Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואן MEGUIARS או MOTHER, יש בארץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון, בדקתי את המחירים כמה פעמים, בג'ים שופ זול יותר. (רק חבל שיש מחסור במוצרים)

הדבר ביחיד שיש ל 1CLICK2BUY זה איסוף עצמי ללא עלות-מתאים למי שמתגורר באיזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עשיתי בדיקה בשני האתרים על אותם מוצרים האתר 1CLICK2BUY יקר יותר ב 62 ש"ח באותו סל קניות

כמו GYMSHOP

למען הסר הספק לא מכיר אף אחד מהם אבל נראה לי בסוף המחיר מדבר.

שניהם מייבאים מאותו יבואן ואחד מוכר יקר יותר מן השני.

אני חושב שזה צריך להיות כמו עם גולן טלקום צריך לתמוך בחברות שמוכרות לנו בזול.

יוגב

תנסה לדבר עם gymshop ותבין למה לא לרכוש מהם.

לפני שבוע התקשרתי אליהם ביום שישי בבוקר [09:00] למכירות כבדי לברר על מספר מוצרים [האם יש במלאי ואיזה מוצר מתאים לי ביותר].

ענה לי בחור שנשמע כמו תקליט פרסומי אך בפועל לא ידע כלום על המוצרים.

יותר מזה, הוא לא ידע לענות לי מה יש במלאי, מה המחירים, ואצל מי מהם ניתן לברר על המוצרים.

רק חזר כמו תקליט על כך שהרכישה היא רק דרך האינטרנט או דרך המכירות [ואני חשבתי שהתקשרתי למכירות.. :shock:] ושנהוג לשהאיר להם פרטים והם חוזרים לאחר 24 שעות.

אמרתי לבחור שאני נמצא כבר באזור חיפה ואני מעוניין להגיע לחנות/מחסן ולרכוש במקום, או לחליפין לעשות הזמנה באותה השיחה מולו ולאסוף את המוצרים באותו היום.

כמובן שנתקלתי שוב באותו התקליט ולא התקדמנו עם השיחה לשום מקום.

סיימתי את השיחה בכך שביקשתי ממנו לדאוג שיתקשרו אלי תוך שעה בכדי שאני יעשה את ההזמנה עוד באותו היום.

עד היום אני ממתין לשיחה מהם... :roll: [עברו רק 10 ימים]

החלטתי לנסות בכל זאת לקפוץ ל"חנות/שרות לקוחות" בעצמי ולנסות לברר ואולי אפילו לרכוש מספר מוצרים באותו היום.

נסעתי לכתובת אשר רשומה באתר האינטרנט שלהם [חור בהדר] רק בכדי לגלות שחוץ ממספרה, חלפן כספים וחנות מתנות לגבר, אין שם שום זכר לג'ים-שופ.

ניסיתי שוב להשיג את שרות הלקוחות/מכירות/חשבונות/שקר-כלשהו, ולא עלה בידי להשיג אותם במשך כל היום.

לאחר מספר שעות השגתי איזה בחור שנשמע שאני ממש לא מעניין אותו, ומשיחה מולו הוא ציין כי המחסן שלהם נמצא באלנבי [ממש לא בכתובת שמוזכרת באתר], ולקינוח - כמובן שהוא לא היה מוכן לקחת ממני הזמנה.. :?

בקיצור, השרות של אתר gymshop הוא דבר שלא קיים [לא נעים לרשום חרא, אופס.. :oops:]

לעומת זאת, מהאתר המתחרה קיבלתי שרות פשוט מעולה [יחס אישי, נכונות למכור ולענות על שאלות ואשכרה בחור שמבין במוצרים ואפילו מנע ממני לרכוש מוצרים מיותרים], כולל משלוח עד לפתח מקום עבודתי ובחינם.

אז אם זה יוצא כמה גרוש יותר [באמת שאין לי מושג] לדעתי זה שווה את זה.

לאחר היחס שקיבלתי מג'ים-שופ, אין סיכוי שאני ארכוש מהם, גם אם הפער יהיה הרבה יותר גדול.

לדעתי, צריך לעודד עסקים אשר משקיעים יותר בשרות הלקוחות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לדבר איתם כמה פעמים,הם עונים בדרך כלל מהר (איזה בחורה קבועה)

ומנסים לעזור בהזמנה. הבעיה שאין ייעוץ והכוונה לגבי המוצרים של מגוויר- איזה איש מקצועי שיכול לעזור

להמליץ ולהתאים מוצרים רלווטים עבורנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה אתה יכול לחפש סקירות באינטרנט. הן בד"כ מאוד טובות ועם תמונות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שטען ש gymshop יוצא זול יותר, עכשיו בדקתי ואלו הממצאים:

ההזמנה שלי כללה:

שתי חבילות של פד יישום צהוב

Ultimate polish

Ultimate compound 0.45L

סה"כ שילמתי 162 ש"ח.

אם הייתי מזמין ב GS היה עולה (ללא משלוח) 155 ש"ח, ואם הייתי רוצה לקבל זאת עד למקום עבודתי (כפי שקיבלתי מ1C2B) היה עלי להוסיף עוד 35 ש"ח לסכום סופי של 190 ש"ח!

כלומר היה יוצא לי יקר ב-28 ש"ח.

אבל אתה לא חייב להאמין לי, אתה יכול לבדוק בעצמך.

סה"כ פריטים בסל: 4מחיר פריטים ללא מע"מ: 134 ש"חמחיר פריטים כולל מע"מ: 155 ש"חמשלוח: aviv.png לשלח מוצרים באמצעות חברת משלוחים אביב שיגור (בין 3-5 ימי עסקים) 39 ש"חups.png לשלח מוצרים באמצעות חברת משלוחים UPS (בין 24 עד 72 שעות) 66 ש"חdoar.pngלשלוח מוצרים בדואר רשום

(מוצרים במשקל עד 2 ק"ג) - דואר ישראל (עד 7 ימי עבודה) 20 ש"ח הובלה והרכבה (בתאום עם החברה) 150 ש"ח35 ש"חעלות הזמנה: 190 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ultimate compound 0.45L

עולה בג'ים שופ 62 ש"ח + 20 ש"ח באביב שילוח או בדואר רשום

בסה"כ 82 ש"ח

ב 1click2buy אותו מוצר עולה 78 ש"ח + 12 ש"ח משלוח דואר רשום= 90 ש"ח

8 שקלים רק במוצר אחד בודד.

אני למשל מזמין מג'ם שופ ומקווה שיש להם את המוצרים? ( לא סגור על ווקס ופוליש -מפני שלא יודע מה לבחור בדיוק)

ULTIMATE WAX-LIQUID

139 ש"ח + 20 ש"ח בדואר רשום =159

ב 1click2buy אותו מוצר 162 ש"ח + 12 ש"ח משלוח = 174

הפרש של 25 ש"ח. גם אם תקח את זה במשלוח בדואר שליחים זה הפרש של 4 ש"ח לטובת 1click2buy

הפרש זניח לעומת ההפרש במוצרים לטובה בג'ים שופ.

עוד מוצר שאני מזמין

QUIK DETAILER

35 ש"ח בג'ים שופ

לעומת 47 ש"ח

לשיקולך.

רק חבל שחלק גדול מהמוצרים לא קיימים/חסרים שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שהייתי מובן אך אחזור על דברי שוב.

אני לא שילמתי על משלוח אגורה שחוקה.

שווה לך להתקשר לחנות השניה ולברר את כל האופציות, ועל הדרך גם להתייעץ איתם, אין לך מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר,אברר שם. אולי אחלק את ההזמנה לשני האתרים

1 אשתמש בזיכוי שיש לי בג'ם שופ

2 את שאר הדברים ארכוש ב 1click2buy למרות שלא ראיתי שם את כל המוצרים שרציתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...