Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

oded_ak,

אתה לא באמת חושב שיש תשובה חד משמעית על השאלה הזו, נכון?

אתה יכול להתחבר לצוויון צליל מסויים שאחר לא יתחבר אליו וכן להיפך.

אתה חייב לשמוע בעצמך את הסט שאתה מתלבט לגביו, עדיף על הגברה זהה לשלך וגם אז מדובר בערבון מוגבל מאחר והאקוסטיקה של כל רכב שונה וזה רק קצה הקרחון.

ברמקולים מבית טוב ברמות הגבוהות, בדרך כלל לא תטעה לגבי "איכותי מבינהם מבחינת חומרים או לא יודע מה", ולא ניתן להאזין דרך התכתבות. שני חברים יאזינו לסט X. מישהו אחד יישבע לך שנטף לו דבש מהאוזן, וחבר שלו יישבע לך שנטף לו משם חרא.

אז אחד מהשניים, או שתחרוש מפגשים ו/או בה"פ תפנה לאנשים לפי החתימה שלהם או לפי תגובות שלהם על חברות מסויימות, וכך תתחיל לבנות לעצמך בראש איך כל דבר אמור להשמע בתנאים שונים, או שפשוט תלך על הדיל הטוב ביותר שלך ברמת התקציב שלך. וזהו.

ראשית אני לא חייב לך כלום ,ואתה האחרון שיכול להעביר עליי או על כול אחד אחר כאן בפורום ביקורת

ועוד כשזה בא מאחד שרק לפני שנתיים למד מזה רמקול והיום קיבל שיגעון גדלות וחושב שהוא יותר טוב מכולם

זה שאני נראה "זמין" בפורום לא אומר שאני תמיד נמצא מול המחשב

למעשה זו ההודעה הראשונה שלי היום בפורום ורק עכשיו שמתי לב לקישקושים שלך.

:mm_yeah:

כל הכבוד על הסבלנות לעזור לחברים בפורום בכלל, על הזמן שאתה מקדיש כאן ועל נסיונותיך לעזור לבחור בת'רד זה.

:king:

אני בכלל תמה על אדי שסופר את אדון דיפורס ואת התגובות העלק מבינות שלו וטורח להגיב לו.

זה שהוא למד או עדיין לומד טיפהל'ה סאונד, תיאוריות בעיקר, וגיגל עוד טיפהל'ה, וראה קצת תמונות של רמקולים, לא הופך אותו למבין גדול ובוודאי שלא לשוטר שעושה נו נו נו למי שמעז לחשוב שיש קשר בין סאונד למערכות ברכב.

שוטר פליימוביל אולי. תמנע מעצמך את הסבל שבשהות כאן. ומעצמנו עוד יותר.

bigplaymobil_7384.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

oded_ak,

אתה לא באמת חושב שיש תשובה חד משמעית על השאלה הזו, נכון?

אתה יכול להתחבר לצוויון צליל מסויים שאחר לא יתחבר אליו וכן להיפך.

אתה חייב לשמוע בעצמך את הסט שאתה מתלבט לגביו, עדיף על הגברה זהה לשלך וגם אז מדובר בערבון מוגבל מאחר והאקוסטיקה של כל רכב שונה וזה רק קצה הקרחון.

ברמקולים מבית טוב ברמות הגבוהות, בדרך כלל לא תטעה לגבי "איכותי מבינהם מבחינת חומרים או לא יודע מה", ולא ניתן להאזין דרך התכתבות. שני חברים יאזינו לסט X. מישהו אחד יישבע לך שנטף לו דבש מהאוזן, וחבר שלו יישבע לך שנטף לו משם חרא.

אז אחד מהשניים, או שתחרוש מפגשים ו/או בה"פ תפנה לאנשים לפי החתימה שלהם או לפי תגובות שלהם על חברות מסויימות, וכך תתחיל לבנות לעצמך בראש איך כל דבר אמור להשמע בתנאים שונים, או שפשוט תלך על הדיל הטוב ביותר שלך ברמת התקציב שלך. וזהו.

כל הכבוד על הסבלנות לעזור לחברים בפורום בכלל, על הזמן שאתה מקדיש כאן ועל נסיונותיך לעזור לבחור בת'רד זה.

:king:

אני בכלל תמה על אדי שסופר את אדון דיפורס ואת התגובות העלק מבינות שלו וטורח להגיב לו.

זה שהוא למד או עדיין לומד טיפהל'ה סאונד, תיאוריות בעיקר, וגיגל עוד טיפהל'ה, וראה קצת תמונות של רמקולים, לא הופך אותו למבין גדול ובוודאי שלא לשוטר שעושה נו נו נו למי שמעז לחשוב שיש קשר בין סאונד למערכות ברכב.

שוטר פליימוביל אולי. תמנע מעצמך את הסבל שבשהות כאן. ומעצמנו עוד יותר.

bigplaymobil_7384.jpg

הבנתי אותך ואתה צודק, אני ישאל שאלה אחרת, מה הרמקול הכי עוצמתי שאני יכול לתת לו ווליום גבוה מבין הרשימה הזו על סמך הנתונים שלו? שוב אני לא מבין בנתונים, תודה

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אתה לא יוצא מהסרט הזה - אף אחד לא יכול לענות לך על השאלה הזו.

עוצמה זה דבר יחסי לאוזן והוואטים האלה לא אומרים שום דבר לגבי עד כמה "חזק" הרמקול ישמע לך.

עוצמתי? - הייתי אומר שהפוקלים כנראה יהיו הכי צעקניים בפוטנציאל - אם אתה תהיה מסוגל לשבת ברכב אם תביא אותם לשם - לא, אלא אם כן אתה רוצה לקרוע את עור התוף.

אבל זה נכון גם לגבי שאר הרמקולים בעצם ובפועל - אם אתה לא רוצה לטגן את הרמקול או את האזניים שלך, הם כולם עוצמתיים מספיק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אתה לא יוצא מהסרט הזה - אף אחד לא יכול לענות לך על השאלה הזו.

עוצמה זה דבר יחסי לאוזן והוואטים האלה לא אומרים שום דבר לגבי עד כמה "חזק" הרמקול ישמע לך.

עוצמתי? - הייתי אומר שהפוקלים כנראה יהיו הכי צעקניים בפוטנציאל - אם אתה תהיה מסוגל לשבת ברכב אם תביא אותם לשם - לא, אלא אם כן אתה רוצה לקרוע את עור התוף.

אבל זה נכון גם לגבי שאר הרמקולים בעצם ובפועל - אם אתה לא רוצה לטגן את הרמקול או את האזניים שלך, הם כולם עוצמתיים מספיק.

ומה מבחינת איכות החומר שעשוי הרמקול והטויטר? אמרו לי שזה גם חשוב, או שבכולם איכות החומרים טובה?

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים שאתה הולך להוציא אתה חושב שאיכות הבניה תהיה נקודת חולשה? תחשוב שוב.

אל תחפש תחרותיות בין המוצרים האלה - זה עניין של טעם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני לא חייב לך כלום ,ואתה האחרון שיכול להעביר עליי או על כול אחד אחר כאן בפורום ביקורת

ועוד כשזה בא מאחד שרק לפני שנתיים למד מזה רמקול והיום קיבל שיגעון גדלות וחושב שהוא יותר טוב מכולם

זה שאני נראה "זמין" בפורום לא אומר שאני תמיד נמצא מול המחשב

למעשה זו ההודעה הראשונה שלי היום בפורום ורק עכשיו שמתי לב לקישקושים שלך.

AUDIO-המשך בעזרתך המקודשת.

ולפותח השרשור-

תגיע למפגש דרומרכז שאמור להיות גדול ותתרשם מעוד סטאפים.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך ואתה צודק, אני ישאל שאלה אחרת, מה הרמקול הכי עוצמתי שאני יכול לתת לו ווליום גבוה מבין הרשימה הזו על סמך הנתונים שלו? שוב אני לא מבין בנתונים, תודה

FOCAL K2P מסוגל לספוג הכי הרבה , לא ככה ? אם כך מקומו במערכת ב 50 אלף שקל , לא ?

פשוט בדיחה , תסתכל על החתימות של אנשים ואיזה מערכות יש להם ואז תראה איזה עצות הם מביאים לך.

תמשיכו בעבודת הקודש , בסופו של יום אחרי כל הבולשיט הרגשני של אנשים פה שלוקחים דברים ללב כמו ילדים אחרי 20 עמודים פותח השרשור עדיין חושב על FOCAL K2P כאופציה ריאלית ... וזה נראה לכם בסדר , במיוחד למבינים הגדולים , מסתבר שאני לא אחד מהם כי אישית אני לא חושב שבתקציבים כאלה יש מקום לסטים עלובים כאלה.

אני מביא רמקול ב 50 דולר של SB ACOUSTICS ודוחף אותו בדלת והוא ישמע טוב יותר מ FOCAL K2P , תבכו עד מחר ( הכי קל להשתמש בנשק יום הדין של האודיופילים " אבל זה לא ציוויון הסאונד שאני אוהב " משפטי כוח של אודיופילים שהם נושא ללעג בכל מקום שמכבד את עצמו וקשור לסאונד ... רכב בית זה לא משנה , לצערי כשלאנשים אין ידע מקצועי הם חושבים במונחים חובבניים )

אז כן הרבה שנים לא ראיתי שטויות כאלה מצטער מאוד.

לסיכום אפשר להגיד שאחרי 20 עמודים של חפירות פותח השרשור יגמור עם K2P במערכת ב 50 אלף שקל , רק אל תפיצו את זה כי זאת בדיחה רעה.

שרלוק אני ממש לא סובל פה , אני לא צעיר מספיק להיעלב באינטרנט , אבל אני שמח שאתה כל כך מתעניין במה\כמה\איך\איפה אני עושה , אני יכול לשלוח לך חתימה בדואר.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אתה חכם כזה גדול ולועג פה לכולם ,אולי תבנה לו המלצה כמו שצריך ולא תדבר באוויר ?

או שאתה טוב רק בלקטול.

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק , אולי אני צריך להעלות תמונות של אנשי לגו גם ...

אני מנסה לעזור , הבעיה בפורומים היא שבדר"כ לא יקשיבו ליחיד , אז אני מנסה בהודעה פרטית לעזור.

אני לא לועג לאף אחד ספציפית ( מסתבר שידע נרכש דרך הפורומים היום , אין כבוד לאנשים שאשכרא למדו את זה ) , אני לועג לעיניין שאחרי 20 עמודים הוא עדיין חושב על FOCAL K2P.

אודיופילים.. למה הוא צריך "לשמוע" סטים בשביל להחליט ? ואם הוא ישמע MOREL TEMPO וזה ישמע לו מצויין אז הוא צריך להתקין את זה ? דרך הבדיקות היא הדרך המדעית והיא הכי קובעת , ביצועים של רמקול נמדדים כמו כל דבר אחר בסאונד , האוזן האנושית לא מסוגלת למדוד ככה , מי שחושב אחרת טועה.

אז כן יש עוד מיליון משתנים אבל עדיף להחליט על בסיס איכותי ולא להחליט על פי האוזניים , זה הדבר הכי חובבני שאפשר לעשות.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אתה ממליץ לו בהודעה פרטית ולא פה על מנת שנראה את ההמלצה שלך גם ונבין על מה אתה מדבר ?

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שהפוקל הספציפי לא ימצה את התקציב שיש לבחור לצורך הנושא.

אבל אם זה מה שהוא יבחר, זו כבר לא תהיה מערכת ב 50K, נכון?

וחוץ מזה, אתה יכול להמליץ לו כמו כל אחד אחר בפורום, בסך הכל רוב הממליצים מציעים לו לשמוע לפני שהוא מחליט.

כמה חברים פה כבר השקיעו סכומים יפים על רכיבים והחליפו אותם בגלל שלא מצאו חן בעינהם? גם אם הרכיב הוחלף במשהו פחות טוב אבל נשמע למאזין עצמו יותר טוב?

זה נכון שגרף של רמקול הוא נתון אבסולוטי, אבל הוא משתנה בסביבת רכב בצורה משמעותית, לא?

בקיצור, המלצת? עשית את שלך.

יבחר בדרך אחרת? זכותו של כל אחד שבסופו של דבר משלם לבחור את דרכו.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שקיים סט 2-WAY שיכול להתחרות באלמנטים של סקאנספיק + קרוס פאסיבי מותאם לרכב ? לא קיים , כי גם אלה שקיימים מבוססים על אלמנטים ישנים של סקאנספיק ורק בגלל שהדביקו עליהם " Genesis " או Xetec הם עולים פי 6. כמו כן בהצלחה למצוא סט.

אגב , ה"ציפוי המיוחד" שנותן "עמידות לתנאי רכב" הוא בולשיט , קוראים לתהליך EnAble ואתה יכול לעשות את זה בבית עם כל רמקול ב 10 דולר )

בשנים האחרונות יש התפתחות חיובית בתחום הטוויטרים , טוויטרים עם Wave guide קטן של כמה מ"מ בזוית נכונה שנראה כמו שופר אבל בכל זאת מדובר בטוויטר רגיל בפנים ... אני דיי בטוח ש SEAS עלו על זה , בכל מקרה לעיצוב כזה יש Power response מאוד טוב , זה אומר שרוב האנרגיה הולכת לאן שהטוויטר מכוון אליו ולא מתבזבזת לצדדים ( ולכן גם אתה מתעסק פחות עם Reflections ) , אני לא חושב שזה עוד הגיע לרכב או אם בכלל בגלל שזה יפגע נואשות בשחקנים הגדולים בתחום שכבר שנים גוזרים קופה עם טכנולוגיות של שנות ה 60 , ולא אני לא מדבר על Horn , זה שונה.

דבר כזה מאוד משמעותי ברכב וקל לעבוד עם טוויטרים כאלה , כמו כן ניתן לחתוך אותם מאוד נמוך , יש כאלה שנחתכים ב 1500hz אפילו ועדיין נשמעים טוב ( לפי ההגדרה שלי "טוב" זה הרעש שנמדד בתדר X הוא בווליום נמוך מאוד ולכן בלתי שמיע למרות שהוא קיים , האוזן שלי לא הייתה יכולה להגיד לי את זה לעולם , למרות שאני בטוח שהאוזניים של Sherlock יכלו. )

תחשוב לכיוון הזה וצור קשר עם אנשים מתאימים בארץ ובחו"ל. אל תתעסק בסטים מוכנים של חברות גדולות , הסאונד הוא בטכנולוגיה לא במותג , משהו שאנשים שוכחים מהר מאוד.

אז כן סט 2-WAY בסגנון הזה אני מוכן להריץ ראש בראש מול כל סט אחר שקיים לרכב באלפי דולרים.

עריכה : מזמן רציתי להרכיב סט כזה שישתיק כמה חכמולוגים פה , לצערי סאונד ברכב זה כמו לרדוף אחרי הזנב של עצמך.

זאת דוגמא מצויינת לאיך לבנות מערכת שתשמע כמו מערכת במיליון דולר ולא תעלה מיליון דולר , החלקים שקנית כבר ( הסאב ,המונו ) הם דוגמא מצויינת לגישה ההפוכה בדיוק , וחבל.

הכל מדיד , אתה קונה טלוויזיה יקרה ? אתה אמור לכייל אותה לתמונה כמו שצריך , ויש אנשים שיעשו את זה טוב יותר מאחרים , תאמין לי שהם לא סומכים על העיניים שלהם הם משתמשים בחיישנים מאוד יקרים ומדוייקים ועם תוכנות כבדות של כיול תמונה , למה עושים את זה ? הרי אם זה נראה טוב אז זה טוב לא ? לא. אתה לא מקצועי מספיק כי יש אנשים שאשכרא למדו את התחום ולא קראו בפורום שמורכב ב 85% ילדים עם מורל עם כל הכבוד.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.seas.no/index.php?option=com_content&task=view&id=184&Itemid=179

שמעתי אותם כי יש לי 2 יושבים בבית , צליל מדוייק וכמו שצריך , לא מוסיף שום קראנצ'יות ופאנצ'יות ודברים שלא אמורים להיות שם מלכתחילה. אבל זה מה שהאוזן שלי אמרה לי לכן זה לא רלוונטי , רק דעתי , אבל קל מאוד לשמוע את זה ביחס למורל סופרימו לדוגמא. יש עוד דוגמאות לסגנון הזה למרות שמדובר בפטנט של SEAS , אגב זאת חברה מצויינת בפני עצמה.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...