Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטיבות זולות לתמי4?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אישית מאוד נהנה ממים של מי עדן אבל לא מסוגל לשתות עין גדי.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דווקא לא סובל נביעות, הטעם שלהם מר לי מדיי.

(כן, אני מאלה שמסוגלים להבדיל גם בטעם של קולה מול פפסי.)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטהר מבצע טיהור.

המינרליזטור הוא רכיב שלא קשור למערכת הטיהור ומתסף את המים ליצירת טעם באופן מלאכותי, לי זה נראה קצת

שיטה מפוקפקת, ואני מעדיף טעם שנוצר בדרך טבעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לא הוזכר פה המתחרה הישיר של בריטה, DAFI .

http://dafi.co.il/filterjugs/59

עובד על אותו עקרון של קנקן עם פילטר שמוחלף כל 60 ליטר/חודש. בד"כ עיכוב בהחלפה מראה סימנים של אבנית בקומקום.

מבחינת איכות , לא ראיתי הבדלים בינם לבריטה. למי שפחות רגיש לטעם, יכול גם לשתות ולא ירגיש הבדל.

ברמת המחיר, 3 פילטרים ב65 שקלים (בריטה זה 100 ללא מבצע). יש להם גם קנקן יעודי , שאגב גם הפילטרים של בריטה מתאימות לו (גם הפילטרים הישנים שנראים כמו רימון גז).

אני מייעד בעיקר למכונת הקפה ולשתיית תה.

כיוון שאני מאוד רגיש לטעם המים , לא מוכן להחליף את סחיבת הבקבוקים , לרוב קונה מי עדן וכשבא להתפנק אז סן בנדטו (עין גדי מרגיש לי כמו מי ברז).

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי בבקשה, מישהו מכיר את המוצרים של "מעיינות"?

אני מדבר על המכשיר הזה בעיקר:

http://www.mwater.co.il/item-44.html

כן, מישהו מכיר. אבל לא דווקא את המוצר הזה.

שים לב רק לכמה דברים מעניינים:

1) מחיר כולל משלוח 990. כתוב קצת יותר למטה...

2) על מסנן כנראה תצטרך להוסיף סביב 100 ש"ח.

3) מקטין לחץ הוא חובה איפה שלחץ המים הוא יותר מ-3 בר. במקרה, ניתן להוסיף מקטין לחץ בתשלום "סמלי" של עוד 100 ש"ח. אם לא תשים, כשתהיה לך בעייה עוד עשויים להתנער מהאחריות. כנ"ל אם תחליט שאתה לא מעוניין בהתקנה מטעם החברה. תבדוק היטב את הנקודות האלו לפני שאתה קונה!

תבקש שכל מה שמבטיחים לך יירשם על החשבונית עם חתימה וחותמת של החברה. וכמובן, תקליט את השיחה.

אם אינני טועה, את אותו הבר ניתן לקנות ברשת שופרסל באותו המחיר, בלי התוספת תשלום של הובלה.

התקנה... זה כבר סיפור אחר. אם תרצה, אשמח לעזור לך בהדרכה טלפונית. אני רואה שאתה גר קצת רחוק ממני...

כיוון שאני מאוד רגיש לטעם המים , לא מוכן להחליף את סחיבת הבקבוקים , לרוב קונה מי עדן וכשבא להתפנק אז סן בנדטו (עין גדי מרגיש לי כמו מי ברז).

מי עדן היו הפייבוריט שלי לפני שפתחתי את העסק. האחרים פשוט היו מגעילים בעיניי :shock: את סן בנדטו לא ניסיתי.

אם הייתי אומר לך שאתה יכול לקבל מים יותר טעימים ממי עדן, רק בלי הסחיבה של הבקבוקים- ישירות מהמים אצלך בדירה, היית מאמין?

אני רואה שאתה ואני כמעט שכנים... אתה מוזמן לקפוץ אליי ולטעום מים של מערכת אוסמוזה.

למים יהיה את אותו הטעם, כל פעם. פלוס, אתה יודע בדיוק מה תקבל- שלא כמו במינרלים שמוכרים בסופר, שלפעמים גם עושים להם "ריקול למוסך"... דבר איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בפילטרים.

בלי מינרליזטור = אין טעם.

מינרליזטור סיני = מריר, לא משהו.

מינרליזטור אמריקאי = מעט מתקתק, נעים לשתייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, יש גם איזה פילטר סיבי קוקוס שנועד להוסיף טעם למי אוסמוזה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאור לא מדוייק.

יש כמה סוגי פילטרים העשויים מפחם קוקוס, לכל אחד תפקיד אחר- אבל בסופו של דבר, הם מוסיפים טעם למים.

בין היתר יש מינרליזטור המועשר בסיבי פחם קוקוס, בדיוק למטרה הזו.

על קצה המזלג, מה שנקרא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי עדן היו הפייבוריט שלי לפני שפתחתי את העסק. האחרים פשוט היו מגעילים בעיניי :shock: את סן בנדטו לא ניסיתי.

אם הייתי אומר לך שאתה יכול לקבל מים יותר טעימים ממי עדן, רק בלי הסחיבה של הבקבוקים- ישירות מהמים אצלך בדירה, היית מאמין?

quote]

ברווז,יצאת כאן בהצהרה כבדה.

אני לא כל כך רציתי לרכוש את השירות של מי עדן בזמנו,רציתי איזה מיני בר כלשהו

אך אישתי טענה שאינה מסוגלת לשתות ממתקני תמי ודומיו כי אינה אוהבת את טעם המים שלהם.

חשבתי שזה בולשיט והחלטתי לבחון אותה ע"י מס' דוגמיות של מים : מי עדן,תמי,בר אחר (שיש לשכנים ואני לא זוכר את שמו),

ולסיום מי ברז תוצרת ערד (טוענים שמי השתייה בערד הם מהנקיים והאכותיים שיש)

היא זיהתה בכל פעם את מי העדן.

דרך אגב,אתה מחזיק באמתחתך מתקן מים בעל ויסות אוטומטי לטמ"פ של הכנת בקבוק לתינוק ?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז,יצאת כאן בהצהרה כבדה.

אני לא כל כך רציתי לרכוש את השירות של מי עדן בזמנו,רציתי איזה מיני בר כלשהו

אך אישתי טענה שאינה מסוגלת לשתות ממתקני תמי ודומיו כי אינה אוהבת את טעם המים שלהם.

חשבתי שזה בולשיט והחלטתי לבחון אותה ע"י מס' דוגמיות של מים : מי עדן,תמי,בר אחר (שיש לשכנים ואני לא זוכר את שמו),

ולסיום מי ברז תוצרת ערד (טוענים שמי השתייה בערד הם מהנקיים והאכותיים שיש)

היא זיהתה בכל פעם את מי העדן.

דרך אגב,אתה מחזיק באמתחתך מתקן מים בעל ויסות אוטומטי לטמ"פ של הכנת בקבוק לתינוק ?

1) אל תשווה מיני בר למערכת סינון ולמערכת אוסמוזה. זה כמו להשוות בין אופל קאדט לבין מאזדה 3 לבין יגואר, על הבסיס שלכולם יש 4 גלגלים. אני עומד מאחורי ההצהרה הכבדה שלי: מים ממערכת אוסמוזה יכולים להיות יותר טעימים ממי עדן.

אני לא אומר שהיא לא תזהה את המי עדן, אבל אני אומר שיהיה לה טעים יותר (כנראה- על טעם אני לא מתווכח אף פעם) לשתות את המים מהאוסמוזה. לי מי אוסמוזה יותר טעימים ממי עדן (להזכירך- מי עדן היו הפייבוריט שלי לפני שהתחלתי לעסוק במתקני טיהור).

2) לצערי לא, אין לי מתקן עם האופצייה הזו. :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לברווז אם הוא יוכל לענות, או לכל חברי הפורום היודעים את התשובה.

אומרים שכל חצי שנה יש להחליף מסנן בתמי4, עכשיו איך זה הולך?!

הרי זה לא שלפי זמן אפשר לקבוע את זמנו של המסנן נכון?

אז לדוגמא אתה שותה 2 כוסות ביום בתמי4 ואני שותה לדוגמא 40 כוסות,

הרי שאני יצטרך להחליף מוקדם ממך לא?

מי הבטיח לי שהמסנן יחזיק חצי שנה? ואם תוך שלושה חודשים הוא סיים את עבודתו?

לפי מה שאני הבנתי (אבא שלי עובד במים בראשון ושלחו אותו קורס דגימת מים, אלו שהרצו אמרו שהם לא

מכניסים הביתה תמי4! בגלל שמישהו ישתה 40 כוסות ותוך שלושה חודשים המסנן יסיים את עבודתו

ואתה תשתה בכוס הבאה שלך אחרי שהמסנן "יתפרץ" את החיידקים שנשארו)

אשמח לתשובה :)

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שזמן הוא גם מדד ליעילות של מסנן. הרי טיפול לרכב צריך לעשות אחת ל-15K ק"מ, למה מי שנוסע פחות צריך לעשות טיפול אחת לשנה?

מיעוט בשתייה מאפשרת למסנן להיות יעיל גם יותר מחצי שנה. מאחר וכל אדם שותה כמות שונה, ובכל משפחה יש יותר מאדם אחד, פרק הזמן הממוצע שבו צריך להחליף מסנן (בבר מים) עומד על חצי שנה.

זה לא שאחרי חצי שנה הבן אדם ששותה 40 כוסות ליום יחטוף וירוס אבולה, המים פשוט לא יהיו טעימים כל כך, והמסנן יהיה פחות יעיל בסינון (כי הוא כבר מלא ממה שהצטבר בו) ועשוי לגרום לסתימה (מים שלא זורמים טוב במסנן עקב זה שהוא מלא ב"דברים טובים" שהצטברו בו).

אין חשש לשתות גם אחרי 7 ו-8 חודשים, אבל מומלץ להחליף באמת אחת לחצי שנה לשמירה על יעילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...