Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרכה לתכנון טיול באוסטריה

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 4115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תומר - אתה מדבר על האוטובאהנים. כמו שכתבתי קודם - לא הם הבעיה. אני חוזר וכותב: הבעיה בנהיגה בטיולים נעוצה בשני דברים - זמן נהיה ארוך ומתיש ונהיגה בשטח בנוי שאינו מוכר לך.

אין מתחרה לסדר ולארגון הגרמני וגם לא לצייתנות לחוק (בעצם יש - ההולנדי עולה עליו). הפטנט של הנורות האדומות והירוקות קיים במקצת החניונים. מצד שני- החניונים צפופים מאוד, בלא מעט חניונים היה לי קושי לתמרן עם מונדיאו סטיישן ואפילו עם 5008. רוב החניונים שאני מכיר בארץ יותר מרווחים.

כמוכן שים לב שהאירופים נוהגים לחנות עם הפנים פנימה בעוד שאני מורגל בחניה עם הפנים החוצה, ואין לי ספק ביתרונות שיטה זו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוב הק"מ שאתה עושה זה בבין עירוני, בעירוני במקום כמו זלצבורג, הכי רחוק שלך זה להחנות במרכז העיר ולהתחיל לטייל ולכסות איזורים איזורים, כל יום איזור אחר.

גם בפרנקפורט, המלון היה מחוץ לעיר (חצי שעה נסיעה), וכל יום בבוקר היינו נוסעים לפרנקפורט ומטיילים שם עוברים עם הרכב ממרכז קניות אחד לשני ואם הם קרובים אז ברגל הכל.

גם בתוך פרנקפורט לא היו פקקים כמו שנדמה לך, הכל זרם ולא רק זה עוד סבתא הרימה לי אורות בתוך העיר כי הייתי על 50 קמ"ש (כי זה מה שהשלט אמר). בגלל שהרבה יותר רגוע שם, אתה לא מתעייף כמו שנדמה לך ולא כזה קשה למרות שזה מקום לא מוכר.

בוא נגיד ככה, בטיול הזה שהיה כ-10 ימים, הורדתי בכיף 5 קילו וזה אחרי שאכלתי ג'אנק, פסטות ולחם.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חימי. נהג האוטובוס בא לעבוד, התייר בא להנות.

תומר ופאביה לשעבר. שמח שהיה לכם טיול מוצלח, חלק מהימים שתיארתם נשמע עמוס מאוד. לא כל מה שאפשר, צריך. אולי גם חלקתם נהיגה. זה לא המצב של פותח השרשור.אני לא עושה פרנקפורט מילנו או מלאנו מינסק. אני מטייל.

כמה מחבריי טיילו בצפון איטליה, נסעו ביומיים מרחק שנהגתי בשבוע, ישנו לעיתים באוטו, הגיעו למלון באמצע הלילה ונהנו.

דהינו אנשים הם שונים

טיולים הם שונים.

בדקו שוב המסלול שהצעתם לעשות ב130.

בכל אופן גם ספריאל ואני היינו מיספר פעמים בחול ונהננו מאוד למרות שאיננו מכירים. זו גם הסיבה שנסענו בנפרד.והגענו למסקנות שונות מכם.

אולי הכבישים שופרו מאוד, אולי המכוניות, אולי יש לכם יכולות יוצאות דופן כנהגים.

אני כנראה לא מעודכן. אצטרך לבדוק את עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את עצמי כאיזה נהג מיוחד, אבל את כל הטיול הזה שעשינו באוסטריה וגרמניה, אני נהגתי לבד חוץ מבוקר אחד ש-RS נהג מהמלון לעיר.

לא סבלתי בכלל והיה בסדר גמור עם הנהיגה.

הטיול לא היה לחוץ בכלל, וכלל הרבה הליכה כי זאת הדרך הכי טובה להנות במקומות האלה. בזלצבורג אין כלכך צורך ברכב כמו שכבר נאמר, בפרנקפורט רכב צריך בעיקר בשביל הגעה נוחה יותר לשדה תעופה עם כל הקניות והמזוודות, חוץ מזה ניתן להסתדר שם בתחבורה ציבורית אם יש להם חוש התמצאות, או ברגל. ספציפית בפרנקופורט נעשתה חניה אחת באזור הרכבת או בצייל, ומשם הליכה וטיול באזור. כמובן כשהיה רצון לעבור לצד השני של הנהר, זה נעשה ברכב כי הוא היה בנמצא.

בגלל המזג אויר הקר לא היתה בעיה ללכת הרבה, בקיץ סביר להניח שהיה יותר שימוש ברכב, אבל עדיין זה יותר מפינוק.

אני מציע פשוט לקחת את האזור שרוצים לראות, לבדוק איזה דברים יש לראות שם ולהתחיל לראות איפה כל מקום נמצא ולבנות מסלול יומי במפות של גוגל. אם בונים נכון את המסלול חוסכים המון זמן ולכן או שמספיקים יותר או שלוקחים הכל יותר לאט (תלוי בכם)

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר אחד שאני לא אשכח מזלצבורג, עמדתי במדחן לשלם חניה וחיפשתי בארנק כסף קטן, זה שמאחורי ראה שאני מחפש הוציא מטבע ונתן לי. לא יודע למה, אבל ממש קשה לי לראות מצב כזה בארץ.

חחח, זה בהחלט היה אדיר - הוא פשוט הושיט יד לכיסו, שלף כמה מטבעות וחייך אלינו :-D

פנדוב, הטיולים לא היו לחוצים כלל וכלל - הספקנו לעשות כל מה שרצינו ותיכננו, היה תענוג - באמת.

בזלצבורג חרשנו את העיר רגלית - בשלג - היה תענוג אדיר, למרות שהיה קריר "מעט". ואת פרנקפורט אני מכיר היטב - על שלל ביקורי מגיל צעיר (דאז אבי עבד ב"לופטהנזה"), גם שם קל מאוד להסתדר רגלית - ברגע שיודעים ומכירים. במידה ולא, הרכבת עושה עבודת קסמים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי מהאתר של זלצבורג מכתב ובתוכו ספר ענק עם מפה מצויינת וכול האטרקציות האפשריות באיזור שלהם.

לאחר שנסגרתי על טיסת היעד והבנתי איך הכל בערך נשאר לסגור מסלול מדוייק.:-D

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז הכיוון הוא תחילת אוקטובר.

נכנסתי לבדוק מחירי טוס וסע ל-7 לילות,והמחיר כמעט כפול מהמחיר לאותו עסקה שבוע הבא.:roll:

האם באמת המחיר הוא כזה גבוה בתאריך שאני רוצה או שאין לי מה לדאוג וקרוב יותר לתאריך המחיר יירד למחיר הסביר?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר יכול להיות מוכפל בהפרש של יומיים גם, נסה להזיז כל פעם ביום את הטיול ותראה כמה הוזלה תקבל.

תבדוק גם אולי יש שם איזה ארוע חשוב של המקומיים או מה שלא יהיה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בעסקות אלה יורדים ככל שאתה מתקר לתאריך היציאה. הסיכון הוא שהמקומות יתמלאו.

אני נסעתי לפני כשבועיים לסלובניה בטוס וסע - שילמתי 380 אירו לאדם. יומיים אח"כ המחיר ירד ב-100 אירו. מי שהזמין בבוקר היציאה שילם כ-200 אירו. מצד שני - הוא היה עלול למצוא כי החבילה אינה נמכרת יותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, אתה רוצה לנסוע בחגים - וכרגע מחירי הטיסות בחגים יקרים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דפדפתי ברשימת הרכבים ואני לא יודע על מה בדיוק כדאי ללכת,להזכירם 3 אנשים,הבחירה היא האודי A4 או פאסאט לשבעה ימים -410 יורו בערך,

לאון ודומיו 360 יורו.

כדאי לצרף GPS או אפשר להשתמש בIGO עם מפות שאני יוריד מראש?

התכנון הוא נסיעה ישירה ממינכן לזלצבורג,משם לרדת מטה לכיוון טירול ואז חזרה למעלה,מישהו יכול להמליץ על כבישים ספציפיים למסלול?

טירת הנשרים היא המקום הראישון לדעתי שיהיה במסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה תעלה לך חבילת גלישה לסלולרי?

זה יאפשר לך גם לתקשר עם הארץ דרך אפליקציות

נסה להשיג משהו עם עדכוני פקקים בזמן אמת, זה רצוי מאוד

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...