Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איום אנאלי ואורטופדי בתחנת דלק סונול חוצות המפרץ (משה דיין, ליד קוקה קולה)

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להפך - מאז שעברתי לתדלק בתחנה זו צריכת הדלק שלי ירדה ב-5-10%. אבל יתכן שזה פשוט המנוע שנפתח (15,000 ק"מ).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

+1 לקודמי.

אני מתדלק שם כבר ב18,000 ק"מ האחרונים, מאז הרגשתי שיפור קליל בביצועים. לא משהו מדיד וייתכן שהדלק שם פשוט ברמה הנדרשת בעוד שבשאר התחנות הוא מעט פחות טוב. מה שבטוח שהדלק הוא, לכל הפחות, טוב.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שאתה אומר נכון, במידה וסונול לא שוללת לזכיין את רישיון ההפעלה, אנא עדכן ואני מבטיח אישית שאמנע מסונול. אם התחנה לא רק שמכחישה אלא גם מנסה לטייח, אז זהו באמת שפל המדרגה, בעיני מקום כזה צריך להיסגר, ומהר.

זה כנראה זכיין ברמה מאוד נמוכה.

לא כ"כ מהר שוללים רישיון הפעלה, אבל בטוח שעכשיו יהיו הרבה ביקורות של "לקוח סמוי" מטעם החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו עם כביש עוקף קריות התחנה הזאת עוד יותר תקועה בשום מקום והעיקוף בשבל להגיע עליה גדל. אני בספק אם היא תישאר ריווחית, כמובן שתמיד יש את האדיוטים שישרפו ליטר של בנזין בשביל הנחה של 30 אגורות.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את כל האידיוטים שעובדים במפרץ חיפה וחוף שמן, את האידיוטים שנוסעים לחוצות המפרץ, ללב המפרץ או לצ'ק פוסט.

בכל אופן, עוקף קריות זה לא משהו שיקרה בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את האידיוטים שנוסעים ללב המפרץ

אם האדיוט נוסע ללב המפרץ, ומחליט לתדלק בחוצות המפרץ, הוא אכן אדיוט לדעתי. הדלק לשם יעלה לו יותר מסך כל ההנחה שיקבל בתידלוק.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האדיוט נוסע ללב המפרץ, ומחליט לתדלק בחוצות המפרץ, הוא אכן אדיוט לדעתי. הדלק לשם יעלה לו יותר מסך כל ההנחה שיקבל בתידלוק.

אם האדיוט מגיע מצפון, אז לא.

נ.ב. ההנחה בתחנה זו עומדת על כ60 אג' לליטר. תעשה את החישובים לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את כל האידיוטים שעובדים במפרץ חיפה וחוף שמן, את האידיוטים שנוסעים לחוצות המפרץ, ללב המפרץ או לצ'ק פוסט.

בכל אופן, עוקף קריות זה לא משהו שיקרה בקרוב.

קורה בקרוב או לא (חוץ מזה שאתמול היה אמור להיפתח המקטע הראשון), כבר מאתמול הקטע שבין כביש 22 (אאל"ט) וחוצות המפרץ סגור.

ובכל אופן זה טיפשי להשוות למחירון תשווה להנחה הממוצעת.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה ההנחה הממוצעת? 30 אג' בלחץ? עוד 30 אג' נשמע טוב.

למען הסר ספק, אין לי כל עניין בתחנה זו מלבד המחיר הזול בהנתן איכות דלק טובה.

אתמול בלילה, אני אישית נסעתי בין חוצות המפרץ לכביש 22, אין לי מושג על מה אתה מדבר.

לגבי עוקף קריות, הקטע הראשון שאמור להפתח בקרוב, לא ישפר משמעותית את המצב כיום, אם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף, תעזבו אותכם מגאוגרפיה ותחזרו לפורנוגרפיה, מה מצב הרקטום? המשאבה הוחדרה? הוצאה? יש עידכונים ? מה אומרים הפרוקטולוגים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גובה ההנחה הממוצעת? 30 אג' בלחץ? עוד 30 אג' נשמע טוב.

למען הסר ספק, אין לי כל עניין בתחנה זו מלבד המחיר הזול בהנתן איכות דלק טובה.

אתמול בלילה, אני אישית נסעתי בין חוצות המפרץ לכביש 22, אין לי מושג על מה אתה מדבר.

לגבי עוקף קריות, הקטע הראשון שאמור להפתח בקרוב, לא ישפר משמעותית את המצב כיום, אם בכלל.

השלטים אמרו החל מה-8.5 הקטע יסגר, מע"צ כרגיל עובדים בלוחות זמנים משלהם.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלטים אמרו החל מה-8.5 הקטע יסגר, מע"צ כרגיל עובדים בלוחות זמנים משלהם.

היום עברתי שם בדרך מחיפה לקריות, לצערי הרב בשעות העומס. האמת, הפקקים היו יוצאי דופן היום.

בכל אופן, אתה צודק ואכן אמורים לסגור שם, השאלה היא האם מדובר על משהו זמני.

באשר למע"צ, אני לא בטוח שזה תחת אחריותם, נראה לי עיריית חיפה אחראית כאן. בכל אופן, דווקא מנהרות הכרמל, חיבור 22 ל-75 בוצעו טרם עת. נקודתית, מדובר על יוצא דופן (האיחור).

באשר לתחנת סונול המדוברת, קשה לי להאמין שהיא תשאר יתומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...