וגם השילדה נינוחה למדיי, אין טלטלות או רעידות מיוחדות.

כי עם שבע הילוכים הייתי פורש את ההילוכים הרבה יותר, לפי מה שכתבת נראה שההילוכים קצרים מאוד, מה שלא הייתי מצפה מה DSG.

לשם ההשוואה ברכב שלי (5 היל') אני נוסע על 140 ב ~3500-4000 סל"ד.

אני לא מבין גדול בתיבות הילוכים אז אני אשמח גם לתגובות כגון: שטויות, עוד לא עשית רישיון וכו' בתנאי שיגיע הסבר למה אני אומר שטויות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...