Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איום אנאלי ואורטופדי בתחנת דלק סונול חוצות המפרץ (משה דיין, ליד קוקה קולה)

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל המלעיזים - הסכום קטן, זה עניין של עיקרון. ברגע שאתה מבקש זיכוי (שמגיע לך על פי כל דין) ומקבל תשובה של "לא תקבל זיכוי" נחרצת וחד משמעית, זה הופך להיות עניין מהותי.

אני די בטוח שכל אלה שמקשקשים לי עכשיו שזה כולה 10 שקלים - אז שיקחו בחשבון ש-10 שקלים זה חצי שעת עבודה של 40% מהעובדים המשק. אין לזלזל בזה.

.

אין ספק שאתה צודק.

אבל, לפעמים במקום להיות צודק עדיף להיות חכם.

בנוסף, אדם שמבצע דברים "מתוך עיקרון" בדרך כלל לא פועל בצורה נבונה.

בכל מקום צריך להפעיל שיקול דעת והיגיון בריא, על מנת להבין האם העיקרון הזה שווה לך משהו.

בחלק גדול מהמקרים הבן אדם היחיד שנדפק עקב ביצוע מעשים "מתוך עיקרון" הוא אותו הבון אדם עצמו, ולאחרים זה פשוט לא מזיז.

הם שכחו את המקרה ברגע שעזבת את התחנה, ואתה ממשיך להתעצבן ממנו גם יומיים אחרי.

איך שלא תסתכל על זה, 10 שקלים זה סכום לא גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פיה תוכננה על ידי מהנדס איטלקי אידיוט. בתקופת מועדפת לא הפסקתי לקלל פונטו. אם פיאט לא הצליחו לתכנן פיה כמו שצריך אני מפחד לחשוב איך בנוי כל הרכב.

גם בפיג'ו 205 קיימת אותה בעיה, כל בעלי הרכבים שהיו מגיעים לתחנה היו הופכים את ידית התדלוק,

ולקראת הסיום מחזירים אותה למצבה המקורי, אחרת המשאבה תמשיך להזרים דלק שישפך מחוץ לרכב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאתה צודק.

אבל, לפעמים במקום להיות צודק עדיף להיות חכם.

בנוסף, אדם שמבצע דברים "מתוך עיקרון" בדרך כלל לא פועל בצורה נבונה.

בכל מקום צריך להפעיל שיקול דעת והיגיון בריא, על מנת להבין האם העיקרון הזה שווה לך משהו.

בחלק גדול מהמקרים הבן אדם היחיד שנדפק עקב ביצוע מעשים "מתוך עיקרון" הוא אותו הבון אדם עצמו, ולאחרים זה פשוט לא מזיז.

הם שכחו את המקרה ברגע שעזבת את התחנה, ואתה ממשיך להתעצבן ממנו גם יומיים אחרי.

איך שלא תסתכל על זה, 10 שקלים זה סכום לא גבוה.

אתה צודק לגמרי. אני באמת עצבני גם יומיים אחרי :roll: אבל אני מקווה שהסיפור ייפתר מחר, אמורים לדבר איתי גורמים בסונול, ונראה איך זה ייגמר.

אני אעדכן על כל התפתחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי סיפור שקרה עם אח שלי לא מזמן.

הגיע אליו מישהו, תדלק, שילם ונסע.

הבחור חזר אחרי חצי שעה כשהוא טוען שלא תדלקו לו וביקש את הכסף בחזרה.

מנהל התחנה היה באותו זמן נוכח. אחרי שבדק את מצלמות האבטחה ואת תיעוד העסקאות, הסתבר שבוצעה עסקה ותדלקו לו את הרכב.

בעל הרכב המשיך להשתולל בתחנה ולאיים והתחיל לתקוף את אחי. לרוע מזלו, אח שלי אחרי שנים טובות של אימון גופני וקרב מגע אז אפשר להגיד שהוא קיבל מנה טובה של אגרופים.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסיפור שלך (סמיר) בעלי התחנו צריכים ללמוד להקליד את מספר הרכב על כל עסקה, יהיה להם קל להוכיח כי הרככב תודלק.

מעבר לכך - כמה דלק כבר היה יכול אותו בריון לצרוך בחצי שעה? אם הוא לא שאב את הדלק לרכב אחר או למיכל כלשהו הרי שאפשר היה לתדלק ברכב 1-2 ליטר ובזה היתה מסתיימת הפרשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המתדלקים ממש נחמדים שם. שניים מהם אפילו מכירים את המספר רכב שלי בע"פ.

אבל אני תמיד מתדלק אחרי 1 בלילה, ובפעם היחידה שתידלקתי שם בצהריים היה באותו יום שישי שלא קיבלו כרטיסי אשראי והיה בלאגן שלם.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסיפור שלך (סמיר) בעלי התחנו צריכים ללמוד להקליד את מספר הרכב על כל עסקה, יהיה להם קל להוכיח כי הרככב תודלק.

מעבר לכך - כמה דלק כבר היה יכול אותו בריון לצרוך בחצי שעה? אם הוא לא שאב את הדלק לרכב אחר או למיכל כלשהו הרי שאפשר היה לתדלק ברכב 1-2 ליטר ובזה היתה מסתיימת הפרשה.

הייתה לי אכשיו אופל קורסה חדשה 3 חודשים ועם הייתה מתדלק למלא כשהמיכל היה יותר מחצי החיישן היה מראה כאילו יש 3/4

ואני גם חשבתי שרימו אותי בתחנת דלק אבל מסתבר שזאת תקלה שקוראת לא פעם וסתם אחרכך המד עומד עד שאתה באמת מגיע ל3/4 ואז יורד בהדרגה.

יחד עם זאת חשוב מאוד לא לשפוט כל כך מהר מקרה זה או אחר.

לפי דעתי להתריח ולהתעצבן על 10 ש"ח לא כדאי עף פעם זה פשוט מיותר ומזיק לבריאות יותר מהכסף

וכל אלה שאומרים זה הפרינצים פשוט לרב קמצנים וקטנוניים

You should never drive faster than your guardian angel can fly, mine is electronicly limited to 300 km/h.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מדוע חלק מכם אומרים דברים שאין להם מושג על מה הם מדברים.

ראשית באם נשפך דלק המתדלק בדרך כלל לא אשם, הדלק נשפך כתוצאה מכך שהאוויר במיכל יוצא החוצה , ויש מקרים שהאוטומט לא מפסיק.

ליטר וחצי כשהמתלונן מחשב את צריכת הדלק שלו וכו"ל מופרך ,אולי נשפך לו חצי ליטר.

על התנהגות המתדלקים לא הייתי עובר לסדר היום.

בתחנה אכן שיכת לרשת סונול אך המפעיל שלה הוא אדם פרטי, שאפשר להתווכח על היושרה שלו. דבר פשוט עשו חשבון עלות הדלק בשער בז"ן ,ארנונה, שכירות שהוא משלם סונול, עובדים,והמחיר שהוא גובה עבור ליטר 95.

שיהיה לכולם יום מתוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיהיה חוק ההאוסר קבלה לעבודות עם ציבור לאנשים בעלי רקורד מסוים- אולי השירות ישתפר.

בכל מקרה, אסור לעבור על זה בשתיקה.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל אחד מאיתנו, במקום לומר לעצמו שזה לא שווה את העצבים והזמן המבוזבז יתעקש לקבל את המגיע לו, בין אם זה הפרש של שקל בין המחיר שמודפס על המוצר בסופר לבין מה שמופיע בקופה, או הורדת דמי האבטחה במסעדה או הדלק שנשפך על הרצפה - אולי שכיחותן של תופעות כאלו תפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

drsubaro , יש עידכונים מסונול ?

"יש לי על השמשה הקדמית שריטות כנראה של חתול, שריטות קלות לא עמוקות.

יש מקום אולי שמשייפים שם זכוכית והם יכולים לשייף קצת כדי שזה יראה חדש?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

דיבר איתי אתמול קב"ט סונול, בחור בשם רוז'ה.

האירוע תוחקר - התחנה ניסתה לטייח את העניין ונתנה לו לצפות בקלטות של רכב אחר שנשפך ממנו דלק.

אחרי שנעשה בירור, ניגשו ומצאו את הקלטת שלי. נעשתה פנייה לזכיין של התחנה ואני נותן להם לעשות את שלהם - כמו שאמר בוקי, בסוף נשארים בעיקר עם העצבים ולא צריך לרדוף אחריהם ללא הרף.

בלי קשר - פניתי למשרד התמ"ת בנושא, לא יודע בדיוק מה הם אמורים לעשות, אבל שיהיה 8)

כמו כן, קיבלתי טלפון משירות הלקוחות וקיבלתי 150 ש"ח בכרטיס תדלוק סונול.

סה"כ, הסיפור מבחינתי סגור. אני מקווה שהעובדים קיבלו על הראש וכמובן שיש לי הרגשה שהזכיין הוא זה שספג את העלות של הפיצוי, ככה שבטוח יחדדו שם נהלים בכל הנוגע לזיכוי ואיך מתנהגים עם לקוחות.

CASE CLOSED.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחנה ניסתה לטייח את העניין ונתנה לו לצפות בקלטות של רכב אחר שנשפך ממנו דלק.

CASE CLOSED.

אם מה שאתה אומר נכון, במידה וסונול לא שוללת לזכיין את רישיון ההפעלה, אנא עדכן ואני מבטיח אישית שאמנע מסונול. אם התחנה לא רק שמכחישה אלא גם מנסה לטייח, אז זהו באמת שפל המדרגה, בעיני מקום כזה צריך להיסגר, ומהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתדלק בדרך כלל בתחנות של תחנת פז והכל תקין.לאחרונה תדלקתי בתחנה זו והרגשתי שהרכב קצת מגמגם בלחיצה חזקה על הגז.

האם מישהו הרגיש גם בבעיה זו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...