Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטיבות זולות לתמי4?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הכוונה "רק לא השקוף" ? ראיתי שמוכרים בהום סנטר פילטר 10 אינץ' שמכיל בתוכו סיליפוס תוצרת ארה"ב.

זה אמור להספיק כסנן ראשי ליד השעון הדירתי ?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל עוד זה לא הפלסטיק השקוף...

הפלסטיק השקוף הוא פלסטיק דרעק. פגיע לנזילות, בעיות באטימה, פריצה של הגוף בלחצים גבוהים, ועוד רעות חולות.

רק סיליפוס או גם מסנן?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד זה לא הפלסטיק השקוף...

הפלסטיק השקוף הוא פלסטיק דרעק. פגיע לנזילות, בעיות באטימה, פריצה של הגוף בלחצים גבוהים, ועוד רעות חולות.

רק סיליפוס או גם מסנן?

מסנן לבן שבמרכזו כלואים כדוריות סיליפוס. יש את אותו המסנן גם ללא הכדוריות.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מסנן. אוקיי, כל עוד זה לא השקוף, ובמחיר סביר, זה פילטר סביר עד טוב (אדע יותר כשאראה, אם אראה, את הפילטר בחנות... משתדל להימנע מגייס והומו סנטר באופן כללי).

המסנן משמש לסינון של המים מליכלוך גס, הכדוריות הן מה שמונע את האבנית.

חבל שאין לי תמונה, אני לא נוהג לצלם דברים כאלה, אבל אם היית רואה איך נראה הפילטר הזה אחרי שנה של שימוש... בעעעע.

זה רק מעיד על מה שמסתובב בצנרת :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי אותך נכון, אתה רוצה לחבר מסנן מבחוץ, מלפני המכשיר, ולהשאיר את המסנן המקורי בתוך המכשיר. אני ממליץ לך לא לעשות את זה ולהתקין מעקף על המסנן, לפחות לפעם הראשונה.

את הצינור צריך לחתוך ישר (הראש החתוך צריך להיות שטוח לחלוטין להבטחת מגע מלא עם האטימה), אנחנו עושים את זה עם סכין יפנית חדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעצם לא להשאיר בפנים את המסנן המקורי? המסנן החיצוני יסנן את כל הג'יפה

אז בעצם הפנימי יטפל רק במים שם כבר נקיים, לא ?

ברווז תוכל אולי להעלות תמונות לדוגמא של מה מומלץ ומה לא מומלץ?

המסנן המקורי כבר יהיה מלא בזבל, ובאיזה שהוא שלב גם יתחיל להתפורר. מאד מאד מאד לא מומלץ. זו בדיוק הסיבה ששמים מעקף. המעקף הינו לא יותר מצינור המתחבר לפתחי המסנן בתוך המכשיר, ומבטל את הצורך במסנן שם. אז שמים מסנן חיצוני בדרך לבר, ולא יהיה מסנן פנימי שישאיר דרעק במים.

אין לי תמונות של מה שלא מומלץ...:wink: אני לא עובד עם מה שאינו איכותי. בנוסף, יש דברים שצריך עין מקצועית כדי להבדיל.

בתחילת דרכי, היה לי לקוח שהחליט שהמוצר שלי יקר לו מדיי, אז הוא קנה מערכת במחיר מצחיק משז"ר, וקרא לי רק להתקנה.

המערכת הזו מזכירה לי את הסיפור על הילד ההולנדי ואיך שהוא דחף אצבעות לסכר- כל יום נפרץ במקום אחר.

בעיניים הלא מיומנות מספיק שהיו לי בתחילת דרכי, המערכת נראתה בסדר חיצונית.

היינו צריכים לחזור ללקוח 4 פעמים לטיפול בנזילות, כל פעם ממקום אחר במערכת.

מסתבר שהפלסטיק היה מאד זול, המחברים גם כן, הגומיות היו מאיכות נוראית, וכל יום משהו אחר נפרץ בזכות זה. פלוס, גם אחד מהמסננים פשוט לא רצה להיכנס למקום, כי הבית שלו היה קטן מדיי.

ממליץ להתרחק ממערכות שהפלסטיק שלהן שחור... לא מכולם, יש סבירות, אבל השחורות במחיר זול, לא לגעת.

מאז התקנו עוד מספיק מערכות, הפעם באיכות טובה שאנחנו קונים, ולא קרה פעם אחת שהיינו צריכים לחזור עד היום.

כך שתמונות לא ממש יעזרו...

תמונות לא יכולות להעביר תחושה של עובי הפלסטיק, איכות הפלסטיק, משקל, איכות המחברים השונים וכולי. פלוס, אנשי שיווק עושים עבודה כל כך טובה עם תמונות של מוצרים שונים, שגם מוצר דפוק יכול להיראות בתמונה כמו מליון דולר.

אך ורק ניסיון, ועדיף של מומחה ולא של איש שיווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ את הנושא!

אנחנו (אני ואישתי) בהתלבטות, תמי4, אלקטרה, מי עדן או נביעות (או מי ברווז אבל לא ידעתי מה לחפש בגוגל)

כולם ברי מים, חם + קר.

למישהו יש ניסיון עם כל דבר שהוא לא תמי?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו החלפנו לפני חודש מבר מים מינרלים מי עדן לבר המים המסוננים של מי עדן.

בשבוע הראשון היה טעם זוועה ברמה שכבר רציתי לבטל את העסקה אך הטעם התייצב ועכשיו הוא בסדר גמור.

הבר עצמו בסך הכל סבבה והתפעול פשוט וטוב.

אני לקוח של מי עדן כבר כמה שנים טובות ושירות הלקוחות שלהם הוא סביר+ וללא סיפורי זוועה כמו שטראוס מים.

מה שכן, עכשיו היה לי תאקל איתם. גיליתי אתמול חיוב של 183 ש"ח. התקשרתי היום לשאול לפשר החיוב ונעניתי שזה המחיר על מגן הברקים שהטכנאי שלהם מכר לנו.

מיותר לציין שבעת ההתקנה הטכנאי פשוט שם את המגן, לא אמר דבר על חיוב, לא החתים אותנו על כלום והלך.

יצאנו מנקודת הנחה שהמגן מגיע עם המכשיר לצורך הגנה ומסתבר שהשחילו אותנו כמו גנבים בלילה.

כמובן שהתלוננתי על ההשחלה וגם על המחיר שגבוה פי 6 ממחיר השוק (שהרי אני יכול לקנות 3 מגני ברקים ב-99 ש"ח). נראה איך זה יסגר.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים הלכתי על מערכת של AQUATAL ברז מעל לכיור, 3 דרגות סינון - בתי סננים + הסננים עצמם + צינור ומחברים, + פיצול וברז מתחת לכיור, כ 300 שקל לכל הכבודה. התקנה עצמית.

החלק הכי קשה בהתקנה היה לקדוח חור בשיש לברז. קרוב לשעה של קדיחה עם מקדח מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, איך התחזוקה? עלות ביחס לתמי 4? תודה

המחירים בערך כמו שאושרי ציין, הפילטרים סטנדרטיים ולא יקרים, נפוצים ואפשר למצא אותם בהרבה חנויות.

וחוץ מזה יש מגוון של סוגי פילטרים לבחירה בכל מיני רמות סינון וחומרי סינון במחירים שונים לכל אחד.

בפעם האחרונה שהחלפתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...