Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

MMS מוגבל בהעברת מידע של 300K ...(טכנולוגיה ישנה?)

כל תוכנת מסרים אינטרנטית (מובן שחבילת גלישה היא לא הנושא כאן) מעבירה מהר יותר ונפח גדול יותר.

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שעבר לגולן טלקום, אתה מרוצים?

אני נמצא בהום סלולר (לא הוט מוביל) ולא כולם מקבלים ממני סמסים, לפעמים אני לא מקבל שיחות כאשר אני יודע בוודאות שהתקשרו אלי ולפעמים אין לי אינטרט סלולרי.

בגולן אין בעיות כאלו?

האינטרנט זורם ואתם תמיד זמינים?

זה זמן טוב לעבור אליהם (הלחץ ירד והניוד יעבור מהר)?

סוף כל סוף סמס עם הזיהוי מצליח להגיע אלי ואני מת לעוף מהקו הצעצוע הזה.

הבנתי שהם עברו למערכת ניוד חדשה, שיכולה לעמוד בהצקות של המתחרות.

אצלי הכל עובד מצויין

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "לעמוד בהצקות של המתחרים"?

האם אלה מילים אחרות ל "לא היינו ערוכים ופישלנו עם הניודים אבל עד שהתגברנו על הבעיות העדפנו להאשים את המתחרים במקום להגיד שאנחנו לא מתפקדים"?

אם זה המתחרים שלא משחררים מספר אז שום מערכת לא יכולה לקחת אותו בכוח.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקשרו אלי כבר בפעם החמישית ממוקד 0058 לשאול אם הכל בסדר בין כל הקווים שניידתי אליהם (קצת פחות מ20 סה"כ), שכולם מקבלים שיחות וכו' והכל תקין :-o

והנציג עוד מסיים ב"תודה ואני מקווה שתמשיך להיות לקוח מרוצה של גולן טלקום" :lol:

עוד מעט הם חוגגים חודש מאז הפתיחה החגיגית, ונראה כי התחילו אט-אט לעלות על הפסים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנא החכם אותי.

whatsapp למשל

תחשוב שידידה שלך שולחת לך תמונה שלה ב-MMS דרך האייפון שלה, יוצא לך העיניים להבין מה רואים בכלל. ואז אתה אומר לה תשלחי לי בויבר או משהו, והופה אתה רואה ציצים!

החכמת?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהם עברו למערכת ניוד חדשה, שיכולה לעמוד בהצקות של המתחרות.

אצלי הכל עובד מצויין

אתמול הזמנתי בערב והיום זה כבר נשלח בדואר :-)

נקווה שאהיה זמין תמיד אצל גולן, כי נראה לי שהום סלולר עוד שניה נופלת.

שאלה אחת, איך יכול להיות שאנשים שמרגישים שהאינטרנט הסלולרי מהיר יותר ממקודם (נניח מסלקום) הרי הם משתמשים באנטנות של סלקום עדיין. יש מצב שזה שימוש רק באנטנות אבל עם מיכשור מתקדם יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנטנות שגולן הספיקה לפרוס, ואלו שיפרסו ישתמשו בטכנולוגיה יותר מתקדמת. כנראה שמי שיש לו מזל ונמצא באזור של אנטנה שלהם, נהנה ממהירות גבוהה. מי שליד אנטנות של סלקום, יהנה ממהירות של סלקום

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נבלות האורנג' האלה, אני נכנס עכשיו לאתר של גולן להנדיד (יש כזאת מילה? אם לא, זכויות יוצרים שלי!) עוד קו, אז מקישים שם את הטלפון שלך והם שולחים קוד שצריך להקיש באתר.

אני מכניס את הטלפון שלי, מקיש ENTER ותוך שניה מקבל את הקוד.

שבריר שניה לאחר מכן הודעה נוספת, הפעם מאורנג' (העושק הנוכחי שלי) "חדש באורנג', שיחות והודעות ללא הגבלה ב 139 ש"ח"

אז קודם כל זה 40 ש"ח מעל גולן, שנית, הם לא מדברים על גלישה אבל הכי מעצבן זה ההתעלמות.

יש מחלקת קשרי לקוחות? תרימו טלפון, תגידו "שמע" יש מבצע כזה וכזה" ואני כבר אחליט אבל אם הם יעשו את זה ואני אחליט להשאר אצלם אז הם יפסידו את הכסף שאני נותן להם כיום אז הם שותקים, אולי יצליחו לנקנק ממני עוד כמה גרושים שאמן, יהיו להם לתרופות.

בי ביי אורנג', שינשך אותכם כלב מוכה כלבת! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר עברתי להוט, הבטיחו שהניוד יקח עד 3 שעות ואכן תוך 3 שעות כבר הייתי עם המספר הקודם שלי, אינטרנט הרבה יותר מהיר מסלכלום, ניסיתי להתחבר בערב לאתר של סלקום ואני כבר מנותק :)

מרוצה מכל רגע שעברתי להוט, במרכז שירות הייתי בערך חצי שעה והוא הסביר לי גם מה לעשות עם ההגדרות והכל.

רק משהו מוזר לי, למה שאני שולח הודעות ב-iMessage אז אנשים מקבלים את זה כאילו מהמייל שלי ולא מהמספר טלפון?

למרות שיש הודעות חופשי גם ככה אבל עדיין מוזר לי .

ממליץ לכולם לעבור הקליטה טובה בכל מקום והאינטרנט עדיף על רוב החברות (חוץ מפלאפון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אני מכניס את הטלפון שלי, מקיש ENTER ותוך שניה מקבל את הקוד.

שבריר שניה לאחר מכן הודעה נוספת, הפעם מאורנג' (העושק הנוכחי שלי) "חדש באורנג', שיחות והודעות ללא הגבלה ב 139 ש"ח"

אז קודם כל זה 40 ש"ח מעל גולן, שנית, הם לא מדברים על גלישה אבל הכי מעצבן זה ההתעלמות....

לדעתי אתה מתרגז לחינם. המסרון שקיבלת הגיע רק במקרה שבריר שניה אחרי זה מגולן והוא אינו קשור לניוד בשלב זה.

כל עוד לא קיבלת והפעלת את הסים של גולן, לא מתחיל שום הליך ניוד ולאורנג' אין מושג ולא חצי מושג על רצונך להתנייד.

הם לא מתעלמים מימך יותר מהרגיל, רק תזמון גרוע ונטול קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סים שהוזמן ביום חמישי כבר הגיע היום 8)

מחר ב 9 אתחיל את הניוד, בתקווה שיגיע כמה שיותר מהר :)

הניוד החל בשעה 10, הסתיים בהצלחה בשעה 12:30 , כרגע נראה טוב למעט האינטרנט שקצת איטי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, ברשותי נוקיה 5800 ולאחר המעבר להוט אין לי אינטרנט. מתי שאני מנסה להתחבר הוא כותב לי "חיבור נתונים בחבילות אינו זמין". לאחר שקיבלתי את "הודעת התצורה" מהוט, שמרתי אותה ואז הופיעו לי 2 אופציות בחלון בחירת נקודת גישה: HOT MOBILE MMS, NET HOT MOBILE. ראוי לציין שניסיתי לשלוח הודעת MMS והיא נשלחה בלי בעיה.

הייתי נעזר בתמיכה של הוט מובייל. אך אני כבר יום 3 ברציפות ממתין קרוב לשעתיים ללא מענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא קיבלת והפעלת את הסים של גולן, לא מתחיל שום הליך ניוד ולאורנג' אין מושג ולא חצי מושג על רצונך להתנייד.....רק תזמון גרוע ונטול קשר.

סמיכות ההודעות הייתה כזו שלדעתי אין סיכוי שמדובר בצרוף מקרים תמים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...